5/5 - (2 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل نوشهر را با لیست 5تایی بشناسید!⚖️【آپدیت1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل نوشهر چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای نوشهر، انتخاب بهترین وکیل نوشهر را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) هرمز دیوسالار

هرمز دیوسالار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 8 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت می‌باشد که در این مدت دعاوی حقوقی (تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)، دعاوی کیفری(موادمخدر،جعل و استفاده از سند مجعول، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا،)، پرونده‌های ملکی(الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، دعاوی خانواده(طلاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …) زیادی به وی واگذار شده است. ایشان در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل باتجربه دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر نوشهر نسبت به موکلین شناخته شود. دارای پروانه وکالت به شماره 35019 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395 صادر شده است.

  • آدرس:نوشهر، خیابان فردوسی، بعداز داروخانه پاستور، جنب ایستگاه هفت تیر
  • شماره وکیل: 09123572149

 

2) کمال اسفندیاری کلارستاقی

کمال اسفندیاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی نوشهر، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای شماره پروانه 2734می‌باشد که سوی از کانون وکلای دادگستری صادر شده است. اسفندیاری، وکیل پایه یک دادگستری با چند سال سابقه وکالت در کلیه دعاوی افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارائه خدمات حقوقی شامل‌ مشاوره حضوری و غیرحضوری و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و غیره، پاسخگوی نیازمندی‌ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، ورود به حریم خصوصی من جمله دعاوی است که پرونده‌های آن را بر عهده گرفته که با تلاش بی وقفه و با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این درصد بالای موفقیت باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای نوشهر و وکیل ساری خبره شده است.

  • آدرس:نوشهرقبل از دادگستری،نبش بنفشه1،طبقه دوم
  • شماره وکیل: 09117361247

 

3) فرزانه نامدارفر

فرزانه نامدارفر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری،دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 968 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری مازندران صادر شده است.سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد. قبل از هر اقدامی در امور حقوقی،خانواده،کیفری، ملکی و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل نامدارفر می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم نامدارفر، یکی دیگر از بهترین وکلای خانم نوشهر، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

  • آدرس:نوشهر
  • شماره وکیل: 09197069896

 

4) سیدعلی حسینی

سید علی حسینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی نوشهر، کارشناس حقوق ، دارای شماره پروانه 33می‌باشد که سوی از کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی ، ورود به حریم خصوصی من جمله دعاوی است که پرونده‌های آن را بر عهده گرفته که با تلاش بی وقفه و با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. . آقای حسینی، وکیل پایه یک دادگستری با چند سال سابقه وکالت در کلیه دعاوی افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارائه خدمات حقوقی شامل‌ مشاوره حضوری و غیرحضوری و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و غیره، پاسخگوی نیازمندی‌ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان است.وی پرونده‌هایی راکه بر عهده گرفته است با تلاش بی وقفه و با تکیه بر دانش و تجربه حقوقی خویش توانسته با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساندکه این درصد بالای موفقیت باعث ایجاد حس رضایت از ایشان شده است.

  • آدرس:نوشهر، میدان آزادی، بلوار سعدی
  • شماره وکیل: 09113220130

 

5) یحیی آزادی

یحیی آزادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، دارای شماره پروانه 1913 می‌باشد که سوی از کانون وکلای دادگستری مازندران صادر شده است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق است.یحیی آزادی، وکیل پایه یک دادگستری با چند سال سابقه وکالت در کلیه دعاوی حقوقی افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارائه خدمات حقوقی شامل‌ مشاوره حضوری و غیرحضوری، تنظیم شکواییه و دادخواست، اخذ پرونده و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده، ملکی و غیره، پاسخگوی نیازمندی‌ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال ، ورود به حریم خصوصی من جمله دعاوی است که پرونده‌های آن را بر عهده گرفته که با تلاش بی وقفه و با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

  • آدرس:نوشهر، جنب دادگستری، کوچه بنفشه 2، ساختمان برزین، واحد2
  • شماره وکیل: 09119216223

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل نوشهر – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل نوشهر یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *