5/5 - (1 امتیاز)

اصفهان از پرجمعیت ترین شهرهای ایران محسوب می‌شود. به همین جهت تعداد پرونده‌های دعاوی حقوقی بخصوص  پرونده در حوزه خانواده بسیار زیاد است و موکلین زیادی به دنبال وکیل خانواده اصفهان هستند. معمولا زوجین برای طرح دعاوی خانواده خود اعم از طلاق، طلاق توافقی، مهریه، اجرت المثل ، نفقه، حضانت فرزند مشترک و … بدنبال بهترین وکیل خانواده می‌باشند. وکیل خانواده به وکیلی گفته می‌شود که تخصص در حوزه دعاوی خانواده داشته و اغلب پرونده‌های خود را به این دعاوی اختصاص داده باشد. انتخاب وکیل حقوقی دراصفهان برای دعاوی خانواده انتخابی هوشمندانه به شمار می‌رود. بهترین وکیل خانواده می‌تواند به بهترین شکل ممکن پروسه پرونده خانواده را پیش ببرد. سواد حقوقی بالا، تجربه در امور حقوقی خانواده و پیگیری مستمر پرونده در راستای کسب نتیجه مثبت از صفات بهترین وکیل خانواده در اصفهان می‌باشد. وکیل خانواده باید اطلاعات، تخصص، هوش و تجربه حقوقی بسیار بالا و کافی داشته باشد، آگاهی آنها از رویه دادگاه های بدوی، تجدید نظر، و دیوانعالی کشور بسیار پر اهمیت است و همچنین به رویه قضایی نیز باید آگاهی و تسلط بالایی داشته باشد.

بهترین وکیل خانواده اصفهان در حوزه دعاوی خانواده باید مهارت کافی و تجربه کافی را داشته باشد تا موکل بتواند با خیال راحت پرونده خود را به وی واگذار نماید. دعاوی خانواده روح و روان موکل را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین، بهترین وکیل در این حوزه کسی است که حتما این موضوع را درنظر گرفته و بر همین اساس مصلحت موکل را مبنای کار خود قرار دهد. بعضا موکل به تخلیه روحی از طریق هم صحبتی و همدردی با وکیل خود شدیدا نیاز دارد. بنابراین یک وکیل خوب باید به این مساله توجه کرده و با وی به صحبت بپردازد. یکی دیگر از مهم‌ترین خصوصیات یک وکیل خانواده اصفهان مسئله امانت داری و رازداری نسبت به پرونده وی است. در بسیاری از پرونده‌هایی که بین زوجین مطرح می‌شود، مسائلی وجود دارد که موکل به دلیل اعتماد به وکیل خود آن‌ها را مطرح می‌کند. مسائلی که با آبروی موکل و یا طرف مقابل وی در ارتباط است و اظهار آن‌ها در هر جایی ممکن است عواقب ناخوشایندی داشته باشد. بنابراین، وکیل خوب باید تحت هر شرایطی اعتماد موکل را به عنوان مهم‌ترین سرمایه حفظ نماید. در این مقاله ما به معرفی چند تن از وکلای خانواده اصفهان می‌پردازیم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده اصفهان را با لیست 10تایی بشناسید!✔️

وکیل پایتخت با فراهم کردن گزیده ای از وکلای برتر خانواده در یک لیست 10تایی، انتخاب یک وکیل خوب خانواده در اصفهان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، تا به کمک وکلای متخصص خانواده اصفهان باز شود. 

1) حمیدرضا مجیری

حمیدرضا مجیری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 1699 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1388 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای مجیری می‌توان به تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، مشاوره حضوری وغیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. امانت داری نسبت به اسرار پرونده، بیانی رسا و شیوا، همراهی موکل و دادن مشاوره در هر زمینه، فن بیان، و آگاهی کامل نسبت به قوانین و تجربه چندین ساله وی در زمینه وکالت باعث شده موکل به وی اطمینان کرده و پرونده خود را با خیالی آسوده به وی واگذار نماید. ایشان در زمینه تمامی دعاوی حقوقی، کیفری ، ملکی، خانواده(انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، طلاق، طلاق توافقی،…) و ثبتی پرونده قبول کرده اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است که آنها را با تکیه بر تخصص خویش با درصد بالایی از موفقت به پایان رسانده است که این درصد باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده اصفهان شده است.

 • آدرس: اصفهان،خیابان کاوه، خیابان فلاطوری، مجتمع تجاری اداری پارسه، طبقه دوم، واحد2
 • شماره تماس: 09131079001

2) آزیتا جعفری

آزیتا جعفری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق ، دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 655 می‌باشد که در سال 1388 از سوی این سازمان به اسم وی صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم جعفری می‌توان به تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، مشاوره حضوری وغیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. امانت داری نسبت به اسرار پرونده، بیانی رسا و شیوا، همراهی موکل و دادن مشاوره در هر زمینه، فن بیان، و آگاهی کامل نسبت به قوانین و تجربه 17 ساله وی در زمینه وکالت باعث شده موکل به وی اطمینان کرده و پرونده خود را با خیالی آسوده به وی واگذار نماید.

ایشان در زمینه تمامی دعاوی حقوقی(دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، کیفری( ، ملکی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…)، خانواده(انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، طلاق، طلاق توافقی،…) و ثبتی پرونده قبول کرده اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است که آنها را با تکیه بر تخصص خویش با درصد بالایی از موفقت به پایان رسانده است که این درصد باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده اصفهان، و بهترین وکیل اصفهان شده است.

 • آدرس: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت غربی، مقابل دادگستری، مجتمع وکلای ماکان5، طبقه5، واحد 56
 • شماره تماس: 09131341545

3) زهرا رهنمازاده

زهرا رهنمازاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ازشد حقوق خصوصی ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره  26101 از کانون وکلای دادگستری اصفهان بوده که در سال 1394از سوی کانون وکلای دادگستری صادرشده و جزیی از بهترین‌وکلای خانواده اصفهان محسوب می‌شود. از خدمات وکالتی خانم رهنمازاده می‌توان به مشاوره حضوری وغیرحضوری، تحریر اوراق قضایی، همراهی درجلسه قرارداد، تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست من الجمله خدمات وکالتی وی است که در دفتر خویش ارائه داده و مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد. وی با تکیه بر تجربه وآگاهی کامل از قوانین، بیانی رسا و شیوا در محافل قضایی و با خونسردی تمام موکل را راهنمایی کرده و با دادن مشاوره صحیح در مورد پرونده مسیر درست و مراحل قانونی را به موکل نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل رهنمازاده وکیل خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده( وکیل طلاق، وکیل مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و …) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، … می‌باشد.

 • آدرس:  اصفهان،حد فاصل چهارراه حکیم نظامی و پل فلزی، جنب نمایندگی سایپا، بن بست سعادت، پلاک ۱۳۶
 • شماره تماس: 09131004785

4) علی نصری

علی نصری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 2253 از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1392 صادر شده، مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی آخرین مدرک تحصیلی وی است. در زمینه‌ دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری فعالیت داشته اما عمده پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده ( طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت نفقه، اجرت المثل، طلاق توافقی،…) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال می‌باشد که با راهنمایی کامل و دادن مشاوره به زوجین آنها را در مسیر پرونده راهنمایی کرده و راه درست را به وی نشان می‌دهد که دادن مشاوره و کمک به انتخاب مسیر باعث رضایت فرد از ایشان شده است که این رضایت موجب جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده شده است. از خدماتی که ایشان در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهد به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس:  اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، حد فاصل چهارراه گلزار و ملک، نبش کوچه 22، ساختمان تجاری اداری آفتاب، طبقه سوم، واحد 18
 • شماره تماس: 09132692257

5) سعید ادیبی

سعید ادیبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 26521 از سوی کانون وکلای قوه قضاییه در سال 1392 صادر شده، مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا آخرین مدرک تحصیلی وی است. در زمینه‌ دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری فعالیت داشته اما عمده پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده ( طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت نفقه، اجرت المثل، طلاق توافقی،…) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال می‌باشد که با راهنمایی کامل و دادن مشاوره به زوجین آنها را در مسیر پرونده راهنمایی کرده و راه درست را به وی نشان می‌دهد که دادن مشاوره و کمک به انتخاب مسیر باعث رضایت فرد از وکیل ادیبی شده است که این رضایت موجب جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده شده است. از خدماتی که ایشان در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهد به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد. برخورد و رفتار مناسب و در شان وکیل، فن بیان و نفوذ کلام در محافل قضایی، پایبندی به زمان، تکیه بر تجربه و آگاهی خوش توانسته رضایت موکل را بدست آورده و نتیجه ای با درصد بالا را برای موکل به ارمغان آورد.

 • آدرس:  اصفهان، سه راه سیمین، خیابان جانبازان، خیابان مهریار، خیابان هدایت، فرعی ،۵ پلاک ۴۲۱
 • شماره تماس: 09163330367

6) فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 2298 از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1392 صادر شده، مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی آخرین مدرک تحصیلی وی است. در زمینه‌ دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری فعالیت داشته اما عمده پرونده‌های واگذار شده به وی در مدت 9 سال وکالت خویش در زمینه دعاوی خانواده ( طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت نفقه، اجرت المثل، طلاق توافقی،…) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال می‌باشد که با راهنمایی کامل و دادن مشاوره به زوجین آنها را در مسیر پرونده راهنمایی کرده و راه درست را به وی نشان می‌دهد که دادن مشاوره و کمک به انتخاب مسیر باعث رضایت فرد از ایشان شده است که این رضایت موجب جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده اصفهان شده است. از خدماتی که ایشان در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهد به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس: اصفهان، میدان ازادی(دروازه شیراز)، ابتدای هزارجریب، مجتمع فراز، طبقه اول واحد 4
 • شماره تماس: 09133056578

7) سارا تاج الدین

سارا تاج الدین، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 2886 می‌باشد که در سال 1392 از سوی این سازمان به اسم وی صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم تاج الدین می‌توان به تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، مشاوره حضوری وغیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. امانت داری نسبت به اسرار پرونده، بیانی رسا و شیوا، همراهی موکل و دادن مشاوره در هر زمینه، فن بیان، و آگاهی کامل نسبت به قوانین باعث شده موکل به وی اطمینان کرده و پرونده خود را با خیالی آسوده به وی واگذار نماید. ایشان در زمینه تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی پرونده قبول کرده اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است که آنها را با تکیه بر تخصص خویش با درصد بالایی از موفقت به پایان رسانده است که این درصد باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده اصفهان شده است. وکیل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان ذوب آهن اصفهان، وکیل سرپرستی شعب بانک صادرات از سوابق کاری این وکیل نمونه و باتجربه است.

 • آدرس: اصفهان
 • شماره تماس:09132147513

8) محسن گرجی

محسن گرجی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق ، از خدمات وکالتی آقای گرجی می‌توان به تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، مشاوره حضوری وغیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. امانت داری نسبت به اسرار پرونده، بیانی رسا و شیوا، همراهی موکل و دادن مشاوره در هر زمینه، فن بیان، و آگاهی کامل نسبت به قوانین و تجربه چندین ساله وی در زمینه وکالت باعث شده موکل به وی اطمینان کرده و پرونده خود را با خیالی آسوده به وی واگذار نماید. ایشان در زمینه تمامی دعاوی حقوقی(دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، کیفری( ، ملکی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…)، خانواده(انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، طلاق، طلاق توافقی،…) و ثبتی پرونده قبول کرده اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است که آنها را با تکیه بر تخصص خویش با درصد بالایی از موفقت به پایان رسانده است که این درصد باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده اصفهان  شده است.

 • آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهرف چهارراه هشت بهشت، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سارا، طبقه 4
 • شماره تماس: 09133287826

9) نرگس شفیعیون

نرگس شفیعیون، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ازشد حقوق خصوصی از دانشگاه سراسری اصفهان ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره  1885 از کانون وکلای دادگستری اصفهان بوده و جزیی از بهترین‌وکلای خانواده اصفهان محسوب می‌شود. از خدمات وکالتی خانم شفیعیون می‌توان به مشاوره حضوری وغیرحضوری، تحریر اوراق قضایی، همراهی درجلسه قرارداد، تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست من الجمله خدمات وکالتی وی است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد. وی با تکیه بر تجربه وآگاهی کامل از قوانین و با خونسردی تمام موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست و مراحل قانونی را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل نرگس شفیعیون وکیل خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده( وکیل طلاق، وکیل مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و …) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، … می‌باشد.

 • آدرس:  اصفهان، خیابان نظر میانی، خیابان خورشید، روبروی پروتئینی بارانی، ساختمان آجر قرمز دو، طبقه دوم
 • شماره تماس:09136002321

10) حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ازشد حقوقخصوصی از دانشگاه سراسری اصفهان، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره  2308 از کانون وکلای دادگستری اصفهان بوده و جزیی از بهترین‌وکلای خانواده اصفهان محسوب می‌شود. وی با تکیه بر تجربه وآگاهی کامل از قوانین و با خونسردی تمام موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست و مراحل قانونی را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل حمیدرضا رحمانی وکیل خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده( وکیل طلاق، وکیل مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و …) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، … می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای رحمانی می‌توان به مشاوره حضوری وغیرحضوری، تحریر اوراق قضایی، همراهی درجلسه قرارداد، تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست من الجمله خدمات وکالتی وی است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس:  اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان سپاهان4، طبقه اول، واحد5
 • شماره تماس:09132013584

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *