4.7/5 - (8 امتیاز)

آیا منطقه پونک در تهران را می‌شناسید؟ آیا در این منطقه با بهترین وکیل تهران آشنایی دارید؟ جواب این سوالات را می‌توانید در این مقاله که به معرفی تعدادی از بهترین وکلای پونک می‌پردازد، بشناسید. از یک وکیل خوب در پونک چه انتظاری داری؟ پونک یکی از محله‌های می باشد که امکانات فراوان من جمله داشتن وکیل دادگستری خوب را در خود جای داده است. اما تمرکز این خدمات و امکانات در این محله به این معنی نیست که شما به راحتی می توانید وکیل دادگستری مورد نظر خود را پیدا کنیداین سوالی است که در انتخاب وکیل باید به آن توجه کرد، در توضیح این سوال باید گفت که برخی در انتخاب وکیل مواردی را در نظر می‌گیرند که یکی از مهم ترین آنها رازدار بودن یک وکیل نسبت به اسرار موکل و توضیحاتی است که در پرونده واگذار شده به وی موجود می‌باشد چون موکل حتی جزیی‌ترین و مهم‌ترین اطلاعات شخصی خود را دراختیار وکیل می‌گذارد. از موارد دیگرباید به تخصص و دقت، تجربه کاری و پشتکار وی دقت کرد و در نظر داشت.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

بهترین وکیل پونک تهران را با  لیست 10تایی بشناسید!⚖️【سال 1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در پونک چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل  برتر پونک، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل پونک، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) کرم حسین یاری فیروزاباد

کرم حسین یاری فیروزآباد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای پونک می‌توان معرفی کرد که با بر عهده گرفتن ده‌ها پرونده در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی موفقیت‌های حقوقی بسیاری در زمینه وکالت به دست آورده است. از خدمات وکالتی آقای یاری فیروزآباد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 10089 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، پلاک 306،طبقه سوم، واحد 5
 • شماره تماس وکیل:09123342781

 

2) فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16460می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. به عنوان یکی از بهترین وکلای پونک می‌توان معرفی کرد چونکه که با بر عهده گرفتن ده‌ها پرونده در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی موفقیت‌های حقوقی بسیاری در زمینه وکالت به دست آورده است. از نظر خانم عزیزی یک وکیل متخصص باید دانش کافی در باره حقوق داشته باشد تا بتواند بهترین مشاوره را به موکل خود بدهد تا وی نیز با راهنمایی وکیل بتواند تصمیم به ادامه مسیر حقوقی بگیرد. از خدمات وکالتی خانم عزیزی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: پونک، بلوار همیلا، بلوار پارک، خیابان پارک،  نبش خیابان استاد نظری شرقی، ساختمان ١٢١، پلاک ٢، واحد٦
 • شماره تماس وکیل:09125405282

3) علی سامع

علی سامع، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای پونک می‌توان معرفی کرد که با بر عهده گرفتن ده‌ها پرونده در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی موفقیت‌های حقوقی بسیاری در زمینه وکالت به دست آورده است. از خدمات وکالتی آقای علی سامع می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد. ده سال مدیرکل در سازمان بازرسی کل کشور، مشاورحقوقی بانک صادرات ایران، وکیل بانک صنعت ومعدن، وکیل بانک ملت، وکیل بانک سرمایه، وکیل بانک سامان از سوابق شغلی این وکیل نمونه و کار کشته است.

 • آدرس: پونک، ابتدای بلوار میرزا بابائی، روبروی درب پارکینگ ای بوستان وشهروند، پلاک ٤٠، واحد ٩
 • شماره تماس وکیل:09128120751

 

4) حمید کوشافر

حمید کوشافر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 21197می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. آقای کوشافررا به عنوان یکی از بهترین وکلای پونک می‌توان معرفی کرد چونکه که با بر عهده گرفتن ده‌ها پرونده در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی موفقیت‌های حقوقی بسیاری در زمینه وکالت به دست آورده است. از خدمات وکالتی آقای حمید کوشافر می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: پونک، ساختمان شیشه ای، طبقه ٤، واحد ١٣
 • شماره تماس وکیل: 09121711782

 

5) یحیی رحمتی

یحیی رحمتی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16460می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. به عنوان یکی از بهترین وکلای پونک می‌توان آقای رحمتی را معرفی کرد چونکه با بر عهده گرفتن ده‌ها پرونده در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره موفقیت‌های حقوقی بسیاری در زمینه وکالت به دست آورده است. از نظر وی یک وکیل متخصص باید دانش کافی درباره حقوق داشته باشد تا بتواند بهترین مشاوره را به موکل خود بدهد. از خدمات وکالتی آقای رحمتی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: پونک، اتوبان همت غرب، ورودی سردار جنگل، نرسیده به تقاطع مخبری، پلاک 23 (مجتمع پویا)، طبقه 2، واحد 19
 • شماره تماس وکیل: 09124755038

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل پونک– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل پونک یاری کرده باشیم.

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

1 Comment

 • سلام واسه مطالبه محکوم شدم ۶۰میلیون پول بوده ازسال ۹۹ تا الان شده۱۳۴میلیون میخوام بپونم قسطی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *