بهترین وکیل

بهترین وکیل یزد را با لیست 10تایی بشناسید!!!

4.6/5 - (11 امتیاز)

با توجه به تنوع پرونده‌های حقوقی در یزد و لزوم تسلط کامل بر هر یک از این پرونده‌ها از لحاظ علمی و عملی و تسلط کلامی مناسب جهت به نتیجه رساندن پرونده‌ها، وجود وکلای متخصص بیش از پیش احساس می‌شود. تفاوت در فرایند بررسی پرونده‌های قضایی و الزامات و نیازهای قبل و بعد از ارائه دادخواست در هر یک از حوزه‌های مختلف حقوقی، وجود یک وکیل کارآزموده در مراحل مختلف دادرسی برای هر طرف لازم و ضروری است. با اینکه تعداد افراد وکیل در یزد در طی سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته ، لیکن باز هم نیاز به وکیل متخصص و مورد اعتماد و مسلط به علوم حقوقی و فرآیندهای عملی دادرسی و مسلط به علم کلام بیش از پیش احساس می‌شود.

مسئله انتخاب وکیل، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در برخورد با مشکلات قضایی و حقوقی و مواجه شدن با دادگاه و مسائل مرتبط با آن است. این امر دارای اهمیت بسیاری می‌باشد، چون انتخاب وکیل می‌تواند به طور کامل مسیر پرونده قضایی را تغییر دهد. اگر وکیل خوب و خبره‌ای برای طرح دعوا و پیش برد پرونده انتخاب نشود احتمال ورود ضرر و شکست در پرونده بسیار زیاد خواهد بود. در مقابل اگر عاقلانه عمل کرده و با انتخاب وکیل خوب و با تجربه، حتما می‌توانید از ورود خسارت‌های جبران‌ناپذیر مادی و معنوی پیشگیری کرده و در پرونده پیش رو موفق بیرون بیایید. یک وکیل خوب و با تجربه کسی است که با موکل خود روراست و صادق باشد.

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در یزد چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل برتر یزد، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل یزد، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) معصومه قلیچ

معصومه قلیچ، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 13 سال سابقه وکالت، دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، مسلط به زبان انگلیسی، جز یکی از بهترین وکلای یزد می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. شهروندان یزد می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل قلیج در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده های ملکی من الجمله: ( اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

برای اعطای وکالت به معصومه قلیچ یکی از وکلای خوب یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09134520800
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگ شده

 

2) سید حسن موسوی

سید حسن موسوی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی، مشاور حقوقی که مشاوره ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است. دعاوی کیفری، دعاوی خانواده (مطالبه نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، طلاق، طلاق توافقی، حضانت و…)، دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، خلع ید غاصبانه، مطالبه خسارت اعم از خسارت و ضرر و زیان قهری یا قراردادی، مطالبه ارش مبیع معیوب، تجویز فروش مال مشاع غیر ثبتی، ابطال سند مالکیت مال غیر منقول)، دعاوی مرتبط با مواد مخدر، دعاوی امور حسبی، دعاوی مربوط به داوری و غیره از جمله دعاوی است که آقای موسوی در آنها قبول پرونده کرده است.

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09132584487
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

3) مهدی رمضانی‌زاده نوقی‌پور

مهدی رمضانی زاده، وکیل پایه یک دادگستری یزد و متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی،ثبتی، مشاور حقوقی، خدمات وکالتی ایشان شامل اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی شده و مشاوره با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. وکالت شرکت‌های بیمه کارآفرین ومعلم یزد، وکالت بانک ملت یزد، عضویت کانون وکلای دادگستری یزد، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از سوابق درخشان کاری و تحصیلی آقای رمضانی زاده بشمار می‌رود. دعاوی ملکی، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، دیات، دیوان عدالت اداری، دعاوی قاچاق، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده و … از جمله دعاوی هستند که ایشان در 10 سال سابقه وکالتی خویش قبول پرونده کرده و با نتیجه مثبت به پایان رسانده است فن بیان واخلاق پسندیده و پایبندی به قوانین باعث شده که رمضانی زاده به عنوان وکیل خوب در یزد شناخته شود.

 • آدرس: یزد، بلوار امام جعفرصادق، کوچه ۷، مجتمع زنبق، طبقه ۱، واحد۴
 • شماره تماس: 09133563727
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

4) بهاره حلوانی

بهاره حلوانی، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 11 سال سابقه وکالت، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی، و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان با رتبه ممتاز می‌باشد. وی دارای 5 سال سابقه در امور حقوقی بانک و دعاوی مربوط به آن بوده، و در حال حاضر مشاور حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران، بیمه دی و شرکت پترو پالایش نیک واقع در شهرک صنعتی یزد است و با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین بدست بیاورد. شهروندان یزد می‌تواند با اطمینان خاطر به وکیل بهاره حلوانی در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. دعاوی حقوقی (دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، چک، سفته، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، پیش‌فروش آپارتمان، ابطال رای داوری، اثبات نسب، دعاوی مرتبط با ارث و دعاوی ملکی از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه )
 2. دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، شرب خمر، رابطه نامشروع و زنا، مواد مخدر)
 3.  دعاوی خانواده (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت)

 • آدرس: یزد، بلوار پاک‌نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2
 • تلفن همراه: 09131949574
 • حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی

 

5) حسین خوانین زاده

حسین خوانین زاده، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی انجلم می‌شود، دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد، متخصص در زمینه دعاوی مربوط به پرونده‌های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ملکی و غیره که بر پایه تخصص وآگاهی خویش به بررسی پرونده و جزییات آن پرداخته و تمام تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا نتیجه نهایی مورد تایید موکل باشد و این پشتکار و علاقه نسبت به کار خود باعث شده است تا بتواند در بین بهترین وکلای یزد جای بگیرد. دارای شماره پروانه 9645 از کانون وکلای دادگستری مرکز است.

 • آدرس: یزد، خیابان شهید صدوقی، روبروی سپاه، کوچه ۴۰، مجتمع پزشکی بوعلی

 

6) خدیجه بابایی

خدیجه بابایی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…) و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و غیره خلاصه ای از دعاویی است که توسط خانم بابایی قبول وکالت شده و به نتیجه عالی و مثبت رسیده است.

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه نقشین، پلاک ٢، طبقه همکف

 

7) مریم شایق

مریم شایق، وکیل رسمی دادگستری یزد و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با سابقه حدود ۸ سال در حوزه خدمات حقوقی و دارای عضویت دو ساله کانون وکلای یزد، ارائه دهنده خدمات متنوع حقوقی و وکالت در یزد می‌باشد. خانم شایق با توجه به دانش و تجربه کسب کرده طی 8 سال وکالت خویش، آماده ارائه خدمات تخصصی وکالت در حوزه‌های مختلف حقوقی و قضایی، اعم از وکالت در در دعاوی کیفری، وکالت در دعاوی حقوقی، وکالت در دعاوی ملکی و وکالت در دعاوی خانواده می‌باشد. مشاوره‌های تخصصی حقوقی و تهیه و تنظیم انواع لوایح دفاعی، از دیگر خدمات این وکیل خوب می‌باشد.

 • آدرس: یزد، محله اکبر آباد، منتظر قائم، کوچه یکم، منتظرقائم

 

8) طاهره موسوی میانگاه

طاهره موسوی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناسی زبان و ادبیات فارسی،  کارشناسی ارشد حقوق کیفری، مشاور حقوقی یزد، وکیل متخصص با 7 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده می‌باشد. دارای پروانه وکالت به شماره 23000 از کانون وکلای قوه قضایی یزد است.

 • آدرس: یزد، بلوار طالقانی، مجتمع گلستان، واحد ۳۰۵

 

9) علیرضا بهنام فرقانی

علیرضا بهنام فرقانی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، مشاور حقوقی یزد، وکیل متخصص با 13 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده می‌باشد. دارای پروانه وکالت به شماره 6331 از کانون وکلای قوه قضایی یزد که در سال 1387صادرشده است، می‌باشد. وکیل دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری و ثبتی بوده و در تمامی این زمینه ها قبول پرونده می‌کند.

 • آدرس: یزد، خیابان مطهری، بالاتراز پمپ بنزین روحانیان، جنب چاپ و نشر بهشت، پلاک۵۷۸

 


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل یزد – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل یزد یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا