5/5 - (3 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خرمشهر را با لیست 5تایی بشناسید!✔️

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل خرمشهر چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای خرمشهر، انتخاب بهترین وکیل خرمشهر را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) علی فاضلی

علی فاضلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خرمشهر، دارای 12 سال سابقه درخشان وکالت که در این مدت با فن بیان شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، آشنایی به قوانین توانسته خود را بین بهترین وکلای خرمشهر قرار دهد. دارای شماره پروانه 10723 است که در سال 1390 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. آقای فاضلی پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، دعاوی حقوقی( و ثبتی داشته که با تلاش و پشتکار خود توانسته در بهترین مسیر پرونده را به پایان برساند.

  • آدرس: خرمشهر، خیابان ۴۰ متری، نبش ریحان، جنب بانک رفاه، طبقه سوم موسسه عسکریه
  • شماره وکیل: 09163324147

2) هنگامه طباخیان

هنگامه طباخیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 7919 می‌باشد که در سال 1388صادر شده است. با توجه به سابقه 14ساله خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای خرمشهر دهد. اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری از خدمات وکالتی وی است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

خانم طباخیان با تکیه بر دانش حقوقی خویش و قبولی در آزمون وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری شده است. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است و سابقه کاری مهم است نه سن و مدت وکالت.همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و … من جمله دعاوی است ایشان بر عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند.

  • آدرس: خرمشهر،خیابان چهل متر، خیابان رودکیف پلاک ۷
  • شماره وکیل: 09163313825

3) کمال یوسفی اصل

کمال یوسفی اصل، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، دعاوی حقوقی(الزام به تنظیم سند رسمی ملک، مطالبات، الزام به تنظیم سند اتومبیل، ابطال سند مالکیت، الزام به ایفاء تعهد، الزام به اخذ پایان کار، الزام به فک رهن،الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و معاملات، استرداد اموال، اختلاف ناشی از پیمان‌ها، ابطال عملیات اجرائی، الزام به ایفاء تعهد،…) و ثبتی داشته که با تلاش و پشتکار خود توانسته در بهترین مسیر پرونده را به پایان برساند.

وکیل یوسفی، دارای 13 سال سابقه درخشان وکالت که در این مدت با فن بیان شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، آشنایی به قوانین توانسته خود را بین بهترین وکلای خرمشهر قرار دهد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 5999 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1388صادر شده است.

  • آدرس: خرمشهر،بلوار آیت اله خامنه ای، خیابان رودکی، پلاک ۹
  • شماره وکیل: 09166316581

4) سعید یوسفی منش

سعید یوسفی منش، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با توجه به سابقه کم خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای خرمشهر دهد. آقای یوسفی منش با تکیه بر دانش حقوقی خویش و قبولی در آزمون وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری شده است. اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری از خدمات وکالتی وی است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است و سابقه کاری مهم است نه سن و مدت وکالت. همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و … من جمله دعاوی است ایشان بر عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند.

  • آدرس: خرمشهر،خیابان خیام، ساختمان 4،طبقه 2
  • شماره وکیل:09166310798

5) مجید غلام زاده

مجید غلام زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با توجه به سابقه کم خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای خرمشهر و بهترین وکیل اهواز جای دهد. آقای غلام زاده با تکیه بر دانش حقوقی خویش و قبولی در آزمون وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 1145 از کانون وکلای دادگستری شده است. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است و سابقه کاری مهم است. همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و … من جمله دعاوی است ایشان بر عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند.

  • آدرس: خرمشهر،چهل متری، روبروی سایت اداری، رو بروی آژانس نسیم
  • شماره وکیل: 09169307578

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خرمشهر – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خرمشهر یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *