5/5 - (1 امتیاز)

در بسیاری از موارد به دلیل موضوع پرونده و مشاوره خصوصی یا اینکه با مسائل مربوط به حیثیت یک خانم در ارتباط  است، مراجعین تمایل دارند که به یک وکیل زن در یاسوج مشورت و به وی اعطای وکالت نمایند . گاهی یک خانم به دلیل مطرح کردن راحت‌تر موضوع به یک وکیل خانم پایه یک دادگستری، ترجیح می‌دهد یک وکیل زن امور او را پیگیری کند و از سوی دیگر ممکن است شخصی که موضوع پرونده مربوط به یکی از خانم‌های نزدیک او است، طرح پرونده حقوقی را به یک وکیل زن مفید بداند. برای انتخاب بهترین وکیل زن یاسوج، به عنوان وکیل در پرونده که با آن مواجه هستید، کافیست با مشخصات وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی آشنا باشید. یکی از راه‌های شناخت وکیل یاسوج و مشاور حقوقی زن، دقت در رزومه و تجربه وکیلی است که قصد انتخاب وی به عنوان وکیل دارید. در موفقیت یک پرونده، در نظر گرفتن جزئیات مختلف پرونده بسیار با اهمیت است. گاهی کلید حل یک پرونده حقوقی پیچیده در یافتن یک نکته جزئی ساده است که اگر وکیل زن آن را پیدا نکند، نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود.تجربه نشان داده است بیشتر وکلای خانم، توانایی بالایی در دیدن جزئیات پرونده دارند. ما در این مقاله به معرفی تعدادی از وکلای زن یاسوج می‌پردازیم.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل زن یاسوج را با لیست 5تایی بشناسید!✔️

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل زن یاسوج چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای زن یاسوج، انتخاب بهترین وکیل زن یاسوج را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) مهناز باقری

مهناز باقری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 11 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای یاسوج، با شماره پروانه ثبتی 17026، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم باقری به عنوان یک وکیل خبره یاسوج در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد داشتن این خصوصیت باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای زن یاسوج و وکیل یاسوج شده است. وکیل باقری، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی(اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …) می‌باشد.

  • آدرس: یاسوج، بلوار کاشانی، نبش فرعی ،۱۵روبروی ساختمان جدید دادگاه
  •  شماره تماس: 09170808470

2) سیده غزل ایزدنیا

سیده غزل ایزدنیا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری یاسوج، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده، کیفری و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل ایزدنیا شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم غزل ایزدنیا، یکی دیگر از بهترین وکلای خانم یاسوج، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

  • آدرس: یاسوج، سادات، بلوار ارم، بلوار ابوذر
  •  شماره تماس: 09174190970

3) مریم گودرزی

مریم گودرزی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یاسوج، دارای شماره پروانه 26832 که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1394صادر شده است، می‌باشد. خانم گودرزی در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه،…)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، فسخ قرارداد،جعل اسناد،…)، دعاوی کیفری و حقوقی پرونده‌های موفق بسیاری بر عهده گرفته است که با پشتکار، سخن‌وری و آشنایی کامل نسبت به قوانین توانسته آنها را به پایان مورد نظر موکل برساند. خانم گودرزی با راهنمایی خود کسانی که به دفتر وی مراجعه می‌کنند به نحو احسن راهنمایی و کشاوره می‌کند تا با خیالی راحت و آسوده موکل بتواند تصمیم بگیرد که آیا به شکایت خویش ادامه دهد یا به آن پایان دهد. از خدمات وکالتی وی می‌تواند به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، قرارداد، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد.

  • آدرس: یاسوج، بلوار ابوذر، ابوذر ۳
  •  شماره تماس: 09171244908

4) الهام براتی

الهام براتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با بیش از 7 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ثبتی و شرکتی می‌باشد که با توانایی سخن ورزی خویش، امانت داری نسبت به پرونده موکل، دادن مشاوره صحیح و آگاهی کامل نسبت به قوانین توانسته پرونده‌های بسیاری را به پایان عالی و مثبت برساند که نا گفته نماند که وی جزیی از بهترین وکلای زن یاسوج محسوب می‌شود. دارای شماره پروانه 26830 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری یاسوج در سال 1394 صادر شده است. خانم براتی نسبت به پرونده موکل خویش امانت‌دار بوده و اسرار آن را برای کسی فاش نمی‌کند و داشتن این خصوصیت که از مهم‌ترین خصوصیات یک وکیل نمونه و خوب است باعث شده ایشان بین بهترین وکلای یاسوج جای بگیرند.

  • آدرس: یاسوج، خیابان سردار جنگل، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول
  •  شماره تماس: 09175022352

5) فرزانه برافراشته پور

فرزانه برافراشته پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یاسوج، دارای شماره پروانه 46995 که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397صادر شده است، می‌باشد. در زمینه دعاوی خانواده( درخواست طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، حضانت و لغو حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل، طلاق، طلاق توافقی،…)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار)، دعاوی کیفری و حقوقی پرونده‌های موفق بسیاری بر عهده گرفته است که با پشتکار، سخن‌وری و آشنایی کامل نسبت به قوانین توانسته آنها را به پایان مورد نظر موکل برساند. خانم برافراشته‌پور با راهنمایی خود کسانی که به دفتر وی مراجعه می‌کنند به نحو احسن راهنمایی و کشاوره می‌کند تا با خیالی راحت و آسوده موکل بتواند تصمیم بگیرد که آیا به شکایت خویش ادامه دهد یا به آن پایان دهد. از خدمات وکالتی وی می‌تواند به اخذ پرونده، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، قرارداد، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

  • آدرس: یاسوج، هجرت دو، جنب دبستان ۱۷ شهریور
  •  شماره تماس: 09176613224

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین زن یاسوج– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل زن یاسوج یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *