بهترین وکیلملکی

وکیل ملکی رشت را با لیست 5 تایی بشناسید !!!

4.2/5 - (11 امتیاز)

انتخاب وکیل ملکی در رشت اهمیت فراوانی دارد. قوانین ملکی بسیار گسترده و پیچیده است. انتخاب وکیل ملکی در رشت دارای اهمیت بسیاری می‌باشد چونکه وکیل متخصص ملکی در رشت آگاهی کامل به تمام قوانین ملکی داشته و تمام پیچیدگی‌های این مسیر را می‎شناسد و  پرونده را در سریعترین زمان به نتیجه رسانده که کوتاه کردن مسیر باعث کاهش هزینه‌ههای موکل می‌شود و کاهش مسیر پرونده توسط وکیل ملکی از هدر رفتن وقت و انرژی موکل در دادگاه جلوگیری کرده و ریسک شکست موکل پایین می‌آید. دعاوی حقوقی املاک مرتبط با دعاوی همچون الزام تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت ‌مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، کلیه دعاوی راجع به موقوفات عام و خاص، اخذ و مطالبه اجور معوقه، اخذ و مطالبه اجرت‌المثل، تعدیل اجاره‌بها، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، تخلیه اماکن تجاری ،تخلیه اماکن مسکونی، مطالبه ثمن معامله و الزام به تحویل مبیع و… است. بهترین وکیل ملکی رشت باید به تمام این دعاوی اشراف کامل داشته باشد تا بتواند مسیر پرونده را به خوبی به پیش ببرد.

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در رشت چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل  برتر رشت، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل ملکی رشت، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) محمدمهدی ترحمی

محمدمهدی ترحیمی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رشت به شماره پروانه 990می‌باشد. وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی که مشاوره ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری است. آخرین مدرک تحصیلی آقای ترحمی کارشناسی مقطع کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل دانشگاه گیلان و ایشان دانشجوی دکتری حقوق در دانشگاه رشت، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، وکیل و مشاور بانک شهر گیلان و وکیل و مشاور صنایع تولیدی ساختمانی آرین سازه از سوابق کاری و تحصیلی ایشان است. وی در دعاوی ملکی، خانواده وداوری پرونده داشته اما بیشتر پرونده های موکوله به وی در زمینه دعاوی ملکی می‌باشد که این موضوع باعث شده است که به عنوان بهترین وکیل ملکی رشت معرفی شود.

  • آدرس: رشت، چهارراه میکاییل، روبروی کلینک فارابی
  • تلفن تماس وکیل: 09111302927

2) محمد رستمی سینه سر

محمد رستمی، وکیل دعاوی ملکی، اراضی، حقوقی، کیفری بوده و مشاور تخصصی در زمینه دعاوی ملکی که این مشاوره با هماهنگی قبلی انجام می‌شود. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قراردادها، مشاوره حضوری و اخذ پرونده اشاره کرد. در سال 1398 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 1011 از کانون وکلای دادگستری شد. کارشناس حقوق، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی د ر رشت است.

  • آدرس: رشت، چله خانه، بالاتر از دادگستری، روبروی آژانس شهرام، ساختمان آدنیس
  • تلفن تماس وکیل:09114672878

3) سمیرا فرهادی نیا

سمیرا فرهادی نیا، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاوره حقوقی، وکیل متخصص با 13 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، ملکی و خانواده است. دارای پروانه وکالت به شماره 15327 که در سال 1387 موفق به دریافت آن شده است. کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی آخرین مدارک تحصیلی وی می‌باشد. خانم فرهادی نیا یکی از بهترین ها در زمینه دعاوی مربوط به ملک و اراضی می‌باشد که با پشتکار خویش توانسته است این عنوان را کسب نماید.

  • آدرس: رشت، سیاهکل ،خیابان امام،مجتمع تجاری نگین، طبقه دوم،واحد۲۹
  • تلفن تماس وکیل:09113474583

4) آرمان صاحبی

آرمان صاحبی، وکیل پایه یک دادگستری رشت، کارشناس حقوق، قبول دعاوی حقوقی، ملکی، خانوادگی، خدمات وکیل به مراجعه کنندگان قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، چندین سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات حکومتی، تملک اپارتمان‌ها، دعاوی قاچاق ولی تخصص وی در زمینه قبول پرونده‌های ملکی می‌باشد. پروانه وکالت آقای صاحبی در سال 1385 از سوی مرکز وکلای دادگستری به شماره 694 صادر شده است که در این مدت توانسته با پشتکار و کسب مهارت در زمینه وکالت خود را در زمره بهترین وکلای ملکی شهر رشت قرار دهد.

  • آدرس: رشت،  اول حاجی اباد، بن بست طواف، ساختمان لادن، طبقه 1
  • تلفن تماس وکیل: 09111329824

5) محمود پورعسکری

محمود پور عسگری، وکسل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای پروانه وکالت به شماره 344 از کانون وکلای دادگستری رشت بوده و در زمینه دعاوی خانواده، ملکی و کیفری پرونده‌های زیادی داشته ولی تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی ملکی( فک رهن، الزام به تنظیم سند، معامله صوری به ‌قصد فرار از دین، فروش ملک مشاع و غیره ) می‌باشد. وی با اشنایی کامل نسبت به قوانین و رساندن بیشتر پرونده های ملکی موکوله به وی به نتیجه مثبت توانسته خویش را در زمره بهترین وکیل ملکی رشت جای دهد.

  • آدرس: رشت، گلسار، نبش خیابان ٨٦ ،برج کاوه، بلوک ٢ ، طبقه ٤ ،واحد ٧
  • تلفن تماس وکیل: 09113337476

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر  مطلب بهترین وکیل ملکی رشت– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ملکی رشت یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا