5/5 - (3 امتیاز)

از گذشته تا امروز سرمایه گذاری در حوزه ملک و املاک از محبوب ترین سرمایه گذاری‌ها نزد مردم جامعه بوده است و افراد جامعه خرید ملک را به سرمایه گذاری دیگری ترجیح می‌دهند. اما ایا کلیه معاملات اشخاص بدون مشکل و مساله و اختلاف و درگیری، رتق و فتق شده است؟ با توجه به پیچیده بودن خرید و فروش املاک و مسائل حقوقی ملکی در خصوص انواع دعاوی ملکی، موجب آن شده است که افراد با مشکلات فراوانی روبه رو شده و پرونده‌های متعددی در مورد ملک در محاکم در جریان باشد. ارزش املاک در ایران بسیار بالاست. از دست دادن یک ملک بعضا می‌تواند جریان زندگی فرد را دگرگون کند. تصور کنید با پس انداز، وام، فروش خودرو و… پولی را برای خرید یک خانه جمع کرده اما با یک اشتباه در معامله و یا طرح دعوای غلط در دادگاه تمام سرمایه خود را از دست می‌دهند. حتی امکان دارد برای سرمایه گذاری حوزه ملک را انتخاب کرده و تمام پس انداز و سرمایه خود را صرف خرید یک خانه یا زمین نموده باشد که یک اشتباه در این مورد ممکن است کل سرمایه فرد را بین ببرد به همین خاطر قبل از انجام هر معامله‌ای بهتر است با یک وکیل متخصص در زمینه ملک مشورت کرده و راه مناسب را انتخاب نمایید.

برای دانستن آن که وکیل منتخب یک وکیل حقوقی متخصص است، ابتدا با وی یک جلسه گفت و گو داشته و موضوع خود را با وکیل ملکی درمیان بگذارید. در مکالمه با وکیل تا حد زیادی می‌توانید نسبت به میزان تسلط او بر موضوعات ملکی آگاهی پیدا کنید. کسی است که حوزه مطالعاتی و فعالیت خود را به امور املاک اختصاص دهد، بهترین وکیل ملکی نامیده می‌شود. وکیل ملکی بیرجند کسی است که با مسائل و مشکلات حوزه ملکی در بیرجند آشنایی داشته باشد. قوانین و مقررات ملکی، قراردادهای املاک، مسائل ثبتی، کاربری اراضی، قوانین شهرداری‌ها و… حوزه‌هایی است که یک وکیل ملکی باید بر آنها مسلط باشد. تسلط بر قوانین و مقررات به تنهایی برای بهترین شدن کافی نیست. یک وکیل متخصص ملک در بیرجند باید علاوه بر علم و سواد تجربه کافی نیز در زمینه ملک داشته باشد و در پرونده‌های ملکی متعددی موفق به اخذ رای از دادگاه شده باشد. زیرا رویه محاکم و مراجع قانونی در بسیاری از موارد با مطالب علمی تفاوت زیادی داشته و چنانچه وکیل تنها بخواهد به علم خود تکیه و تجربه کافی در اینگونه پرونده‌ها را نداشته باشد باز هم امکان شکست در پرونده وجود دارد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل ملکی بیرجند را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن گزیده ای از وکلای برتر بیرجند در یک لیست 10تایی، انتخاب یک وکیل خوب در بیرجند را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، تا به کمک وکلای متخصص بیرجند باز شود. 

1) سید حامد حامدی

سید حامد حامدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 9195 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 به نام وی صادر شده است. وی متخصص در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی بوده که بیشتر پرونده‎‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی ملکی است که با اخلاق پسندیده، بیانی رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین در این زمینه‌ دعاوی ملکی(دعوی تخلیه، دعوی خلع ید، دعوی فروش ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ گواهی پایان کار، پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع،…) بسیار خوش درخشیده است. از نظر آقای حامدی یک وکیل قبل از پذیرفتن یک پرونده باید جلسه‌ای با موکل ترتیب دهد تا با فرد در مورد پرونده صحبت‌های لازم را داشته و پرونده را جز به جز بررسی نموده و نتایج احتمالی طرح دعوا را با وی در میان گذارد تا موکل تصمیم درست را در ادامه مسیر قانونی بگیرد. از خدمات وکالتی آقای حامدی که در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهند به مشاوره حضوری و غیرحضوری، نوشتن لایحه، تنظیم دادخواست و شکواییه، قراردادها می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس: بیرجند،خیابان طالقانی، نبش طالقانی ۳، پلاک7، طبقه فوقانی
 • شماره تماس: 09153610016

2)  الهه قاسمی

الهه قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 8490 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 به نام وی صادر شده است. وی متخصص در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی بوده که بیشتر پرونده‎‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی ملکی است که با اخلاق پسندیده، بیانی رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین در این زمینه‌ دعاوی ملکی بسیار خوش درخشیده است. از نظر خانم قاسمی یک وکیل قبل از پذیرفتن یک پرونده باید جلسه‌ای با موکل ترتیب دهد تا با فرد در مورد پرونده صحبت‌های لازم را داشته و پرونده را جز به جز بررسی نموده و نتایج احتمالی طرح دعوا را با وی در میان گذارد تا موکل تصمیم درست را در ادامه مسیر قانونی بگیرد. از خدمات وکالتی خانم قاسمی که در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهند به مشاوره حضوری و غیرحضوری، نوشتن لایحه، تنظیم دادخواست و شکواییه، قراردادها می‌توان اشاره کرد. دعوی تخلیه، دعوی خلع ید، دعوی فروش ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ گواهی پایان کار، پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع از مهم‌ترین دعاوی ملکی است که ایشان پرونده‌های آن را بر عهده گرفته است و با به پایان رساندن موفق این پرونده‌ها توانسته خویش را در بین بهترین وکلای ملکی بیرجند و  وکیل بیرجند جای دهد.

 • آدرس: بیرجند،خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه اول، واحد ۳
 • شماره تماس: 09153626637

3) جواد شافعی

جوادشافعی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای پروانه وکالت به شماره 27010 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1394 به نام وی صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای شافعی که در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهند به مشاوره حضوری و غیرحضوری، نوشتن لایحه، تنظیم دادخواست و شکواییه، قراردادها می‌توان اشاره کرد. وی متخصص در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی بوده که بیشتر پرونده‎‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی ملکی است که با اخلاق پسندیده، بیانی رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین در این زمینه‌ دعاوی ملکی(دعوی تخلیه، دعوی خلع ید، دعوی فروش ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ گواهی پایان کار، پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع،…) بسیار خوش درخشیده است. از نظر آقای شافعی یک وکیل قبل از پذیرفتن یک پرونده باید جلسه‌ای با موکل ترتیب دهد تا با فرد در مورد پرونده صحبت‌های لازم را داشته و پرونده را جز به جز بررسی نموده و نتایج احتمالی طرح دعوا را با وی در میان گذارد تا موکل تصمیم درست را در ادامه مسیر قانونی بگیرد.

 • آدرس: بیرجند، نبش طالقانی ۱۱ ، طبقه فوقانی
 • شماره تماس: 09153610564

4) مریم آرین پور

مریم آرین پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 9332 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1396 به نام وی صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم آرین پور که در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهند به مشاوره حضوری و غیرحضوری، نوشتن لایحه، تنظیم دادخواست و شکواییه، قراردادها می‌توان اشاره کرد. وی با توجه به سابقه کم وکالتی توانسته متخصص در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، ثبتی بوده که بیشتر پرونده‎‌های واگذار شده به وی در مدت 6 سال در زمینه دعاوی ملکی است که با اخلاق پسندیده، بیانی رسا و شیوا، تکیه بردانش و تجربه، آگاهی نسبت به قوانین در این زمینه‌ دعاوی ملکی(دعوی تخلیه، دعوی خلع ید، دعوی فروش ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ گواهی پایان کار، پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع،…) بسیار خوش درخشیده است. از نظر خانم آرین پور یک وکیل قبل از پذیرفتن یک پرونده باید جلسه‌ای با موکل ترتیب دهد تا با فرد در مورد پرونده صحبت‌های لازم را داشته و پرونده را جز به جز بررسی نموده و نتایج احتمالی طرح دعوا را با وی در میان گذارد تا موکل تصمیم درست را در ادامه مسیر قانونی بگیرد.

 • آدرس: بیرجند، فلکه طالقانی، روبروی دادگستری، ساختمان اسما، طبقه1، واحد ۲۰۲
 • شماره تماس: 09151641060

5) علی فدائی

علی فدائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری بیرجند، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی(دعوی تخلیه، دعوی خلع ید، دعوی فروش ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ گواهی پایان کار، پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع،…) ، دعاوی کیفری و … را دارد. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور ملکی بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحردر زمینه ملک و املاک است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل علی فدائی شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های ملکی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به آقای علی فدائی، یکی دیگر از بهترین وکلای ملکی بیرجند، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

 • آدرس: بیرجند
 • شماره تماس: 09154904301

6) شهرام امیرافشاری

شهرام امیرافشاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری بیرجند، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی(دعوی تخلیه، دعوی خلع ید، دعوی فروش ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ گواهی پایان کار، پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع،…) ، دعاوی کیفری و … را دارد. از خدمات وکالتی وکیل امیرافشاری می‌توان به مشاوره، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، اخذ قرارداد اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. از نظرقبل از هر اقدامی در امور ملکی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحردر زمینه ملک و املاک است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل امیرافشاری شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های ملکی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به آقای امیرافشاری، یکی دیگر از بهترین وکلای ملکی بیرجند، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 34284 می‌باشد که از سوی این سازمان به نام وی در سال 1395 صادر شده است.

 • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، طالقانی ۱۵، مجتمع عسل، طبقه اول، واحد d
 • شماره تماس: 09155611358

7) مهدی بنی اسدی

مهدی بنی اسدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری بیرجند، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی(دعوی تخلیه، دعوی خلع ید، دعوی فروش ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ گواهی پایان کار، پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع،…) ، دعاوی کیفری و … را دارد. از خدمات وکالتی وکیل بنی اسدی می‌توان به مشاوره، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، اخذ قرارداد اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. از نظرقبل از هر اقدامی در امور ملکی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحردر زمینه ملک و املاک است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل امیرافشاری شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های ملکی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به آقای بنی اسدی، یکی دیگر از بهترین وکلای ملکی بیرجند، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 8036 می‌باشد که از سوی این سازمان به نام وی در سال 1388 صادر شده است.

 • آدرس: بیرجند، بلوار معلم، نبش خیابان فردوسی، پلاک ۱، طبقه ۲
 • شماره تماس: 09155615889

8) جواد یعقوبی

جواد یعقوبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی که دارای شماره پروانه 54326 از کانون وکلای دادگستری بیرجند بوده و جزیی از بهترین‌ وکلای ملکی بیرجند محسوب می‌شود چون با متانت، صداقت در کار وکالت و آگاهی کامل از قوانین، موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل یعقوبی در تمامی دعاوی می‌باشد اما بیشتر پرونده‌های موکوله به وی در زمینه دعاوی ملکی است. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس: بیرجند
 • شماره تماس: 09157234674

9) مطهره اکبری

مطهره اکبری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 53043 از کانون وکلای دادگستری بیرجند صادر شده است. از جمله خدمات وکالتی خانم اکبری می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است. حوزه فعالیت و کاری وکیل مطهره اکبری در تمامی دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی وثبتی، دعاوی خانواده می‌باشد اما بیشتر پرونده‌های موکوله به وی در زمینه دعاوی ملکی است.

 • آدرس: بیرجند
 • شماره تماس: 09150904349

10) سیدسجاد احمدی

سیدسجاد احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در امور کیفری و ملکی و خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده که بیشتر پرونده‌های موکوله در زمینه دعاوی ملکی بوده و با نتیجه موفقیت‌آمیز به موکل تحویل داده است. از خدمات وکالتی این وکیل خبره می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. وی دارای فن بیان شیوا و رسا و آگاهی کامل نسبت به مراحل قانونی پرونده بوده و موکلین را در این مسیر سخت، راهنمایی و راه درست انتخاب وکیل را به مراجعین نشان می‌دهد تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد.

 • آدرس: بیرجند
 • شماره تماس: 09155797045

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب معرفی گزیده‌ای از وکلای ملکی بیرجند– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب یک وکیل مناسب برای پرونده‌های ملکی تان یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *