بهترین وکیل

✔️10تا از بهترین وکیل کرج ⚖️【جدیدترین آپدیت1402】

3.4/5 - (169 امتیاز)

بهترین وکیل در کرج را می‌شناسید؟ به نظر شما آیا در وکالت شهرت اهمیت دارد؟ در اینباره باید گفت که هر چه آگاهی و تجربه وکیل در مورد پرونده و دعوا بیشتر باشد، اعتبار و شهرت وکیل بالا می‌رود. در دنیای مدرن امروزه، در جامعه اختلافات و دعاوی موجود رو به افزایش گذاشته و هر فردی به طریقی درگیر مشکلات حقوقی و کیفری است. به همین دلیل، هر فرد باید از حق و حقوق اجتماعی و فردی خود آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشد و برای کسب اطلاعات در این زمینه می‌تواند از وکیل کرج مشاوره دریافت کند. رعایت امانت در انجام امور موضوع وکالت، مانند اصل تعهد به صداقت یکی از تعهدات قانونی بهترین وکیل در برابر موکل است. هر موقع فرد اقدام به انتخاب یک وکیل جهت دفاع به نیابت از خود در محاکم قضایی کند در واقع آن وکیل از نوع انتخابی بوده است. فرد باید ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسد و وکیل انتخابی خود را براساس آن ویژگی ها بسنجد. ما برای شما کاربران در ادامه گزیده ای از وکلای کارکشته و مجرب کرج را خدمتتان معرفی می کنیم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

بهترین وکیل کرج کیست؟ موفقیت با وکیل خبره در کرج

تیم ما، درصدد معرفی یک وکیل آقا و یک وکیل خانم خبره در کرج برای سهولت در انتخاب یک وکیل کارکشته برای پرونده‌های حقوقی شما کاربران برآمده، تا اگر گره ای در کارتان پیش آمده به کمک این وکلای متخصص و مجرب در کرج باز شود.

 

1) فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …) دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.

برای اعطای وکالت به فریبا تیموری یکی از وکیل‌های خوب کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹
 • شماره وکیل: 09129569170
 • شماره وکیل کرج: 09129569170
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 


 

وکیل کرج - حسین صیاد
حسین صیاد – وکیل کرج

2) حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش خود در زمینه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است.

از مدارک تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی ۱۳۹۶
 • دارای گواهی نامه بین المللی پنجمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی با موضوع حقوق دارویی 2017
 • دارای گواهی نامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی ۱۳۹۷
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالهای فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌های حقوقی برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری فعال بوده و علی‌الخصوص در موضوعات جرایم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشند. از خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های جرائم اقتصادی، دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، حقوق پزشکی، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد. شهروندان کرج، استان البرز و تهران می‌توانند جهت امر وکالت به آقای حسین صیاد مراجعه نمایند.

برای مشاوره حضوری با وکیل حسین صیاد، از وکلای مجرب کرج می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: استان البرز، کرج
 • شماره وکیل: 09120084438
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل کرج و رزرو مشاوره حضوری با شماره وکیل پایه یک دادگستری 09120084438 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

 

بهترین وکیل در کرج باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • امانت داری وکیل نسبت به موکل
 • تعهد حرفه ای و اخلاقی
 • مشاوره به هنگام در موارد مختلف
 • ساده‌سازی مسائل حقوقی برای موکل برای درک بهتر مسائل حقوقی توسط موکل
 • داشتن اطلاعات و معلومات لازم در زمینه دعاوی مختلف
 • رعایت شان قاضی و احترام به وی

نکات کلیدی انتخاب بهترین وکیل در کرج

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که انتخاب بهترین وکیل در کرج با توجه به افزایش تعداد وکلای دادگستری چه معیارهایی باید در نظر گرفته شود؟ مهم‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی یک وکیل پایه یک دادگستری خوب و کارکشته، احساس مسولیت وی نسبت به موکل خویش است زیرا رابطه بین وکیل و موکل بر پایه و اساس اعتماد می‌باشد؛ که این حس هم ناشی از احساس مسولیت وکیل برانگیخته خواهد شد. متاسفانه تعداد خیلی معدودی از وکلا، با سواستفاده از راه‌های قانونی، پیچ ‌و خم‌هایی‌ که در قوانین مربوط به دادگاه می‌شناسد، موکل را فریب دهد یا کار او را به تعویق بیندازد؛ با توجه به این مورد باید در انتخاب درست وکیل دقت کرده و یک وکیل اخلاق مدار برای پرونده خود انتخاب کرد.

حال این سوال مطرح می‌شود که چگونه به یک وکیل اطمینان کنیم؟ در پاسخ می‌گوییم که برای شناخت بهتر یک وکیل که؛ آیا یک وکیل کار کشته است یا نه، می‌توان در مورد موضوع پرونده با وکیل مشاوره و مشورت کرده و با برآورد راهنمایی‌های ایشان، می‌توانیم یک وکیل آگاه و خبره در کار خود انتخاب کرد. اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که تجربه و آگاهی در امر وکالت به هیچ عنوان به سن و سال بر نمی‌گردد؛ چه بسا ممکن است وکلای جوانی در این حرفه فعالیت کنند که آگاهی آنها از برخی وکلای باسابقه بسیار بیشتر باشد.

وکیل باید در اقدامات و تصمیمات خود، صلاح و مصلحت موکل خود را رعایت کرده و به آن توجه کند. وکیل، در مقابل خسارتی که در حق موکل خود ممکن است به او وارد کند مسئول بوده و نباید از محدوده اختیاراتی که به وی داده می‌شود تجاوز کند. ناگفته نماند که اگر برای موردی یا دعوایی دو وکیل از طرف موکل تعیین شده باشد هیچ کدام از وکلا نمی‌تواند به تنهایی اقدام به کاری کند. تنها وکیل در کرج نسبت به موکل دارای تعهد نیست موکلی که در کرج وکیل انتخاب می‌کند نسبت به انتخاب خود دارای تعهد است. موکل وظیفه دارد که حق الوکاله و مخارجی که وکیل برای پرونده خرج می‌کند را پرداخت کند.

 

سپاس از اینکه وقت گذاشته و تا آخر این مقاله بهترین وکیل در کرج  را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته‌ایم به شما، در انتخاب یک وکیل کارکشته و متخصص در کرج یاری رسانیده باشیم.

 


 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل کرج و رزرو مشاوره حضوری با شماره وکیل پایه یک دادگستری 09120084438 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

17 دیدگاه

 1. با سلام.مطالب سایت و مقالات شما را مطالعه کردم.خیلی خوب بود.فقط میخواستم بپرسم معیار های شما جهت انتخاب این اشخاص به عنوان بهترین وکیل چیست.اگر توضیح بدهید ممنون میشم.

  1. سلام خدمت شما کاربر گرامی
   معیار‌های سایت وکیل پایتخت جهت انتخاب و معرفی بهترین وکیل کرج متعدد می‌باشد. عواملی مثل توان علمی و سواد حقوقی وکیل، تحصیلات وکیل، فن بیان قوی، قدرت لایحه نویسی وکیل، شهرت وکیل، موفقیت وکیل در محاکم دادگستری و پیروزی در پرونده‌های حقوقی و بسیاری عوامل دیگر همگی در انتخاب و گزینش وکلای سایت وکیل پایتخت موثر می‌باشند. ما در این مجموعه همه‌ی تلاش خود را به کار می‌بریم تا با معرفی اصلح‌ترین وکلا بتوانیم به کاربران گرامی کمک شایان نماییم.

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما
   اینکه مخاطب شما و سوالاتتان در مورد کدام وکیل محترم است، متوجه نشدیم. برای اطلاع از پرونده‌ها و دعاویی که وکلای کرج قبول وکالت می‌کنند بایستی نامشان را در سوالتان مطرح کنید تا مستقیما پاسخ داده شود و اگر منظورتان از وکیل، وکلای پایتخت می‌باشد باید خدمتتان عرض کنم، متاسفانه وکلای تیم حقوقی پایتخت پرونده‌های کیفری روابط منافی عفت را انجام نمی‌دهند.

 2. آیا این وکیل ها پرونده شهرستان های استان البرز مثل اشتهارد و یا طالقان رو هم قبول میکنند یا فقط پرونده های شهر کرج را قبول میکنند؟

  1. باسلام خدمت شما
   برای اطلاع از محدوده فعالیت وکلای لیست وکیل کرج، می توانید با شماره وکلای محترم تماس بگیرید.

 3. سلام وکیلی سراغ دارید در رابطه با پرونده مواد مخدر از نوع هرویین و شیشه عالی وکالت بکند

 4. سلام خدمت وکلای کرج. یه سوالی داشتم اگه راهنمایی گنید ممنون میشم. یکی از همسسایگان ما دوربین مدار بسته به پارکینگ و جلوی در ورودی واحدش و ورودی ساختمان نصب کرده است.متاسفانه از هیچکدام از همسایگان اجازه نگرفته. آیا ما می توانیم اقدام حقوقی کنیم؟ نباید از همه مالکین برای نصب دوربین مداربسته اجازه می گرفت؟ آیا جلوی ورودی واحدش که دوربین نصب کرده هم نیاز به اجازه بقیه مالکین هست؟ سپاس از شما که امکان برقراری ارتباط ما با وکلای کرج را فراهم کردید؟

 5. سلام خدمت سایت وکیل پایتخت
  بنده در کرج دنبال یه وکیل خوب بودم که اون وکیل رو هم تونستم از طریق سایت شما پیدا کنم و با کمترین هزینه تونستم به حق قانونی خودم برسم. خواستم از شما بابت معرفی وکلای خوب کرج تشکر کنم. پایدار باشید.

 6. سلام خدمت شما و ممنون بابت معرفی بهترین وکیل های کرج
  یه سوالی از خدمتتون داشتم آیا وقت نظارت با وقت رسیدگی فرق دارد؟ اگر در این باره توضیح بدید لطف کردید.

 7. سلام برادر بنده در اعتراضات مهرشهر کرج دستگیر شده الان باید چکار کنیم؟ کجا باید مراجعه کنیم؟

 8. سلام. واقعا از آقای صیاد ممنون هستم می توان گفت ایشان یکی از بهترین و کارکشته ترین وکلای شهر کرج هست. بنده یک مشکل ملکی داشتم و متاسفانه ساکن ایران نبودم و مونده بودم که چطوری بایستی مشکلم رو حل کنم که شماره ایشان را پیدا کرده و در واتساپ تماس گرفتم. بعد اط صحبت با ایشان متوجه شدم ایشان دقیقا همان وکیلی هستند که من دنبالشون بودم، یک وکیل کاملا باهوش. به ایشان وکالت دادم و الان از رونده پرونده و طی شدن مراحل کاری پرونده ام در ایران بسیار راضی ام. خواستم در اینجا هم از آقای صیاد تشکر کنم.

  1. سلام. آقای صیاد در به نتیجه رسیدن پرونده به من خیلی کمک کردند. خیالتون راحت باشه یکی از بهترین وکلای کرج را انتخاب کردید. موفق باشید

 9. سلام و عرض خسته نباشي آيا مبايعه نامه اصلش موجود نباشد فقط كپي آن باشد اعتبار دارد يا خير چون كه برادرم يك واحد ساختمان خريده فروشنده آنرا به دونفرفروخته يكي برادرم مورخه 96/03/28 بصورت كد رهگيري خريده نفر بعدي بصورت مبايعه نامه و آنهم كپي داشته گفته اصلش گم شده اونهم مورخه 95/10/22 خريده و قاضي پرونده حكم به نفع نفر اول صادر كرده آيا قولنامه كپي در دادگاه قانوني مي باشد مگر نه اينكه بايد قولنامه اصلي باشد يا جايي براي اعتراض وجود دارد يا خير ؟ با تشكر از وكلاي محترم اگر پاسخ بدهيد ممنون ميشوم

 10. برای انجام مشاوره و یا سپردن وکالت به بهترین وکیل در کرج می‌توانید با آرامش و آسودگی خاطر به پیگیری پرونده خود در دادگاه ها و دادسراهای کرج بپردازید. چرا که وکیل شما، تمامی کارهای لازم را انجام میدهد و با تخصص و تعهدی که دارد به بهترین بندهای قانونی استناد می‌کند تا از حق شما دفاع کند.

 11. سلام میخواستم بدانم حق مشاوره و تنظیم دادخواست در دعوای حقوقی و یا کیفری در حال حاضر چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا