5/5 - (1 امتیاز)
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️ بهترین وکیل کیفری اهواز را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر اهواز، انتخاب بهترین وکیل کیفری اهواز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص اهواز باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5وکیل کیفری برتر اهواز می‌پردازیم.

1) علی تقی‌زاده

علی تقی‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه وکالت جز وکلای متخصص و خبره در حوزه کیفری اهواز می باشد. ایشان دارای خصوصیاتی مثل راز دار بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صادق بودن و همین خصوصیات بارز باعث شده آقای تقی‌زاده بهترین وکیل کیفری اهواز جای بگیرد.

وکیل تقی زاده، به عنوان یک وکیل کیفری خبره اهواز، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )و همچنین دعاوی مرتبط با امور کیفری در دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده و دعاوی ملکی و امور ثبتی می‌باشد. از دیگرخدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود.

برای اعطای وکالت به علی تقی‌زاده، وکیل کیفری اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، كيانپارس، نبش خيابان ١٩غربی، ساختمان رامين، طبقه دوم، واحد ٨
 • شماره تماس وکیل: 09161180073
 • جهت حضور در دفتر، هماهنگی و رزرو وقت الزامیست.

سید ایمان موسوی - وکیل کیفری اهواز
سید ایمان موسوی – وکیل کیفری اهواز

2) سیدایمان موسوی

دکتر سیدایمان موسوی، وکیل پایه یک دادگستری اهواز و مدرس دانشگاه، با بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه‌های مختلف دعاوی ملکی ،کیفری، حقوقی، خانوادگی و … که به لطف خداوند باریتعالی بیش از ۹6 درصد پرونده‌های مورد وکالت را موفقیت آمیز به پایان رسانده‌اند.
از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره‌مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده موکل و ارائه راهکار، با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی‌ست. از دیگر شیوه‌های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است، به‌طور مثال در دعاوی پیچیده اراضی، منابع طبیعی و تصادفات و … بهره‌مندی از نظرات کارشناسان متبحر و باتجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی  ست. ایشان به گونه ی به شما مشاوره میدهدکه بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید.

برای اعطای وکالت به دکتر موسوی، وکیل کیفری حرفه‌ای اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی، نبش پودات،مجتمع صدرا، طبقه4، واحد8
 • تلفن همراه: 09163138751
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

3) مریم گودرزی

مریم گودرزی، وكيل اهواز و مشاور حقوقي اهواز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای ۱7 سال تجربه و سابقه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در زمینه‌های مختلف، قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده، ارائه راهکارهای قانونی به‌صورت مشاوره حضوری و تلفنی، دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 18148 از مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد. خانم گودرزی با اخلاق پسندیده و پشتکار فراوان در حیطه شغلی خویش توانسته جایگاه برتری در حوزه وکالت کسب و خود را بین بهترین وکلای اهواز جای دهد.

برای اعطای وکالت به مریم گودرزی،وکیل کیفری باتجربه اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه4، واحد ۱۵
 • شماره تماس وکیل: 09163078571
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

4) زهرا عسگری

زهرا عسگری، وکیل پایه یک دادگستری اهواز، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، دارای مدرک لیسانس رشته حقوق از دانشگاه شهیدچمران اهواز بوده و در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. وی پس از اتمام دوره کارشناسی و قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به کسب پروانه وکالت به شماره 2480 از سوی کانون وکلای دادگستری شده اند.

وکیل عسگری با تلاش مستمر و پشتکار توانسته‌اند پرونده‌های موکلین خویش را که در زمینه  دعاوی کیفری همانند(مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم،جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان،…) می‌باشد به نتیجه مثبت و ارزنده‌ای به پایان برساند و که این نتیجه مثبت باعث شده وی در زمره برترین وکلای کیفری اهواز جای بگیرند.

برای اعطای وکالت به وکیل زهرا عسگری، وکیل کیفری اهواز متبحر، می‌توانید با شماره‌ زیر در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، امانیه، نبش خیابان منصفی، جنب بانک مسکن، جنب پمپ بنزین، طبقه اول
 • شماره وکیل: 09166368709
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

5) نسیم گچ‌کار

نسیم گچ کار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان دارای شماره پروانه ۲۲۷۳ و فارق التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد.

خانم گچ کار به عنوان یک وکیل حرفه‌ایی، دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده بوده، همچنین ایشان در پرونده‌های جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل، جرایم رایانه ایی، سرقت، دیه، دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، ارث، اعسار، اسناد رسمی و تجاری از متخصصین می‌باشند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین کسب کند.

برای اعطای وکالت به نسیم گچ کار، بهترین وکیل‌ کیفری اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز
 • تلفن همراه: 09166202329
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

6) فاطمه باقری گله

خانم فاطمه باقری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، کارشناس ارشد جرم شناسی و جزا، دارای شماره پروانه 2491 صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد. ایشان دارای خصوصیاتی مثل رازدار بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صادق بودن باعث شده خانم باقری در بین وکلای زن برتر اهواز جای بگیرد و ایشان متخصص در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی، حقوقی، مواد مخدرو اسلحه می‌باشد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود.

 • آدرس: اهواز،  کیانپارس، خیابان توحید، ساختمان بلاش ابادی، طبقه1، واحد اول
 • شماره وکیل: 09166123926

 

7) شهره خدرلی

شهره خدرلی،وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از بهترین و جوان‌ترین وکلای اهواز می‌باشد که توانسته با پشتکار و آشنایی کامل با قوانین و آیین نامه‌های قانونی و راهنمایی مراجعه کنندگان به نحواحسن، خود را در زمره بهترین وکلای اهواز قرار دهد. در زمینه دعاوی اعسار، بیمه، خانواده، داوری، ملکی و مالیات تخصص دارد. از تخصص های خانم خدرلی می‌توان به وکالت در حوزه طلاق و طلاق توافقی اشاره کرد. دارای شماره پروانه 1473می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: اهواز، نادری، نبش خوانساری، جنب بانک صادرات، ساختمان امیرالمومنین، طبقه 3
 • شماره وکیل:09167904651

 

8) بهاره رستم‌زاده

بهاره رستم‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دکتری حقوق خصوصی، متخصص در زمینه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، اسناد رسمی، ملکی، قراردادها، کیفری و وصول مطالبات می‌باشد. با توجه به سابقه کم در زمینه وکالت، ایشان توانسته با پشتکار و صداقت در کار خویش و رازدار بودن نسبت به پرونده‌های موکوله، خویش را در بین بهترین وکلای اهواز جای دهد. دارای شماره پروانه 2898 می‌باشد که  از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1399 صادر شده است.

 • آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی
 • شماره وکیل: 09161131636

 

9) مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد، عضو اصلی کانون وکلای دادگستری اهواز و مشاور حقوقی، دارای ۱۰ سال سابقه مستمر در امر وکالت، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و 8 سال سابقه خدمت در قوه قضائیه، با برخورد عالی و رفتار مناسب با مراجعه کنندگان و فن بیان و نفوذ کلام و آشنایی با قانون توانسته از بهترین‌های اهواز باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای خوزستان به شماره پروانه 1760  می‌باشد. اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی و غیره از جمله تخصص های وی است.

 • آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 8
 • شماره وکیل:09166001809

 

10) محمد عنایتی

محمد عنایتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دارای شماره پروانه 1428 صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد. از نظر ایشان هر وکیل پایه یک دادگستری بر اساس خواسته‌های موکل خود و شرایطی که پرونده وی دارا می‌باشد، اختیاراتی دارد که این اختیارات از سوی موکل برای او مشخص می شود، داشتن چنین نظری باعث شده که آقای عنایتی در بین وکلای برتراهواز جای بگیرد و هم چنین می‌توان وی را به عنوان وکیل خانواده، وکیل ملکی نیز معرفی کرد چون تخصص وی در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی و حقوقی می‌باشد.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 5 شرقی، روبروی اداره کل شیلات، پلاک 68، طبقه اول، واحد 2
 • شماره تماس وکیل: 09161136166

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری در اهواز – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کیفری اهواز یاری کنیم.

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *