5/5 - (1 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل کیفری در ایلام راه شما را در مسیر موفقیت در پرونده‌های حقوقی مختلف‌ هموار خواهد کرد. یک وکیل خوب و با تجربه با تخصصی که دارد، مراجعه کننده را برای حل مشکلش راهنمایی کرده و تا به موفقیت رسیدن پرونده همراه وی خواهد بود. با انتخاب یک وکیل خوب که به زیر و بم‌ قانون آگاهی کافی داشته باشد موکل می‌تواند در کمترین زمان و به ساده‌ترین روش  راهکار قانونی مناسب را برای حل مشکل خود پیدا کند. در حقیقت انتخاب یک وکیل خوب به فرد کمک می‌کند تا در هزینه و زمان صرفه‌جویی کرده و به نتیجه مطلوب در پرونده‌های حقوقی خود برسد.

یک وکیل خوب در ایلام قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه ای را ترتیب می دهد تا با موکل مفصلا راجع‌به پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی می‌کند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با موکل درمیان می گذارد. همچنین در خصوص هزینه‌های دادرسی دعاوی، حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع می‌دهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجع‌به طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل کیفری ایلام را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در ایلام چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل برتر کیفری ایلام، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل کیفری ایلام، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) حسین شکریان

حسن شکریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، 9 سال سابقه وکالت داشته که در این مدت پرونده‌های موکوله به خویش را با درصد بالای 70 به نتیجه مثبت رسانده است که این موفقیت نشانه یک وکیل کار بلد می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 34806 از سوی کانون وکلای دادگستری می‌باشد که در سال 1395 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای شکریان می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره ایشان با پرداخت هزینه امکان‌پذیر است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق می‌باشد.

 • آدرس: ایلام، چهار راه سعدی، پاساژ شوهانی، طبقه دوم
 • شماره تماس وکیل: 09100995304

 

2) محمود کرمی

محمود کرمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی (فقه و حقوق) می‌باشد. دارای شماره پروانه 54 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1387 صادر شده است. مشاوره حضوری و غیر حضوری، قرارداد، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد نا گفته نماند که مشاوره با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان‌پذیر است. در دعاوی اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش و آگاهی کامل توانسته آن را به نتیجه مطلوب  و خواست موکل برساند. از نظر آقای کرمی وکیل خوب به وکیلی باید گفت که نسبت به پرونده موکل رازدار بوده و حس اطمینان را در مراجعه کننده ایجاد کند. همچنین خم و راست مسیر پرونده را کامل برای موکل بازگشایی کند تا شخص مراجعه کننده بتواند تصمیم درست را در ادامه و یا عدم ادامه شکایت بگیرد و داشتن چنین دیدگاهی باعث شده آقای کرمی بین بهترین وکلای ایلام جای بگیرد.

 • آدرس: ایلام،چهارراه مادر، به سمت دادگاه تجدیدنظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی 
 • شماره تماس وکیل: 09188424047

 

3) بهار رادمنش

بهار رادمنش، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، دارای شماره پروانه 8333 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 صادر شده است. در دعاوی اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش و آگاهی کامل توانسته آن را به نتیجه مطلوب  و خواست موکل برساند. از نظر خانم رادمنش وکیل خوب به وکیلی باید گفت که نسبت به پرونده موکل رازدار بوده و حس اطمینان را در مراجعه کننده ایجاد کند. همچنین خم و راست مسیر پرونده را کامل برای موکل بازگشایی کند تا شخص مراجعه کننده بتواند تصمیم درست را در ادامه و یا عدم ادامه شکایت بگیرد و داشتن چنین دیدگاهی باعث شده خانم رادمنش بین بهترین وکلای ایلام جای بگیرد. مشاوره حضوری و غیر حضوری، قرارداد، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد نا گفته نماند که مشاوره با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است.

 • آدرس: ایلام، ضلع غربی میدان شهدا
 • شماره تماس وکیل: 09183437418

 

4) سعید احمدی

سعید احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، 11 سال سابقه وکالت داشته که در این مدت پرونده‌های زیادی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری بر عهده گرفته است که این پرونده‌ها را با خونسردی تمام و آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده و پشتکار خویش توانسته پرونده را در مسیر دلخواه موکل پیش ببرد. از خدمات وکالتی سعید احمدی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره ایشان با پرداخت هزینه امکان پذیر است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16875  که از سوی کانون وکلای دادگستری می‌باشد که در سال 1391 صادر شده است.

 • آدرس: ایلام، بلوار سیدالشهداء، کوچه کاج، جنب بیمارستان قائم، مجتمع پزشکی سینا، طبقه سوم
 • شماره تماس وکیل: 09183427497

 

5) جمشید قهرمانی

جمشید قهرمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، چند سال سابقه وکالت داشته که در این مدت پرونده‌های زیادی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری بر عهده گرفته است که با آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده و پشتکار خویش توانسته پرونده را در مسیر دلخواه موکل پیش ببرد. از خدمات وکالتی آقای قهرمانی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره ایشان با پرداخت هزینه و تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 10527  که از سوی کانون وکلای دادگستری می‌باشد که از سوی این سازمان صادر شده است.

 • آدرس: ایلام، میدان مخابرات، مجتمع هانیس، طبقه اول، واحد ١
 • شماره تماس وکیل: 09183420242

 

6) زهره آهن جگر

زهره آهن جگر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، 9 سال سابقه وکالت داشته که در این مدت پرونده‌های زیادی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری بر عهده گرفته است که این پرونده‌ها را با درصد بالایی به نتیجه مثبت رسانده است که این موفقیت نشانه یک وکیل کار بلد وآگاه می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 20883  که از سوی کانون وکلای دادگستری می‌باشد که در سال 1392 صادر شده است. از خدمات وکالتی زهره آهن جگر می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره ایشان با پرداخت هزینه امکان پذیر است.

 • آدرس: ایلام، ملکشاهی، پاساژ بهرامی
 • شماره تماس وکیل: 09399798088

 

7) زیدان پنجستونی

زیدان پنجستونی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، به نظر وی یک  وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند در واقع امانت دار نسبت به پرونده باشد. دارای شماره پروانه 8949 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد. در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش، سخن رسا و شیوا و آگاهی کامل نسبت به قوانین توانسته به نتیجه مطلوب برساند.

 • آدرس: ایلام، خیابان فردوسی، نبش بانک سپه، کوچه بن بست زاگرس، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۳ و۱۲
 • شماره تماس وکیل: 09188415646

 

8) زهرا پیری

زهرا پیری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، دارای شماره پروانه 25173 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال1393  صادر شده است. مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد. به نظرخانم پیری وکیل نمونه و خوب به وکیلی اطلاق می‌شود که نسبت به پرونده و اسرار آن رازدار بوده و حس اطمینان را در موکل ایجاد کند. در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش، سخن رسا و شیوا و آگاهی کامل نسبت به قوانین توانسته به نتیجه مطلوب برساند.

 • آدرس: ایلام، چهار راه سعدی، خیابان طالقانی، کوچه پشت بانک مسکن، مجتمع ماهان، طبقه سوم، واحد ۷
 • شماره تماس وکیل: 09189419725

 

9) محسن مشهدی

محسن مشهدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، دارای شماره پروانه 35040 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال1395  صادر شده است. مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد نا گفته نماند که مشاوره با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. به نظر آقای مشهدی وکیل نمونه و خوب به وکیلی اطلاق می‌شود که نسبت به پرونده و اسرار آن رازدار بوده و حس اطمینان را در موکل ایجاد کند همچنین خم و راست مسیر پرونده را کامل برای موکل بازگشایی کند تا شخص مراجعه کننده بتواند تصمیم درست را در ادامه و یا عدم ادامه شکایت بگیرد. در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش، سخن رسا و آگاهی کامل نسبت به قوانین توانسته آن را به نتیجه مطلوب برساند.

 • آدرس: ایلام، خیابان فردوسی، جنب بانک سپه، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۳ واحد ۱۲
 • شماره تماس وکیل: 09120278223

 

10) رضا احمدی

رضا احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، دارای شماره پروانه 3693 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. مشاوره حضوری و غیر حضوری، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد نا گفته نماند که مشاوره با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. از نظر آقای احمدی وکیل خوب به وکیلی اطلاق می‌شود که نسبت به پرونده و اسرار آن رازدار بوده و حس اطمینان را در موکل ایجاد کند همچنین خم و راست مسیر پرونده را کامل برای موکل بازگشایی کند تا شخص مراجعه کننده بتواند تصمیم درست را در ادامه و یا عدم ادامه شکایت بگیرد و داشتن چنین دیدگاهی باعث شده آقای احمدی بین بهترین وکلای ایلام جای بگیرد. در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش، سخن رسا و آگاهی کامل نسبت به قوانین توانسته آن را به نتیجه مطلوب برساند.

 • آدرس: ایلام، میدان ۲۲ بهمن، مجتمع توحید، طبقه ۲ ،واحد۴
 • شماره تماس وکیل: 09122431586

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری ایلام– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ایلام یاری کرده باشیم.

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *