5/5 - (4 امتیاز)

مطمئنا هرکسی در طول عمر خویش در کرج با مشکلات حقوقی رو به رو شده یا خواهد شد که اجبارا به وجود وکیل حقوقی کرج نیاز پیدا خواهد کرد

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️ بهترین وکیل کرج عظیمیه را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

فرد می‌تواند از تخصص وکلایی که در عظیمیه کرج هستند استفاده و از بهترین وکیلی که در زمینه حقوقی مورد نظر فرد تخصص دارد مشاوره گرفته و مسیرقانونی خویش را طی نماید. با انتخاب لیست 5 تایی از بهترین وکیل کرج در عظیمیه سعی نمونده تا کار افراد را تا حدودی آسان نماید.

1) فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ‌التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج  و همچنین بهترین وکیل زن کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و … بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …) دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.

  • آدرس:کرج، عظیمیه، بلوار طالقانی شمالی، برج قایم، طبقه ۷ ، واحد ۷۰۲
  • شماره تماس : 09129569170

 

2) سیامک کرم زاده

دکترسیامک کرم زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک دکترای حقوق بین المللی از دانشگاه دهلی، مسلط به زبان انگلیسی و عربی، 21 سال سابقه درخشان وکالتی در زمینه دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی بوده و جزیی از بهترین وکلای عظیمیه کرج و وکیل کرج می‌باشند. عضو هیئت علمی دانشگاه، دارای مقالات و کتاب‌های متعدد در زمینه‌های مختلف حقوقی، آشنایی با داوری های داخلی و بین المللی، سوابق اجرایی و حقوقی در سازمان های مختلف دولتی و خصوصی، نماینده ایران در دیوان دعاوی ایران و ایالات متحده در لاهه هلند، مدیریت دعاوی بین المللی و داخلی در داخل و خارج از کشور از سوابق درخشان وکیل کرم زاده می‌باشد که در کارنامه درخشان وی موجود است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره پروانه 66 است که در سال 1381 به نام وی صادر شده است. از سال 1394 تا الان به عنوان مشاوره حقوقی در پرونده‌های وزارت دفاع در دیوان داوری دعاوی ایران فعالیت داشته است.

  • آدرس:کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی جنب پامچال جنوبی، شماره ۹۸ واحد ۵
  • شماره تماس : 09123274136

 

3) محمدحسن حبیب الهی

محمدحسن حبیب الهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق قضایی،  دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 5799 بوده که در سال 1388 به نام وی صادر شده است. 15سال سابقه درخشان وکالتی، وی با توجه به سابقه کم وکالتی خویش در زمینه دعاوی مربوط به خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و غیره، دارای مشاوره حقوقی بوده و راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و ایشان را جز یکی از بهترین وکلای عظیمیه کرج معرفی نمود. از خدمات وکالتی وکیل حبیب الهی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. تجربه وی طی سالیان دراز در این زمینه توانسته است رضایت موکیل و مراجعین را در خصوص پیگیری امور و پرونده‌های قضایی بدست آورد که منجر به کسب نتیجه مطلوب توسط ایشان گردیده است.

  • آدرس:کرج، عظیمیه، آزادگان، روبروی اداره ثبت، ساختمان ماهان، طبقه ۱، واحد۳
  • شماره تماس : 09122640244

 

4) مجید شریفی چگینی

مجید شریفی چگینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، کیفری(صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت،…)، حقوقی( دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی( دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که آقای شریفی با توجه به سابقه کم وکالتی اما با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوریو غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس:کرج، عظیمیه، میدان کاج
  • شماره تماس : 09012117377

 

5) سیدفرهاد موسوی

سیدفرهاد موسوی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، 6 سال سابقه درخشان وکالتی، وی با توجه به سابقه کم وکالتی خویش در زمینه دعاوی مربوط به خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و غیره، دارای مشاوره حقوقی بوده و راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و ایشان را جز یکی از بهترین وکلای عظیمیه کرج معرفی نمود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 47076 بوده که در سال 1397 به نام وی صادر شده است.

  • آدرس:کرج، عظیمیه،۴۵متری کاج، جنب پل آزادگان، ساختمان رضا، طبقه۴، واحد۱۶
  • شماره تماس : 09128660286

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *