5/5 - (5 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل نارمک برای ساکنین نارمک و حتی شرق تهران امری اساسی و مهم ترین اولویت افراد درگیربا پرونده حقوقی است. با توجه به اینکه نارمک محله‌ای واقع در شمال شرق تهران است و دادسرای منطقه ۴ شرق و شمال شرق تهران و مجتمع قضایی مدرس برای طرح دعاوی کیفری و مجتمع قضایی شهید باهنر جهت طرح دادخواست حقوقی از جمله دعاوی خانوادگی، ملکی و وصول مطالبات در اطراف این منطقه قرار دارند. وکلا و مشاوران بسیاری در نارمک وجود دارند که هر کدام به نوبه خود جزیی از بهترین وکلا محسوب می‌شوند. بسیاری از مردم به دلیل عدم آشنایی با قوانین قضایی، امکان احقاق حق خود را ندارند، انتخاب و به کار گیری بهترین وکیل در نارمک بسیار مهم بوده و می‌تواند تاثیر بسزایی در رای نهایی داشته باشد. برقراری ارتباط با وکیل حقوقی به جهت شرح پرونده حقوقی بسیار با اهمیت است به عبارتی وکیلی باید انتخاب شود که موکل بتواند به راحتی با وی صحبت کرده و مشکلات خویش را با وی در میان بگذارد. وکیل خوب و ماهر علاوه بر مهارت در فن وکالت، می‌بایست از شخصیت و منش خوبی نیز برخوردار بوده یعنی اخلاق مدار بوده و دارای ارزش‌های والای انسانی باشد. دادن وعده‌های دروغین به موکلین و بی جهت امیدوار نمودن خارج از اخلاق وکیل است. یک وکیل باید از مهارت نوشتن دفاعیه برخوردار باشد. راز داری یکی از مهم ترین موارد می‌باشد که وکیل باید به آن توجه داشته باشید، نباید اطلاعات موکل خود را در اختیار افراد سود جو قرار دهد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در نارمک تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل نارمک تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای نارمک تهران، انتخاب بهترین وکیل نارمک تهران را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) معصومه منصوری

معصومه منصوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی، دارای 17 سال فعالیت در زمینه وکالت می‌باشد. ایشان در این مدت ۱۷ سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته به عنوان یک وکیل حرفه ای دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در نارمک و تهران، نسبت به موکلین خویش می‌باشد و ایجاد حس اعتماد در موکل را در راس کار خویش قرار می‌دهد.

حوزه فعالیت وکیل منصوری در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های حقوقی من الجمله (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های کیفری با موضوعات (قتل، موادمخدر،کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های ملکی مانند (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

ایشان دارای سابقه پروانه به شماره پروانه 16143 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است. از جمله خدمات وکالتی وی برای مراجعین می‌توان به اخذ  پرونده، تنظیم شکواییه، تنظبم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی معمولا با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: تهران،نارمک، چهارراه تلفنخانه، پائین تر از بانک ملی، ساختمان یاس،پلاک ١٧٥ طبقه چهارم، واحد ١٥
  • شماره وکیل: 09128040903

 

2) ژوزف امیریان

ژوزف امیریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق ، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، ایشان با 12 سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای نارمک بحساب می‌آید. ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل امیریان، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. امیریان به عنوان یک وکیل حرفه‌ای نارمک، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ساکنین نارمک و شهر تهران می‌باشد. در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است.

وکیل امیریان دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مراجعین می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی ، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی و سایر امور خانوادگی) به وی اعطای وکالت نمائید. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 22028 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

  • آدرس: تهران،نارمک،خیابان افشاری، کوچه یوسف شعار، پلاک ١٧، واحد ١
  • شماره وکیل: 09123597902

 

3) محمدرضا پدیدار

محمدرضا پدیدار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق ، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، ایشان با چند سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای نارمک و وکیل تهران بحساب می‌آید. ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل پدیدار، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. محمدرضا پدیدار به عنوان یک وکیل حرفه‌ای نارمک، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ساکنین نارمک و شهر تهران می‌باشد. در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است. از جمله خدمات وکالتی که وی به مراجعین خود ارائه می‌دهد می‌توان به نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه و دادخواست، تنظیم قراردادها و مشاوره اشاره کرد که مشاوره با تعین وقت قبلی صورت می‌گیرد.

وکیل پدیدار دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مراجعین می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی ، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه و نفقه و سایر امور خانوادگی) به وی اعطای وکالت نمائید. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 5801 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1388 صادر شده است.

  • آدرس: تهران،نارمک، ابتدای خیابان ۱۷۰ شرقی، پلاک۱۲، واحد۱۳
  • شماره وکیل: 09121345743

 

4) شیما زندجو

شیما زندجو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق، دارای 10 سال فعالیت در زمینه وکالت می‌باشد. ایشان در این مدت ۱0 سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته به عنوان یک وکیل حرفه ای دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در نارمک و تهران، نسبت به موکلین خویش می‌باشد و ایجاد حس اعتماد در موکل را در راس کار خویش قرار می‌دهد. ایشان دارای سابقه پروانه به شماره پروانه 18851 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است. از جمله خدمات وکالتی وی برای مراجعین می‌توان به اخذ  پرونده، تنظیم شکواییه، تنظبم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی معمولا با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

حوزه فعالیت وکیل زندجو در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های حقوقی من الجمله (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های کیفری با موضوعات (قتل، موادمخدر،کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های ملکی مانند (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده از جمله (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

  • آدرس: تهران،نارمک، میدان نبوت، ابتدای خیابان جانبازان شرقی، خیابان برادران مصطفوی، پلاک۷، طبقه ۴ واحد ۱۷
  • شماره وکیل: 09122088738

 

5) عباس اسدی

عباس اسدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق ، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، ایشان با چند سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای نارمک بحساب می‌آید. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 10256 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل اسدی، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند.

عباس اسدی به عنوان یک وکیل حرفه‌ای نارمک، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ساکنین نارمک و شهر تهران می‌باشد. از جمله خدمات وکالتی که وی به مراجعین خود ارائه می‌دهد می‌توان به نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه و دادخواست، تنظیم قراردادها و مشاوره اشاره کرد که مشاوره با تعین وقت قبلی صورت می‌گیرد.

وکیل اسدی دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مراجعین می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی ، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی و سایر امور خانوادگی) به وی اعطای وکالت نمائید..

  • آدرس: تهران، نارمک، میدان نبوت (هفت حوض)، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 473، طبقه سوم، واحد 7
  • شماره وکیل: 09123576037

ما در مطالب این صفحه در رابطه با وکیل نارمک تهران سخن گفتیم و برای انتخاب بهترین وکیل در نارمک نیز اطلاعات مفیدی به شما همراهان گرامی ارائه دادیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد. اگر به دنبال بهترین، مجرب‌ترین و ماهرترین وکلای نارمک می‌گردید و می‌خواهید وکیل انتخابی شما، جزو بهترین وکلای نارمک باشد، می‌توانید خدمات خود را از مجموعه وکیل پایتخت بخواهید و در پروسه حقوقی خود پیروز شوید.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *