Rate this post

هر فرد ممکن است در طول عمر خود با برخی دعاوی رو به رو شود که این دعاوی انواع مختلفی داشته باشند که دعاوی کیفری یکی از این دعاوی است. امروزه تعداد وکلا رو به افزونی است و با توجه به این موضوع این سوال مطرح می‌شود که در انتخاب وکیل کیفری قزوین چه معیاری را باید بیشتر از همه در نظر گرفت؟ مسئولیت پذیری مهم ترین رکن در انتخاب وکیل کیفری می‌باشد چون رابطه وکیل و موکل مبتنی بر اعتماد طرفین است.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل کیفری قزوین را با لیست 10 تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای کیفری برتر قزوین، انتخاب بهترین وکیل کیفری قزوین را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص دعاوی کیفری قزوین باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر کیفری قزوین می‌پردازیم.

ولی جلالی - وکیل کیفری قزوین
ولی جلالی – وکیل کیفری قزوین

1)ولی جلالی

ولی جلالی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین می‌باشند. فارغ التحصیل دوره کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه زنجان است که 16 سال سابقه درخشان وکالت در کیه مراجع قضایی را دارا می‌باشد. در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از پرونده‌های مهریه، نفقه، طلاق، استرداد جهیزیه، مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی، تقسیم ترکه، انحصار وراثت، دعاوی کیفری، تحریه ترکه، دعاوی اسناد تجاری، چک، سفته، برات و… قبول وکالت کرده است که با تکیه بر تجربه خویش و ایجاد اعتماد در مراجعه کننده توانسته پرونده‌های موکوله را به نتیجه مثبت برساند.

برای اعطای وکالت به ولی جلالی، بهترین وکیل کیفری قزوین، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: قزوین، خیابان طالقانی، روبه روی اداره دارایی، مجتمع میلاد، طبقه دوم، واحد 15
 • شماره وکیل: 09123817916
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

یوکابد مشفقی - وکیل کیفری قزوین
یوکابد مشفقی – وکیل کیفری قزوین

2) یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و قاضی سابق دادگستری، با 20 سال سابقه فعالیت در این حوزه، با میزان تحصیلات کارشناسی ارشد از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین هستند. یوکابد مشفقی در سال 1380 با کسب  رتبه 131 کنکور در رشته علوم انسانی وارد دانشکده علوم قضایی تهران و بورسیه دستگاه قضایی شد و به عنوان کارآموز قضایی ضمن تحصیل، با دستور ریاست محترم وقت قوه قضاییه شروع به تحصیل در رشته حقوق و همزمان حضور در محاکم قضایی به عنوان کارآموز قضات نمود تا اینکه در اردیبهشت ماه 1387 با اخذ ابلاغ قضایی در دادسرای ناحیه 4 تهران شروع به کار و نهایتا به لطف خداوند متعال در تیرماه 1401 با بیست سال سابقه قضایی به افتخار بازنشستگی نائل شد. و نهایتا در مرداد ماه سال 1401 با عضویت در کانون وکلای قزوین مشغول وکالت شدند.

شهروندان قزوین می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل مشفقی در امور کیفری زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. دعاوی کیفری با موضوعات (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، قاچاق کالا، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، خیانت در امانت، جرائم رایانه ای، رابطه نامشروع و زنا و..)

برای اعطای وکالت به یوکابد مشفقی، بهترین وکیل کیفری قزوین، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه‌ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحدf7
 • تلفن همراه: 09124865726
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگ شده

 

3) محمدرضا شهیدی

محمدرضا شهیدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ‌التحصیل از در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وکیل شهیدی در طول سال‌های فعالیت خود در زمینه وکالت توانسته رضایت بیشتر موکلین خود را به دست آورده و جزء بهترین وکلای کیفری قزوین باشد. به نظر وی برای اثبات یک جرم کیفری، عناصر قانونی، مادی، معنوی جرم سه عنصر اصلی می‌باشند که عدم وجود هر کدام از این عناصر باعث عدم اثبات آن جرم خواهد شد.

شهروندان قزوین و شهرهای حومه قزوین می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، …)به وکیل شهیدی اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس: قزوین، سه راه خیام، مجتمع الغدیر، طبقه ٤، واحد ٥
 • تلفن تماس وکیل: 09121812253

 

4) بهنام قوامی

بهنام قوامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی دیگر از وکلای با تجربه، آگاه، متبحر در زمینه پرونده‌های کیفری مانند دعاوی خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان، تجاوز، توهین و افترا، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی می‌باشد که با طرح دعوای مناسب برای پرونده موکل، نتیجه دلخواه و مورد نظر را برای موکل به ارمغان می‌آورد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 3615 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1386 صادر شده است.

از جمله خدمات وکالتی آقای قوامی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های ایشان با هزینه و تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. ایشان در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌‌های بسیاری در زمینه دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی برعهده گرفته است اما عمده پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی کیفری می‌باشد.

 • آدرس: قزوین، خیابان خیام، نبش کوچه دکتر خرسند، ساختمان خیام، پلاک ۲۶ ،طبقه دوم، واحد ۶
 • تلفن تماس وکیل: 09121814095

 

5) رضا هاشمی سیمیاری

رضا هاشمی سیمیاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در رشته حقوق خصوصی دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده، ۱2 سال سابقه مستمر وکالتی، داور دعاوی در محاکم دادگستری قزوین، انجام پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و اجرایی پرونده‌های متعدد داوری از جمله سوابق کاری این وکیل نمونه می‌باشد.

اما ناگفته نماند که بیشتر پرونده‌های موکوله به وی مربوط به دعاوی کیفری از جمله (سرقت، سرقت مسلحانه، ترک نفقه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، ارتشاء، اخاذی، جرایم انتخاباتی، جرایم نظام صنفی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیر قانونی، جرایم سایبری و رایانه ای، جرایم مربوط به پلم، سرقت و مفقودی چک، افشای اسناد محرمانه و سری دولتی، فریب در ازدواج  تدلیس در نکاح، اختلاس، سقط جنین، افساد فی الارض، جرایم بودجه و…)  که از خلاصه ای از این نوع دعاوی است، می‌باشد با توجه به سابقه درخشان وی در می‌توان وکیل هاشمی را یکی از بهترین وکلای کیفری قزوین و وکیل قزوین معرفی کرد.

 • آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه حافظی، ساختمان کاج، طبقه اول
 • تلفن تماس وکیل: 09126826286

 

6) حسن مهرآوری

حسن مهرآوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 15سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان قزوین، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی کیفری می‌باشد. وکیل حسن مهرآوری به عنوان یک وکیل خبره قزوین در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع‌به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. پرونده‌های کیفری با موضوعات کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر، رباخواری، ضرب و جرح، آدم ربایی، توهین وافترا،… از جمله پرونده‌های موکوله به وی است. پس از اتمام تحصیلات و قبولی در آزمون اختبار موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 6231 در سال 1388 شد.

 • آدرس: قزوین، بلوار نخبگان، خیابان پیروزی غربی،جنب املاک پدیده، طبقه1
 • تلفن تماس وکیل: 09122819855

 

7) حسین ترکمن

حسین ترکمن، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 3130 است که در سال 1386 به نام وی صادر شده است. وکیل ترکمن در طول سال‌های فعالیت خود در زمینه وکالت توانسته رضایت بیشتر موکلین خود را به دست آورده و جزء بهترین وکلای کیفری قزوین باشد. دارای 17سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان قزوین، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی کیفری می‌باشد. وکیل ترکمن، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان، تجاوز، توهین و افتراسرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، … از جمله دعاوی کیفری است که پرونده آنها به آقای حسین ترکمن اعطای وکالت شده است.

 • آدرس: قزوین، بلوار امام خمینی، حکمت ۱5، پلاک۱، طبقه 1
 • تلفن تماس وکیل: 09122812268

 

8) فاطمه افلاطونی

فاطمه افلاطونی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 24831 بوده و مسلط به زبان عربی و انگلیسی است. دارای 8 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی مربوط به پرونده‌های ملکی بوده و اخذ قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و مشاوره حضوری و غیر حضوری از جمله خدماتی است که وکیل افلاطونی به مراجعین خویش ارائه می‌دهد که مشاوره معمولا به درخواست موکل حضوری یا انلاین برگزار می‌شود. خانم افلاطونی به عنوان یکی از بهترین وکلای کیفری قزوین برعهده گرفته اند.

 • آدرس: قزوین، سه راه خیام، ساختمان فرشته، طبقه ۱، واحد ۴
 • تلفن تماس وکیل: 09121825114

 

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری در قزوین– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کیفری قزوین یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *