3.9/5 - (7 امتیاز)

بهترین وکیل تهران در منطقه ظفر همواره در تلاش است تا بهترین دفاعیه را از موکل‌های خود به دادگاه ارائه دهند. یک وکیل حقوقی با تجربه می‌تواند به شما کمک ‌کند تا تمامی مراحل پرونده را با آرامش خاطر پشت سر بگذارید. وکلای مجرب و دلسوز می‌کوشند تا مانند مادری‌که از فرزند خود مراقبت می‌کند، با توجه به استنادهای مشهود از شما دفاع کرده و بهترین نتیجه را از قضاوت دادگاه کسب کنند. یک وکیل کاربلد به‌کمک مذاکره حرفه‌ای و استفاده از فن بیان تأثیرگذار، مخالفین را متقاعد کرده و رویکرد مطلوبی برای موکل خود اتخاد می‌کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در ظفر را بالیست 5 تایی بشناسید!!

 

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در ظفر چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر ظفر، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل ظفز، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) دکتر حسن رسولی

دکتر حسن رسولی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی ایشان دکترای تخصصی حقوق خصوصی است. از مراتب شغلی وی می‌توان به داور دعاوی حقوقی، مدرس دانشگاه تهران و میرداماد، رتبه ۱ کانون وکلای مرکز در دهه ۸۰ اشاره کرد. از خدمات وکالتی آقای رسولی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس:خیابان ظفر، مقابل خیابان نفت شمالی، ساختمان نازگل، پلاک 147، واحد 1
  • شماره تماس وکیل: 09123989638

 

2) فرزام بهمنش

فرزام بهمنش ، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته رشته حقوق در مقطع کارشناسی است. از خدمات وکالتی آقای بهمنش می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. ایشان در مدت چند سال وکالت خویش توانسته پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره زیادی را بر عهده بگیرد که با تکیه بر توانایی و تجربه خویش و فن بیان رسا و شیوا آن ها را به نحو احسن به پایان رسانده و خویش را در بین بهترین وکلای ظفر جای دهد.

  • آدرس:خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2
  • شماره تماس وکیل: 09123007031

 

3) ندا فلاح

ندا فلاح، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی آخرین مدرک تحصیلی وی می‌باشد. در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی، وصول طلب، دعاوی مؤجر و مستأجر، دعاوی مربوط به تقسیم ترکه و اخذ گواهی انحصار وراثت و …، در دعاوی خانواده از قبیل، مطالبه مهریه، طلاق توافقی، تمکین، حضانت، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح و طلاق یک طرفه و …، در دعاوی کیفری از قبیل: خیانت در امانت، کلاهبرداری و فروش مال غیر، قتل، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، سرقت و …، در دعاوی ثبتی از قبیل، افراز، تفکیک، اختلافات ثبتی، اخذ سند تفکیکی و مشاعی و همچنین وصول مطالبات از طریق اجرای ثبت و… پرونده‌هایی برعهده گرفته که با تکیه بر تجربه خویش توانسته آن را به نتیجه مثبت به پایان برساند.

  • آدرس:خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک۳۸، واحد2
  • شماره تماس وکیل: 09121321023

 

4) کاوه منظم

کاوه منظم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 16852 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای منظم می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. ایشان در مدت چندین سال وکالت خویش توانسته پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره زیادی را بر عهده بگیرد که با تکیه بر توانایی و تجربه خویش و فن بیان رسا و شیوا آن ها را به نحو احسن به پایان رسانده و خویش را در بین بهترین وکلای ظفر جای دهد.

  • آدرس:خیابان ظفر، پلاک 168، طبقه پنجم، واحد 10
  • شماره تماس وکیل: 09127965006

 

5) محمد حاجیلو

محمد حاجیلو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی آخرین مدرک تحصیلی وی می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای حاجیلو می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و عیر حضوری اشاره کرد.  در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی، وصول طلب، دعاوی مؤجر و مستأجر، دعاوی مربوط به تقسیم ترکه و اخذ گواهی انحصار وراثت و …، در دعاوی خانواده از قبیل، مطالبه مهریه، طلاق توافقی، تمکین، حضانت، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح و طلاق یک طرفه و …، در دعاوی کیفری از قبیل: خیانت در امانت، کلاهبرداری و فروش مال غیر، قتل، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، سرقت و …، در دعاوی ثبتی از قبیل، افراز، تفکیک، اختلافات ثبتی، اخذ سند تفکیکی و مشاعی و همچنین وصول مطالبات از طریق اجرای ثبت و… پرونده‌هایی برعهده گرفته که با تکیه بر تجربه خویش توانسته آن را به نتیجه مثبت به پایان برساند.

  • آدرس:خیابان ظفر
  • شماره تماس وکیل: 09121275588

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ظفر تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ظفر تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *