5/5 - (2 امتیاز)

خیابان طالقانی از پر جمعیت ترین مراکز شهر کرج بوده و جمعیت بسیاری در این منطقه زندگی می‌کنند. برای کسانی که در این منطقه از کرج زندگی می‌کنند ممکن است مسائلی پیش آید که نیاز به مشاوره و گرفتن راهنمایی از یک فرد متخصص و خبره باشد، بهترین فرد برای اینکار وکیل حقوقی می‌باشد. گاها اتفاق می‌افتد که فرد با مسائل حقوقی رو به رو شده و به دلیل نداشتن یک وکیل ماهر در کنار خویش حق و حقوق وی ضایع شده باشد به همین دلیل حضور یک وکیل برای دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده از مهم ترین ارکان یک پرونده می‌باشد. وکیل منتخب باید سعی کند که وعده‌های قطعی در مورد پیروزی و کسب نتیجه صد در صدی به نفع موکل خوداری نماید چون که او خوب می‌داند که موفقیت در یک مسئله حقوق به عوامل بسیاری وابسته است. امکان این وجود دارد که طرف مقابل ادله دیگری به دادگاه ارائه داده که محکمه پسند باشد و باعث شکست پرونده شود و به دلایلی از این قبیل باید وکیل حقوقی صداقت لازم را داشته و با جرات تمام و آگاهی لازم تمام این موارد را با موکل در میان گذاشته و با راهنمایی وی به موکل در ادامه یا عدم ادامه مسیر پرونده یاری رساند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل کرج در طالقانی را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

فرد می‌تواند از تخصص وکلایی که در طالقانی کرج هستند استفاده و از بهترین وکیلی که در زمینه حقوقی مورد نظر فرد تخصص دارد مشاوره گرفته و مسیرقانونی خویش را طی نماید. با انتخاب لیست 5 تایی از بهترین وکیل کرج در طالقانی سعی نمونده تا کار افراد را تا حدودی آسان نماید.

 

1) ابراهیم حیدری

ابراخیم حیدری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای تحصیلات کارشناسی در رشته حقوق، وکیل حیدری، تعهد نسبت به موکل را از مهم ترین وظایف یک وکیل کارکشته و آگاه می‌داند و تعهد وکیل نباید تعهد به نتیجه دعوا بوده بلکه تعهد نسبت به موکل می‌باشد. سابقه درخشان 15 ساله در دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، انحلال نکاح و عقد ازدواج، طلاق به درخواست زوجه، فوت هر یک از زوجین، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)، کیفری(مزاحمت بانوان، کلاهبرداری،جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، ملکی(عوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی ابطال قرارداد، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی تعدیل میزان اجاره بها بر اساس عرف جامعه، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی،…  )، حقوقی(دعوی ابطال سند مالکیت، دعوی مطالبه وجه مستند به سند عادی، دعوی مطالبه وجه مستند به چک و سفته، دعوی خلع ید، دعوی تصرف عدوانی، دعوی رفع مزاحمت، دعوی رفع ممانعت از حق،…) وثبتی به پایان موفق برساند. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 3738 می‌باشد که پس از آزمون وکالت به نام وی از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

  • آدرس:کرج ،میدان طالقانی، بین هلال احمر و دارایی، جنب برج زمان، مجتمع دانش
  • شماره تماس : 09123807419

 

2) نورالدین مرادی

نورالدین مرادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای چند سال سابقه درخشان فعالیت در کانون وکلای دادگستری که با توجه به کارایی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری که مربوط به دعاوی خانواده(انحلال نکاح و عقد ازدواج، طلاق به درخواست مرد، فوت هر یک از زوجین، فوت هر یک از زوجین، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)، کیفری(مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، ملکی(دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی (باطل شدن سازوکار کمسیون‌های مختلف ثبتی)، دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور.، دعوی افراز ملک، دعوی اجرای ثبت،…) ، حقوقی وثبتی به پایان موفق برساند. از خدمات وکالتی که وکیل نورالدین مرادی به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تحریر ائراق قضایی، مشاوره حقوقی اشاره نمود. از نظر وی یک وکیل خبره در کار خویش باید ویژگی‌های شخصیتی، اخلاقی و کاری بسیاری مانند صداقت، همراه بودن با موکل، راز داری نسبت به پرونده موکل و غیره را دارا باشد تا بتواند با دفاع از موکل خویش در پیشبرد صحیح مراحل دادرسی موثر واقع شود به عبارتی بتواند عادلانه از حق موکلین خویش دفاع نماید. رئیس دادگاه عمومی و انقلاب، رئیس دادگستری شهرستان، رئیس دادگاه کیفری استان، رئیس شعبه تجدید نظر، قاضی خانواده، قاضی بازنشسته دادگستری و کمیسیون‌های شهرداری و منابع طبیعی از سوابق کاری وکیل مرادی می‌باشد.

  • آدرس: کرج، میدان طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه 7
  • تلفن تماس وکیل: 09128571108

 

3) بهمن مقیمی ورزنی

بهمن مقیمی ورزنی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته حقوق تجاری اقتصادی بین المللی، سابقه پروانه از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 1388050504161378 است. مشاوره و نماینده حقوقی سابق وزارت آموزش و پرورش، موسسه مالی و اعتباری و دانشگاه جامع علمی و کاربردی، دیوان عدالت اداری به مرکز شعبه از سوابق وی در دوره وکالتی خویش است. سابقه درخشان 15 ساله در دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، انحلال نکاح و عقد ازدواج، طلاق به درخواست زوجه، فوت هر یک از زوجین، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)، کیفری(مزاحمت بانوان، کلاهبرداری،جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، ملکی(عوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی ابطال قرارداد، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی تعدیل میزان اجاره بها بر اساس عرف جامعه، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی،…  )، حقوقی(دعوی ابطال سند مالکیت، دعوی مطالبه وجه مستند به سند عادی، دعوی مطالبه وجه مستند به چک و سفته، دعوی خلع ید، دعوی تصرف عدوانی، دعوی رفع مزاحمت، دعوی رفع ممانعت از حق،…) وثبتی به پایان موفق برساند.

  • آدرس: کرج، میدان طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه 7
  • تلفن تماس وکیل: 09126607300

 

4) نفیسه یزدی

نفیسه یزدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه درخشان فعالیت در کانون وکلای قوه قضاییه که با توجه به کارایی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری که مربوط به دعاوی خانواده(انحلال نکاح و عقد ازدواج، طلاق به درخواست مرد، فوت هر یک از زوجین، فوت هر یک از زوجین، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)، کیفری(مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، ملکی(عوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی ابطال قرارداد، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی تعدیل میزان اجاره بها بر اساس عرف جامعه، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی،…  )، حقوقی(دعوی ابطال سند مالکیت، دعوی مطالبه وجه مستند به سند عادی، دعوی مطالبه وجه مستند به چک و سفته، دعوی خلع ید، دعوی تصرف عدوانی، دعوی رفع مزاحمت، دعوی رفع ممانعت از حق،…) وثبتی به پایان موفق برساند. از خدمات وکالتی که وکیل نفیسه یزدی به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تحریر اوراق قضایی، مشاوره حقوقی اشاره نمود. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره پروانه 50429 می‌باشد که پس از آزمون وکالت به نام وی از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

  • آدرس: کرج ،میدان طالقانی، طالقانی جنوبی، ساختمان مهدی(بانک سرمایه)، طبقه اول
  • تلفن تماس وکیل: 09124616770

 

5) محسن خان محمدی

محسن خان محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، سابقه پروانه از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 49835 است. سابقه درخشان 5 ساله در دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، انحلال نکاح و عقد ازدواج، طلاق به درخواست زوجه، فوت هر یک از زوجین، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)، کیفری(مزاحمت بانوان، کلاهبرداری،جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، ملکی(عوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی ابطال قرارداد، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی تعدیل میزان اجاره بها بر اساس عرف جامعه، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی،…  )، حقوقی(دعوی ابطال سند مالکیت، دعوی مطالبه وجه مستند به سند عادی، دعوی مطالبه وجه مستند به چک و سفته، دعوی خلع ید، دعوی تصرف عدوانی، دعوی رفع مزاحمت، دعوی رفع ممانعت از حق،…) وثبتی به پایان موفق برساند.

  • آدرس: کرج،طالقانی جنوبی، حدفاصل کوچه شهید دهقان و کوچه قیام، مجتمع اداری سپهر ۱، طبقه دوم، واحد۲۰۵
  • تلفن تماس وکیل: 09126619598

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *