5/5 - (1 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل کیفری خرم آباد را با لیست 10تایی بشناسید!⚖️【سال1402】

1) علی رستمی

علی رستمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با توجه به سابقه 13 ساله خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای کیفری خرم آباد جای دهد. آقای رستمی در سال 1389 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 8961 از کانون وکلای دادگستری شده است. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، دریافت مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت،…)، ملکی (دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، حقوقی (دعوی الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیر منقول، دعوی ابطال سند مالکیت، دعوی مطالبه وجه مستند به سند عادی، دعوی مطالبه وجه مستند به چک و سفته، دعوی خلع ید، دعوی تصرف عدوانی، دعوی رفع مزاحمت، دعوی رفع ممانعت از حق،…)، کیفری (سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل،…)، ثبتی (دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی،…) و غیره من جمله دعاوی است وکیل رستمی بر عهده گرفته البته نا گفته نماند که بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وکیل رستمی مربوط به دعاوی کیفری است که وی با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند. از خدمات وکالتی که وی برای موکلین خویش ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

 • آدرس:  خرم اباد، خیابان انقلاب، روبروی خیابان ناصرخسرو ، کوچه شهید جعفر مرادیان
 • شماره وکیل: 09163619489

2) مهدی حسنوند

مهدی حسنوند، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشند. ایشان بیش از 11 سال سابقه فعالیت حقوقی و قضایی داشته است. موفقیت در پرونده‌های متعدد در خرم آباد از جمله دلایل شهرت ایشان است. آقای مهدی حسنوند تا کنون بیش از 1000 پرونده‌ی موفق داشته که دادنامه‌های صادره و ابراز رضایت موکلین وی موجب گردیده نام ایشان جزو وکلای برتر خرم آباد قرار بگیرد.

فعالیت آقای مهدی حسنوند در زمینه‌های حقوقی شامل( کلیه دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، داوری، ابطال رای داور، اثبات صلح، تقسیم ترکه (ارث)، انحصار وراثت، فک رهن، تخلیه و مطالبه اجور معوقه، اعتراض ثالث )، در زمینه‌های خانواده شامل(طلاق اعم از یک طرفه یا توافقی در اسرع وقت، مطالبه مهریه، حضانت و ملاقات فرزند، نفقه معوقه و جاریه، استرداد جهیزیه، تمکین)؛ در زمینه‌های کیفری شامل(شکایت توهین، تهدید، تخریب، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، تخریب عمدی، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب‌بری، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل عمد یا غیرعمد، رابطه نامشروع، زنا، آدم ربایی، چک بلامحل ) می‌باشد که با توجه به فعالیت وی در تمامی دعاوی حقوقی باید گفت که ایشان در زمینه دعاوی کیفری پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته است که موفقیت وکیل حسنوند در این زمینه باعث شده وی جزیی از بهترین وکلای کیفری خرم آباد به شمار بیاید.

 • آدرس:  خرم اباد، خیابان انقلاب، خیابان رازی، طبقه دوم داروخانه سینا
 • شماره وکیل: 09166614351

3) زهرا سلطانی فرد

زهرا سلطانی فرد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی دکترای حقوق خصوصی می‌باشد. دارای پروانه وکالت به شماره 26781 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. سابقه 18 ساله درخشان در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی من الجمله پرونده‌هایی است که وکیل سلطانی فرد بر عهده گرفته اما باید توجه داشت که بیشتر پرونده‌های موکوله به وی (سرقت، سرقت مسلحانه، ترک نفقه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، ارتشاء، اخاذی، جرایم انتخاباتی، جرایم نظام صنفی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیر قانونی، جرایم سایبری و رایانه ای، جرایم مربوط به پلم، سرقت و مفقودی چک، افشای اسناد محرمانه و سری دولتی، افساد فی الارض، جرایم بودجه و…) که خلاصه‌ای از دعاوی کیفری است، می‌باشد بنابراین می‌توان گفت که وکیل سلطانی فرد تخصص در  در زمینه دعاوی کیفری دارد که با بیان رسا و شیوا توانسته در محاکم قضایی و در حضور قاضی جزییات پرونده را بیان و باعث موفقیت دعاوی می‌شود. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

 • آدرس: خرم اباد، خیابان مطهری، بین کوچه زرگرانی و رزمگر
 • شماره وکیل: 09163604274

4) فاطمه رشیدیان

فاطمه رشیدیان، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره 8413  که از سال ۱۳۸9 کار وکالت خود را آغاز نموده و در حال حاضر دارای 14 سال سابقه وکالت درخشان می‌باشد. قربانی از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از هزار پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده را بر عهده گرفته‌ و با قاطعیت می‌توان گفت بیشترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در مورد پرونده‌های کیفری داشته که همین امر سبب شده، ایشان جزء بهترین و موفق‌ترین وکلای استان لرستان و بخصوص وکیل کیفری خرم آباد باشند.

 انجام وکالت تخصصی توسط وکیل رشیدیان با برنامه‌ریزی دقیق و پیگیری مستمر به صورت فردی و تیمی در تمامی پرونده‌های کیفری از جمله مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح و … انجام می‌گیرد.

فاطمه رشیدیان به تلاش‌های مجدانه برای کسب نتایج موردنظر موکلانش معروف بوده و شما می‌توانید برای بهره‌مندی از مشاوره حضوری، غیرحضوری و تلفنی، برای ارسال مدارک در واتساپ با شماره زیر در ارتباط باشید.

 • آدرس: خرم اباد،بلوار ولی عصر، بلوار شهید پژوهنده، جنب دادگستری
 • شماره وکیل: 09163986406

5) عباس مرادی

عباس مرادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی، دارای پروانه وکالت به شماره 631 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری پس از قبولی در ازمون وکالت صادر شده است. انجام پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی از جمله سوابق کاری این وکیل با سواد می‌باشد که بیشتر پرونده‌های موکوله به وی ترک نفقه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، ارتشاء، اخاذی، جرایم انتخاباتی، جرایم نظام صنفی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیر قانونی، جرایم سایبری و رایانه ای، جرایم مربوط به پلم، سرقت و مفقودی چک، افشای اسناد محرمانه و سری دولتی، افساد فی الارض، جرایم بودجه و… خلاصه ای از دعاوی کیفری است، می‌باشد بنابراین می‌توان وی را در زمینه دعاوی کیفری متخصص دانست. از خدمات وکالتی وکیل مرادی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره به درخواست موکل ممکن است به صورت حضوری و یا آنلاین باشد.

 • آدرس: خرم اباد، خیابان مطهری شمالی، روبروی کوچه انتقال خون، دفتر وکالت خانم زهرا سلطانی فرد
 • شماره وکیل: 09165046708

6) سهیلا بیرانوند

سهیلا بیرانوند، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع دکترا حقوق خصوصی است. ایشان با بیش از چند سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای خرم آباد است.

شهروندان خرم آباد می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله (الزام به تنظیم سند رسمی در تبریز، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)، همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به خانم بیرانوند، بهترین وکیل کیفری خرم آباد، اعطای وکالت نمائید. ایشان در دفتر خویش خدماتی مانند اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره را برای مراجعین ارائه می‌دهند.

 • آدرس: خرم اباد، خیابان انقلاب، بین کوچه آراسته 6 و آراسته 7، طبقه بالای کبابی بُناب
 • شماره وکیل: 09166598506

7) سعیدغیاثوند

سعید غیاثوند، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناس ارشد حقوق است. ایشان در دفتر خویش خدماتی مانند اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره را برای مراجعین ارائه می‌دهند. ایشان با چند سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای خرم آباد است.

شهروندان خرم آباد می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله (الزام به تنظیم سند رسمی در خرم آباد، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)، همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به آقای غیاثوند، بهترین وکیل کیفری خرم آباد و وکیل خرم اباد، اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس: خرم اباد، بلوار امام علی(ع)، روبروی کانون، نبش 24 متری
 • شماره وکیل: 09161613852

8) مجتبی خسروی

مجتبی خسروی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با توجه به سابقه وکالتی خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای کیفری خرم آباد جای دهد. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، دریافت مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت،…)، ملکی (دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، حقوقی (دعوی الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیر منقول، دعوی ابطال سند مالکیت، دعوی مطالبه وجه مستند به سند عادی، دعوی مطالبه وجه مستند به چک و سفته، دعوی خلع ید، دعوی تصرف عدوانی، دعوی رفع مزاحمت، دعوی رفع ممانعت از حق،…)، کیفری (سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل،…)، ثبتی (دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی،…) و غیره من جمله دعاوی است وکیل خسروی بر عهده گرفته البته نا گفته نماند که بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وکیل خسروی مربوط به دعاوی کیفری است که وی با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند. از خدمات وکالتی که وی برای موکلین خویش ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

 • آدرس: خرم اباد، میدان شهدا، کوچه شهید طولابی، پلاک 3
 • شماره وکیل: 09163978340

9) بهزاد ماسوری

بهزاد ماسوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق، چند سال سابقه مستمر وکالتی، داور دعاوی در محاکم دادگستری خرم آباد، انجام پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و اجرایی پرونده‌های متعدد داوری از جمله سوابق کاری این وکیل نمونه می‌باشد اما ناگفته نماند که بیشتر پرونده‌های موکوله به وی (سرقت، سرقت مسلحانه، ترک نفقه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، ارتشاء، اخاذی، جرایم انتخاباتی، جرایم نظام صنفی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیر قانونی، جرایم سایبری و رایانه ای، جرایم مربوط به پلم، سرقت و مفقودی چک، افشای اسناد محرمانه و سری دولتی، فریب در ازدواج  تدلیس در نکاح، اختلاس، سقط جنین، افساد فی الارض، جرایم بودجه و…)  که از خلاصه ای از دعاوی کیفری است، می‌باشد بنابراین می‌توان گفت که وکیل ماسوری در زمینه دعاوی کیفری متخصص می‌باشد. من الجمله خدماتی که وی در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: خرم اباد، میدان شهدا، دفتر وکالت ماسوری
 • شماره وکیل: 09161611908

10) خدیجه غلامیاری

خدیجه غلامیاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناس ارشد حقوق است. ایشان در دفتر خویش خدماتی مانند اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره را برای مراجعین ارائه می‌دهند. ایشان با چند سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای خرم آباد است.

شهروندان خرم آباد می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله (الزام به تنظیم سند رسمی در تبریز، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)، همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به وکیل غلامیاری ، بهترین وکیل کیفری خرم آباد و وکیل خرم اباد، اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس: خرم اباد، بلوار پژوهنده، پشت ساختمان دادگستری، واقع در بلوار حج، بین بنفشه ۱۱ و ۱۲
 • شماره وکیل: 09165523472

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری خرم آباد – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل کیفری خرم آباد یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *