5/5 - (6 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل در عباس آباد تهران از مهم‌ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی در کلانشهر تهران باید در نظر بگیرید. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل حقوقی بخصوص در منطقه عباس آباد تهران است. در دنیای امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود که درگیر پرونده‌های حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید. داشتن وکیلی با مهارت و تخصص کافی می‌تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید. همه افراد احتمال دارد به دلایل مختلفی حقوقی مانند: پاس نشدن چک، مشکلات خانوادگی، خرید و فروش غیره به دنبال وکیل دادگستری باشند، که اگر در این صورت به مسائل حقوقی زیاد وارد نباشند بهترین کار این است قبل از اینکه فرد کار خود را مشکل کرده و با ایجاد مشکل کار حقوقی خود را پیچیده کند که بعد آن با مشکلات بیشتری مواجه شود از همان اول بهتراست به وکیل تهران مراجعه کرده و با مشورت گرفتن از بهترین وکیل در عباس آباد مشکل خویش را به بهترین نحو حل نمایند.

وکیل در عباس آباد به کسی اطلاق می‌شود که در رشته‌ی حقوق یا فقه و مبانی حقوق در مقطع کارشناسی و بالاتر تحصیل ‌کرده و با شرکت در آزمون وکالت موفق به پذیرش در کانون وکلای دادگستری شده و با اخذ پروانه‌ وکالت، اجازه‌ وکالت در محاکم را یا در واقع افراد برای طرح دعوا، دفاع، پیگیری و اموری از این قبیل به سراغ وی آمده و او را نماینده‌ خود در محاکم قرار می‌دهند. در این مقاله لیست 5تایی از برترین وکلای عباس آباد تهران را معرفی کرده‌ایم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل عباس آباد تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در عباس آباد تهران چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر عباس آباد تهران، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل عباس آباد تهران، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) شاهرخ صحرائی

شاهرخ صحرائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، با 10 سال سابقه وکالت موفق، دکترای حقوق عمومی، آقای صحرائی، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای عباس آباد بخصوص در کلیه پرونده‌های حقوقی و ملکی می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که وکیل صحرائی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد.

وکیل صحرائی بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا در عباس آباد و تهران به پایان برساند. نکته دیگر اینکه ایشان نسبت به زبان عربی و انگلیسی تسلط کامل داشته و به راحتی می‌تواند قرارداد به این زبان‌ها را بنویسد.

دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 1129 است که با تلاش و پشتکار خویش موفق به دریافت آن در سال 1392 شده است.

  • آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی( عباس آباد)، خیابان سرافراز، مجتمع پدیده
  • شماره وکیل: 09128390805

 

2) محمد مومن زاده

محمد مومن زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با 8 سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد جزا و جرمشناسی دانشگاه سراسری قم ، وکیل مومن زاده، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای عباس آباد بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که وکیل مومن زاده در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد.

محمد مومن زاده، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا در عباس آباد و تهران به پایان برساند.

  • آدرس: تهران، عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24،واحد 7
  • شماره وکیل: 09124464865

 

3) جهانگیر آریان پور

جهانگیر آریان پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری تهران، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

خدماتی که وکیل آریان پور در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

 قبل از هر اقدامی در امور حقوقی،خانواده،کیفری، ملکی و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل آریان پور شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به وکیل جهانگیر آریان پور، یکی دیگر از بهترین وکلای عباس آباد و وکیل تهران، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

  • آدرس: تهران،  عباس آباد، خیابان شهید بهشتی( عباس اباد)، خیابان پاکستان، کوچه١٢، پلاک٢ ،طبقه 2، واحد٥
  • شماره وکیل: 09121253532

 

4) عباس علی محمدی

عباس علی محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 50778 می‌باشد.

قبل از هر اقدامی در امور حقوقی،خانواده،کیفری، ملکی و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل عباس علی محمدی، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به وکیل علی محمدی، یکی دیگر از بهترین وکلای عباس آباد، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل علی محمدی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

  • آدرس: تهران، خیابان بهشتی( عباس آباد)، تقاطع خیابان قائم مقام فراهانی، پلاک 404
  • شماره وکیل: 09192603894

 

5) پرستو بهرامی

پرستو بهرامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 13165 می‌باشد.سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی(دعوی ابطال سند مالکیت، مطالبه وجه مستند به سند عادی، مطالبه وجه مستند به چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی،…)، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

قبل از هر اقدامی در امور حقوقی،خانواده،کیفری، ملکی و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهرامی، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به وکیل بهرامی، یکی دیگر از بهترین وکلای عباس آباد، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل بهرامی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

  • آدرس: تهران،بهشتی (عباس آباد)، نرسیده به خیابان پاکستان، پلاک 237، طبقه دوم
  • شماره وکیل: 09122543622

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *