4.6/5 - (38 امتیاز)

با توجه به تنوع پرونده‌های حقوقی در یزد و لزوم تسلط کامل بر هر یک از این پرونده‌ها از لحاظ علمی و عملی و تسلط کلامی مناسب جهت به نتیجه رساندن پرونده‌ها، وجود وکلای متخصص بیش از پیش احساس می‌شود. تفاوت در فرایند بررسی پرونده‌های قضایی و الزامات و نیازهای قبل و بعد از ارائه دادخواست در هر یک از حوزه‌های مختلف حقوقی، وجود یک وکیل کارآزموده در مراحل مختلف دادرسی برای هر طرف لازم و ضروری است. با اینکه تعداد افراد وکیل در یزد در طی سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته، لیکن باز هم نیاز به وکیل متخصص و مورد اعتماد و مسلط به علوم حقوقی و فرآیندهای عملی دادرسی و مسلط به علم کلام بیش از پیش احساس می‌شود.

مسئله انتخاب وکیل، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در برخورد با مشکلات قضایی و حقوقی و مواجه شدن با دادگاه و مسائل مرتبط با آن است. این امر دارای اهمیت بسیاری می‌باشد، چون انتخاب وکیل می‌تواند به طور کامل مسیر پرونده قضایی را تغییر دهد. اگر وکیل حقوقی خوب و خبره‌ای برای طرح دعوا و پیش برد پرونده انتخاب نشود احتمال ورود ضرر و شکست در پرونده بسیار زیاد خواهد بود. در مقابل اگر عاقلانه عمل کرده و با انتخاب وکیل خوب و با تجربه، حتما می‌توانید از ورود خسارت‌های جبران‌ناپذیر مادی و معنوی پیشگیری کرده و در پرونده پیش رو موفق بیرون بیایید. یک وکیل خوب و با تجربه کسی است که با موکل خود روراست و صادق باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل یزد را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در یزد چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل برتر یزد، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل یزد، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

دکتر معصومه قلیچ - وکیل یزد
دکتر معصومه قلیچ – وکیل یزد

1) معصومه قلیچ

دکتر معصومه قلیچ، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 14 سال سابقه وکالت، با میزان تحصیلات دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، مسلط به زبان انگلیسی، جز یکی از بهترین وکلای یزد می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. شهروندان یزد می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل قلیج در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده های ملکی من الجمله: ( اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

برای اعطای وکالت به معصومه قلیچ، یکی از وکلای خوب یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09134520800
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگ شده

سیدحسن موسوی - وکیل یزد
سیدحسن موسوی – وکیل یزد

2) سید حسن موسوی

سید حسن موسوی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی، مشاور حقوقی که مشاوره ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است. دعاوی کیفری، دعاوی خانواده (مطالبه نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، طلاق، طلاق توافقی، حضانت و…)، دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، خلع ید غاصبانه، مطالبه خسارت اعم از خسارت و ضرر و زیان قهری یا قراردادی، مطالبه ارش مبیع معیوب، تجویز فروش مال مشاع غیر ثبتی، ابطال سند مالکیت مال غیر منقول)، دعاوی مرتبط با مواد مخدر، دعاوی امور حسبی، دعاوی مربوط به داوری و غیره از جمله دعاوی است که آقای موسوی در آنها قبول پرونده کرده است.

برای اعطای وکالت به حسن موسوی، بهترین وکیل یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09132584487
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

3) مهدی رمضانی‌زاده نوقی‌پور

مهدی رمضانی زاده، وکیل پایه یک دادگستری یزد و متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی،ثبتی، مشاور حقوقی، خدمات وکالتی ایشان شامل اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی شده و مشاوره با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. وکالت شرکت‌های بیمه کارآفرین ومعلم یزد، وکالت بانک ملت یزد، عضویت کانون وکلای دادگستری یزد، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از سوابق درخشان کاری و تحصیلی آقای رمضانی زاده بشمار می‌رود. دعاوی ملکی، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، دیات، دیوان عدالت اداری، دعاوی قاچاق، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده و … از جمله دعاوی هستند که ایشان در 10 سال سابقه وکالتی خویش قبول پرونده کرده و با نتیجه مثبت به پایان رسانده است فن بیان واخلاق پسندیده و پایبندی به قوانین باعث شده که رمضانی زاده به عنوان وکیل خوب در یزد شناخته شود.

برای اعطای وکالت به رمضانی زاده، یکی از وکلای خبره یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، بلوار امام جعفرصادق، کوچه ۷، مجتمع زنبق، طبقه ۱، واحد۴
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

4) بهاره حلوانی

بهاره حلوانی، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 11 سال سابقه وکالت، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی، و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان با رتبه ممتاز می‌باشد. وی دارای 5 سال سابقه در امور حقوقی بانک و دعاوی مربوط به آن بوده، و در حال حاضر مشاور حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران، بیمه دی و شرکت پترو پالایش نیک واقع در شهرک صنعتی یزد است و با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین بدست بیاورد. شهروندان یزد می‌تواند با اطمینان خاطر به وکیل بهاره حلوانی در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. دعاوی حقوقی (دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، چک، سفته، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، پیش‌فروش آپارتمان، ابطال رای داوری، اثبات نسب، دعاوی مرتبط با ارث و دعاوی ملکی از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه )
 2. دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، شرب خمر، رابطه نامشروع و زنا، مواد مخدر)
 3.  دعاوی خانواده (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت)

برای اعطای وکالت به بهاره حلوانی وکیل خوب یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، بلوار پاک‌نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2
 • تلفن همراه: 09131949574
 • حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی

 

5) حسن قاسمی مقدم

حسن قاسمی مقدم، وکیل پایه یک دادگستری یزد، با قریب به دو دهه سابقه حرفه ای وکالت(20 سال)، با سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از وکلای خبره یزد می‌باشند. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در این مدت وکالتش توانسته با کسب نتایج مطلوب برای پرونده‌ها، رضایت موکلین خود را جلب نماید. از سوابق کاری ایشان در حوزه وکالت می توان به وکیل خانه کارگر(امور کار و کارفرمایی)، وکیل بانک و دعاوی مربوط به بانک، کاانون بازنشستگان کشوری و در حال حاضر مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر یزد و بانک دولتی اشاره کرد.

 توجه داشته باشید هموطنان در یزد  و همچنین ایرانیان خارج از کشور، می‌تواند با اطمینان خاطر به وکیل قاسمی مقدم  در کلیه امور حقوقی، کیفری و مشاوره حضوری و تلفنی اعطای وکالت نمایند؛

 1. دعاوی حقوقی (دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، چک، سفته، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، پیش‌فروش آپارتمان، ابطال رای داوری، اثبات نسب، دعاوی مرتبط با ارث و دعاوی ملکی از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه و … )
 2. دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، شرب خمر، رابطه نامشروع و زنا، مواد مخدر و …)
 3. دعاوی خانواده (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و ….)
 4. دعاوی مرتبط با جرائم رایانه ای و سایبری، ارز دیجیتال ،فیشینگ و…
 5. تنظیم انواع قراردادهای مختلف مخصوصا قراردادهای بین المللی
 6. پرونده های سیاسی و امنیتی
 7. دیوان عدالت اداری
 8. دیوان عالی کشور
 9. وکالت تخصصی اتباع خارجی در تمام زمینه ها

برای اعطای وکالت به حسن قاسمی مقدم، بهترین وکیل یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۲۹۷۶۳۹۷
 • حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی

 

6) نجمه میرزائی

نجمه میزائی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، دارای پروانه وکالت به شماره 6314 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…) و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و غیره خلاصه ای از دعاویی است که توسط خانم میرزائی قبول وکالت شده و به نتیجه عالی و مثبت رسیده است که این نتیجه رضایت باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای زن یزد جای بگیرد.

 • آدرس: یزد،خیابان فرخی، روبروی کوچه دادگستری، کوچه حسینیه نقشین، پلاک ۴، طبقه ۱
 • شماره تماس: 09133530890

 

7) حسین والانیا

حسین والانیا، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، و دارای چند سال سابقه درخشان در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. از جمله خدمات وکالتی آقای والانیا می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی است. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…) و هویت قانونی شامل دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و غیره خلاصه از دعاویی است که توسط آقای والانیا قبول وکالت شده و با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای والانیا جزئی از بهترین وکلای یزد محسوب شود. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 45290 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری یزد است.

 • آدرس: یزد، جنب دادگستری، دفتر وکالت آقای والانیا
 • شماره تماس: 09133512680

 

8) علی کریم بخشش

علی کریم بخشش، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، و دارای 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی مختلف به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. از جمله خدمات وکالتی آقای کریم بخشش می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی است. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی مرد، طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…)، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی ملکی( شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه) و دعاوی حقوقی و کیفری از دعاویی است که توسط آقای کریم بخشش قبول وکالت شده و با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای کریم بخشش جزئی از بهترین وکلای یزد محسوب شود. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 45290 که در سال 1392 از سوی کانون وکلای دادگستری یزد صادر شده است، می‌باشد.

 • آدرس: یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، مجتمع تجاری اداری جعفر صادق، طبقه اول، واحد۳
 • شماره تماس: 09131546047

 

9) علی آدینه

علی آدینه، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، دارای پروانه وکالت به شماره 15206 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…) و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری خلاصه از دعاویی است که توسط آقای آدینه قبول وکالت شده و با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای آدینه جزئی از بهترین وکلای یزد محسوب شود.

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه4، واحد13
 • شماره تماس: 09153154598

 

10) فاطمه یاوری

فاطمه یاوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یزد، دارای شماره پروانه 49634 می‌باشد که در سال 1398 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. خانم یاوری دارای خدمات وکالتی اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری است که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. خانم یاوری بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی حقوقی و ملکی دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وکالت ایشان خارج شده به این دلیل می‌توان خانم یاوری را از بهترین وکلای یزد عنوان کرد. از نظر خانم یاوری یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد.

 • آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت
 • شماره تماس: 09134434266

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل یزد – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل یزد یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *