بهترین وکیل

بهترین وکیل یزد را با لیست 10تایی بشناسید !!!

4.7/5 - (4 امتیاز)

با توجه به تنوع پرونده‌های حقوقی در یزد و لزوم تسلط کامل بر هر یک از این پرونده‌ها از لحاظ علمی و عملی و تسلط کلامی مناسب جهت به نتیجه رساندن پرونده‌ها، وجود وکلای متخصص بیش از پیش احساس می‌شود. تفاوت در فرایند بررسی پرونده‌های قضایی و الزامات و نیازهای قبل و بعد از ارائه دادخواست در هر یک از حوزه‌های مختلف حقوقی، وجود یک وکیل کارآزموده در مراحل مختلف دادرسی برای هر طرف لازم و ضروری است. با اینکه تعداد افراد وکیل در یزد در طی سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته ، لیکن باز هم نیاز به وکیل متخصص و مورد اعتماد و مسلط به علوم حقوقی و فرآیندهای عملی دادرسی و مسلط به علم کلام بیش از پیش احساس می‌شود.

مسئله انتخاب وکیل، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در برخورد با مشکلات قضایی و حقوقی و مواجه شدن با دادگاه و مسائل مرتبط با آن است. این امر دارای اهمیت بسیاری می‌باشد، چون انتخاب وکیل می‌تواند به طور کامل مسیر پرونده قضایی را تغییر دهد. اگر وکیل خوب و خبره‌ای برای طرح دعوا و پیش برد پرونده انتخاب نشود احتمال ورود ضرر و شکست در پرونده بسیار زیاد خواهد بود. در مقابل اگر عاقلانه عمل کرده و با انتخاب وکیل خوب و با تجربه، حتما می‌توانید از ورود خسارت‌های جبران‌ناپذیر مادی و معنوی پیشگیری کرده و در پرونده پیش رو موفق بیرون بیایید. یک وکیل خوب و با تجربه کسی است که با موکل خود روراست و صادق باشد.

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در یزد چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر یزد، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل یزد، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) مریم شایق

مریم شایق، وکیل رسمی دادگستری یزد و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با سابقه حدود ۸ سال در حوزه خدمات حقوقی و دارای عضویت دو ساله کانون وکلای یزد، ارائه دهنده خدمات متنوع حقوقی و وکالت در یزد می‌باشد. خانم شایق با توجه به دانش و تجربه کسب کرده طی 8 سال وکالت خویش، آماده ارائه خدمات تخصصی وکالت در حوزه‌های مختلف حقوقی و قضایی، اعم از وکالت در در دعاوی کیفری، وکالت در دعاوی حقوقی، وکالت در دعاوی ملکی و وکالت در دعاوی خانواده می‌باشد. مشاوره‌های تخصصی حقوقی و تهیه و تنظیم انواع لوایح دفاعی، از دیگر خدمات این وکیل خوب می‌باشد.

 • آدرس: یزد، محله اکبر آباد، منتظر قائم، کوچه یکم، منتظرقائم
 • تلفن همراه: 09122026205

2) سید حسن موسوی

سید حسن موسوی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق، متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی، مشاور حقوقی که مشاوره ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است. دعاوی خانواده (مطالبه نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، طلاق، طلاق توافقی، حضانت و…)، دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، خلع ید غاصبانه، مطالبه خسارت اعم از خسارت و ضرر و زیان قهری یا قراردادی، مطالبه ارش مبیع معیوب، تجویز فروش مال مشاع غیر ثبتی، ابطال سند مالکیت مال غیر منقول)، دعاوی امور حسبی، دعاوی مربوط به داوری و غیره از جمله دعاوی است که آقای موسوی در آنها قبول پرونده کرده است.

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09132584487

3) معصومه قلیچ

معصومه قلیچ، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس حقوق قضایی و کارشناس ارشدحقوق جزا و جرم شناسی، مسلط به زبان انگلیسی، متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی، مشاور حقوقی که مشاوره ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است. دعاوی خانواده (مطالبه نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، طلاق، طلاق توافقی، حضانت و…)، دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن)، دعاوی امور حسبی، دعاوی مربوط به داوری و غیره از جمله دعاوی است که خانم قلیچ در آنها قبول پرونده کرده است و در 12 سال سابقه وکالت خویش توانسته صدها پرونده را به نتیجه مثبت به پایان برساند.

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09134520800

4) ابوالفضل منتظرالحجه

ابوالفضل منتظر الحجه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یزد، متخصص در زمینه دعاوی مربوط به پرونده‌های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ملکی و غیره که بر پایه تخصص وآگاهی خویش به بررسی موشکافانه پرونده و جزییات آن پرداخته و در به نتیجه مثبت رسیدن پرونده تمامی تلاش خویش را می‌نماید و این پشتکار باعث شده است تا بتواند در بین بهترین وکیل یزد جای بگیرد. وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری و کارشناس فقه و حقوق است.

 • آدرس: یزد، بلوار طالقانی، جنب بانک صادرات ایران، طبقه ی همکف، واحد ۲۲۸
 • تلفن همراه: 09135385594

5) حسین خوانین زاده

حسین خوانین زاده، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی انجلم می‌شود، دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد، متخصص در زمینه دعاوی مربوط به پرونده‌های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ملکی و غیره که بر پایه تخصص وآگاهی خویش به بررسی پرونده و جزییات آن پرداخته و تمام تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا نتیجه نهایی مورد تایید موکل باشد و این پشتکار و علاقه نسبت به کار خود باعث شده است تا بتواند در بین بهترین وکلای یزد جای بگیرد. دارای شماره پروانه 9645 از کانون وکلای دادگستری مرکز است.

 • آدرس: یزد، خیابان شهید صدوقی، روبروی سپاه، کوچه ۴۰، مجتمع پزشکی بوعلی، دفتروکالت خوانین زاده
 • تلفن همراه: 09133534498

6) بهاره حلوانی

بهاره حلوانی، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان، رتبه ی 672 در ورودی کنکور کارشناسی، 5 سال سابقه کار در بانک بصورت قرارداد خصوصی، وکالت یک ساله شرکت بیمه ایران از سوابق کاری و تحصیلی این وکیل نمونه محسوب می‌شود. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و غیره خلاصه ای از دعاویی است که توسط خانم حلوانی قبول وکالت شده و به نتیجه عالی و مثبت رسیده است.

 • آدرس: یزد، میدان مهدیه، ابتدای بلوار منتظر قائم، روبروی بانک ملی
 • تلفن همراه: 09131949574

7) خدیجه بابایی

خدیجه بابایی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…) و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و غیره خلاصه ای از دعاویی است که توسط خانم بابایی قبول وکالت شده و به نتیجه عالی و مثبت رسیده است.

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه نقشین، پلاک ٢، طبقه همکف
 • تلفن همراه: 09131545450

8) مهدی رمضانی زاده نوقی پور

مهدی رمضانی زاده، وکیل پایه یک دادگستری یزد و متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی،ثبتی، مشاور حقوقی، خدمات وکالتی ایشان شامل اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی شده و مشاوره با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. وکالت شرکت‌های بیمه کارآفرین ومعلم یزد، وکالت بانک ملت یزد، عضویت کانون وکلای دادگستری یزد، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از سوابق درخشان کاری و تحصیلی آقای رمضانی زاده بشمار می‌رود. دعاوی ملکی، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، دیات، دیوان عدالت اداری، دعاوی قاچاق، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده و … از جمله دعاوی هستند که ایشان در 10 سال سابقه وکالتی خویش قبول پرونده کرده و با نتیجه مثبت به پایان رسانده است فن بیان واخلاق پسندیده و پایبندی به قوانین باعث شده که رمضانی زاده به عنوان وکیل خوب در یزد شناخته شود.

 • آدرس: یزد، بلوار امام جعفرصادق، کوچه ۷، مجتمع زنبق، طبقه ۱، واحد۴
 • تلفن همراه: 09133563727

9) طاهره موسوی میانگاه

طاهره موسوی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناسی زبان و ادبیات فارسی،  کارشناسی ارشد حقوق کیفری، مشاور حقوقی یزد، وکیل متخصص با 7 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده می‌باشد. دارای پروانه وکالت به شماره 23000 از کانون وکلای قوه قضایی یزد است.

 • آدرس: یزد،  بلوار طالقانی، مجتمع گلستان، واحد ۳۰۵
 • تلفن همراه: 09132583629

10) علیرضا بهنام فرقانی

علیرضا بهنام فرقانی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، مشاور حقوقی یزد، وکیل متخصص با 13 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده می‌باشد. دارای پروانه وکالت به شماره 6331 از کانون وکلای قوه قضایی یزد که در سال 1387صادرشده است، می‌باشد. وکیل دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری و ثبتی بوده و در تمامی این زمینه ها قبول پرونده می‌کند.

 • آدرس: یزد، خیابان مطهری، بالاتراز پمپ بنزین روحانیان، جنب چاپ و نشر بهشت، پلاک۵۷۸
 • تلفن همراه: 09121023138

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل یزد– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل یزد یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا