5/5 - (2 امتیاز)

دعاوی ملکی، یکی از مهم‌ترین پرونده‌هایی است که در دادگاه‌های تنکابن وجود دارد و از اهمیت زیادی برخوردار است، در دعوای ملکی و دفاع در قبال آن نکات و قواعد حقوقی زیادی وجود دارد که در کسب نتیجه مثبت، این نکات و قواعد بسیار با ارزش می‌باشد. بخاطر همین اهمیت بالای همچین پرونده‌های، کوچک‌ترین اشتباه یا خطا در مسیر پرونده ممکن است آن پرونده را از مسیر رسیدن به نتیجه مثبت به پایین کشیده و به ضرر فرد تمام شود. بنابراین وجود وکیل ملکی کارکشته در تنکابن، در این نوع پرونده‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است.  در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ملکی در تنکابن خواهیم پرداخت. کدام وکیل ملک در دعاوی ملکی بهترین است؟ وکیل ملکی کسی است که از بین حوزه‌های مختلف حقوقی اعم از کیفری و ملکی و خانواده، فعالیت به صورت تخصصی در دعاوی ملکی انتخاب کرده است، این یعنی دانش و تجربه وی در پرونده‌های ملکی ومربوط به ملک و املاک بیشتر است، یعنی شانس پیروزی موکل در صورتی که از وکیل ملکی تنکابن استفاده کند، بیشتر است.

 بهترین وکیل ملکی تنکابن، باید از تجربه و مهارت لازم در زمینه ملک برخوردار باشد تا با آشنایی کامل به قوانین مربوط در این زمینه بتواند پرونده را به سوی مسیر مثبت سوق دهد. دعاوی ملکی از جمله دعاویی است که بسته به نوع و موضوع آن می‌تواند حقوقی، کیفری و یا تلفیقی از هر دو همانند دعاوی تصرف عداونی را داشته باشد. ملک کلمه‌ای عربی است که وارد زبان فارسی شده و براساس نوع تلفظ معانی گوناگونی دارد. تمام دارایی‌های غیر‌منقول، در ردیف ملک قرار گرفته و انواع مختلفی دارد که مهم‌ترین آنها ملک مشاعی و ملک مفروز می‌باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل ملکی تنکابن را با لیست 5تایی بشناسید!✔️

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل ملکی تنکابن چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای ملکی تنکابن، انتخاب بهترین وکیل ملکی تنکابن را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) غلامحسین صیادی

غلامحسین صیادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره پروانه 1421بوده و جز یکی از بهترین وکلای شهرتنکابن و وکیل ملکی ساری بحساب می‌آید. اگر به دنبال وکیل ملک و املاک در تنکابن هستید آقای غلامحسین صیادی وکیل پایه یک دادگستری در تنکابن و یکی از وکیل‌های دعاوی ملکی در تنکابن می‌باشد. در دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی است. ایشان با استفاده از دانش و تجربه کسب کرده در مدت وکالت خود توانسته نتیجه مثبتی برای پرونده‌های موکول شده به ایشان و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین موفقیت‌های زیادی کسب کند. تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالتی جناب آقای صیادی می‌باشد که در طول دوره وکالتی خویش برای مراجعین ارائه شده است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

  • آدرس: تنکابن، مقابل دادگستری، کوی وهابی، انتهای کوچه، طبقه فوقانی
  • شماره وکیل:  09112910163

2) سهیلا اسلامی رحیم آبادی

سهیلا اسلامی رحیم ابادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تنکابن، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مازندران به شماره پروانه 1520می‌باشد که در سال 1386 صادر شده است. اخذ پرونده، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد، مشاوره حضوری از خدماتی است که خانم اسلامی برای مراجعین ارائه می‌دهد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق که از سال 1387 فعالیت خویش را در زمینه وکالت آغاز نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌های این وکیل خوب است. در زمینه عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، غیره تخصص دارند که می‌توان وی را در زمره بهترین وکیل ملکی تنکابن قرار داد.

  • آدرس: تنکابن،  خیابان جمهوری، کوچه فرمانداری، ساختمان یاسا، واحد۱
  • شماره وکیل:  09123188317

3) دکتر امین رادمان

امین رادمان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تنکابن، عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه، رتبه 4 آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و رتبه 28 کارشناسی ارشد، رتبه 9 آزمون دکتری، داور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مازندران به شماره پروانه 1791می‌باشد که در سال 1395 صادر شده است. آخرین مدرک تحصیلی وی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی که از سال 1395 فعالیت خویش را در زمینه وکالت آغاز نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌های این وکیل خوب است. در زمینه عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، غیره تخصص دارند که می‌توان وی را در زمره بهترین وکیل ملکی تنکابن قرار داد. اخذ پرونده، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد، مشاوره حضوری از خدماتی است که آقای رادمان برای مراجعین ارائه می‌دهد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: تنکابن، چهارراه هفت تیر، ساختمان فردوسی، طبقه اول، واحد 18
  • شماره وکیل: 09112905925

4) فریبا عبدی

فریبا عبدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره پروانه 10759بوده که در سال 1390 از سوی کانون وکلای دادگستری مازندران صادر شده است و یکی از بهترین وکلای شهر تنکابن بحساب می‌آید. در دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی است. ایشان با استفاده از دانش و تجربه کسب کرده در مدت وکالت خود و با امانت داری نسبت به پرونده و اسرار موکل توانسته نتیجه مثبتی برای پرونده‌های واگذار شده به ایشان و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین موفقیت‌های زیادی کسب کند. از خدمات وکالتی خانم عبدی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: تنکابن،خیابان امام، ساختمان آرش،  بلوک غربی، واحد۲
  • شماره وکیل:  09113916154

5) علیرضا محمدعلی پور

علیرضا محمدعلی پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق ، دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری است که از سوی این سازمان در سال 1386 به شماره 1347 صادر شده است.

وکیل متخصص جرایم املاک و مستغلات، دعاوی مالی و قراردادها، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …من جمله دعاوی هستند که توسط آقای محمدعلی پور قبول پرونده شده و اکثر این پرونده‌ها به نفع موکلین این وکیل خوب و نمونه به پایان رسیده است.

  • آدرس: تنکابن،خیابان جمهوری، نبش کوچه عترت، ساختمان فراز، طبقه دوم، واحد۶
  • شماره وکیل:  09122263628

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ملکی تنکابن – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ملکی تنکابن یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *