بهترین وکیلملکی

بهترین وکیل ملکی تبریز را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1401】

5/5 - (2 امتیاز)

وکیل ملکی تبریز از مهمترین امور حقوقی در ایران می‌باشد. املاک در قانون مدنی، در دسته اموال غیر منقول قرار گرفته و به دلیل عدم ثبات قیمت ملک و سودآوری بالای ملک و املاک، این مقوله همواره با کشمکش‌های زیادی رو به رو است. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ملکی در تبریز خواهیم پرداخت. کدام وکیل ملک در دعاوی ملکی بهترین است؟ وکیل ملکی تبریز کسی است که از بین حوزه‌های مختلف حقوقی اعم از کیفری و ملکی و خانواده، فعالیت به صورت تخصصی در دعاوی ملکی انتخاب کرده است، این یعنی دانش و تجربه وی در پرونده‌های ملکی ومربوط به ملک و املاک بیشتر است، یعنی شانس پیروزی موکل در صورتی که از وکیل ملکی تبریز استفاده کند، بیشتر است.

یکی از معیارهای مهم انتخاب یک وکیل ملکی خوب در تبریز، میزان تجربه آن وکیل در زمینه املاک است.علیرغم آنکه تمام وکلای دادگستری امکان بررسی و قبول وکالت تمامی پرونده‌های ثبتی، کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده و … را دارند، اما تجربه وکیل دعاوی ملکی در زمینه امور مرتبط به املاک، باعث می‌شود تا ایشان بتواند با درصد موفقیت بالاتری در تمامی دعاوی نظیر تقسیم و افراز ملک مشاع، احراز ملک مشاع، خلع ید، قلع بنا، تخلیه ملک، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال سند، تعدیل و افزایش اجاره بها و … قبول وکالت نماید.  بهترین وکیل ملکی باید از تمامی حقوقی که به جهت دارایی یا استفاده از ملک به شخص مالک یا استفاده کننده تعلق می‌گیرد، آگاه باشد.

 

1) رشید اعظمی

رشید اعظمی، وکیل متخصص جرایم املاک و مستغلات، دعاوی مالی و قراردادها، مشاور حقوقی در تبریز، مولف کتب حقوقی قانون به زبان تصویر و آموزش حقوق به سبک مایندمپینگ و مدرس دروس وکالت‌، مشاوره حقوقی بیمه البرز کل استان آذربایجان شرقی، وکیل شخصی خواننده افشین آذری و کارشناس حقوق از جمله سوابق کاری و تحصیلی وکیل اعظمی است. دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …من جمله دعاوی هستند که توسط آقای اعظمی قبول پرونده شده و اکثر این پرونده‌ها به نفع موکلین این وکیل خوب و نمونه به پایان رسیده است.

 • آدرس: تبریز، ولیعصر، جنب روگذر ولیعصر، جنب خانه كيك و تم تولد وانيلا، ساختمان ماهان، طبقه چهارم
 • شماره تماس وکیل: 09144120946

2) راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب‌نژاد، وکیل پایه یک دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تبریز به شماره پروانه 139301010011189، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی که از سال 1391 فعالیت خویش را در زمینه وکالت آغاز نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌های این وکیل خوب است. در زمینه عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، غیره تخصص دارند که می‌توان وی را در زمره بهترین وکیل ملکی تبریز قرار داد.

برای اعطای وکالت به راضیه طهماسب‌نژاد یکی از وکیل‌های ملکی تبریز، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: آذربایجان‌شرقی، تبریز،خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱
 • شماره وکیل تبریز: 09144120489
 •  حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت5 لغایت 8:30
 • حضور در دفتر: (صبح) فقط با هماهنگی قبلی

2) حامد کریمی کوسالاری

حامد کریمی کوسالاری، وکیل پایه یک دادگستری آدربایجان شرقی و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 22452 از کانون وکلای دادگستری تبریز می‌باشد. مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی، دفاع از پرونده‌های سازمان ملی زمین و مسکن، اداره راه وشهرسازی و شرکت بازآفرینی شهری ایران از جمله پرونده‌های ملکی است که به ایشان سپرده شده و آقای کریمی با پشتکار و آگاهی نسبت به قوانین توانسته این پرونده ها را به نحو احسنت به پیش ببرد و با اخلاق پسندیده و فن بیان عالی و رازداری نسبت به پرونده موکوله به وی توانسته خود را در بین بهترین وکیل ملکی تبریز جای دهد.

 • آدرس: تبریز، ترکمنچای، خیابان امام، دادگاه بخشی
 • شماره تماس وکیل: 09149038011

3) پريسا بهشادي

پریسا بهشادی، دفتر یار سابق دفتر خانه اسناد رسمی 127 تبریز، مشاور حقوقی در زمینه دعاوی ملکی که مشاوره وی به صورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است، وکیل پایه یک دادگستری تبریز و آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق قضایی می‌باشد. دعاوی شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجرو غیره دعاوی ملکی هستند که وی در آنها تخصص داشته و در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری نیز قبول پرونده می‌کند.

 • آدرس: تبریز، چهارراه محققی بطرف باغ گلستان، روبروی پارکینگ امت، طبقه ۲، عکاسی سهند
 • شماره تماس وکیل: 09143003412

4) حسین یوسفی

اگر به دنبال وکیل ملک و املاک در تبریز هستید آقای حسین یوسفی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و یکی از وکیل‌های دعاوی ملکی در تبریز می‌باشد. حسین یوسفی، وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره پروانه 1638بوده و جز یکی از بهترین وکلای شهر تبریز بحساب می‌آید. در دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی است. ایشان با استفاده از دانش و تجربه کسب کرده در مدت وکالت خود توانسته نتیجه مثبتی برای پرونده‌های موکول شده به ایشان و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین موفقیت‌های زیادی کسب کند. وکیل پایه یک داگستری ومشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی (تبریز)، عضوکمیسیون‌های علمی، داوری و پارلمانی کانون وکلای دادگستری تبریز، مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی، سازمان مسکن وشهرسازی،اداره کل راه وشهرسازی ،وکیل شرکت های تعاونی مسکن ،وکیل بانک تجارت و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تبریز از جمله سوابق کاری و تحصیلی وی می‌باشد.

 • آدرس: تبریز، سربالایی ولیعصر، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار ، طبقه سوم
 • شماره تماس وکیل:  09143577831

5) افسون آدم نژاد غيور

افسون آئم نژاد، وکیل پایه یک دادگستری تبریز و عضو کانون وکلای دادگستری آدربایجان شرقی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مشاو حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، دارای چند سال سابقه درخشان در زمینه وکالت است که بیشتر پرونده‌های قبولی از طرف وی در مورد پرونده‌های ملکی و دعاوی مربوط به املاک می‌باشد. خانم آدم نژاد، در تمامی زمینه‌ها دارای تخصص می‌باشد اما در زمینه ملک و دعاوی مربوط به آن متخصص بوده و در این مدت بیشترین پرونده‌های قبول شده از طرف وی در زمینه املاک در تبریز بوده است. ایشان دارای مشاوره تلفنی که مشاوره دارای هزینه می‌باشد.

 • آدرس: تبریز، خیابان نیایش، رسیده به پل سجادیه، پلاک ۱۰۶ ،طبقه ۲
 • شماره تماس وکیل:  09141035508

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا