5/5 - (1 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل گمرک را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای گمرک تهران، انتخاب بهترین وکیل تهران را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص در زمینه بیمه باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10وکیل گمرک باتجربه و با سابقه می‌پردازیم.

1) کارن روحانی

دکتر کارن روحانی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و عضواصلی و نائب رئیس هیئت مدیره وکلای دادگستری مرکز و استادیارحقوق بین الملل می‌باشد. دارای شماره پروانه 26254 از دادگستری تهران است. دکتر روحانی سابقه عضویت در هیات مدیره کانون وکلای مازندران را در کارنامه خود دارد و پس از ورود به کانون وکلای مرکز، آرای ایشان در ادوار ۲۹ الی ۳۱ به ترتیب ۶۶۶، ۹۷۸ و ۱۴۱۷ رای می باشد و این سیر صعودی نشان دهنده محبوبیت ایشان در بین وکلا می باشد و همچنین ریاست بر دانشگاه کانون وکلا را در دوره ۳۰ عهده دار بودند. مواضع و عملکرد دکتر روحانی، علیرغم وابستگی تشکلی، ایشان را فردی متعادل و اهل گفتمان نشان می دهد و به نظر می رسد عضویت ایشان در هیات مدیره و حتی هیات رئیسه کانون مرکز می تواند به توازن و تعادل هر چه بیشتر آن کمک کند. ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه دعاوی خانوادگی بخصوص طلاق می‌باشد. این سوال در اینجا مطرح می‌شود که وکیل طلاق کیست؟ وکیل طلاق فردی است که سال‌ها تجربه در زمینه دعاویی خانوادگی و انواع طلاق را دارد و در همه امور مربوط به طلاق مانند مهریه، نفقه، حضانت و نگهداری فرزندان و مسائلی از این قبیل اطلاعات کافی داشته باشد. از نظر ایشان و برای جلوگیری از ایجاد اختلاف و روی آوردن به طلاق بهتر است قبل از ازدواج، حتما طرفین با یک وکیل خانواده مشورت کنند.

 • آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به جم، پلاک ۲۸۲، طبقه6، واحد۲۳
 • شماره دفتر وکیل: 02188318336

 

2) دکتر علیرضا آذربایجانی

دکتر علیرضا آذربایجانی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز، دارای دکترای حقوق  خصوصی از دانشگاه تهران، دارای شماره پروانه 6542 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد. از سوابق کاری وی، قاضی اسبق دادگستری، عضو هیات علمی بازنشسته دانشگاه تهران، نایب رئیس سابق هیات مدیره کانون وکلای مرکز، معاون سابق هماهنگی و برنامه ریزی حقوقی دستگاه‌های اجرایی معاونت حقوقی ریاست جمهورو عضو اسبق ادواری کمیسیون کارآموزی و عضو اصلی دوره های 22و 25 و 29 هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز می‌توان اشاره کرد. ممکن است برای هر کسی پیش بیاید که در زندگی زناشویی با مشکلاتی مواجه شوند که در برخی از موارد، حل آنها نیاز به وکیل طلاق یا مشاور حقوقی است بهترین وکیل طلاق که دارای آگاهی و مهارت خاصی در این زمینه است و موکلین خود را با رضایت کامل از نتیجه دادگاه از دفتر خود بدرقه می‌کند جناب دکتر آذربایجانی است.

 • آدرس : استادمطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ٥،  واحد ٣٠٣
 • شماره تماس: 02188541172

 

3) دکتر التفات سنایی

وکیل پایه یک دادگستری، عضو هیئت مدیره وکلای مرکز،دادیار سابق دادسرا، معاون اسبق دادسرای انتظامی، فعال صنفی است. دارای شماره پروانه 5882 از کانون دادگستری می‌باشد. التفات سنایی پرونده های زیادی در زمینه کیفری، خانوادگیوثبتی داشته است که بیشتر فعالت وی در زمینه ئعاویی خانوادگی بخصوص طلاق و طلاق توافقی است البته ایشان طلاق را امری بسیار ناپسندیده میداند به همین دلیل با آگاهی کامل و دلسوزی فراوان و دادن مشاوره به زوجین مراجعه کننده سعی در آشنا کردن آنها با حق و حقوق خویش و منصرف کردن از طلاق می‌کند اما اگر بعد از راهنمایی های ایشان، زوجین همچنین تصمیم به طلاق داشته و از ادامه زندگی سرباز زنند آنها را در مسیر طلاق یاری می‌کند. این دانش و آگاهی و کار کشته بودن در کار وکالت ایشان را یکی از بهترین وکلای طلاق در تهران کرده است.

 • آدرس: تهران، خیابان آفریقا بالاتر از چهارراه جهان کودک پلاک88، برج نگین واحد٣٠٤ طبقه٣
 • شماره تماس: 02188795359

4) دکتر داریوش اشرفی

دکتر داریوش اشرافی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 7445 از کانون وکلای دادگستری و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران می‌باشد. به گفته اشرفی،در بسیاری از کشورهای پیشرفته وکیل پس از کسب تجربه و مهارت فراوان در زمینه حقوق، لباس قضاوت به تن می کند اما در ایران نه تنها اساتید دانشگاه بلکه حتی قضات نیز پس از بازنشستگی به کانون وکلا می پیوندند.  به گفته ایشان اگرچه در قانون اساسی به طور مشخص، اصلی به وکالت اختصاص داده نشده است اما حق داشتن وکیل و لزوم آن در زمره حقوق ملت ذکر شده است لذا لزوم وکیل و دسترسی مردم به وکیل پابرجاست. وی دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاهشهید بهشتی تهرانف داری مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از ناتینگهام و مدرک دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است. ٢١ سال سابقه وكالت، مشاور حقوقي و نماينده حقوقي ايران در ديوان داوري ايران امريكا، ارائه مشاور حقوقي بين المللي به شركتهاي بزرگ كشور از قبيل راه آهن، رجا، ايرالكو، آلومينيم المهدي، واگن پارس، ايريكو، ايران خودرو و جهاد دانشگاهي در بيست سال گذشته از دیگر سوابق کاری وی می‌باشد.

 • آدرس: تهران، خیابان گاندی، کوچه اعلا رحیمى(نهم)، پلاک ۷، طبقه چهارم، واحد ۸
 • شماره تماس: 02186083099

5) دکتر حیدر حسن زاده

دکتر حیدر حسن زاده، وکیل پایه یک دادگستری تهران و عضو هیئت مدیره وکلای مرکز، متولد 1353 شهرستان خوی، استادیار دانشکده دانشگاه تهران است. حسن زاده دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه تهران در سال 1376، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی و دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی در سال 1385 می‌باشد. دکتر حسن زاده سوابق درخشانی در زمینه وکالت داشته و در طول چندین سال وکالت خود پرونده های زیادی را به عهده داشته که تقریبا همه را به نتیجه دلخواه موکلین رسانده است که از جمله این پرونده ها، پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی بخصوص طلاق بوده است که با راهنمایی زوجین و دادن اطلاعات در زمینه حق وحقوق طرفین آنها را راهنمایی و در تصمیم گیری کمک می‌کند به همین دلیل می‌توان وی را از جمله وکلای بهتر طلاق معرفی کرد. از سوابق دیگر وی می‌توان مدیر کل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران، عضو کمیته ترفیعات دانشکده حقوق و عضویت در کمیته تحصیلات تکمیلی اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، میدان ٧ تیر،  خیابان مفتح شمالی،  خیابان  ملایری پور، پلاک ١٠٧ طبقه ٤ واحد ١٢
 • شماره تماس: 02188811164

6)دکتر عبدالله سمامی

دکتر سمامی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری بین الملل، دارای 25 سال سابقه وکالت و تدریس در دانشکده‌های حقوق، متولد 1353، دارای مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصیاز دانشگاه آزاد تهران، که ازمهم‌ترین سوابق کاری وکالت وی، عضویت در کمیته قضائی و حقوقی فدراسیون های ورزشی، سازمان انتقال خون کشور، وکالت موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) و … می باشد. سمامی یکی از وکلای کار کشته در زمینه وکالت است که پرونده های زیادی در زمینه انواع دعاویی بخصوص دعاویی خانوادگی داشته و با مهارت و آگاهی آنها را به پایان رسانده است. دکتر سمامی، ریاست تشکل آزاداندیش، سابقه عضویت در دادسرا و دادگاه انتظامی کانون وکلا و کمیسیون کارآموزی را در کارنامه خود دارد. ایشان اولین بار در دوره ۲۷ نامزد انتخابات کانون وکلای مرکز شده و با ۸۸۳ رای و با اختلاف ناچیزی با مرحوم احمدی لاکلایه در رتبه ۱۹ قرار گرفتند و در دوره ۲۸ با ۱۰۹۸ رای رتبه ۱۱ را کسب نمود و علیرغم دو دوره رد صلاحیت توسط دادگاه عالی انتظامی قضات و با گذشت چهار سال، در این دوره موفق به کسب ۱۵۸۱ رای شد. دکتر سمامی در ادوار ۲۹ و ۳۰ نیز ارتباط خود با جامعه وکالت، علی الخصوص جوانان حفظ نمود و نقش مهمی در ورود جوانان به کمیسیونها و سایر ارکان کانون وکلا داشته است. از دیگر اقدامات مهم وی، پیشنهاد و پیگیری تاسیس کمیسیون رفاه می باشد.

 • آدرس: تهران، اقدسیه، اراج، روبروی بیمارستان نیکان، پلاک31، واحد3
 • شماره تماس: 02122980093

7) دکتر جلیل مالکی

دکتر جلیل مالکی، متولد  1345 شوسف، رئیس سی و یکم دوره هیئت مدیره کانون دادگستری وکلای مرکز و وکیل دادگستری، استاد دانشگاه و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌باشد. از دیگر سوابق کاری وی میتوان به دبیر کمیسیون کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران، ریاست کمیته حقوق زیست فناوری انجمن علمی حقوق پزشکی ایران اشاره کرد. سوابق تحصیلی وی، کارشناسی حقوق با گرایش حقوق قضایی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد تهران و دکتری حقوق خصوصی از واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران است. ایشان در زمینه دعاویی خانوادگی و بخصوص طلاق سررشته داشته و پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده و همیشه چنان عمل کرده که موکلین با رضایت کامل از دفتر وی خارج شده اند.

 • آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، روبروی پمپ بنزین، پلاک٣١١ واحد٤
 • شماره تماس: 02188553142

8) دکتر محمود حبیبی

 دکتر محمود حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز، هضو هیئت علمی دانشگاه و دارای شماره پروانه 9002از کانون وکلای دادگستری است. ایشان دارای سوابق تحصیلی كارشناسى حقوق از دانشكده حقوق دانشگاه شيراز در تيرماه ١٣٧٦، كارشناسى حقوق از دانشكده حقوق دانشگاه شيراز در تيرماه ١٣٧٦، مدرك دكترى حقوق خصوصى از دانشكده حقوق دانشگاه شهيد بهشتى در تير ماه ١٣٨٦ می‌باشد.دکتر حبیبی در سال 1379 با کسب رتبه نهم در آزمون وکالت قبول شده و از سال 1379 تا کنون عضو وکلای دادگستری مرکز می‌باشد. از سوابق کاری ایشان می‌توان به عضو هیئت علمی دانشگاه تهران شمال از سال 1393 تاکنون، عضويت در گروه تحصيلات تكميلى دانشگاه تهران شمال از سال 1393 تاکنون، داديار انتظامى كانون وكلاى دادگسترى مركز در دوره هاى ٢٦ و ٢٧ و 29 هيئت­ مديره، عضويت در كميته اختبار كانون وكلاى دادگسترى استان البرز در سال ١٣٩٢ و ١٣٩٣، عضو کمیسیون حقوقی بانک سامان، عضو حقوقدان کمیته انضباطی دانشکده علوم و فنون دریایی، عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در دوره سی ام می‌توان اشاره کرد. دکتر حبیبی دارای تخصص زیادی در مورد پرونده های مربوط به خانواده بخصوص انواع طلاق دارد ایشان با راهنمایی هر یک از زوجین در مورد طلاق، آنها را از آثار حقوقی و شرعی طلاق آگاه می‌سازدتا زوجین با داشتن آگاهی لازم در مورد حق و حقوق خود تصمیم به طلاق یا ادامه زندگی بگیرند و همیشه این چنین بود که موکلین با رضایت از دفتر وی خارج شده اند.

 • آدرس : بالاتر از میدان هفت تیر خیابان ملایری پور پلاک ١٠٧ – طبقه ٤ واحد ١٢
 • شماره تماس: 02188811164

9) دکتر میترا ضرابی

سرکار خانوم میترا ضرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، منشی هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای شماره پروانه 10142 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد. وی از برترین وکلا محسوب شده و در مدت چند سال کار وکالت توانسته به رتبه بالایی در رشته حقوق و کار وکالت برسد که این موفقیت در سایه آگاهی و بروزرسانی اطلاعات حقوقی خویش می‌باشد. از نظر وی وکالت در واقع عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری موکلف کرده و وی وظیفه دارد بعد از این عقد قرارداد، نسبت به کار خود تکلیف داشته و موجبات رسیدن به نتیجه دلخواه موکل خود را فراهم کند. خانم ضرابی از جمله وکار کارکشته و خبره در کار وکالت می‌باشد که توانسته بهترین ها را برای موکلین خود فراهم کند تا به نتیجه مثبت در مورد پرونده خود برسند. وی در زتمامی زمینه ها از جمله دعاوی کیفری، خانوادگیو ثبتی مهارت داشته و بیشترین پرونده های وی در زمینه خانواده و بخصوص انواع طلاق است که با راهنمایی کامل وآگاهانه زوجین، مسیر درست را به آنها نشان می‌دهد.

 • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی(فرشته)، انتهای خیابان بیدار، برج جم، پلاک۵، واحد۱۴
 • شماره تماس: 02126208123

10) علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد. دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است. تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

 • آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک۴، طبقه۴، واحد۱۰
 • شماره تماس وکیل بیمه09120567300 

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *