4.3/5 - (6 امتیاز)

وکیل در ورامین به وکیلی اتلاق می‌شود که در امور حقوقی و در انجام وکالت بسیار با تجربه و کار بلد باشد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب در مسیر پرونده، باید در انتخاب وکیل دقت کافی را داشته و ویژگی‌های مهمی که یک وکیل خوب باید داشته باشد، را دارا بوده تا اتمام مسیر پرونده با رضایت شخص باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در ورامین به آن توجه بسیاری کرد، امانت داری و رازداری وکیل نسبت به اسرار پرونده موکوله به وی است چون موکل مواردی را برای وکیل بازگو می‌نماید که جز اسرار شخصی بوده و وکیل باید نسبت به آن اسرار رازدار باشد. ویژگی مهم دیگر که بسیار حائز اهمیت در انتخاب وکیل می‌باشد این است که وکیل دارای اطلاعات به روز و آشنا به قوانین جدید التصویب باشد تا با تکیه به این قوانین بتواند راه حل مناسبی برای پرونده یافته و از موکلش دفاع کند.

وکیل خوب باید توانایی نجات جان و مال موکل خویش را داشته باشد زیرا مشکلات حقوقی پیش آمده بعضا به جان، مال، وآبروی فرد ارتباط نزدیک دارد و تاثیرات منفی بسیاری بر زندگی فرد می‌گذارد. یک وکیل خوب و مجرب، به دلیل توانایی‌ها و تجربیاتی که سال‌ها در زمینه وکالتی و انجام پرونده‌های حقوقی مختلف داشته است، با سرعت بیشتری می‌تواند مشکلات پرونده‌های حقوقی را شناخته و از انجام آن برآید و به موفقیت برساند. اخذ یک وکیل برای موکل یا مراجعه کننده، مزیت‌های بسیار زیادی خواهد داشت و تمامی روش‌های اصولی و اجرایی مربوط به کار دادگاه و حقوقی، توسط وکیل به درستی اجرا خواهد شد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل ورامین را با لیست 5تایی بشناسید⚖️

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر ورامین، انتخاب بهترین وکیل ورامین را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص ورامین باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5 وکیل برتر ورامین می‌پردازیم.

 

1) علیرضا باوندپور

دکتر علیرضا باوندپور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی ورامین، مدرس دانشگاه، با چند سال سابقه وکالت درخشان و موفق، دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی و دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی دادگستری بوده است. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهم‌تر علاقه‌ای که به کار خود دارد، ایشان توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای ورامین بحساب بیایند.

حوزه فعالیت وکیل علیرضا باوندپور در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت، خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوط و …)
 • وکالت تمامی دعاوی خانواده ( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زوجه، اجازه برای ازدواج مجدد، استرداد جهیزیه،…)
 • وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پول شویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)
 • وکالت در امور ملکی و تجاری( زمین، مسکن و مغازه)

 

 • آدرس:ورامین، بلوار باهنر، پلاک ۸۳، واحد ۹
 • شماره وکیل: 09121944954

 

2) قاسم رنجبران

دکتر قاسم رنجبران، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، عضو هیئت علمی دانشگاه،مولف کتاب خشونت بر زنان، دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی در مقطع دکترای حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت  12595 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دارای چند سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می‌باشد که در طول این مدت با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های زیادی مربوط به دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری را با نتیجه مثمرثمر به پایان برساند. از خدمات وکالتی آقای قاسم رنجبران می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، تحریر اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 

 • آدرس:ورامین، بلوار باهنر، جنب خیابان شهید سهرابی درخشان، جنب داروخانه دکتر رنجبران، پلاک ٨٣ (ساختمان عدالت )، طبقه ٥، واحد ٩
 • شماره وکیل: 09126888870

 

3) سیدفرخ ثریا

سیدفرخ ثریا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ورامین، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق می‌باشد. 10 سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر،…)، حقوقی(دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که وکیل فرخ ثریا با توجه به سابقه وکالتی اما با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند.

در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را جز یکی از بهترین وکلای ورامین معرفی نمود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره  22080می‌باشد که در سال 1392 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 

 • آدرس:ورامین، خیابان شهیدبهشتی، ابتدای خیابان آزادگان، پلاک۸، طبقه۴
 • شماره وکیل: 09359129106

 

4) علیرضا بهرامی

علیرضا بهرامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ورامین، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای قدرت سخنوری فوق العاده در صحن دادگاه و قاضی می‌باشد که از دانش حقوقی خود بهره برده و پرونده‌های واگذار شده به وی را به نتایج عالی سوق می دهد.

 از خدمات وکالتی وکیل بهرامی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تحریر اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیراست.  سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، حقوقی( دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی( دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که وکیل بهرامی با توجه به سابقه وکالتی و با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 24752 می‌باشد.

 

 • آدرس:ورامین، میدان راه اهن، جنب دادگستری و مسجد
 • شماره وکیل: 09122056147

5) معصومه حاجبی هلان

معصومه حاجبی هلان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ورامین، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق می‌باشد. از خدمات وکالتی وکیل حاجبی هلان می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تحریر اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 23172 می‌باشد که در سال 1393  به نام وی صادر شده است. 9 سال سابقه وکالت درخشان، موفقیت و پشتکار خویش توانسته پرونده موکوله را به نتیجه مثبت سوق داده و نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند.

می‌توان خلاصه‌ای از دعاوی را که وی قبول پرونده کرده است به شرح زیر بیان نمود:

 • دعاوی خانواده ( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)
 • دعاوی کیفری (سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس،…)
 • پرونده‌های حقوقی (دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)
 • دعاوی ملکی مانند (دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…)

 

 • آدرس:ورامین، میدان راه اهن، جنب دادگستری
 • شماره وکیل: 09128910624

 

6) جعفر چراغی

جعفر چراغی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ورامین، با توجه به سابقه کم خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای ورامین جای دهد. وکیل چراغی در سال 1392 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 21546 از کانون وکلای دادگستری شده است. به نظر وی صادق بودن یک وکیل، نشانگر حرفه‌ای بودن آن وکیل است همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، دریافت مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت،…)، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، حقوقی(دعوی الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیر منقول، دعوی ابطال سند مالکیت، دعوی مطالبه وجه مستند به سند عادی، دعوی مطالبه وجه مستند به چک و سفته، دعوی خلع ید، دعوی تصرف عدوانی، دعوی رفع مزاحمت، دعوی رفع ممانعت از حق،…)، کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل،…)، ثبتی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی،…) و غیره من جمله دعاوی است ایشان بر عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند. از خدمات وکالتی که وکیل چراغی برای موکلین خویش ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

 

 • آدرس:ورامین، شهرک طلائیه، خیابان ۱۶متری صباغ، ساختمان قائم ۲
 • شماره وکیل: 09125381911

 

7) سیدیاسین رضائی

سیدیاسین رضائی، وکیل پایه یک‌ دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 10837 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی در سال 1390 صادر شده است، حوزه فعالیت وکیل رضائی در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

 • پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس،…)
 • پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، حضانت فرزند یا فرزندان، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی را در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای درخشان ورامین و وکیل تهران قرار می‌دهد. برای حضور در دفتر یاسین رضائی وکیل خوب ورامین و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با هماهنگی قبلی در دفتر حضور یافته و با وی به مشورت بپردازید.

 

 • آدرس:ورامین، بلوار شهید قدوسی، جنب درمانگاه اشرفی اصفهانی، پاساژ امیر، طبقه 2
 • شماره وکیل: 09122470945

 

8) اعظم نوری

اعظم نوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ورامین،  کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 23185  که از سوی سازمان پس از قبولی در آزمون اختبار صادر شده است. از نظروکیل اعظم نوری، موکل باید اطمینان حاصل کند وکیلی که انتخاب کرده است در زمینه حقوقی مورد نیاز موکل دارای تجربه و تخصص است و با این اندیشه به مراجعین مشاوره می‎دهد تا قبل از ورود موکل به مراحل قانونی، وی تصمیم نهایی برای ادامه و یا عدم ادامه مسیر شکایت را بگیرد، که داشتن چنین نظری باعث شده ایشان در بین بهترین وکیل ورامین جای بگیرد. دارای چند سال سابقه درخشان وکالت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است که در این مدت پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با درصد بالایی توانسته آنها را به نتیجه مثبت برساند. از خدمات وکالتی خانم نوری می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنطیم قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان به صورت تعیین وقت قبلی و با هزینه می‌باشد.

 

 • آدرس:ورامین، بلوار باهنر، بعد از ده متری میری، جنب نانوایی بربری، پلاک ١٢٨
 • شماره وکیل: 09102100364

 

9) حمیدرضا هادی جعفری

حمیدرضا هادی جعفری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای تحصیلات دانشگاهی کارشناسی ارشد، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 14406 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. وکیل هادی جعفری را در میان یکی از بهترین وکیل‌های ورامین می‌توان جای داد زیرا از نظر وی یک وکیل، زمانی تبدیل به وکیل نمونه و خوب می‌شود که عاری از هرگونه اغراق و بزرگنمایی خویش باشد و قول موفقیت صد در صدی به موکل ندهد و بتواند حقایق مربوط به پرونده و جزییات آن را به موکل به زبان ساده و قابل فهم بودن مطرح نماید، درواقع از نظر وی یک وکیل مورد اطمینان مردم باید در کار خویش صداقت کامل داشته باشد تا بتواند در کار خویش موفق باشد. در زمینه پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته است که توانسته با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش در زمینه قوانین جدیدالتصویب در چند سال سابقه وکالتی خویش با موفقیت چندین درصدی به پایان دلخواه موکل برساند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به تحریر اوراق قضایی، مشاوره حضوری وغیرحضوری، قراردادها اشاره نمود.

 

 • آدرس:ورامین، خیابان طالقانی، کوی شهید نوری، پشت پاساژ بزرگ، مجتمع یاسین، طبقه اول، واحد ۱۹
 • شماره وکیل: 09122910128

 

10) فروغ یاری

فروغ یاری، وکیل پایه یک‌ دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 45719می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی در سال 1395 صادر شده است، حوزه فعالیت وکیل یاری در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

 • پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس،…)
 • پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های خانواده (مهریه، حضانت فرزند یا فرزندان، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده با توجه به سابقه 7 ساله وکالت و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین از وکیل فروغ یاری، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای درخشان ورامین قرار می‌دهد.

 

 • آدرس:ورامین، بلوار باهنر، جنب دادگستری، طبقه فوقانی نمایشگاه
 • شماره وکیل: 09122750861

 

سخن آخر

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ورامین – لیست 10 تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ورامین یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *