بهترین وکیلمقالات

بهترین وکیل کرج را با لیست 10تایی بشناسید!

بهترین وکیل در کرج را می‌شناسید؟ در وکالت آیا شهرت اهمیت دارد؟ در این باره باید گفت که هر چه آگاهی و تجربه وکیل در مورد پرونده و دعوا بیشتر باشد، اعتبار و شهرت وکیل بالا می‌رود. در دنیای مدرن امروزه، در جامعه اختلافات و دعاوی موجود رو به افزایش گذاشته و هر فردی به طریقی درگیر مشکلات حقوقی و کیفری است. به همین دلیل، هر فرد باید از حق و حقوق اجتماعی و فردی خود آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشد و برای کسب اطلاعات در این زمینه می‌تواند از وکیل و مشاوره کمک بگیرد. رعایت امانت در انجام امور موضوع وکالت، مانند اصل تعهد به صداقت یکی از تعهدات قانونی بهترین وکیل در برابر موکل است. هر موقع فرد اقدام به انتخاب یک وکیل جهت دفاع به نیابت از خود در محاکم قضایی کند در واقع وکیل فرد از نوع انتخابی بوده و در این مورد باید فرد بداند که یک وکیل خوب انتخاب شده در کرج باید دارای چه شرایط و ویژگی‌هایی باشد تا موکل به راحتی بتواند به او اعتماد و کار خود را به او سپارد.

وکیل باید در اقدامات و تصمیمات خود، صلاح و مصلحت موکل خود را رعایت کرده و به آن توجه کند. وکیل، در مقابل خسارتی که در حق موکل خود ممکن است به او وارد کند مسئول بوده و نباید از محدوده اختیاراتی که به وی داده می‌شود تجاوز کند. ناگفته نماند که اگر برای موردی یا دعوایی دو وکیل از طرف موکل تعیین شده باشد هیچ کدام از وکلا نمی‌تواند به تنهایی اقدام به کاری کند. تنها وکیل در کرج نسبت به موکل دارای تعهد نیست موکلی که در کرج وکیل انتخاب می‌کند نسبت به انتخاب خود دارای تعهد است. موکل وظیفه دارد که حق الوکاله و مخارجی که وکیل برای پرونده خرج می‌کند را پرداخت کند.

 

بهترین وکیل در کرج باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • امانت داری وکیل نسبت به موکل
 • تعهد حرفه ای و اخلاقی
 • مشاوره به هنگام در موارد مختلف
 • ساده‌سازی مسائل حقوقی برای موکل برای درک بهتر مسائل حقوقی توسط موکل
 • داشتن اطلاعات و معلومات لازم در زمینه دعاوی مختلف
 • رعایت شان قاضی و احترام به وی

 

نکات کلیدی انتخاب بهترین وکیل در کرج

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که انتخاب بهترین وکیل در کرج با توجه به افزایش تعداد وکلای دادگستری چه معیارهایی باید در نظر گرفته شود؟ مهم‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی یک وکیل پایه یک دادگستری خوب و کارکشته، احساس مسولیت وی نسبت به موکل خویش است زیرا رابطه بین وکیل و موکل بر پایه و اساس اعتماد می‌باشد. وکیل از راه‌های قانونی و پیچ ‌و خم‌هایی‌ که در قوانین مربوط به دادگاه می‌شناسد، می‌تواند موکل را فریب دهد یا کار او را به تعویق بیندازد؛ با توجه به این مورد باید در انتخاب بهترین وکیل در کرج دقت کرده و یک وکیل اخلاق مدار برای پرونده خود انتخاب کرد. حال این سوال مطرح می‌شود که چگونه به یک وکیل اطمینان کنیم؟ در پاسخ می‌گوییم که برای شناخت بهتر یک وکیل که آیا یک وکیل کار کشته است، می‌توان در مورد موضوع پرونده با چند وکیل مشاوره و مشورت کرده و با مقایسه راهنمایی‌های آن وکلا، می‌توانیم یک وکیل آگاه و خبره در کار خود انتخاب کرد. اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که تجربه و آگاهی در امر وکالت به هیچ عنوان به سن و سال بر نمی‌گردد؛ چه بسا ممکن است وکلای جوانی درکرج در این حرفه فعالیت کنند که آگاهی آنها از برخی وکلای باسابقه بسیار بیشتر باشد.

 

معرفی 10وکیل برتر کرج – لیست 10 تایی

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر کرج، انتخاب بهترین وکیل کرج را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص ومجرب کرج باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر کرج می‌پردازیم.

 

1) بهمن مقیمی ورزنی

کارشناسی ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین المللی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای استان البرز به شماره پروانه 1388050504161378 می‌باشد. مقیمی، در سال 1372 استخدام رسمی اداره آموزش و پرورش شد وی دارای سوابق قضایی در شورای حل اختلاف نیز می‌باشد. وی از سال 85 با پیوستن به جرگه وکلا مشغول خدمت رسانی به هم وطن‌های عزیز در زمینه وکیل خانواده، طلاق غیابی، وکیل طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ، ملاقات فرزند و … است.

 • آدرس: کرج، هفت تیر،  ابتدای بلوار طالقانی جنوبی جنب بانک رسالت ساختمان تارا طبقه 7 واحد 14
 • تلفن همراه: 09126607300
 • تلفن دفتر: 32217587

 

2) میلاد بیک‌ویردیلو

میلاد بیک‌وردی ، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری البرز، عضو کمسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان البرز، شماره پروانه وکالت بشماره 1980می‌باشد. وی در آزمون ورودی وکالت در سال 1394 پذیرفته شده و کار تخصصی خود را از این زمان شروع کرده و به سراحت می‌توان گفت با توجه به سابقه کم در زمینه وکالت جزیی از بهترین وکلای کرج بشمار می‌آید. در زمینه دعاوی خانواده، کیفری و حقوقی دارای نتایج موکل پسند بوده است. از تبحرات ایشان، وکیل خانواده، وکیل طلاق توافقی، وکیل طلاق، طلاق غیابی می‌باشد.

 • آدرس: کرج ، چهارراه طالقانی ، جنب اداره پست ، چند قدم به سمت میدان شهدا ، برج امید ، طبقه 6 ، واحد 601
 • تلفن همراه: 09012565360

 

3) فریبا تیموری

تیموری، وکیل پایه یک دادگستری استان البرزو مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، رتبه 2 اختبار می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای کرج به شماره پروانه 2091 است. در زمینه دعاوی خانواده، اراضی و املاک، اختلافات قراردادی، دعاوی بازرگانی، ثبت اسناد و املاک دارای تخصص می‌باشد و به صراحت می‌توان گفت یکی از بهترین وکلای حاضر در کرج در پرونده‌های طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، وکیل ملکی، وکیل بین المللی، وکیل مالیاتی است.

 • آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار طالقانی شمالی، برج قایم، طبقه ۷ ، واحد ۷۰۲
 • تلفن همراه:09129569170
 • تلفن دفتر: 02632549809

 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری با شماره وکیل پایه یک دادگستری 09125370071 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

 

4) سیامک کرم‌زاده

سیامک کرم‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای 18 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانوادگی، اعسار، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک آپارتمان‌ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی ,حدود و غیره می‌باشد. رتبه اول کارشناسی ارشد حقوق بین الملل عمومی از دانشگاه شهید بهشتی بوده و دارای دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه دهلی است. از سال 1394 تا الان به عنوان مشاوره حقوقی در پرونده‌های وزارت دفاع در دیوان داوری دعاوی ایران فعالیت داشته است. وی تسلط کامل به زبان انگلیسی و زبان عربی دارد و بخاطر این تسلط ایشان می تواند در پرونده‌های بین المللی شما بعنوان وکیل بین المللی در کنارتان باشد.

 • آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی جنب پامچال جنوبی، شماره ۹۸ واحد ۵
 • تلفن همراه: 09123274136

 

5) سهراب کلانتری

سهراب کلانتری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، در زمینه تمامی دعاوی مربوط به ملکی، کیفری، خانواده، قراردادها، دیوان عدالت اداری، اسناد رسمی و روابط کار و کارگری قبول پرونده می‌کند. وی از سال 1394 کار وکالت خود را شروع کرده و در این مدت وکالت توانسته خود را در بین بهترین وکلای کرج جای دهد. کلانتری با دادن مشاوره حضوری و غیر‌حضوری به مراجعه کنندگان مسیر صحیح را در مورد پرونده به ایشان نشان داده و در تصمیم‌گیری آگاهانه به وی کمک می‌کند. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای البرزبه شماره پروانه 1807 می‌باشد.

 • آدرس: کرج، خیابان امام خیابان خوئینی نبش خ شهید سیاوش کیان پ 2
 • تلفن همراه: 09120578277

 

6) اردشیر امجدی

وکیل پایه یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی، داداری شماره پروانه 1388050504121376 از کانون وکلای شهر کرج، قاضی اسبق دادگستری، عضواداره معاضدت بازرس ماده 55 قانون وکالت کانون وکلای البرزو یک وکیل نمونه برای دعاوی خانوادگی، حقوقی و کیفری می‌باشد. اردشیر امجدی لیسانس علوم قضایی ازدانشکده علوم قضایی و خدمات اداری قوه‌ قضائیه است. وی با بیان رسا و اخلاق شایسته یک وکیل توانسته در تمامی زمینه‌ها به موکلین خود کمک کرده و بهترین راه را در موفقیت پرونده در پیش بگیرد. وی در تمامی روزهای هفته از ساعت 16 الی 20 آماده ارائه خدمات به موکلین می‌باشد.

 • آدرس: کرج، میدان نبوت، مجتمع هیراد، طبقه سوم واحد ۳۰۲
 • تلفن همراه: ۰۹۱۲۲۶۴۴۵۵۷
 • تلفن دفتر: ۰۲۶۱۶۵۳۴۴۹۵

 

7) مهدی رسول زاده زرین قبائی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، بیش از 18 سال سابقه وکالت حرفه ای، فارغ التحصیل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران،  کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای دادگستری البرز، عضو حقوقی ستاد دیه وکیل و مشاور حقوقی نهادها، ارگانها و شرکتهای (ایران خودرو، دایره حقوقی نزاجا، تعاونی مسکن سپاه، شرکت ماموت، شرکت تجاری بازرگانی النترا و…) و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز می‌باشد. دارای شماره پروانه 283 از کانون وکلای دادگستری کرج می‌باشد.

 • آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، روبروی کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان، مجتنع سروش، طبقه 5 واحد 504
 • تلفن همراه: 09125653126

 

8) مهناز فرجی کشاورز

وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای 9 سال سابقه وکالت موفق در پرونده های مواد مخدر، املاک، مالی، چک، شهرداری، دیوان، خانواده و دعاوی کیفری می‌باشد. دارای شماره پروانه 26763 از کانون وکلای دادگستری البرز است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، جرایم علیه شخصیت و هویت شامل افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، نشر اکاذیب، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، اکراه، افشای سر، ایجاد مزاحمت دارای پرونده‌های است که موکلین با رضایت کامل از دفتر وی خارج شده‌اند.

 • آدرس: کرج – نظر اباد بلوار مدرس روبه روی بانک مسکن طبقه اول
 • تلفن همراه: 09125628495
 • تلفن دفتر: 02645353412

 

9) زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، فوق لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی، مدیرمسئول موسسه نورحق کرج، مشاورحقوقی هیأت ورزشی اشکواش استان البرز، وکیل بانک انصار، عضو کمیسیون نقل و انتقالات مرکز وکلای استان البرزاست که می‌توان وی را به عنوان یکی از برترین وکلای کرج معرفی کرد زیرا با فن بیان عالی و برخورد صمیمانه با موکلین و کار کشتگی و آگاهی لازم در مورد پرونده و راه‌های رسیدگی به موفقیت در آن پرونده، توانسته است در ردیف وکلای خبره خود را جای دهد. تخصص ایشان در طلاق توافقی و مطالبه حق و حقوق زن من الجمله، مهریه در طلاق توافقی، اجرت المثل ایام زوجیت، نفقه در طلاق توافقی، حضانت فرزند، ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه،  و … دارای شماره پروانه 7331 می‌باشد.

 • آدرس: کرج،  طالقانی جنوبی،  ساختمان تارا ط۲ واحد ۴
 • تلفن همراه: 09123604875
 • تلفن دفتر: 02632212115

 

10) حسین صیاد

حسین صیاد وکیل دادگستری در کرج، عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران، دارای گواهینامه همایش ملی‌ حقوق‌ و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران 1389، عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396، دارای گواهینامه بین المللی پنجمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی با موضوع حقوق دارویی 2017، دارای گواهینامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397، تجربه قبول پرونده‌های متعدد حقوقی در ترکیه به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه و جمهوری آذربایجان، دارای شماره پروانه 2254 از کانون وکلای دادگستری استان البرز می‌باشد. با این سوابق درخشان مسلما ایشان جز بهترین وکیل کرج می‌باشد و برای ایرانیان مقیم ارج از کشور گزینه مناسبی برای وکالت هستند.

 • آدرس: کرج، تقاطع 7 تیر

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در کرج – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کرج یاری کنیم.


 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری با شماره وکیل پایه یک دادگستری 09125370071 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

1 دیدگاه

 1. با سلام.مطالب سایت و مقالات شما را مطالعه کردم.خیلی خوب بود.فقط میخواستم بپرسم معیار های شما جهت انتخاب این اشخاص به عنوان بهترین وکیل چیست.اگر توضیح بدهید ممنون میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا