3.7/5 - (218 امتیاز)

بهترین وکیل در کرج را می‌شناسید؟ به نظر شما آیا در وکالت شهرت اهمیت دارد؟ در اینباره باید گفت که هر چه آگاهی و تجربه وکیل در مورد پرونده و دعوا بیشتر باشد، اعتبار و شهرت وکیل بالا می‌رود. در دنیای مدرن امروزه، در جامعه اختلافات و دعاوی موجود رو به افزایش گذاشته و هر فردی به طریقی درگیر مشکلات حقوقی و کیفری است. به همین دلیل، هر فرد باید از حق و حقوق اجتماعی و فردی خود آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشد و برای کسب اطلاعات در این زمینه می‌تواند از وکیل کرج مشاوره دریافت کند. رعایت امانت در انجام امور موضوع وکالت، مانند اصل تعهد به صداقت یکی از تعهدات قانونی بهترین وکیل در برابر موکل است. هر موقع فرد اقدام به انتخاب یک وکیل جهت دفاع به نیابت از خود در محاکم قضایی کند در واقع آن وکیل از نوع انتخابی بوده است. فرد باید ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسد و وکیل انتخابی خود را براساس آن ویژگی ها بسنجد. ما برای شما کاربران در ادامه گزیده ای از وکلای کارکشته و مجرب کرج را خدمتتان معرفی می کنیم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل کرج را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر در کرج، انتخاب بهترین وکیل کرج را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص کرج باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10وکیل برتر در کرج می‌پردازیم.

فریبا تیموری - وکیل کرج
فریبا تیموری – وکیل کرج

1) فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج  و همچنین بهترین وکیل زن کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …) دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.

برای اعطای وکالت به فریبا تیموری یکی از وکیل‌های خوب کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹
 • شماره وکیل فریبا تیموری: 09129569170
 • شماره وکیل کرج: 09129569170
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

حسین صیاد - وکیل کرج
حسین صیاد – وکیل کرج

2) حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. وکیل صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه‌ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است. وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده‌ها کمک شایانی می‌نماید. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین و باتجربه ترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از مدارک تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری کرج
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • مشاور حقوقی بانک های سپه و ملی
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • داراری گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده‌های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

 از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد. همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

برای اعطای وکالت به وکیل حسین صیاد، بهترین وکیل کرج، می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: استان البرز، کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری
 • شماره وکیل حسین صیاد: 09120084438
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

سعید رستم‌پور - وکیل کرج
سعید رستم‌پور – وکیل کرج

3) سعید رستم‌پور

سعید رستم پور، وکیل پایه یک دادگستری استان البرز و مشاور حقوقی، با بیش از چندین سال وکالت و تجربیات ارزشمند در ارائه خدمات وکالتی کرج با بهره گیری از دانش و اطلاعات علمی مناسب‌ترین گزینه برای انتخاب بهترین وکیل در کرج از نظر مردم است. از سوابق حرفه‌ای وکیل رستم‌پور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مشاور حقوقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز
 2. وکیل نظام مهندسی استان البرز
 3. وکیل تعاونی مسکن کارکنان ثبت احوال کل کشور
 4. مشاوره حقوقی تعاونی مسکن پزشکان استان البرز در سال های 1396
 5. نائب رئیس موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 6. فعالیت پژوهشی در موسسه حقوقی داتیکان در حوزه مراجع قضایی و نگارش مقاله های علمی در خصوص مراجع غیر قضائی قضاوتی

وکیل سعید رستم‌پور با تکیه بر تعهد کاری بالا جهت احقاق حقوق موکلین محترم کرج در تمامی دعاوی حقوقی ( پرونده‌های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی در شیراز، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )؛ دعاوی کیفری از جمله (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، سرقت، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر و ..)؛ و همچنین در دعاوی خانواده ( انواع طلاق، حضانت، مهریه، نفقه و سایر امور خانوادگی) به ایشان اعطای وکالت نمائید. از دیگر خدمات وکالتی ایشان می‌توان به وکالت در اخذ دیه از بیمه و صندوق تامین خسارت‌های بدنی، تصادفات رانندگی و مهاجرت تلاش بسزایی دارند.

برای اعطای وکالت به سعید رستم‌پور، بهترین وکیل کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکC، طبقه۵، واحد12
 • تلفن تماس وکیل کرج: 09123353475
 • پاسخگویی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت16 الی 20

 

امیرعباس سوری - وکیل در کرج
امیرعباس سوری – وکیل در کرج

4) امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی،  دارای رتبه 2 آزمون مقطع دکتری از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهارم آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد. تجربه و توان خاص وکیل سوری در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشرفت پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلای استان البرز قرار بگیرد. امیر عباس سوری به‌صورت پروازی وکالت پرونده‌های مهم در استان‌های دیگر را عهده‌دار می‌گردد. تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

وکیل امیرعباس سوری، تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت، جعل، جرائم رایانه‌ای – اینترنتی و سایبری، مواد مخدر، خیانت‌ درامانت، کلاهبرداری، ربا و سایر جرائم مبتلابه) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند، سلب حضانت و …) را دارد. وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد) را دارد. شهروندان ایرانی (ساکن در ایران یا خارج) خصوصاً در استان البرز و تهران می‌توانند برای پیشبرد پرونده‌های خود به آقای وکیل امیرعباس سوری مراجعه نمایند.

برای اعطای وکالت به امیرعباس سوری، وکیل خبره کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز
 • تلفن تماس وکیل امیرعباس سوری: 09128363507
 • حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

6)سارا آژِیده

سارا آژیده، وکیل پایه یک دادگستری کرج، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، با کسب رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و همچنین کسب رتبه تک رقمی آزمون اختبار، با انجام بیش از 400 پرونده حقوقی و 8 سال سابقه جزء بهترین وکیل های کرج و باتجربه باشند. اگر به دنبال بهترین وکیل در کرج برای پرونده هی حقوقی خود هستید، با قاطعیت میتوان گفت که وکیل آژیده یکی از بهترین گزینه برای شماست.

خدمات کلی وکیل سارا آژِیده به شرح ذیل است:

 1. دعاوی ملکی: انجام کلیه امور ملکی از جمله ارث و انحصار وراثت، تنظیم قرارداد ها ،دعاوی شهرداری و دیوان، خلع ید،تصرف عدوانی ،افراز و مزایده و…از خدمات ملکی ایشان در کرج میباشد .
 2. دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، وکیل متخصص در تغییر نام شناسنامه، حذف نام همسر، طلاق توافقی حداقل 10 روزه، طلاق یکطرفه از سمت زوج و زوجه، ارث و انحصار وراثت و …
 3. دعاوی کیفری: دیه، فروش مشروبات الکلی، قاچاق مواد مخدر، ضرب و جرح، تجاوز به عنف، جعل اسناد و …
 4. دعاوی حقوقی: چک و سفته، مطالبات وجه، اعسار از پرداخت، بدهی‌های مالی کلان و…

از پرونده‌های خاص وکیل خبره سارا آژیده می‌توانیم به برخی از پرونده‌های معروف کلاهبرداری و ده‌خواری بزرگ در ساوجبلاغ، دزدی زنجیره‌ای 40 خودرو، کلاه‌برداری معروف هشتگرد، پرونده زمین‌خواری چند هکتاری مهرشهر اشاره کنیم. از دیگر سوابق درخشان و پر افتخار آژیده؛ وکالت افراد خاصی یا شرکت هایی که وکالتش را به عهده داشته؛ وکیل شرکت کانتینر معروف البرز، وکیل یکی از نماینده مجلس، وکیل چندین پزشک مطرح البرز و همچنین وکیل تعدادی از ایرانیان سرشناس ساکن خارج از کشور می‌باشد.

برای اعطای وکالت به سارا آژیده، وکیل کرج باتجربه و خبره، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: کرج، گوهردشت، جنب نیکامال، جنب پل هوایی، مجتمع یاس، طبقه3
 • تلفن تماس وکیل سارا آژیده:  09383419551
 • حضور در دفتر فقط با تعیین وقت قبلی

 

7) فرشته آسایشگاهی

فرشته آسایشگاهی، وکیل پایه یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، دارای ۱۴ سال سابقه وکالت می باشد. وکیل آسایشگاهی با تجربه سالها وکالت در زمینه‌های مختلف و داشتن پرونده‌های موفق دانش خود را در زمینه پرونده‌های قضایی، به اثبات رسانده است. کسب نتیجه قابل قبول موکلین در طول سال‌های فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده که در رده بهترین وکلای استان البرز و شهر کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. نامبرده از سال ۹۵ وکیل اتاق بازرگانی بوده و وکالت اشخاص سرشناس در پرونده‌های مختلف را به عهده داشته است.

وکیل آسایشگاهی در پرونده‌های کیفری و حقوقی فعال بوده و در موضوعاتی از جمله نزاع، ضرب و جرح، شرب خمر، مواد مخدر، سرقت، قتل، ربا، دعاویی کیفری خانواده، دعاویی روابط نامشروع، جرائم رایانه ای، جرائم اطفال، تهدید و توهین و افترا و نشر اکاذیب، انتشار تصاویر در فضای مجازی از متخصصین می‌باشد. از خدمات وکالتی خانم فرشته آسایشگاهی در زمینه‌های جرائم اقتصادی، دعاویی ایرانیان خارج از کشور، دعاویی کیفری (جرائم) رایانه‌ای( اینترنتی)، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و ضرب و جرح می‌توان نام برد. شهروندان استان البرز و تهران می‌توانند جهت امور وکالتی خود به  وکیل آیشگاهی مراجعه نمایند. ایشان مدیریت تیم تخصصی وکلا را که همگی وکلای پایه یک دادگستری و دارای تجارب ارزنده در پرونده‌های مختلف هستند را به عهده دارد. برای مشاوره حضوری با خانم وکیل فرشته آسایشگاهی از وکلای مجرب استان البرز می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با وی در ارتباط باشید.

 • آدرس: کرج
 • حضور در دفتر فقط با تعیین وقت قبلی

 

8) سیامک کرم‌زاده

سیامک کرم زاده، مشاور و وکیل پایه یک دادگستری کرج، دارای 20 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری که عمده پرونده‌های وی در مورد دعاوی کیفری (قتل، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، ضرب و جرح، توهین و افترا، ممانعت از حق روابط نامشروع، جرایم رایانه‌ای، مواد مخدر و جرایم پزشکی و …) بوده و توانسته پرونده‌های موکوله به وی را با نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند.

 • آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، نبش پامچال جنوبی، شماره ۹۸، واحد ۵
 • تلفن تماس وکیل: 09123274136

 

9) حمیدرضا کوهستانی

کوهستانی، وکیل پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای دادگستری البرز، دارای6 سال تجربه وکالت در زمینه دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و غیره می‌باشد اما عمده پرونده‌های موکوله به وی در این مدت کم مربوط به دعاوی ملکی بوده که با درصد موفقیت بالا به نفع موکل به پایان رسانده است بنابراین با توجه به سابقه کم اما درخشان وی در زمینه ملک می‌توان وی را به عنوان وکیل ملکی برتر در کرج معرفی کرد.

 • آدرس:کرج، چهارراه نبوت، برج نبوت، طبقه ۶، واحد 10
 • شماره وکیل: 09123609067

 

10) سعید نجف زاده

سعید نجف زاده، وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مشاور در زمینه تمامی دعاوی کیفری که توانسته با سخنوری و آگاهی از قوانین پرونده‌های موکوله به خویش را با موفقیت به پایان برساند. از نظر ایشان،وکیل کیفری باید علم و تجربه‌ کاری کافی و حاذق و مهارت کافی در رسیدگی و بررسی پرونده‌ها و آشنایی کامل با دادسرا و دادگاه‌ها و محاکم کیفری داشته و همچنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری همچون قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این زمینه‌ها را داشته باشد.

 • آدرس: کرج،بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 9
 • تلفن تماس وکیل: 09122886329

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

بهترین وکیل در کرج باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • امانت داری وکیل نسبت به موکل
 • تعهد حرفه ای و اخلاقی
 • مشاوره به هنگام در موارد مختلف
 • ساده‌سازی مسائل حقوقی برای موکل برای درک بهتر مسائل حقوقی توسط موکل
 • داشتن اطلاعات و معلومات لازم در زمینه دعاوی مختلف
 • رعایت شان قاضی و احترام به وی

نکات کلیدی انتخاب بهترین وکیل در کرج

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که انتخاب بهترین وکیل در کرج با توجه به افزایش تعداد وکلای دادگستری چه معیارهایی باید در نظر گرفته شود؟ مهم‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی یک وکیل پایه یک دادگستری خوب و کارکشته، احساس مسولیت وی نسبت به موکل خویش است زیرا رابطه بین وکیل و موکل بر پایه و اساس اعتماد می‌باشد؛ که این حس هم ناشی از احساس مسولیت وکیل برانگیخته خواهد شد. متاسفانه تعداد خیلی معدودی از وکلا، با سواستفاده از راه‌های قانونی، پیچ ‌و خم‌هایی‌ که در قوانین مربوط به دادگاه می‌شناسد، موکل را فریب دهد یا کار او را به تعویق بیندازد؛ با توجه به این مورد باید در انتخاب درست وکیل دقت کرده و یک وکیل اخلاق مدار برای پرونده خود انتخاب کرد.

حال این سوال مطرح می‌شود که چگونه به یک وکیل اطمینان کنیم؟ در پاسخ می‌گوییم که برای شناخت بهتر یک وکیل که؛ آیا یک وکیل کار کشته است یا نه، می‌توان در مورد موضوع پرونده با وکیل مشاوره و مشورت کرده و با برآورد راهنمایی‌های ایشان، می‌توانیم یک وکیل آگاه و خبره در کار خود انتخاب کرد. اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که تجربه و آگاهی در امر وکالت به هیچ عنوان به سن و سال بر نمی‌گردد؛ چه بسا ممکن است وکلای جوانی در این حرفه فعالیت کنند که آگاهی آنها از برخی وکلای باسابقه بسیار بیشتر باشد.

وکیل باید در اقدامات و تصمیمات خود، صلاح و مصلحت موکل خود را رعایت کرده و به آن توجه کند. وکیل، در مقابل خسارتی که در حق موکل خود ممکن است به او وارد کند مسئول بوده و نباید از محدوده اختیاراتی که به وی داده می‌شود تجاوز کند. ناگفته نماند که اگر برای موردی یا دعوایی دو وکیل از طرف موکل تعیین شده باشد هیچ کدام از وکلا نمی‌تواند به تنهایی اقدام به کاری کند. تنها وکیل در کرج نسبت به موکل دارای تعهد نیست موکلی که در کرج وکیل انتخاب می‌کند نسبت به انتخاب خود دارای تعهد است. موکل وظیفه دارد که حق الوکاله و مخارجی که وکیل برای پرونده خرج می‌کند را پرداخت کند.

 

سپاس از اینکه وقت گذاشته و تا آخر این مقاله بهترین وکیل در کرج  را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته‌ایم به شما، در انتخاب یک وکیل کارکشته و متخصص در کرج یاری رسانیده باشیم.

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

21 Comments

 • با سلام.مطالب سایت و مقالات شما را مطالعه کردم.خیلی خوب بود.فقط میخواستم بپرسم معیار های شما جهت انتخاب این اشخاص به عنوان بهترین وکیل چیست.اگر توضیح بدهید ممنون میشم.

  • سلام خدمت شما کاربر گرامی
   معیار‌های سایت وکیل پایتخت جهت انتخاب و معرفی بهترین وکیل کرج متعدد می‌باشد. عواملی مثل توان علمی و سواد حقوقی وکیل، تحصیلات وکیل، فن بیان قوی، قدرت لایحه نویسی وکیل، شهرت وکیل، موفقیت وکیل در محاکم دادگستری و پیروزی در پرونده‌های حقوقی و بسیاری عوامل دیگر همگی در انتخاب و گزینش وکلای سایت وکیل پایتخت موثر می‌باشند. ما در این مجموعه همه‌ی تلاش خود را به کار می‌بریم تا با معرفی اصلح‌ترین وکلا بتوانیم به کاربران گرامی کمک شایان نماییم.

  • سلام و عرض ادب خدمت شما
   اینکه مخاطب شما و سوالاتتان در مورد کدام وکیل محترم است، متوجه نشدیم. برای اطلاع از پرونده‌ها و دعاویی که وکلای کرج قبول وکالت می‌کنند بایستی نامشان را در سوالتان مطرح کنید تا مستقیما پاسخ داده شود و اگر منظورتان از وکیل، وکلای پایتخت می‌باشد باید خدمتتان عرض کنم، متاسفانه وکلای تیم حقوقی پایتخت پرونده‌های کیفری روابط منافی عفت را انجام نمی‌دهند.

 • آیا این وکیل ها پرونده شهرستان های استان البرز مثل اشتهارد و یا طالقان رو هم قبول میکنند یا فقط پرونده های شهر کرج را قبول میکنند؟

  • باسلام خدمت شما
   برای اطلاع از محدوده فعالیت وکلای لیست وکیل کرج، می توانید با شماره وکلای محترم تماس بگیرید.

 • سلام وکیلی سراغ دارید در رابطه با پرونده مواد مخدر از نوع هرویین و شیشه عالی وکالت بکند

 • سلام خدمت وکلای کرج. یه سوالی داشتم اگه راهنمایی گنید ممنون میشم. یکی از همسسایگان ما دوربین مدار بسته به پارکینگ و جلوی در ورودی واحدش و ورودی ساختمان نصب کرده است.متاسفانه از هیچکدام از همسایگان اجازه نگرفته. آیا ما می توانیم اقدام حقوقی کنیم؟ نباید از همه مالکین برای نصب دوربین مداربسته اجازه می گرفت؟ آیا جلوی ورودی واحدش که دوربین نصب کرده هم نیاز به اجازه بقیه مالکین هست؟ سپاس از شما که امکان برقراری ارتباط ما با وکلای کرج را فراهم کردید؟

 • سلام خدمت سایت وکیل پایتخت
  بنده در کرج دنبال یه وکیل خوب بودم که اون وکیل رو هم تونستم از طریق سایت شما پیدا کنم و با کمترین هزینه تونستم به حق قانونی خودم برسم. خواستم از شما بابت معرفی وکلای خوب کرج تشکر کنم. پایدار باشید.

  • از طریق همین سایت شما به خانم آژیده مراجعه کردم بسیار وکیل شریفی هستند خدا خیرتون بده بابت
   آشنا کردن مردم با همچین وکلایی

 • سلام خدمت شما و ممنون بابت معرفی بهترین وکیل های کرج
  یه سوالی از خدمتتون داشتم آیا وقت نظارت با وقت رسیدگی فرق دارد؟ اگر در این باره توضیح بدید لطف کردید.

 • سلام برادر بنده در اعتراضات مهرشهر کرج دستگیر شده الان باید چکار کنیم؟ کجا باید مراجعه کنیم؟

 • سلام. واقعا از آقای صیاد ممنون هستم می توان گفت ایشان یکی از بهترین و کارکشته ترین وکلای شهر کرج هست. بنده یک مشکل ملکی داشتم و متاسفانه ساکن ایران نبودم و مونده بودم که چطوری بایستی مشکلم رو حل کنم که شماره ایشان را پیدا کرده و در واتساپ تماس گرفتم. بعد اط صحبت با ایشان متوجه شدم ایشان دقیقا همان وکیلی هستند که من دنبالشون بودم، یک وکیل کاملا باهوش. به ایشان وکالت دادم و الان از رونده پرونده و طی شدن مراحل کاری پرونده ام در ایران بسیار راضی ام. خواستم در اینجا هم از آقای صیاد تشکر کنم.

  • سلام. آقای صیاد هم در به نتیجه رسیدن پرونده به من خیلی کمک کردند. خیالتون راحت باشه یکی از بهترین وکلای کرج را انتخاب کردید. موفق باشید

  • سلام. آقای صیاد در به نتیجه رسیدن پرونده به من خیلی کمک کردند. خیالتون راحت باشه یکی از بهترین وکلای کرج را انتخاب کردید. موفق باشید

 • سلام و عرض خسته نباشي آيا مبايعه نامه اصلش موجود نباشد فقط كپي آن باشد اعتبار دارد يا خير چون كه برادرم يك واحد ساختمان خريده فروشنده آنرا به دونفرفروخته يكي برادرم مورخه 96/03/28 بصورت كد رهگيري خريده نفر بعدي بصورت مبايعه نامه و آنهم كپي داشته گفته اصلش گم شده اونهم مورخه 95/10/22 خريده و قاضي پرونده حكم به نفع نفر اول صادر كرده آيا قولنامه كپي در دادگاه قانوني مي باشد مگر نه اينكه بايد قولنامه اصلي باشد يا جايي براي اعتراض وجود دارد يا خير ؟ با تشكر از وكلاي محترم اگر پاسخ بدهيد ممنون ميشوم

 • برای انجام مشاوره و یا سپردن وکالت به بهترین وکیل در کرج می‌توانید با آرامش و آسودگی خاطر به پیگیری پرونده خود در دادگاه ها و دادسراهای کرج بپردازید. چرا که وکیل شما، تمامی کارهای لازم را انجام میدهد و با تخصص و تعهدی که دارد به بهترین بندهای قانونی استناد می‌کند تا از حق شما دفاع کند.

 • سلام میخواستم بدانم حق مشاوره و تنظیم دادخواست در دعوای حقوقی و یا کیفری در حال حاضر چقدر است؟

 • سلام. سایت شما یکی از بهترین سایت های معرفی بهترین وکیل هست. من الان 2 سال هست که همیشه برای تمام دعاوی حقوقی خودم و دور برم و فامیل و آشنا از سایت شما وکیل انتخاب میکنیم. متاسفانه چند وقتی هست که شاهد یکی دوتا سایت دیگه هستیم که تماما از سایت شما کپی می کنند و چقدر حیف که زحمات شما را راحت در سایت شان قرار می دهند. امیدوارم سایت شما همیشه پربار و در صدر گوگل بماند چرا که واقعا سایت پرباری هستید. ایزدی از محمدیه کرج

 • سلام. از سایت وکیل پایتخت برای معرفی بهترین وکیل های کرج بسیار ممنونم. من تقریبا دو سال پیش با سایت وکیل پایتخت آشنا شدم و برای یه پرونده خدمت وکیل فریبا تیموری رسیدم و مشاوره حقوقی که ایشون ارایه دادند خیلی عالی بود و خانم تیموری میتونم با قاطعیت بگم که یکی از وکلای زن باسواد کرج هستند. امیدوارم هرجا هستند موفق و موید باشند. از مسئول سایت هم خاهش میکنم نطر بنده را در سایت درج کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *