5/5 - (4 امتیاز)

بهترین وکیل چالوس باید دارای صفات اخلاقی مانند صداقت، رازدار بودن، احترام به حقوق مشتریان و عدم تعارض به منافع دیگران باشد یعنی وکیل منتخب باید راستگو، قابل اعتماد و مسئول باشد. انتخاب بهترین وکیل در چالوس باید تجربه و اعتبار وکیل را در نظر گرفت. وکیلی که انتخاب می‌شود باید در پرونده‌ای مشابه پرونده فرد از سابقه خوبی برخوردار باشد. بهترین وکیل حقوقی چالوس، یک وکیل با تجربه، دانش فنی قوی و مهارت‌های حرفه ای در حوزه حقوق است. وکیل برتر باید توانایی آن را داشته باشد که با به مراجعین خویش در مورد مسائل حقوقی و کیفری بیشترین و بهترین کمک را کرده و با دادن مشاوره مناسب به آنها راه حل‌های قانونی مناسبی را برای موکل پیشنهاد بدهد. ویژگی‌های زیادی وجود دارد که یک وکیل خوب در چالوس را مشهور می‌سازد. بهترین وکیل، وکیلی است که آگاه به قانون باشد و بتواند آن را به خوبی در پرونده مراجعه کننده اعمال کند. وکیل منتخب شده باید بتواند به طور مؤثر با موکل در ارتباط باشد و خواسته‌های فرد را درک کند. ما در این مقاله به معرفی چند تن از برترین‌های چالوس می‌پردازیم.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل چالوس را با لیست 5تایی بشناسید!!

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل چالوس چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای چالوس، انتخاب بهترین وکیل چالوس را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) جمال احمدی

جمال احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، دارای 13 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت می‌باشد که در این مدت دعاوی حقوقی (تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)، دعاوی کیفری(موادمخدر،جعل و استفاده از سند مجعول، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا،)، پرونده‌های ملکی(الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، دعاوی خانواده(طلاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …) زیادی به وی واگذار شده است. ایشان در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل باتجربه دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر چالوس و بهترین وکیل ساری نسبت به موکلین شناخته شود. دارای پروانه وکالت به شماره 1739 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 صادر شده است.

  • آدرس: چالوس، خیابان رادیو دریا، جنب آموزشگاه قائم، دریای شرقی چهارم، طبقه 1
  • شماره وکیل: 09119948353

 

2) شمیم ملاحسینی

شمیم ملاحسینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مدرس دانشگاه است. دارای 14 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت بوده که در این مدت پرونده‌های حقوقی کیفری، ملکی،خانواده زیادی به وی واگذار شده است که با پشتکار و تجربه حقوقی خویش و همچنین دارا بودن بیان رسا و شیوا، پایبندی به زمان، برخورد و رفتار مناسب و ایجاد حس اعتماد در مراجعه کننده توانسته خویش را در بین بهترین وکلای چالوس و وکیل ساری خوب جای دهد و پرونده را به نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند. ایشان در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل باتجربه دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر چالوس نسبت به موکلین شناخته شود. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره26497 می‌باشد. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: چالوس،  ابتدای بلوار امام رضا شمس، ساختمان عدل، طبقه 3، واحد ۵
  • شماره وکیل:09113963026

 

3) پویا کشفی رودسری

پویا کشفی رودسری، وکیل پایه یک دادگستری چالوس و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای پروانه وکالت به شماره 1792 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. وکیل متخصص با 6 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان‌ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود می‌باشد. ایشان دارای اخلاقی موکل پسند، قابل اعتماد و راز دار بوده که با تکیه بر دانش و آگاهی خویش با بیانی رسا و شیوا توانسته جزئیات پرونده را دقیق برای قاضی توضیح داده که این باعث موفقیت وی و جای گرفتن در بین بهترین وکلای چالوس شده است. از خدمات وکالتی آقای کشفی رودسری به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیرحضوری می‌توان  اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان‌پذیر است. در مدت چند ساله وکالت خویش در دعاوی زیادی از جمله ذعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و دعاوی خانواده، زیادی به وی واگذار شده است که با موفقیت بالایی به پایان رسانده است.

  • آدرس: چالوس، خیابان امام خمینی، طبقه فوقانی بانک توسعه و تعاون
  • شماره وکیل: 09111953112

 

4) بهنام پورقریب

بهنام پور قریب، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، سابقه فعالیت در زمینه وکالت بوده که در این مدت پرونده‌های حقوقی کیفری، پرونده‌های ملکی، خانواده زیادی به وی واگذار شده است که با پشتکار و تجربه حقوقی خویش و همچنین دارا بودن بیان رسا و شیوا، پایبندی به زمان، برخورد و رفتار مناسب و ایجاد حس اعتماد در مراجعه کننده توانسته خویش را در بین بهترین وکلای چالوس جای دهد و پرونده را به نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند. ایشان در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل باتجربه دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر چالوس نسبت به موکلین شناخته شود. دارای پروانه وکالت به شماره 870 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

  • آدرس: چالوس، بازارروز، پاساژ طاهائی
  • شماره وکیل: 09123710216

 

5) علیرضا همتی

علیرضا همتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. دارای چند سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت بوده که در این مدتدعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، خانواده زیادی به وی واگذار شده است که با پشتکار و تجربه حقوقی خویش و همچنین دارا بودن بیان رسا و شیوا، پایبندی به زمان، برخورد و رفتار مناسب و ایجاد حس اعتماد در مراجعه کننده توانسته خویش را در بین بهترین وکلای چالوس جای دهد و پرونده را به نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند. ایشان در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل باتجربه دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر چالوس نسبت به موکلین شناخته شود. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره 1144 می‌باشد. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: چالوس، خیابان امام روبروی بانک سینا
  • شماره وکیل: 09121035111

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل چالوس – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل چالوس یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *