5/5 - (5 امتیاز)

یوسف آباد یکی از محله‌های قدیمی و اصیل تهران می‌باشد که بافت شهری آن موجب شده است تا تمرکز جمعیتی بالایی در آن منطقه حضور داشته و افراد زیادی در آن زندگی کنند. با توجه به جمعیت ساکن در آن منطقه و نیازساکنین ممکن است هریک از آن افراد به مشکل حقوقی برخورده و نیاز به یک وکیل ماهر و کاربلد داشته باشند. یک وکیل حقوقی خوب در یوسف آباد باید از آگاهی بالایی برخوردار بوده و دارای بیانی رسا و شیوا باشد تا بتواند حرف خویش را در مراجع قانونی و حضور قاضی به خوبی بیان نماید و از موکل خویش به نحواحسن دفاع کند. وکیل پایه یک دادگستری به فردی گفته می‌شود که حداقل دارای مدرک لیسانس از رشته حقوق یا رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی است. البته صرف گرفتن مدرک دانشگاهی، کافی نیست و  شرکت در آزمون کانون وکلای دادگستری و پذیرش در آن نیز شرط دیگری است که لازمه دریافت عنوان وکیل پایه یک دادگستری است. علاوه بر اینها، فردی که در آزمون کانون وکلای دادگستری پذیرفته می شود، نیاز به گذراندن ۱۸ ماه کارآموزی نیز دارد. انتخاب بهترین وکیل از مهم‌ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی باید در نظر بگیرید. معیار انتخاب بهترین وکیل در یوسف آباد، ویژگی‌های بهترین وکیل در این مقاله بیان شده است. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل بخصوص در یوسف آباد است. برای صرفه جویی در وقت و هزینه در این مقاله لیستی از بهترین وکلای یوسف آباد را برای شما معرفی کردیم تا بتوانید به راحتی وکیل خود را انتخاب نمایید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در یوسف آباد تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل یوسف آباد تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای یوسف آباد تهران، انتخاب بهترین وکیل یوسف آباد تهران را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) علیرضا بهاری

علیرضا بهاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد، 16 سال سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 3668 می‌باشد که از سوی این کانون در سال 1386 به نام وی صادر شده است.

قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده،کیفری، ملکی و… بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهاری، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به وکیل بهاری، یکی دیگر از بهترین وکلای یوسف آباد، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل و با هماهنگی قبلی از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل بهاری در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

  • آدرس: تهران، یوسف آباد، حد فاصل خیابان۱۹و۲۱، پلاک ۲۰۳، طبقه ۵، واحد ۹
  • شماره وکیل: 09121871019

 

2) ابراهیم بابو

ابراهیم بابو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد، 7 سال سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

خدماتی که وکیل ابراهیم بابو در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره می‌شود اشاره کرد که مشاوره به خواست مراجعین ممکن است حضوری و یا انلاین باشد.

قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده،کیفری، ملکی و… بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بابو ، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به وکیل ابراهیم بابو، یکی از بهترین وکلای یوسف آباد، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل و با هماهنگی قبلی از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 3069 می‌باشد که از سوی این کانون در سال 1395 به نام وی صادر شده است.

  • آدرس: تهران، یوسف آباد، ابتدای خیابان نهم، پلاک ۴۳، طبقه ۳ و ۷
  • شماره وکیل: 09123784741

 

3) مریم سلیمانی

مریم سلیمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با 17 سال سابقه وکالت موفق، دکتری حقوق بین الملل، وکیل سلیمانی، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای یوسف آباد و یکی از بهترین‌های وکیل تهران بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که وکیل مریم سلیمانی در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می‌باشد که پس از قبولی در آزمون وکالت به نام وی صادر شده به شماره 22542 می‌باشد.

وکیل مریم سلیمانی، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا در یوسف آباد و تهران به پایان برساند.

  • آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بین خیابان دهم ودوازدهم، پلاک 94، طبقه 4، واحد 14
  • شماره وکیل: 09121908732

 

4) آرش نجفی

آرش نجفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با 15 سال سابقه وکالت موفق، دکتری حقوق بین الملل، وکیل نجفی، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای یوسف آباد و یکی از بهترین‌های وکیل تهران بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

آقای نجفی رفتار مناسبی با موکلین داشته و از فن بیان بالایی برخوردار می‌باشند که این فن بیان باعث موفقیت وی در مراجع قانونی می‌شود. آقای نجفی در پرونده‌های حقوقی در حوزه فوتبال و تجاری سوییس شهر لوزان، به عنوان وکیل برتر فعالیت داشته است. آقای نجفی مسلط به زبان انگلیسی به صورت نوشتاری و گفتاری در تنظیم قراردادهای بین المللی است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 13671 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل است.

از جمله خدماتی که وکیل آرش نجفی در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد.

وکیل نجفی، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا در یوسف آباد به پایان برساند.

  • آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان بیستم، کوچه سهیل، پلاک 2، واحد 2
  • شماره تماس: 09122588842

 

5) محمد جواد خسرو نوبری

محمد جواد خسرو نوبری، وکیل پایه یک‌ دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی،  پس از قبولی در آزمون اختبار کار وکالت خود را در شهر تهران و منطقه یوسف آباد آغاز نموده است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 28213 می‌باشد.

حوزه فعالیت وکیل خسرونوبری در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت و حوزه کاری خویش بوده و وکیل خسرونوبری را در زمره وکلای درخشان یوسف آباد قرار می‌دهد. برای حضور در دفتر وکیل خسرونوبری وکیل خوب یوسف اباد و وکیل تهران و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید.

  • آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان هفتم، پلاک 27، طبقه دوم، واحد 9
  • شماره تماس: 09124276467

 

ما در مطالب این صفحه در رابطه با وکیل یوسف آباد تهران سخن گفتیم و برای انتخاب بهترین وکیل در یوسف آباد نیز اطلاعات مفیدی به شما همراهان گرامی ارائه دادیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد. اگر به دنبال بهترین، مجرب‌ترین و ماهرترین وکلای یوسف آباد می‌گردید و می‌خواهید وکیل انتخابی شما، جزو بهترین وکلای یوسف آباد باشد، می‌توانید خدمات خود را از مجموعه وکیل پایتخت بخواهید و در پروسه حقوقی خود پیروز شوید.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *