5/5 - (1 امتیاز)

وکیل به کسی گفته می‌شود که برای انجام کاری از طرف دیگری مامور می‌شود. وکالت در پاکدشت برای کسانی که دنبال کارهای پر مسئولیت و چالشی هستند مناسب است. بهترین وکیل در پاکدشت باید قبل از همه چیز دارای اخلاق موکل پسند باشد تا بتواند در تمام حالات موکل با وی به مشورت و صحبت بپردازد. سپس وکیل باید دارای تحصیلات بوده و آگاهی کامل را نسبت به قوانین داشته و با تکیه بر تجربه کاری خویش بتواند به مراجعین مشاوره داده و ایشان را در مسیر پرونده راهنمایی کند. یک وکیل حقوقی باید قدرت سخنوری داشته تا بتواند در محاکم قضایی و در حضور قاضی درخواست خود را به صورت کامل و واضح توضیح دهد و داشتن قدرت سخن وری باعث می‌شود تا اعتماد به نفس بالایی در کار داشته ومسیر پرونده نیز کوتاه‌تر و هموارتر شود.

پیچیدگی مقررات حقوقی و عدم آگاهی افراد از حقوق قانونی خود عمدتا موجب طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده و اتلاف وقت و هزینه بالا می‌شود در حقیقت وکیل در پاکدشت کسی است که با دانش و تجربه خود در به نتیجه رسیدن پرونده حقوقی نقش مهمی را ایفا می‌کند. در حقیقت حضور یک وکیل با تجربه در فرآیند دادرسی تاثیر بسزایی در کاهش تنش‌های روانی اصحاب دعوی و هزینه‌های مادی و معنوی محاکم قضایی خواهد داشت. برخی اشخاص بدون دریافت مشاوره حقوقی، و بدون داشتن وکیل حقوقی، در طرح دعاوی و دفاع و پاسخگویی در قبال آن، دعوای حقوقی خود را پیچیده کرده و بارها شاهد آن بودیم که هرچند حق با ایشان بوده است لیکن به دلیل عدم آشنایی بر عمده قوانین و مقررات و رویه‌های محاکم با احکام بدوی و قطعی، محکوم گردیده‌ و دست آخر به وکیل در پاکدشت مراجعه می‌کنند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل پاکدشت را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در پاکدشت چیست؟ مشخصات فردی  5 وکیل برتر پاکدشت، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل پاکدشت، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) آریا آقاسی

آریا آقاسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 17220 می‌باشد. از خدماتی که آقای آقاسی به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.سابقه درخشان وکالت در زمینه مشاوره و وکالت در انواع دعاوی حقوقی(دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، دعاوی کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، دعاوی ملکی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…)، دعاوی خانواده( مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، طلاق، طلاق توافقی،…) و غیره می‌توان اشاره کرد که با تکیه بر دانش و تجربه کاری خویش، اعتماد به نفس در حضور قاضی، سخنوری و داشتن بیان رسا توانسته دعاوی واگذار شده به خویش را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت باعث شده جزیی از بهترین وکلای پاکدشت شود.

  • آدرس: پاکدشت، خیابان مطهری، نبش یاس 7، پلاک 5
  • شماره تماس وکیل: 09121097303

 

2) راحله زمانی

راحله زمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، 13 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه مشاوره و وکالت در انواع دعاوی حقوقی(دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، دعاوی کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، دعاوی ملکی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…)، دعاوی خانواده( مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، طلاق، طلاق توافقی،…) و غیره می‌توان اشاره کرد که با تکیه بر دانش و تجربه کاری خویش، اعتماد به نفس در حضور قاضی، سخنوری و داشتن بیان رسا توانسته دعاوی واگذار شده به خویش را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت باعث شده جزیی از بهترین وکلای پاکدشت و وکیل تهران شود. از خدماتی که خانم زمانی به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: پاکدشت، بلوار معلم، بنفشه1، بنفشه 2
  • شماره تماس وکیل:09125084031

 

3) هادی حاجی عرب

هادی حاجی عرب، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 25557 می‌باشد. از خدماتی که آقای حاجی عرب به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. سابقه درخشان وکالت در زمینه مشاوره و وکالت در انواع دعاوی حقوقی،دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده و غیره می‌توان اشاره کرد که با تکیه بر دانش و تجربه کاری خویش، اعتماد به نفس در حضور قاضی، سخنوری و داشتن بیان رسا توانسته دعاوی واگذار شده به خویش را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت باعث شده جزیی از بهترین وکلای پاکدشت شود.

  • آدرس: پاکدشت، میدان معلم، بلوارشهدای گمنام، دفتر وکالت حاجی عرب
  • شماه تماس وکیل: 09126875061

 

4) نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق است. وی در تمام دعاوی حقوقی (تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، خانواده ( طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند و…)، دعاوی ثبتی (باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،…)  پرونده‌های موفق بسیاری داشته که با رضایت موکل و درصد بالای موفقیت به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای پاکدشت معرفی کرد. دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 22124 می‌باشد. از خدمات وکالتی وی در زمینه وکالت می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

  • آدرس: پاکدشت، میدان معلم، جنب دادگستری، روبه روی حوزه علمیه خواهران،دفتر وکالت نرجس قاسم زاده
  • شماه تماس وکیل: 09129367304

 

5) مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 55118 می‌باشد. ایشان انجام وکالت در پرونده‌های ملکی، شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل( سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف، …)، وکالت در دعاوی خانواده ( نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد، استرداد جهیزیه،…)، دعاوی حقوقی ( الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع، …)، انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری از جمله سوابق کاری و پرونده‌هایی است که به آقای امین زاده واگذار شده است که با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش و امانت داری نسبت به جزییات پرونده باعث شده یکی از بهترین وکلای پاکدشت محسوب شوند.

  • آدرس: پاکدشت
  • شماه تماس وکیل: 09120910272

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل پاکدشت– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل پاکدشت یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *