بهترین وکیل خانواده بیرجند را بشناسید !

خانواده مهم‌ترین و اولین نهاد اجتماعی در جامعه است که افراد در آن متولد شده و رشد و تکامل می‌یابند. پرونده‌های خانوادگی به دعاوی اختصاص دارد که مربوط به اعضای خانواده باشد. به عنوان مثال دعوای بین والدین و فرزندان (دعوای بین پدر و فرزندان یا مادر و فرزندان) یا دعوای بین زن و شوهر از رایج‌ترین دعاوی خانوادگی است.

با توجه به این‌که زمانی که زن و مردی با یکدیگر ازدواج می‌کنند در برابر هم حقوق و وظایفی دارند، عدم پذیرش و عمل به این وظایف و مسئولیت‌ها باعث به وجود آمدن مشکلاتی خواهد شد. اکثر اوقات اعضای یک خانواده یا به عبارتی، زن و شوهر فکر می‌کنند کوتاهی طرف مقابل باعث ضایع شدن حق و حقوقشان شده است و در چنین شرایطی برای احقاق حق خود به مراجع قانونی شکایت می‌کنند و با تنظیم دادخواست مورد نظر خود حقوقشان را پیگیری خواهند کرد. وکیل خانواده بیرجند  قادر خواهد بود به بهترین شکل ممکن نقش خود را ایفا نماید تا از حقوق موکل خود دفاع کند.

وکیل خانواده بیرجند

بهترین وکیل دعاوی خانوادگی کیست؟

خانواده به عنوان یک حوزه عملی بسیار حساس و گسترده در زمینه‌های حقوقی شناخته شده است. حتما می‌دانید که از جمله مهم‌ترین روابط خانوادگی می‌توان ازدواج، طلاق، فرزند غیر قانونی و فرزندخواندگی را نام برد. کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در بیرجند به افراد کمک خواهد کرد که در بازه زمانی کوتاه‌تری و به صورت تخصصی مراحل پرونده خود را پیش برند.

مشکلات دعاوی خانوادگی جنبه‌های متعددی دارد که در بسیاری از موارد حل شدن این مشکلات از توان فرد خارج خواهد بود، به همین دلیل وکیل خانواده بیرجند به موکلین کمک خواهد کرد تا در دادرسی‌های دادگاه خانواده مربوط به پرونده یا سایر مذاکرات با طرف مقابل در جهت ختم دعوای پرونده، به نمایندگی از موکل خود و به عنوان وکیل مدافع حقوق فرد حضور یافته و با تنظیم و ارائه مدارک لازم از حق موکل دفاع نماید.

سطح وکیل

خدمات مورد ارائه وکیل

نوع دعاوی

میزان موفقیت

وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره+رسیدگی به پرونده

دعاوی خانوادگی مانند: ازدواج، طلاق، نفقه، حضانت فرزند و…

موفقیت در 90% پرونده‌ها

انواع دعاوی خانوادگی

همان‌طور که دریافتید پرونده‌های خانوادگی با بسیار متعدد برای به نتیجه رسیدن نیازمند به حضور یک وکیل متخصص و با تجربه هستند. قانونی که برای حفاظت و تقویت بنیان خانواده مورد استفاده قرار می‌گیرد و جز قوانین مهم کشور خواهد بود قانون حمایت خانواده نام دارد. در ادامه این بخش برای شما عزیزان انواع دعاوی خانوادگی را نام می‌بریم تا با آگاهی بیشتر به خواندن این مطلب بپردازید و با حیطه فعالیت وکیل خانواده بیرجند آشنا شوید.

هدف قانون حمایت از خانواده، ایجاد نظم در روابط خانوادگی و جلوگیری از مشکلات و دعاوی خانوادگی است. از این رو در ماده 4 قانون فوق‌الذکر، انواع دعاوی خانوادگی به شرح زیر است:

افرادی که در تمامی موارد نام برده دچار درگیری می‌شوند می‌توانند با بررسی لیست وکلای خانواده بیرجند و پرس‌وجو از دیگران، وکیل مورد نظر خود را از میان آن‌ها انتخاب کرده و حتی از طریق تماس با شماره تلفن وکیل خانواده بیرجند به صورت تلفنی با او ارتباط گرفته و با توضیح شرایط خود طبق نظر وکیل در صورت نیاز به دفتر وکالت مراجعه نموده و از راهنمایی‌های لازم ایشان در جهت حل مشکلات خود بهره‌مند شوند.

وظایف بهترین وکیل خانواده بیرجند

در رسیدگی به مشکلات خانوادگی باید از کمک‌های بهترین وکیل خانواده بیرجند استفاده نمود. از جمله اصلی‌ترین وظایف وکیل خانواده بیرجند در اوایل شروع یک پرونده می‌توان به مسئله میانجی‌گری در بین طرفین اشاره نمود. وکیل با داشتن دانش و تجربه کافی در حوزه خانواده، با شنیدن مشکلات و بررسی دقیق همه جانبه پرونده در ابتدا سعی دارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین هزینه به ایجاد صلح و توافق میان دو طرف دعوا بپردازد تا از ایجاد دعواهایی که با هزینههای فراوانی روبرو می‌شوند جلوگیری شود.

دیگر وظایف وکیل

 از دیگر وظایف وکیل خانواده بیرجند این است که با توضیحات ساده خود مسائل حقوقی که مربوط به خانواده می‌شود را به صورت ساده برای موکلین خود تفهیم نماید، که برخی از این مسائل عبارتند از:

دیگر مشکلات

از دیگر مشکلاتی که وکیل خانواده بیرجند وظیفه رسیدگی کردن و حل‌وفصل آن‌ها را دارد به شرح زیر می باشند:

مهم‌ترین پرونده‌های دادگاه خانواده

تعداد بسیار زیادی از پرونده‌های حوزه خانواده با موضوعات مختلف در دادگاه خانواده وجود دارند وکیل پایتخت به شما کمک می‌کند تا مهم‌ترین آن‌ها را بشناسید:

وکیل پایتخت

سخن پایانی

در این مطلب ما سعی کردیم اطلاعات مفیدی در رابطه با مسائل و مشکلات مربوط به پرونده‌های خانوادگی و نقش تاثیرگذار وکیل خانواده بیرجند در ختم این پرونده‌ها را به شما عزیزان انتقال دهیم. به شما توصیه می‌کنیم در زمان ایجاد مشکلاتی از این قبیل حتما از کمک‌های یک وکیل متخصص استفاده نمایید. وکیل پایتخت شما را در این امر یاری میکند.

وکیل پایتخت

وکیل پایتخت اولین و با سابقه ترین وب سایت معرفی وکلای کشور است که فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرد و هم اکنون به معرفی بهترین وکلا در تمامی استان ها و شهرها می پردازد. 

راه‌های ارتباط با ما

تمامی حقوق این وب سایت برای وکیل پایتخت محفوظ است