✔️10تا از بهترین وکیل کیفری ارومیه⚖️【آپدیت1402】

Rate this post

یک فرد مصلحت اندیش قبل از اقدام به امری در هر یک از موضوعات حقوقی اعم از معاملات، تجارت، ازدواج، طرح دعوی حقوقی و یا دفاع از دعاوی مطروحه و همچنین سایر موارد حقوقی، با مشاوره حقوقی با یک وکیل دادگستری و با کسب آگاهی از موارد قانونی، موقعیت خویش را در مسائل و مشکلات احتمالی و یا بوجود آمده سنجیده و سپس اقدام به انجام معامله، تجارت و ازدواج و غیره می‌نمایند. اساسی‌ترین راه شناخت بهترین وکیل کیفری در ارومیه، تعداد دعاویی می‌باشد که وکیل در آنها حضور داشته و به راحتی می‌توان با در نظر گرفتن سطح کیفی دعاوی، نسبت به توانایی یک وکیل و مشاور حقوقی اظهار نظر کرد.

در انتخاب وکیل خوب باید دقت و توجه زیادی وجود داشته باشد چون موکل باید برای اثبات ادعایش تمام مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهد و این امر نیازمند داشتن اعتماد و اطمینان کافی به وکیل و مشاور حقوقی است. بعد از تأیید توانایی‌های وکیل در ارومیه، نوبت به بستن قرارداد با وی میرسد، که مهم‌ترین بخش قرارداد، میزان حق الوکاله و نحوه تعیین آن است. برابر آیین‌نامه حق الوکاله مصوب، 1385 آنچه که در این خصوص ملاک عمل خواهد بود توافقی است که بین وکیل و موکل صورت می‌گیرد. مهمترین ویژگی یک وکیل خوب در آدربایجان غربی، مورد اعتماد بودن وی می‌باشد و این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل است. یک وکیل خوب در ابتدا باید یک قاضی خوب باشد. یک وکیل حرفه ای و کارکشته در ارومیه، باید تلاش کند کار با ارزش وکالت را نه صرفاً به دید مادی و شغلی برای امرار معاش بلکه به نیت احقاق حق و اجرای عدالت و حل مشکلات انسان‌ها دنبال کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل کیفری ارومیه را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در اورمیه چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل کیفری برتر اورمیه، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل کیفری ارومیه، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) نجات علی پور

نجات علی‌پور، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، کارشناس حقوقی شبکه تلویزیونی جهانی سحر و قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

برای مشاوره حضوری با وکیل نجات علی‌پور، از وکلای مجرب ارومیه می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس:‌ارومیه،‌خیابان شهید بهشتی(دانشکده)، روبروی کوچه7، ساختمان تجارت، طبقه2، واحد11
 • تلفن همراه: 09141412141
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

2) مهربان قربانی

مهربان قربانی، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره ۱۷۳۵۱ که از سال ۱۳۸۸ کار وکالت خود را آغاز نموده و در حال حاضر دارای 13 سال سابقه وکالت درخشان، دارای مدرک داوری پیشرفته و همچنین عضو کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد. قربانی از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از ۱۸۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده را بر عهده گرفته‌ و با قاطعیت می‌توان گفت بیشترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در بین تمامی همکاران وکیل خانم در سطح شهر ارومیه داشته که همین امر سبب شده، ایشان جزء بهترین و موفق‌ترین وکلای استان آذربایجان غربی و بخصوص ارومیه باشند.

 انجام وکالت تخصصی توسط مهربان قربانی با برنامه‌ریزی دقیق و پیگیری مستمر به صورت فردی و تیمی در تمامی پرونده‌های کیفری از جمله؛ ( قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح و … )، پرونده‌های ملکی (خلع ید، اجرت‌المثل ایام تصرف، دستور تخلیه، انجام انواع قراردادها و …)و همچنین تمام دعاوی خانواده انجام می‌گیرد. از دیگر تخصص‌های قربانی دعاوی بازرگانی و بین‌المللی، دیوان عالی کشور، امور بانکی، دیوان عدالت کشوری، دعاوی تجاری با تجار و شرکت‌های خارجی است. ایشان به عنوان یک وکیل حرفه‌ای در شهر ارومیه در دعاوی مختلف آماده ارائه خدمات حقوقی به تمامی همشهریان عزیز ارومیه، ایرانیان مقیم خارج از کشور، اتباع خارجی و پرونده‌های مربوط به تمامی شهرها می‌باشد.

مهربان قربانی به تلاش‌های مجدانه برای کسب نتایج موردنظر موکلانش معروف بوده و شما می‌توانید برای بهره‌مندی از مشاوره حضوری، غیرحضوری و تلفنی، برای ارسال مدارک در واتساپ با شماره های زیر در ارتباط باشید.

 • آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت،روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت
 • شماره وکیل ارومیه: 09141876204

 

3) نادر نظری گزنق 

نادر نظری گزنق، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه و حقوقدان، با 13 سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای مدرک تخصصی داوری پیشرفته بوده و هم اکنون نیز دبیر کمیسیون بازرسی مرکز وکلای استان آذربایجان غربی می‌باشند. نادر نظری، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای ارومیه بخصوص در کلیه پرونده‌های حقوقی و ملکی بوده با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

یکی دیگر از وجوه تمایز وکیل نادر نظری کسب نتایج موفقیت آمیز در امور حقوقی، بازرگانی، ملکی، ارث و تقسیم ماترک، دعاوی بانکی، اراضی و نیز مطالبات می‌باشد. همچنین ایشان با توجه به پشتکار زیاد دارای متدهای جدید در مشاوره به موسسات و شرکتها بوده و هم اکنون نیز وکیل چندین شرکت تجاری و به نام در سطح استان آذربایجان غربی می‌باشد. از سوابق دیگر وکیل نظری می‌توان به فعالیت بیش از 10 سال کارشناسی و وکالتی در شهرداری و پرونده‌های مربوط به شهرداری اشاره کرد.

وکیل نظری بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا استان آذربایجان غربی به پایان برساند. نکته دیگر اینکه ایشان پرونده‌های اشخاص از کلیه شهرها و نقاط کشور ایران و تمامی پرونده های اشخاص ایرانیان مقیم خارج از کشور پذیرا می‌باشد.

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

 • آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان امام، جنب کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه 1
 • شماره وکیل ارومیه: 09144453523
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

4) بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

 بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی،خانواده،کیفری و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهناز کریمی پریشه شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم بهناز کریمی پریشه،یکی دیگر از بهترین وکلای خانم ارومیه، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

 • آدرس:‌ارومیه،‌خیابان امام،کوچه جهان نما،ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد3
 • تلفن همراه: 09143709602
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

5) سید جمال حسینی

سید جمال حسینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، در امور کیفری و ملکی و خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده و با نتیجه موفقیت‌آمیز به موکل تحویل داده است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق قضایی، دارای 6 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، بیمه، خانواده، ملکی است. ایشان از روز شنبه تا چهارشنبه دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری بوده که با هماهنگی قبلی این مشاوره انجام شده و آقای حسینی با فن بیان شیوا و رسا و آگاهی از مراحل قانونی پرونده، موکلین را راهنمایی کرده و مسیر درست انتخاب وکیل را به ایشان نشان داده تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد. حسینی را می‌توان یکی از برترین‌های اورمیه در زمینه وکالت معرفی کرد که دارای شماره پروانه  46942 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1394 صادر شده است.

 • آدرس: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 7، واحد ۷۰۸

 

6) سکینه قهرمانی

سکینه قهرمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، در امور کیفری و ملکی و خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده و با نتیجه موفقیت‌آمیز به موکل تحویل داده است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای چندین سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، بیمه، خانواده، ملکی است. ایشان از روز شنبه تا چهارشنبه دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری بوده که با هماهنگی قبلی این مشاوره انجام می‌شود. خانم قهرمانی دارای فن بیان شیوا و رسا و آگاهی کامل نسبت به مراحل قانونی پرونده بوده، موکلین را در این مسیر سخت راهنمایی کرده و راه درست انتخاب وکیل را به مراجعین نشان می‌دهد تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد. قهرمانی را می‌توان یکی از برترین‌های اورمیه در زمینه وکالت معرفی کرد که دارای شماره پروانه  518 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: ارومیه، پنجراه، اول خیابان ارتش، سمت چپ، پلاک 28

 

7) مهدی حسین پور

مهدی حسین پور، وکیل پایه یک دادگستری  و مشاور حقوقی اورمیه، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، مشاور حقوقی پست بانک ایران از سوابق کاری و تحصیلی ایشان است. دارای 11سال سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری اورمیه می‌باشد. از نظر آقای حسین پور کامیابی یک دعوی به عوامل مختلفی از جمله ادله‌ها و اسناد جدید طرف مقابل در جریان دادرسی، پیچیدگی کار قضاء و ….. مرتبط بوده و می‌تواند در سرانجام یک دعوی تاثیر زیادی را بگذارد داشتن چنین تفکری نسبت به پرونده‌های موکوله به وی باعث شده است که ایشان به عنوان وکیل خوب شناخته شده و یکی از برترین‌های وکالت در زمینه انواع دعاوی اعم از خانواده( طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت اجرت المثل و …)، ارث، ملکی، حقوقی و کیفری محسوب شود.

 • آدرس: ارومیه، خیابان امام، جنب مسجد یورد شاهی، کوچه شهید سلیمانی، بن بست دوم، دفتر وکالت آقای شیدایی

 

8) ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی، وکیل پایه یک دادگستری  و مشاور حقوقی اورمیه، کارشناس حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 23956 از کانون وکلای اورمیه که در سال 1393صادر شده، می‌باشد. در شهر ارومیه وکلای زیادی مشغول به کار هستند که در دعاوی مختلفی قبول وکالت می‌کنند که انتخاب یک وکیل بسته به شرط پرونده کمی سخت است. از نظر خانم محمودی کامیابی یک دعوی به عوامل مختلفی از جمله ادله‌ها و اسناد جدید طرف مقابل در جریان دادرسی، پیچیدگی کار قضاء و ….. مرتبط بوده و می‌تواند در سرانجام یک دعوی تاثیر زیادی را بگذارد داشتن چنین تفکری نسبت به پرونده‌های موکوله به وی باعث شده است که ایشان به عنوان وکیل خوب و کاربلد شناخته شده و یکی از برترین‌های وکالت در زمینه انواع دعاوی اعم از خانواده، ارث، ملکی، حقوقی و کیفری محسوب شود.

 • آدرس: ارومیه، خیابان وحدت، روبروی دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

 

9) محسن دیندار

محسن دیندار، وکیل پایه یک دادگستری در امور کیفری و ملکی و خانواده، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای چند سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، ایشان از روز یک شنبه تا چهارشنبه دارای مشاوره حضوری بوده که با هماهنگی قبلی این مشاوره انجام شده و آقای دیندار با فن بیان شیوا و رسا و آگاهی از مراحل قانونی پرونده، موکلین را راهنمایی کرده و مسیر درست انتخاب وکیل را به ایشان نشان داده تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به ایشان بسپارد. محسن دیندار را می‌توان یکی از برترین‌های اورمیه در زمینه وکالت معرفی کرد که دارای شماره پروانه  1394020211120972 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس:ارومیه، دانشكده، روبروي بانك دی

 

10) حامد صادقی

حامد صادقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، در امور کیفری و ملکی و خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده و با نتیجه موفقیت‌آمیز به موکل تحویل داده است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق ، دارای چندین سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، بیمه، خانواده، ملکی است. از خدمات وکالتی این وکیل خبره می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. وی دارای فن بیان شیوا و رسا و آگاهی کامل نسبت به مراحل قانونی پرونده بوده و موکلین را در این مسیر سخت، راهنمایی و راه درست انتخاب وکیل را به مراجعین نشان می‌دهد تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد. صادقی را می‌توان یکی از برترین‌های اورمیه در زمینه وکالت معرفی کرد که دارای شماره پروانه  28734 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، ساختمان ارس4، طبقه 4،  واحد ١٠

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری در اورمیه – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب  بهترین وکیل کیفری اورمیه یاری کنیم.

 

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع بیشتر از مقالات وکیل یاب، عضو خبرنامه ما شوید!

وکیل یاب

برای موفقیت در دعاوی حقوقی، نیاز است که طرفین دعوای حقوقی به توافقات قبلی و قوانین مربوطه پایبند باشند و اثبات‌های قانونی مناسب را ارائه دهند.دعاوی حقوقی به عنوان یک روند قانونی

راه‌های ارتباط با ما