5/5 - (2 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در انقلاب تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر میدان انقلاب، انتخاب بهترین وکیل در میدان انقلاب را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص انقلاب باز شود. ما در این مقاله به معرفی5 وکیل برتر  در میدان انقلاب می‌پردازیم.

1) ولی اله زمامی

ولی اله زمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 3745 بوده و ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته است که با پشتکار و تجربه کاری و ایجاد حس اعتماد در موکل توانسته رضایت موکل را از نتیجه پرونده جلب نماید. از نظرآقای زمانی یک وکیل خوب، وکیلی است که در ابتدا به صورت کامل با همه رمز و راز‌ها و دانش وکالت آشنایی کامل داشته باشد و غیر از آن باید بتواند تمامی مواد قانونی مورد نیاز را برای دفاع از موکل خود به کار ببرد که این مستلزم مطالعه و تسلط کامل بر قانون است. با توجه به این خصوصیات می‌توان وی را یکی از برترین وکلای تبریز معرفی کرد. از خدمات وکالتی آقای زمانی می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری وغیر حضوری است.

  • آدرس:میدان انقلاب، نرسیده به پل کالج، مقابل بانک سامان، شعبه مرکزی، ساختمان ،٨٥ طبقه اول، پلاک ٩٨٨
  • شماره وکیل: 09121154541

2) حسن گنجی

حسن گنجی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 568 بوده و ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته است که با پشتکار و تجربه کاری و ایجاد حس اعتماد در موکل توانسته رضایت موکل را از نتیجه پرونده جلب نماید.از خدمات وکالتی آقای گنجی می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری وغیر حضوری است.

  • آدرس:میدان انقلاب، مقابل لاله زار، پاساژ قندهاری، راه پله سمت چپ، طبقه ۲واحد۱۲
  • شماره وکیل: 09123888094

3) حسین فایضی

حسین فایضی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 27477 بوده و ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته است که با پشتکار و تجربه کاری و ایجاد حس اعتماد در موکل توانسته رضایت موکل را از نتیجه پرونده جلب نماید.از خدمات وکالتی آقای فایضی می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری وغیر حضوری است.

  • آدرس:میدان انقلاب، ساختمان صدف، طبقه اول، شماره٣
  • شماره وکیل: 09122938565

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل انقلاب تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل انقلاب تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *