5/5 - (8 امتیاز)

امروزه پیدا کردن یک وکیل خوب در خرمشهر کار بسیار دشواری محسوب نمی‌شود. مهم است که هنگام ‌پیدا کردن بهترین وکیل در خرمشهر، فردی را انتخاب کنید که در دادسرا و دادگاه با تجربه و آگاه باشد. بهترین راه برای پیدا کردن یک وکیل حرفه‌ای در خرمشهر این است که از دوستان، خانواده یا سایر متخصصان مورد اعتماد خود درخواست معرفی کنید. هنگامی که اشخاص با یک مشکل حقوقی مواجه شده و به ویژه زمانی که برای حل این مشکل مجبور به اقامه دعوا در مراجع قضایی بوده یا اینکه دعوایی علیه آنها در مراجع قضایی مطرح می گردد، راه حل منطقی و عاقلانه آن است که پیگیری پرونده قضایی خود را که امری تخصصی بوده، به متخصص آن یعنی وکیل پایه یک دادگستری واگذار نمایند. یک وکیل حقوقی خوب در خرمشهر باید در کار خود صداقت داشته امین و امانت دار موکل خود بوده و دارای رفتار و برخورد عالی و خوب باشد. برای اینکه موکلی با خیال راحت و آسوده یک وکیل انتخاب و به موفقیت پرونده‌اش اطمینان داشته باشد باید وکیلی خبره در کار خود و دارای وجدان کاری و تعهد نسبت به موکل خود انتخاب کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل خرمشهر را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل خرمشهر چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای خرمشهر، انتخاب بهترین وکیل خرمشهر را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) حامد باوی

حامد باوی، وکیل پایه یک دادگستری خرمشهر و مشاور حقوقی، دانش‌آموخته دکترای رشته حقوق، دارای سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان خوزستان، با شماره پروانه ثبتی 2125، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. وکیل باوی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی می‌باشد که از این خدمات می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

آقای باوی به عنوان یک وکیل خبره خرمشهر در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع‌به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

  • آدرس: خرمشهر، خیابان خیام، ساختمان کارون، طبقه سوم
  • شماره وکیل:09169327002

 

2) کاظم عبودی

کاظم عبودی، وکیل پایه یک دادگستری خرمشهر و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، تسلط کامل به زبان عربی، دارای سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان خوزستان، با شماره پروانه ثبتی 48848، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. آقای عبودی به عنوان یک وکیل خبره خرمشهر در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع‌به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

وکیل عبودی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و وکیل اهواز باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل (طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی ، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری (کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی(اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …) می‌باشد.

  • آدرس: خرمشهر، خیابان امام، پشت بهزسیتی، کوچه ۱۲ متری، پلاک ۵۹
  • شماره وکیل: 09169345095

 

3) سیدعلی معادی

وکیل سیدعلی معادی، وکیل پایه یک دادگستری خرمشهر و مشاور حقوقی،کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان خوزستان، با شماره پروانه ثبتی 45722 که در سال 1395 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. وکیل معادی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی می‌باشد که از این خدمات می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

آقای معادی به عنوان یک وکیل خبره خرمشهر در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع‌به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

  • آدرس: خرمشهر، روبروی سایت اداری، ابتدای خیابان شهیدکاظمی جنوبی، جنب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
  • شماره وکیل: 09161324346

 

4) مهسا رستگاریان

مهسا رستگاریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، سابقه وکالت و دفاع از حق، با قدرت و نفوذ کلام و همچنین خانم رستگاریان با به کارگیری درست از تخصص خویش در زمینه وکالت توانسته درصد بالای رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر خرمشهر قرار دهد.

وی سابقه وکالت در دعاوی حقوقی (مطالبه وجه سند عادی، صورتمجلس تفکیکی، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، خلع ید مشاعی، دستور فروش مال مشاع و …)، دعاوی کیفری (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ وکیل خانواده اهواز از قبیل(وکیل طلاق توافقی، ظلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زوجه، درخواست طلاق از سوی زوج،  طلاق از طرف زوج مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، اثبات رشد و… ) دارند.

  • آدرس: خرمشهر، خیابان چهل متری، کوچه ریحان
  • شماره وکیل : 09171039367

 

5) علی فاضلی

علی فاضلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با شماره پروانه 10723 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت و دفاع از حق، با قدرت و نفوذ کلام و همچنین ایشان با به‌کارگیری درست از تخصص توانسته با درصد بالای رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر خرمشهر قرار دهد.

وکیل فاضلی سابقه وکالت در دعاوی حقوقی (مطالبه وجه سند عادی، ، صورتمجلس تفکیکی، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، خلع ید مشاعی، دستور فروش مال مشاع و …)؛ دعاوی کیفری(رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ دعاوی خانواده از قبیل(طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، اثبات رشد و… ) دارند.

  • آدرس: خرمشهر، خیابان ۴۰ متری، نبش ریحان، جنب بانک رفاه، طبقه سوم موسسه عسکریه
  • شماره وکیل : 09163324147

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خرمشهر – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خرمشهر یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *