Rate this post

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل ملکی کیش را با لیست 5تایی بشناسید!【سال1402】✔️

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل ملکی درکیش چیست؟ مشخصات فردی و گزیده‌ای از چند وکیل کیش، همراه با آدرس و شماره تماس را با عنوان بهترین وکیل ملکی کیش، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) سیدعلیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی، وکیل پایه یک دادگستری کیش و مشاور حقوقی، با بیش از چندین سال تجربه در امر وکالت، دارای  مدرک کارشناسی حقوق، یکی از وکلای کارکشته کیش در امور ملکی  می‌باشد. ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات حقوقی، پیگیری و انجام 400-500 پرونده، پرونده‌های منجر به نتیجه مطلوب موکل، رضایت‌مندی هموطنان عزیز کیش و پرکار بودن ایشون از همان ابتدای شروع امر وکالت، از افتخارات ایشان بوده و همچنین ایشان در حال حاضر وکیل موسسه مالی اعتماد ایرانیان در جزیره کیش می‌باشد.

وکیل مولوی، به عنوان یک وکیل ملکی حرفه‌ای، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی ملکی  (الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، دعاوی تجاری، دعاوی حقوقی و کیفری ملکی، شرکت‌ها، عقود و قراردادها، امور ثبتی و جرائم سازمان یافته و  .. به شهروندان کیش می‌باشد.

برای اعطای وکالت به علیرضا مولوی، یکی از بهترین وکیل‌های کیش، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کیش، بلوارسنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 6
 • شماره تماس: 09152442626
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

2) حسین رضایی

حسین رضایی، وکیل پایه یک دادگستری کیش و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: دعاوی حقوقی ملکی، دعاوی کیفری ملکی، اداره ثبت، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، به‌صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی عمل می‌کند.

از جمله پرونده‌های موفق وکیل حسین رضایی، بهترین وکیل ملکی کیش، می‌توانیم به چندمورد زیر اشاره کنیم:
 1.  دعاوی مرتبط با ملک [اثبات مالکیت، تصرف]
 2. دعاوی مرتبط به شرکت‌ها [سهامی، بیمه]
 3.  اجاره [ تخلیه ملک در کمترین زمان ممکنه، سرقفلی]
 4.  وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور [اتباع، مهاجرت، اقامت] در کلیه امور مرتبط به ملک، زمین و …

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “حسین رضایی”بهترین وکیل ملکی کیش شناخته شود و تبحر این وکیل خبره کیش زبانزد مردم گردد.

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “حسین رضایی” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

 • آدرس: کیش
 • حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی

 

3) معصومه غلامی

معصومه غلامی، وکیل دادگستری کیش و مشاور حقوقی، مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران است. در کلیه دعاوی اعم از دعاوی حقوقی(ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم، اختلاف ناشی از پیمان‌ها، ابطال عملیات اجرایی، اسناد لازم الاجرای مالی مانند چک و سفته، مطالبه سهم الشرکه، …)، کیفری، دعاوی ملکی(خیانت در امانت، فروش غیرقانونی مال غیر، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، کلاهبرداری، جعل، …)، خانواده، گمرک، مالیات، اداره کار، تجاری و شرکت‌های تجاری قبول وکالت می‌کند.

اگر دنبال یک وکیل زن در کیش برای دعاوی شرکت‌های تجاری و خصوصی خویش، دعاوی تجاری بین المللی هستید می‌توانید با اطمینان کامل پرونده خویش را به خانم غلامی اعطا کنید، چون با توجه به رشته تحصیلی وی در زمینه حقوق بین‌الملل ایشان جز وکلای خوب این حوزه محسوب می‌شود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد.

برای اعطای وکالت به وکیل غلامی،بهترین وکیل ملکی کیش، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کیش، میدان سنایی، ساختمان بیست، طبقه اول، واحد 114
 • شماره تماس:  09124724863
 •  حضور در دفتر: در طول ایام هفته از 17 الی 21 (شیفت صبح با هماهنگی قبلی)

 

4) جمشید کریمی

جمشید کریمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، پذیرش کلیه دعاوی حقوقی داخلی، تجاری اعم از دعاوی تجار و شرکت‌های بازرگانی و اسناد تجاری و ورشکستگی، دعاوی کار، دعاوی کیفری در تمامی جرایم علیه اموال و اشخاص و علیه نظم و امنیت عمومی، دعاوی اداری، دعاوی ثبتی، وکیل خانواده و غیره داشته و تمام سعی و تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا بتواند پرونده موکوله به وی را در کمترین زمان، به نتیجه عالی برساند تا بتواند رضایت موکل را جلب کند. دارای شماره پروانه 9406 می‌باشد که در سال 1398 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از نظر آقای کریمی توانایی دفاع یا بیان خواسته‌های موکل، توسط وکیل از مهمترین خصوصیات یک وکیل نمونه است.

 • آدرس:کیش، میدان سنایی، مجتمع اداری ۲۰، طبقه اول، واحد ۱۰۹
 • شماره تماس: 09347697644

 

5) مهدی مقدریان

مهدی مقدریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کیش، دارای چندین سال سابقه وکالت که در این زمان با تکیه بر آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت برساند. در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و ثبتی دعاوی زیادی به وی موکول شده است که با دادن مشاوره به مراجعین توانسته آنها را در انتخاب مسیر درست راهنمایی کند. از جمله خدمات وکالتی آقای مقدریان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد البته ناگفته نماند که مراجعه به دفتر ایشان با تعیین وقت قبلی و مشاوره ی وی با هزینه می‌باشد.

 • آدرس:کیش، فاز٢صدف، خیابان آذربایجان، پاساژ صدف، واحد یک
 • شماره تماس: 09121078377

[padding right=”10%” left=”10%”][/padding]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ملکی کیش– لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل ملکی کیش یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *