5/5 - (5 امتیاز)

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در میرداماد چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف وکیل تهران برتر میرداماد تهران، همراه با آدرس و شماره تماس وکیل، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، ایشان را انتخاب کنید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

آذین طالبی - وکیل در میرداماد تهران
آذین طالبی – وکیل در میرداماد تهران

1) آذین طالبی

آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با شماره پروانه 1635 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت و دفاع از حق، با قدرت و نفوذ کلام و همچنین ایشان با بکارگیری درست از تخصص توانسته با درصد بالای رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر قرار دهد.

وکیل آذین طالبی سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، صورتمجلس تفکیکی، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، ابطال سند مالکیت، خلع ید مشاعی، دستور فروش مال مشاع و …)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ دعاوی خانواده از قبیل(طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… ) دارند. ایشان بصورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی، وصول مطالبات، اختلافات ناشی از قراردادها، شرایط عمومی و خصوصی پیمان و تنظیم قرارداد، فعالیت و قبول پرونده می نمایند.

جهت اعطای وکالت به آذین طالبی یکی از وکلای خبره تهران، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

  • آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17
  • شماره بهترین وکیل خانم میرداماد: 09122989050
  • شماره تلفن وکیل: 09120403134
  • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

2) محمدرضا مهری

محمدرضا مهری،وکیل پایه یک دادگستری در میرداماد شهر تهران مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان دارای سوابق درخشانی در امور وکالتی است و سالهای زیادی است که در تهران مشغول به کار در حوزه های وکالتی مانند کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانواده و غیره می باشد. آقای محمد رضا مهری به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد شناخته شده است و مشاوره حقوقی شرکت هایی معتبر نظیر کارگزاری های بورس، شرکت های لیزینگ بانک مرکزی و غیره را بر عهده دارد.

جهت اعطای وکالت به محمدرضا مهری یکی از وکلای خبره تهران، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

  • آدرس : تهران، میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان ١0 پلاک ٧ واحد ١۵
  • شماره بهترین وکیل تهران: 09121281014
  • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب گزیده‌ای از بهترین وکیل در منطقه میرداماد تهران – لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل میرداماد یاری کنیم.

 

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *