2.2/5 - (5 امتیاز)

اگر یک فرد خواستار این شود که به وکیل پایه یک دادگستری در چابهار تبدیل شود، باید مراحل بسیار زیادی را طی و در آزمون‌های مختلف به خصوص اختبار قبول شود، به دلیل مشکل بودن مسیر پروسه وکالت هر شخصی نمی‌تواند به عنوان وکیل شناخته شود، شخص متخصص با دانش و علم بسیار در زمینه‌های حقوقی مختلف می‌تواند این پروسه را طی کرده و به عنوان بهترین وکیل در چابهار تبدیل شوند. یک وکیل خوب در چابهار باید دارای فن بیان عالی، تسلط به قوانین و همچنین دارای اخلاق خوب بوده تا بتواند در جلسات دادگاهی به نحو احسن از موکل دفاع کند. همچنین یک وکیل نمونه در چابهار باید همیشه در دسترس باشد تا هر وقت موکل به مشکلی برخورد با وی در حال مشاوره باشد.

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در چابهار چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل کیفری برتر چابهار، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل کیفری چابهار، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) کیوان صدفی

کیوان صدفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 5666 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان در مدت وکالت خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی برعهده گرفته است که با تلاش و سخن‌وری خویش وآشنایی کامل نسبت به قوانین توانسته پرونده‌های موکوله به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از خدمات وکالتی آقای صدفی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره و حضور در دفتر وی با تعیین وقت قبلی است. امانت داری، علم و دانش کافی، قدرت بیان و تحلیل عالی، مسئولیت پذیری، تجربه و تخصص در زمینه های مختلف از خصوصیات وکالتی آقای صدفی می‌باشد.

 • آدرس: چابهار، خیابان قدس، روبروی دادگستری، موسسه حقوقی حامیان شرق
 • شماره تماس وکیل:09120296749

2) علیرضا واعظی

علیرضا واعظی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 15221 می‌باشد که از سوی کانون دادگستری صادر شده است. آقای واعظی با توجه به سابقه وکالتی خویش توانسته با بیانی رسا و شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، در دسترس بودن و آشنایی به قوانین، خود را بین بهترین وکلای کیفری چابهار جای بدهد. در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و ثبتی قبول پرونده کرده ولی عمده پرونده‌های واگذار شده به وی مربوط به دعاوی کیفری می‌باشد که به نحو احسن آنها را به پایان رسانده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که حضور در دفتر وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

 • آدرس: چابهار، گلشهر، خیابان خاور، کوچه اقبال، پلاک٥٥، واحد١، طبقه١
 • شماره تماس وکیل:09122867428

3) محمود سربازی

محمودسربازی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای سیستان، دارای شماره پروانه 9355 است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع، دعاوی ملکی و ثبتی از جمله دعاوی است که به وی واگذار شده است. از خدمات وکالتی اقای سربازی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: چابهار، بلوار امام خمینی، طبقه فوقانی مجتمع اداری مسجد جامع، واحد۲
 • شماره تماس وکیل: 09155450354

4) ستاره خورشیدی

ستاره خورشیدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 9749 می‌باشد که در سال 1389از سوی کانون دادگستری صادر شده است. خانم  خورشیدی با توجه به سابقه وکالتی خویش توانسته با بیانی رسا و شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، در دسترس بودن و آشنایی به قوانین، خود را بین بهترین وکلای کیفری چابهار جای بدهد. در دعاوی کیفری( قتل، توهین وافترا، آدم ربایی، قصاص، محاربه و فساد فی الارض،…) قبول پرونده کرده و به نحو احسن آنها را به پایان رسانده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که حضور در دفتر وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

 • آدرس: چابهار، تقاطع بلوار قدس و باهنر، جنب مسجد امام زین العابدین
 • شماره تماس وکیل: 09122780968

5) حمید شیخی

حمید شیخی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای سیستان، دارای شماره پروانه 30756 است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. جعل، سرقت، توهین و افترا، قصاص، فروش و انتقال مال غیر،… از جمله دعاوی است که به آقای شیخی واگذار شده است و ایشان با پشتکار و آشنایی کامل نسبت به مسیر پرونده و بررسی پرونده قبل از رفتن به جلسه دادگاه توانسته مسیر را برای پیروزی پرونده همروار نماید و باعث موفقیت پرونده شود. از خدمات وکالتی اقای شیخی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: چابهار، منطقه آزاد تجاری، مجتمع تجاری تیس، غرفه ٣٠٦ ، مجتمع تیس
 • شماره تماس وکیل: 09354141830

6) یاسر اعزامی

دکتر یاسر اعزامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای سیستان، دارای شماره پروانه 22634 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397 صادر شده است. دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی و ثبتی از جمله دعاوی است که آقای اعزامی عهده‌دار شده و با پشتکار و آشنایی کامل نسبت به مسیر پرونده توانسته پرونده را در مسیر قانونی به نحواحسن به پایان برساند. از خدمات وکالتی آقای اعزامی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: چابهار، بلوار قدس، مقابل دادگستری، طبقه فوقانی
 • شماره تماس وکیل: 09125129076

7) زهرا ملک زاده جوادی

زهرا ملک زاده جوادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای سیستان، دعاوی خانواده(حضانت فرزند، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زوجه، استرداد جهیزیه،…)، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری(قتل، کلاهبرداری،…)، دعاوی ملکی و ثبتی از جمله دعاوی است که خانم ملک زاده بر عهده گرفته و با پشتکار و آشنایی کامل نسبت به مسیر پرونده توانسته پرونده را در مسیر قانونی به نحواحسن به پایان برساند. از خدمات وکالتی خانم ملک زاده می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. دارای سابقه شماره پروانه 11444 است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: چابهار،  بلوار قدس، روبه روی دادگستری دفتر وکالت
 • شماره تماس وکیل: 09133432562

8) حسین ناصری

حسین ناصری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از نظر وی در دعاوی حقوقی و کیفری یک وکیل خوب باید خلاقیت داشته باشد تا بتواند داور و هیئت منصفه را مورد توجه قرار دهد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 19629 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1391 صادر شده است. ایشان در مدت وکالت خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی کیفری برعهده گرفته است که با تلاش و سخن‌وری خویش توانسته آن پرونده‌ها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

 • آدرس: چابهار،گلشهر، سوسونگرد، سوسنگرد دوم، دست چپ انتهای کوچه
 • شماره تماس وکیل: 09122615419

9) مهدی باقریان

مهدی باقریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از نظر وی در دعاوی حقوقی و کیفری یک وکیل خوب باید خلاقیت داشته باشد تا بتواند داور و هیئت منصفه را مورد توجه قرار دهد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 10817 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان در مدت وکالت خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی کیفری(جعل، سرقت، توهین و افترا، قصاص، فروش و انتقال مال غیر،…) برعهده گرفته است که با تلاش و سخن‌وری خویش توانسته آن پرونده‌ها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

 • آدرس: چابهار،بلوار صیاد، روبروی کمیته امداد امام خمینی، پلاک ۱، طبقه همکف
 • شماره تماس وکیل: 09121064327

10) امین حصارکی

مهدی باقریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 20222 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان در مدت وکالت خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی کیفری برعهده گرفته است که با تلاش و سخن‌وری خویش وآشنایی کامل نسبت به قوانین توانسته پرونده‌های موکوله به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از نظر وی در دعاوی حقوقی و کیفری یک وکیل خوب باید خلاقیت داشته تا بتواند داور و هیئت منصفه را مورد توجه قرار دهد همچنین وکیل خوب و نامدار باید نسبت به پرونده فرد امانت دار و رازدار باشد و اسرار موکل را حتی بعد از اتمام کارقانونی پرونده پیش کسی بازگو نکند، داشتن چنین خصوصیاتی باعث شده تا ایشان بین بهترین وکلای چابهار جای بگیرد.

 • آدرس: چابهار،بلوار قدس، روبروی دادگستری
 • شماره تماس وکیل:  09128097095

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری در چابهار – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب  بهترین وکیل کیفری چابهار یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *