5/5 - (1 امتیاز)
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل کیفری یزد را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در یزد چیست؟ مشخصات 10 وکیل برتر یزد، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل کیفری یزد، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) سید حسن موسوی

سید حسن موسوی، وکیل پایه یک دادگستری یزد، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، با سابقه فعالیت درخشان و موفق در وکالت و تجربه وکالت تخصص در دعاوی کیفری و زمینه های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اسرار پرونده از ویژگی‌ های این وکیل کیفری حرفه‌ای یزد است.

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، مواد مخدر، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • دعاوی کیفری خانواده (ازدواج قبل از بلوغ ترک انفاق، امتناع از استرداد طفل سپرده شده، عقد زن شوهردار، عقد زن در حال عده برای مرد دیگر، ازدواج زن در حال عده یا عقدی،عدم ثبت نکاح، فریب در نکاح
 • متخصص در دعاوی مرتبط با مواد مخدر
 • از دیگر تخصص های ایشان دعاوی امور حسبی، دعاوی مرتبط به داوری، دعاوی کیفری ملکی و …

با وکیل موسوی، وکیل یزد، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. شهروندان ایرانی (ساکن در ایران یا خارج) خصوصاً در استان یزد و تهران می‌توانند برای پیشبرد پرونده‌های خود به آقای وکیل موسوی مراجعه نمایند.

برای اعطای وکالت به حسن موسوی، بهترین وکیل کیفری یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09132584487
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

2) معصومه قلیچ

دکتر معصومه قلیچ، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 14 سال سابقه وکالت، با میزان تحصیلات دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، مسلط به زبان انگلیسی، جز یکی از بهترین وکیل یزد می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. شهروندان یزد می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل قلیج در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده های ملکی من الجمله: ( اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

برای اعطای وکالت به معصومه قلیچ، وکیل کیفری خبره یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09134520800
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگ شده

 

3) نجمه میرزائی

نجمه میزائی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، دارای پروانه وکالت به شماره 6314 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…) و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و غیره خلاصه ای از دعاویی است که توسط خانم میرزائی قبول وکالت شده و به نتیجه عالی و مثبت رسیده است که این نتیجه رضایت باعث شده ایشان در بین بهترین وکیل زن یزد جای بگیرد.

 • آدرس: یزد،خیابان فرخی، روبروی کوچه دادگستری، کوچه حسینیه نقشین، پلاک ۴، طبقه ۱
 • شماره تماس: 09133530890

 

4) فاطمه یاوری

فاطمه یاوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یزد، دارای شماره پروانه 49634 می‌باشد که در سال 1398 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. خانم یاوری دارای خدمات وکالتی اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری است که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. خانم یاوری بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی حقوقی و ملکی دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وکالت ایشان خارج شده به این دلیل می‌توان خانم یاوری را از بهترین وکلای یزد عنوان کرد. از نظر خانم یاوری یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد.

 • آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت
 • شماره تماس: 09134434266

 

5) مهدی رمضانی‌زاده نوقی‌پور

مهدی رمضانی زاده، وکیل پایه یک دادگستری یزد و متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی،ثبتی، مشاور حقوقی، خدمات وکالتی ایشان شامل اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی شده و مشاوره با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. وکالت شرکت‌های بیمه کارآفرین ومعلم یزد، وکالت بانک ملت یزد، عضویت کانون وکلای دادگستری یزد، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از سوابق درخشان کاری و تحصیلی آقای رمضانی زاده بشمار می‌رود. دعاوی ملکی، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، دیات، دیوان عدالت اداری، دعاوی قاچاق، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده و … از جمله دعاوی هستند که ایشان در 10 سال سابقه وکالتی خویش قبول پرونده کرده و با نتیجه مثبت به پایان رسانده است فن بیان و اخلاق پسندیده و پایبندی به قوانین باعث شده که رمضانی زاده به عنوان بهترین وکیل ملکی یزد شناخته شود.

 • آدرس: یزد، بلوار امام جعفرصادق، کوچه ۷، مجتمع زنبق، طبقه ۱، واحد۴
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

6) حسین والانیا

حسین والانیا، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، و دارای چند سال سابقه درخشان در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. از جمله خدمات وکالتی آقای والانیا می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی است. آقای والانیا با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته دعاوی ملکی موکوله به وی را به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای والانیا جزئی از بهترین وکلای ملکی یزد محسوب شود. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 45290 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری یزد است.

 • آدرس:  یزد، جنب دادگستری، دفتر وکالت آقای والانیا
 • شماره تماس:  09133512680

 

7) علی آدینه

علی آدینه، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، دارای پروانه وکالت به شماره 15206 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری خلاصه از دعاویی است که توسط آقای آدینه قبول وکالت شده و با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای آدینه جزئی از بهترین وکلای ملکی یزد محسوب شود.

 • آدرس:  یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه4، واحد13،
 • شماره تماس: 09153154598

 

8) حسین والانیا

حسین والانیا، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، و دارای چند سال سابقه درخشان در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. از جمله خدمات وکالتی آقای والانیا می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی است. آقای والانیا با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته دعاوی ملکی موکوله به وی را به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای والانیا جزئی از بهترین وکلای ملکی یزد محسوب شود. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 45290 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری یزد است.

 • آدرس:  یزد، جنب دادگستری، دفتر وکالت آقای والانیا
 • شماره تماس:  09133512680

 

9) سعید اردانی

سعید اردانی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری خلاصه از دعاویی است که توسط آقای اردانی قبول وکالت شده و با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای اردانی جزئی از بهترین وکلای ملکی یزد محسوب شود. اخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد.

 • آدرس:  یزد، بلوار طالقانی، مجتمع موقوفه باغ شهاب، طبقه ا، واحد4
 • شماره تماس: 09131520041

10) محمد خاندل

محمد خاندل، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از خدمات وکالتی وی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکوائیه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. در چند سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی زیادی برعهده گرفته است که بیشتر پرونده‌های موکوله به وی مربوط به دعاوی ملکی بوده که درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

 • آدرس:  یزد،بلوار طالقانی، روبروی مسجد محمدی، طبقه فوقانی خشکشویی
 • شماره تماس: 09133517177

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری یزد – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل کیفری یزد یاری کرده باشیم.

 

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *