4.7/5 - (20 امتیاز)

یافتن وکیل در شهر مهاباد کار سختی نمی‌باشد، پیدا کردن وکیل مناسب برای دعاوی ممکن است زمان بر باشد. مهم‌ترین راه انتخاب یک وکیل با تجربه این است که از دوستان، خانواده یا سایر متخصصان مورد اعتماد خود درخواست معرفی کنید. ویژگی‌های بسیاری در انتخاب وکیل وجود دارد که یک وکیل خوب در مهاباد را موفق می‌سازد. بهترین وکیل حقوقی، وکیلی است که از قانون مطلع بوده و بتواند آن را به خوبی در پرونده شما اعمال کند. وکیل باید بتواند به طور موثر با موکل ارتباط برقرار کرده و نیازهای فرد را درک کند. در انتخاب وکیل در مهاباد باید تجربه و اعتبار آن‌ها را نیز در نظر گرفت. وکیلی که انتخاب می‌کنید باید در پرونده‌ای مشابه پرونده شما از سابقه خوبی برخوردار باشد یا وکیل متخصص با همان موضوع را انتخاب کنید. از ویژگی‌های مهم وکیل خوب، آگاهی او از تمام موازین قانونی است تا بتواند مشکل موکل خود را در چارچوب این موازین برطرف کند.

هنگام انتخاب وکیل حقوقی خوب در مهاباد باید چند نکته اساسی را در نظر گرفت و به آنها توجه کرد، یکی از این نکات داشتن پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری است. صلاحیت علمی، تخصص و توانایی وکیل، قبل از انتخاب وی باید بررسی شود چون بهترین تبلیغ برای وکیل رضایت موکل از کار ایشان است. دستیابی به موفقیت در پرونده های حقوقی، افراد را ملزم به داشتن وکیل مجرب می کند تا یاری گر آنها در طی مراحل دشوار و حساس قانونی باشد. با توجه به اینکه افراد عادی اطلاعاتی در مباحث قضایی ندارند و نمی‌توانند اقدامات لازم در ارتباط با پرونده را انجام دهند تا به نتیجه مطلوب دست یابند، از این رو وجود فردی متخصص در حقوق و قضا، الزامی است. صرفا اشراف به قوانین کافی نیست و برای حصول نتیجه، باید بهترین وکیل را انتخاب نمود. علاوه بر وظایفی که وکیل در قبال موکل دارد، بایستی ویژگی‌های خاصی را نیز دارا باشد. برخورداری از این خصوصیات نشانه های بهترین وکیل حقوقی در مهاباد است.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل مهاباد را با لیست 5تایی بشناسید!⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل مهاباد چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای مهاباد، انتخاب بهترین وکیل مهاباد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) کاروان شافعی

کاروان شافعی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی مهاباد، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. 10 سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، کیفری، حقوقی(دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که آقای شافعی با توجه به سابقه کم وکالتی اما با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند.

در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را جز یکی از بهترین وکلای مهاباد معرفی نمود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره  34819 می‌باشد که در سال 1392 صادر شده است.

  • آدرس:مهاباد، خیابان صلاح الدین ایوبی شرقی، جنب هتل مکریان، ساختمان مولائی
  • شماره وکیل: 09144425808

 

2) واحد عباسی

واحد عباسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی مهاباد، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. چند سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و غیره ، دارای مشاوره تلفنی و حضوری بوده و راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را جز یکی از بهترین وکلای مهاباد معرفی نمود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 20990 می‌باشد.

  • آدرس:مهاباد، خیابان جمهوری اسلامی، جنب خود کفایی، ساختمان کانیا، طبقه 4، واحد 14
  • شماره وکیل: 09144486580

 

3) زیبا قیاسی

زیبا قیاسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی مهاباد، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. 6 سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و غیره را داشته که با توجه به سابقه کم وکالتی اما با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، دارای مشاوره تلفنی و حضوری بوده و راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را جز یکی از بهترین وکیل مهاباد معرفی نمود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره  1396020212111127می‌باشد که در سال 1394 صادر شده است.

  • آدرس:مهاباد
  • شماره وکیل: 09144809637

 

4) سالار سیدی

سالار سیدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی مهاباد، سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، کیفری، حقوقی( دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی( دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که آقای سیدی با توجه به سابقه کم وکالتی اما با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوریو غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس:مهاباد، خیابان جمهوری اسلامی، روبروی بانک ملی مرکزی، دفتر وکالت سیدی
  • شماره وکیل: 09141431270

 

5) روناک خضری

روناک خضری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی مهاباد، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی بوده و از خدمات وکالتی وکیل خضری می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوریو غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.  سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، کیفری، حقوقی( دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی( دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که خانم خضری با توجه به سابقه کم وکالتی اما با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1393020212110884 می‌باشد.

  • آدرس:مهاباد، چهارراه آزادی، خیابان صلاح الدین ایوبی غربی، کوچه حسینی، ساختمان امینی
  • شماره وکیل: 09147249228

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل مهاباد – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل مهاباد یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *