4.8/5 - (52 امتیاز)

بهترین وکیل در همدان کسی است که در حرفه کاری خود تخصص و مهارت لازمه را داشته باشد. در ارتباط با اختلافات مالی، خانوادگی، اختلافات ملکی و سایر دعاوی حقوقی یا کیفری در دادگاه‌ و دادسراهای همدان پرونده‌های بسیاری در حال رسیدگی می‌باشند که موکلین در این زمان نیاز دارند تا بهترین وکیل همدان را برای وکالت و آشنایی با نحوه رسیدگی به پرونده و مطالبات حقوق خود در دادگاه پیدا کنند. یافتن وکیل با توجه به موضوع پرونده برای کسی که تا به اکنون تجربه داشتن پرونده‌های حقوقی و کیفری را نداشته است، کاری بس مشکل می‌باشد.

 

✔️بهترین وکیل همدان را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از بهترین وکلای همدان، انتخاب بهترین وکیل همدان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک بهترین وکلای متخصص و مجرب همدان باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل همدان می‌پردازیم.

مصطفی ضیغمی - وکیل همدان
مصطفی ضیغمی – وکیل همدان

1) مصطفی ضیغمی

مصطفی ضیغمی، وکیل پایه یک دادگستری همدان و مشاور حقوقی، با مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای 18 سال سابقه وکالت درخشان و پرتجربه می‌باشد. از نمونه سوابق کاری  پرافتخار وکیل ضیغمی؛ وکیل اداره کل استاندارد همدان، وکیل دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان همدان، مشاور و کارشناس حقوقی سابق دانشگاه علوم پزشکی از سال 1385 لغایت 1390، مسئول سابق واحد ارشاد و معاضدت قضایی مرکز امور وکلا، کارشناسان حقوقی قوه قضاییه همدان، وکیل دانشگاه علوم پزشکی همدان و ..  می توان به این چند مورد اشاره کرد.

حوزه فعالیت وکیل ضیغمی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (قتل، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، پیش فروش ساختمان، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و …)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 5. دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیر از علوم پزشکی

برای اعطای وکالت به مصطفی ضیغمی، بهترین وکیل همدان، می‌توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: همدان، خیابان بوعلی13، خانه برج آریان، طبقه10، واحد115
 • تلفن تماس وکیل همدان: 09183133570
 • حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی

 

2) لیلا آرین پارسا

لیلا آرین پارسا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، دارای 15 سال سابقه فعالیت حقوقی می‌باشد. کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، روزنامه نگار، مدیر مسئول و صاحب امتیاز هفته نامه انعکاس همت روز، مدرس دانشگاه از سوابق کاری و تحصیلی این وکیل نمونه است. دارای شماره پروانه 7621 است که از سوی مرکز وکلای قوه قضایی در سال 1385 صادر شده است. اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی از خدمات وکالتی این وکیل نمونه در حوزه کاری خود است که مشاوره‌های ایشان همراه با هزینه می‌باشد.

 • آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، از سمت خواجه رشید، اداری ۲ طبقه ۴، واحد ۴۳
 • تلفن تماس وکیل: 09120405033

 

3) حسین حبیبیان

حسین حبیبیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، دارای چندین سال سابقه فعالیت حقوقی و پیگیری پرونده‌های حقوقی مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی است. کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مسلط به زبان انگلیسی و عربی و مشاوره حقوقی چندین شرکت از سوابق کاری و تحصیلی این وکیل نمونه است. دارای شماره پروانه 163 است که از سوی مرکز وکلای دادگستری در سال 1380 صادر شده است. اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی از خدمات وکالتی این وکیل نمونه در حوزه کاری خود است که مشاوره‌های ایشان همراه با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. اگر موکل برای دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، کلیه امور و دعاوی ثبتی و غیره به دنبال یک وکیل متخصص و آشنا به قوانین باشد با خیال آسوده می‌تواند پرونده خویش را به آقای حبیبیان واگذار نماید.

 • آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان جم، طبقه سوم، واحد ۱۰
 • تلفن تماس وکیل: 09188117621

 

4) فریدون طاهری

فریدون طاهری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، دارای 10سال سابقه فعالیت حقوقی، طرح و پیگیری پرونده‌های حقوقی مربوط به اشخاص حقیقی وحقوقی است. وکیل موسسه کوثر، وکیل بانک مهر اقتصاد، وکیل صنعت و معدن از جمله سوابق کاری آقای طاهری در مدت زمان وکالت خویش است. دارای شماره پروانه 26135 است که از سوی مرکز وکلای قوه قضایی در سال 1394 صادر شده است. اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره غیرحضوری، نوشتن اوراق قضایی از خدمات وکالتی این وکیل نمونه در حوزه کاری خود است. برای دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، کلیه امور و دعاوی ثبتی اگر کسی به وکیل کاربلد و نمونه نیاز داشته باشد می‌تواند با خیال راحت پرونده خویش را به آقای طاهری واگذار نماید.

 • آدرس: همدان، خیابان بوعلی، پاساژ محمدی، ساختمان آراد، طبقه دوم
 • تلفن تماس وکیل: 09189139918

 

5) فائزه حسنلو

فائزه حسنلو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. دارای چندین سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها، دعاوی سرقفلی و اجاره، دعاوی مالی، چک و سفته، دعاوی خانواده، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت، دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیرعلوم پزشکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف ، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 0839 می‌باشد.

 • آدرس: همدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس (شماره 5)، طبقه 2
 • تلفن تماس وکیل: 09188101446

 

6) مریم عاشری

مریم عاشری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. دارای 6 سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها، دعاوی سرقفلی و اجاره، دعاوی مالی، چک و سفته، دعاوی خانواده، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت، دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیرعلوم پزشکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف ، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 722 است. از خدمات وکالتی خانم عاشری می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد. خانم عاشری با تکیه بر آگاهی خویش بر قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا و شیوا توانسته با توجه به سابقه کم وکالتی، خود را در بین بهترین وکیل همدان جای دهد.

 • آدرس: همدان، جنب دادگستری
 • تلفن تماس وکیل: 09198158894

 

7) علی زندیان

علی زندیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. آقای زندیان با تکیه بر آگاهی خویش بر قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا و شیوا توانسته با توجه به سابقه کم وکالتی، خود را در بین بهترین وکیل همدان جای دهد دارای 11 سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها، دعاوی مالی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 21067 است. از خدمات وکالتی آقای زندیان می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد. کارشناس حقوق قضایی، مدیر حقوقی منطقه 2 همدان از سوابق کاری و تحصیلی ایشان است.

 • آدرس: همدان، میدان دانشگاه(جهاد)، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، مجتمع شهبازیان، واحد ۶
 • تلفن تماس وکیل: 09183170348

 

8) عرفان صالح

عرفان صالح، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس حقوق خصوصی می‌باشد. آقای صالح با تکیه بر آگاهی خویش بر قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا و شیوا توانسته با توجه به سابقه کم وکالتی، خود را در بین بهترین وکیل همدان جای دهد. دارای 11 سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها، دعاوی مالی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره  1078 است. از خدمات وکالتی آقای صالح می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد. ایشان وکیل دو شرکت بزرگ به نام‌های هگمتانه درب امیر و شرکت فنی مهندسی پوشرنگ فناور صنعت انرژی پارس می‌باشد و کلیه مشاوره‌های حقوقی و پرونده‌های شرکت‌های مذکور به عهده آثای صالح است.

 • آدرس: همدان، بلوار مدنی، جنب بیمه آسیا
 • تلفن تماس وکیل: 09120218376

 

9) حمیدرضا شهسواری

حمیدرضا شهسواری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان دکتری حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. آقای شهسواری با تکیه بر آگاهی خویش در مورد قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل خود، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا توانسته خود را در بین بهترین وکلای همدان جای دهد. دارای چند سال سابقه درخشان وکالت در دعاوی مالی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره  275 است. از خدمات وکالتی آقای شهسواری می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد.

 • آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، ساختمان امین، طبقه ٣، واحد ٧
 • تلفن تماس وکیل: 09183137453

 

10) وحید جلائی

وحید جلائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان دکتری حقوق عمومی می‌باشد. دارای 10 سال سابقه درخشان وکالت در دعاوی مالی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 515 است. از خدمات وکالتی آقای جلائی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد. وی با تکیه بر آگاهی خویش در مورد قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل خود، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا توانسته خود را در بین بهترین وکلای همدان جای دهد.

 • آدرس: همدان، میدان جهاد، ابتدای جهان نما، نرسیده به هلال احمر، ساختمان ایران مهر، طبقه۶، واحد۲۴
 • تلفن تماس وکیل: 09188185624

 

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل همدان – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل همدان یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

1 Comment

 • آیا وکلای همدان که اسامی آنها در این لیست اومده خدمات تلفنی برای مشاوره دادن هم دارند؟ آیا برای مشاوره گرفتن تلفنی هم باید هزینه پرداخت کنیم؟ لطفا اگر کسی در این باره اطلاعاتی داره به من توضیح بده. ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *