بهترین وکیل

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران را لیست 5تایی بشناسید!!

5/5 - (30 امتیاز)

چگونه بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را پیدا کنیم؟ در کلانشهر تهران با افزایش مشکلات خانوادگی، برخی از زوجین با توافق تصمیم به جدا شدن می‌گیرند و در این شرایط برای سرعت بخشیدن به امر طلاق توافقی به دنبال بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران هستند. زن و شوهر در طلاق توافقی و در حضور بهترین وکیل طلاق در مورد حقوق مالی و غیرمالی خود؛ از قبیل مهریه، نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، حضور یا عدم حضور در دفترطلاق و… به توافق می‌رسند.

اگر شما تصمیم به طلاق توافقی گرفته‌اید و ادامه زندگی مشترک برایتان غیرممکن می‌باشد، وکلای ما طلاق توافقی را در سریع‌ترین زمان ممکن (در مدت 10 روز) بدون حضور شما در هیچ یک از مراحل، انجام خواهند داد. گروه وکلای وکیل پایتخت، در امور مربوط به پرونده‌های خانواده و به‌خصوص پرونده‌های طلاق توافقی با چندین سال سابقه موفقیت‌آمیز در امور دعاوی خانواده، تجربه و تخصص کافی دارند.

در این مطلب یک لیست 5 تایی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران، آماده شده است که پیشنهاد می‌کنیم که هرکس قبل از مراجعه به دادگاه و تشکیل پرونده به تنهایی این مقاله را مطالعه کند.

 

1) صابر عرب

بهترین وکیل طلاق توافقی به وکیلی اطلاق می‌شود که به طور تخصصی و ویژه در حوزه همین دعاوی فعالیت می‌کند. صابر عرب، وکیل پایه یک دادگستری و جز بهترین وکیل های طلاق توافقی در تهران می‌باشد. ایشان پرونده طلاق توافقی چندین تن از افراد مشهور و معروف را برعهده داشته‌اند؛ اما برای حفظ اعتماد و اطمینان موکلین ایشان، از ذکر نام این اشخاص کاملا معذوریم. او برای دفاع از حقوق موکلین از هیچ تلاشی دریغ نکرده که نتیجه آن، موفقیت و اعتبار این وکیل خبره بوده است. پایان بخشیدن به زندگی مشترک یک تراژدی بسیار تلخ برای زوجین است. اما اگر هر دو نفر به این نتیجه رسیده‌اند که ادامه زندگی زیر یک سقف برایشان ممکن نیست و مایلند با توافق در موضوعات مالی و غیرمالی طلاق بگیرند، می‌توانند با اعطای وکالت به عرف با آرامش و بدون درگیری مسیر طلاق توافقی را طی کنند. صابر عرب در زمینه های دعاوی خانواده، از قبیل طلاق، طلاق توافقی، طلاق غیابی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، وکیل مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند در طلاق توافقی، وکیل ایرانیان خارج  از کشور و… قبول وکالت می‌کند. (بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران) (کاملا تضمینی و در صورت داشتن حق طلاق)

شرایط و مراحل طلاق توافقی با وکیل:

 • حضور زوجین در دفتر وکیل
 • تکمیل فرم توافقنامه طلاق توافقی و توافق بر موضوعات حقوقی مالی و غیرمالی
 • اعطای وکالت به وکیل
 • در صورت حضور نداشتن شوهر، زوجه بایستی وکالت طلاق داشته باشد
 • بدون شرکت در جلسات مشاوره بهزیستی
 • بدون حضور زوجین در جلسه دادگاه
 • طلاق توافقی در 20 الی 30 روز کاری بعد  از ثبت دادخواست
 • صفر تا 100 طلاق توافقی بدون حضور زوجین در دادگاه و جلسات مشاوره؛ در مدت زمان 20 روز کاری توسط 2 وکیل پایه یک دادگستری به ازای هر موکل انجام خواهد شد.
 • تمامی مشاوره‌های حقوقی و جلسات دادگاه پرونده شما؛ توسط خود وکیل  انجام می‌شود و شما همواره با وکیل در ارتباط هستید.

هزینه طلاق توافقی:

برای اطلاع از حق الوکاله وکیل به ازای هر موکل و همچنین حق الوکاله دو وکیل، لطفا با شماره وکیل محترم تماس بگیرید.

 

 • آدرس دفتر: تهران، جردن، خیابان میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349 (حضور در دفتر، فقط با هماهنگی)
 • شماره‌وکیل‌طلاق‌توافقی: 09125370071

 

2) زهرا مقدسی

زهرا مقدسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز استان تهران می‌باشد که از سال 1390، اشتغال به خدمت در دادگستری و وکالت دارد. مسلما وکلا می‌توانند هر نوع پرونده‌ای را برعهده بگیرند؛ اما برخی از آن‌ها تلاش می‌کنند پرونده و موضوعاتی را انتخاب کنند که در آن تجربه و تخصص بالایی دارند. تخصص زهرا مقدسی به عنوان وکیل خانواده در پرونده‌های طلاق توافقی، طلاق غیابی، طلاق از طرف زوج، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه در طلاق توافقی، مطالبه نفقه فرزند در طلاق توافقی و … است. در حال حاضر به صورت تخصصی به زوجین کمک می‌کند تا تمام مراحل حقوقی را برای گرفتن حق و حقوق قانونی‌شان به راحتی پشت سر بگذارند و با صلح و رضایت دو جانبه از یکدیگر جدا شوند. ایشان یک وکیل معروف طلاق توافقی در تهران می‌باشد.

شرایط، مراحل و هزینه طلاق توافقی با وکیل:

 • حضور زوجین در دفتر و تکمیل فرم توافقنامه طلاق توافقی
 • اعطای وکالت به وکیل
 • در مراحل دادرسی نیازی به حضور زوجین نیست.
 • طلاق توافقی در 30 الی 40روز کاری (تضمینی)

 

3) سحر مردانی

امروزه مباحث حقوقی، پیچیدگی و گستردگی فراوانی دارند. یک فرد عادی و بدون داشتن سواد حقوقی، طی کردن این مسیر پیچیده برایش کمی دشوار خواهد بود و همین دشواری ممکن است باعث صرف هزینه و زمان زیادی شود در حالی که با انتخاب یک وکیل خوب، با تجربه می‌توان هم در زمان و هم در هزینه‌ها صرفه جویی کرد. سحر مردانی وکیل پایه یک دادگستری، که عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می‌باشد، می‌تواند برای شما یک انتخاب بسیار مناسب در پیش‌برد پرونده‌تان شود. علی الخصوص اگر شما در زندگی زناشویی با مشکلاتی روبرو شدید که دیگر قادر به حل آن مشکلات و ادامه زندگی مشترک نیستید و در شرف طلاق توافقی هستید، با مراجعه به وکیل طلاق توافقی در تهران، سحر مردانی، و دریافت مشاوره های حقوقی لازم بدون کوچکترین تعللی در پرونده به نتیجه مطلوب خود برسید. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و مسلط به زبان انگلیسی هستند و تاکنون در زمینه دعاوی خانواده و به‌خصوص پرونده‌های طلاق توافقی در تهران، طلاق غیابی موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده‌اند.

 • رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری
 • حضور در دفتر حقوقی ایشان
 • تکمیل فرم توافقنامه طلاق توافقی
 • اعطای وکالت
 • در مراحل دادرسی نیازی به حضور زوجین نیست.
 • طلاق توافقی با ایشان، یک الی 3ماه زمان می‌برد

 

4) حمیدرضا ایزدی

در تهران، یکی از مهمترین و پرتقاضاترین پرونده‌های دعاوی خانواده، پرونده‌های مربوط به طلاق توافقی است در قانون مدنی ایران طلاق حق مسلم مرد است و به همین دلیل گرفتن طلاق برای زوجه بسیار سخت است بنابراین در اکثر مواقع زوجه موافق بر طلاق توافقی است که برطبق توافقنامه از برخی حقوق مالی و غیرمالی خود می گذرد تا زوج با طلاق او موافقت کند. برای اینکه در این توافق حقوق زوجین محفوظ بماند و پروسه جلسات دادگاه شان سریع تر به نتیجه برسد مشاوره با یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی شما را در رسیدن به این نتیجه کمک می کند.

حمیدرضا ایزدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در زمینه طلاق توافقی، در سال 1381 موفق به اخذ پروانه وکالت شدند.  ایشان می‌تواند در پروسه طلاق توافقی بعنوان یکی از بهترین وکلای دعاوی خانواده کنار شما باشد.

 • حضور زوجین در دفتر و تکمیل فرم توافقنامه طلاق توافقی
 • اعطای وکالت
 • الزامی به حضور زوجین در جلسات دادگاه نیست.
 • طلاق توافقی در کمتر از سه ماه

 

5) رضا پدرام

رضا پدرام وکیل پایه یک دادگستری، فارغ‌التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه تهران و عضو کانون دادگستری مرکز می‌باشد. ایشان با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در تمام حوزه‌های حقوقی، به ویژه دعاوی خانواده توانسته‌اند جز بهترین وکلای طلاق توافقی در شهر تهران باشند. در زیر به بررسی اینکه چرا بایستی  رضا پدرام در پرونده طلاق شما و در کنارتان حضور داشته باشند. همانطور که می‌دانید در قانون مدنی، سه نوع طلاق تعریف شده است، طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه و طلاق توافقی. اگر طلاق به درخواست یکی از زوجین باشد مراحل طولانی و سختی باید طی شود تا دادگاه خانواده حکم نهایی را صادر کند و حتی در بیشتر موارد این حکم صادر نمی‌شود. اما در طلاق توافقی که یک توافقنامه همه‌جانبه حقوقی میان زوجین است تمام مراحل کوتاه‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. چه بسا اگر ایشان بعنوان وکیل طلاق پرونده شما را پیگیری کند، حتی ممکن است در عرض یک هفته یا کمتر هم حکم نهایی طلاق صادر شود. همچنین ایشان می تواند برای استرداد جهیزیه کنار شما باشد.

پس بهترین روش برای انجام دادن طلاق توافقی سپردن روند و مراحل انجام آن به یک یا دو وکیل طلاق توافقی متخصص و مجرب در این زمینه است هر چند خود زن و شوهر هم می‌توانند مراحل طلاق را با آزمون خطا و در مدت زمان طولانی انجام دهند و حتی در بساری موارد مشاهده شده که با تنظیم دادخواست اشتباه منجر به طولانی‌تر شدن روند پرونده شده‌اند، اما ارجاع دادن پرونده به یک وکیل متخصص و مجرب به صلاح است.
شما برای ارجاع پرونده به رضا پدرام می‌توانید با حضور در دفتر وکالت ایشان که در یوسف‌آباد قرار دارد، از مشاوره‌های حقوقی لازمه برای رسیدن سریع‌تر به حکم طلاق برخوردار شوید.

رسالت کاری پدرام به این صورت است که پس از بررسی مدارک و مستندات و شنیدن صحبت‌های زوجین، توافقنامه طلاق توافقی را بین آن‌ها ثبت و به امضای هر دو نفر می‌رساند. سپس روند کار خود را در پرونده به موکلین توضیح داده و پس از جلب رضایت در مورد میزان حق‌الوکاله، کار خود را شروع کرده و در مدت زمان یک الی 2 هفته کاری می‌تواند بدون حضور زوجین در جلسات دادگاه حکم مدنظر را از دادگاه خانواده دریافت و برای ثبت طلاق در محضر به زوجین تحویل دهد.

 


 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

 

31 دیدگاه

 1. سلام.ممنون از مطالب مفیدت سایتتون. میخواستم بپرسم پروسه انجام طلاق توافقی توسط وکلای شما چندروز طول میکشه؟

  1. با سلام و عرض ادب

   برای راهنمای بهتر و دقیق‌تر لطفا با شماره های دفتر حقوقی وکیل پایتخت تماس بگیرید.

   موفق باشید.

 2. با عرض سلام و خسته نباشید.
  جهت مشاوره حقوقی بصورت حضوری بایستی از قبل وقت رزرو کرد؟

  1. با عرض سلام و ادب

   بله، برای اینکه بتوانید از مشاوره حقوقی تخصصی وکیل پایتخت به خوبی استفاده کنید حتما قبل از مراجعه حضوری جهت مشاوره وقت رزرو کنید.

   وقتتون بخیر

 3. سلام.
  ببخشید من از شوهرم وکالت در طلاق دارم.آیا میتونم با وکالتنامم طلاق توافقی بگیرم؟

  1. با سلام و عرض ادب
   بله شما میتوانید با داشتن وکالتنامه از زوج تقاضای طلاق توافقی کنید. اما بایستی سر مسائل مالی و غیرمالی نیز به توافق رسیده باشید.
   برای کسب اطلاعات تخصصی تر و مشاوره حقوقی با وکیل متخصص طلاق توافقی، می توانید به دفتر ما مراجعه کنید.
   برای هماهنگی های لازم با شماره تماس 09125370071 تماس بفرمایید.

   موفق باشید.

 4. سلام.
  با عرض سلام و خسته نباشید به شما.بنده وکیل پایه یک دادگستری هستم و در امور خانواده و پرونده های طلاق توافقی، مطالبه مهریه و دیگر موضوعات خانواده دارای تجربه میباشم و تمایل به همکاری با تیم وکلای شما و اضافه شدن نام اینجانب به لیست بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران دارم.
  لطفا راهنمایی کنید

  1. با سلام و عرض ادب خدمت شما همکار گرامی

   در صورت داشتن سابقه در پرونده های خانواده و علی الخصوص در پرونده های طلاق توافقی و کسب موفقیت در اکثر آنها، میتوانیم نام شما وکیل محترم را در لیست بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران قرار دهیم.

   برای هماهنگی های لازم لطفا با شماره 09368680166 (مدیریت داخلی) تماس بفرمایید.

  1. سلام. در صورت داشتن شرایط طلاق توافقی، بله در مدت7 الی 15 روز کاری توسط وکیل طلاق توافقی باتجریه تیم حقوقی ما، می توانید در این مدت زمان حکم طلاق رو دریافت کنید. برای مشاوره حقوقی می توانید با شماره 09125370071 تماس بگیرید.

  1. سلام و عرض ادب
   با توجه به شرایط شما، میتوانید با مشورت با وکیل طلاق توافقی در مدت زمان 3 الی 10 روز کاری طلاق خود را بدون حضور همسرتان انجام دهید. برای مشاوره با وکیل طلاق توافقی متخصص با شماره 09125370071 تماس بگیرید.

 5. سلام
  سوالی داشتم از محضرتان.
  آیا پرداخت حق الوکاله به صورت اقساط امکان پذیر هست یا خیر؟

 6. سلام. سوالم این که ایا بعد از گرفتن وکیل نیاز هست خود زن در جلسات دادگاه حضور داشته باشه یا نه؟
  بیزحمت پاسخ بدهید.

  1. باسلام.خیر.بعد از اعطای وکالت به وکیل دادگستری جهت انجام امور طلاق توافقی هیچ نیازی به حضور زن در دادگاه نمی باشد.

 7. سلام. چندتا سوال از وکلای طلاق توافقی سایت وکیل پایتخت دارم و امیدوارم نظرم ثبت بشه و وکلای محترم پاسخ بدهند.
  راههای انجام طلاق توافقی چندتاست؟ و حتما باید وکیل طلاق توافقی در کنارمان باشد؟
  مدارک لازم برای انجام طلاق توافقی توسط وکیل طلاق توافقی تیم حقوقی شما چه چیزهای است؟
  آیا برای طلاق توافقی دو طرف باید در دادگاه حضور داشته باشند؟
  طلاق با وکیل طلاق توافقی چند روز طول می کشد؟ من شنیدم که در عرض سه روز هم میشود طلاق توافقی گرفت.آیا این موضوع صحت دارد یا فقط یه تبلیغ از طرف وکلای محترم طلاق توافقی است؟
  من و همسرم تصمیم گرفته ایم طلاق توافقی بگیریم و دنبال بهترین وکیل برای طلاق توافقی هستیم. از کجا بفهمیم وکیل انتخابی مان بهترین وکیل طلاق توافقی است؟ شما با پاسخ به سوالاتم میتونید در انتخاب وکیل به ما کمک شایانی بفرمایید.
  ممنونم

  1. باسلام. درخصوص سوال اول باید عرض کنم که دو راه برای اخذ طلاق توافقی وجود دارد.راه اول اخذ وکالتنامه محضری حق طلاق از زوج در دفترخانه اسناد رسمی و راه دوم رضایت زوج به انجام طلاق توافقی و حضور زوج در دفتر وکیل و اعطای وکالت به وکیل دادگستری.
   در خصوص سوال دوم باید عرض کنم خیر. اجبار قانونی جهت اخذ وکیل در انجام پروسه طلاق توافقی وجود ندارد اما با اعطای وکالت به وکیل دادگستری، پروسه انجام طلاق توافقی بسیار سریع تر خواهد بود و نیازی به حضور زوجین در هیچکدام از مراحل دادرسی و دفترخانه طلاق نیست و کلیه پروسه طلاق توسط وکلای دادگستری انجام میپذیرد.
   مدارک لازم جهت انجام طلاق توافقی اصل کارت ملی و شناسنامه زوجین و اصل سند نکاحیه است و در صورتی که زوجه از طرف زوج، حق طلاق داشته باشد، ارائه اصل سند وکالتنامه محضری ضروری است.
   در صورتی که زوج و زوجه هردو، برای انجام پروسه طلاق توافقی وکیل اخذ کنند هیچ نیازی به حضور زوجین در دادگاه نیست و وکلای انتخابی کلیه تشریفات قانونی طلاق توافقی را انجام میدهند و حتی دفاتر طلاق را از سوی زوجین امضا مینمایند.
   انجام طلاق توافقی توسط وکیل پایه یک دادگستری، پروسه ای معمولا 20 روزه الی 1 ماهه میباشد.
   انجام طلاق توافقی ظرف مدت 3 روز امکان پذیر نمیباشد و صرفا جنبه ی تبلیغاتی دارد.البته لازم به ذکر است قبل از وضع قانون جدید طلاق توافقی در سال 1398 پروسه طلاق توافقی بسیار سریع تر انجام میگرفت و حتی در همان جلسه ی اول دادگاه، گواهی عدم امکان سازش صادر میگردید و در همان روز زوجین با مراجعه به دفترخانه طلاق، صیغه ی طلاق را جاری مینمودند اما با اجباری شدن جلسات مشاوره در قانون جدید، کمی پروسه طلاق توافقی سخت تر و طولانی تر شده است که البته انتخاب وکیل ماهر در این حوزه میتواند در تسریع کار بسیار موثر باشد.
   اگر شما به دنبال وکیل برای انجام طلاق توافقی هستید وکیلی را انتخاب نمایید که فعالیت وکالتی خود را صرفا معطوف به دعاوی خانواده و بخصوص انجام طلاق توافقی نموده است و در این زمینه پرونده های متعدد اخذ مینماید و به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارد. چرا که با تمرکز فعالیت وکیل در انجام طلاق توافقی، از تمام ریزه کاری ها و قوانین و تشریفات طلاق توافقی به صورت کامل مطلع بوده و بسیار بهتر میتواند در سریع ترین زمان ممکن رای طلاق توافقی را اخذ نماید.
   امیدوارم با توضیحات فوق جواب کلیه سوالات شما را به صورت کامل بیان نموده باشم.

 8. سلام.من و همسرم با وکیل های سایت شما طلاق توافقی گرفتیم و در هیچ کدام از جلسات مشاوره و یا دادگاه و حتی دفترخانه طلاق شرکت نکردیم.بسیار حرفه ای و عالی.
  واقعا بهترینید.

  1. سلام خدمت شما
   ممنون از پیام محبت آمیز شما و سپاس از اینکه از وکلای این لیست برای انجام خدمات حقوقی خود استفاده کردید.

 9. درود بر مدیریت سایت وکیل پایتخت.سوالی داشتم از محضرتان.برادر بنده ساکن کشور انگلیس هستند و در سامانه ثنا ثبت نام کرده اند و اکنون قصد متارکه از همسر خود را دارند.متاسفانه ایشان در کشور انگلیس پناهنده هستند و پاسپورت ندارند تا بتوانند جهت اعای وکالت به کنسولگری مراجعه کنند.و از جهتی خط موبایل معرفی شده به سامانه ثنا را نیز در اختیار ندارند تا بتوانند کد ارسالی جهت انغقاد قرارداد الکترونیک را برای وکیل ارسال کنند.فقط رمز شخص خود را دارند.میخواستم بدونم بهترین وکلای شما چه راهکاری جهت انجام طلاق توافقی ارائه میکنند چون تاحالا نزد چند وکیل معروف و با سابقه درتهران رفتم هیچکدام هیچ راه حلی ارائه نکردند.درصورت وجود راهکار قانونی خواهش میکنم پاسخ بدهند تا حضوری خدمت برسم.سپاس فراوان

 10. سلام و درود بر شما.بنده مقیم کشور ترکیه هستم و در ایران جهت طلاق توافقی وکیل گرفتم و رای طلاق توافقی صادر شده اما وکیل ام میگه برای ثبت طلاق باید گواهی عدم بارداری زوجه باشه.گواهی عدم بارداری از کشور ترکیه گرفتم و فرستادم.الان وکیل ام میگه این مدرک باید تایید بشه در ایران و این مدرک را دفترخانه طلاق قبول نکردند و گفت جهت تست حاملگی بیام ایران.میخواستم بدونم آیا راهی هست که من نیام و با همین تست گواهی عدم بارداری، طلاقم ثبت بشه چون اومدن به ایران برام خیلی سخت.هزینش هم اصلا مشکلی نیست.لطفا کمکم کنید.ممنون

 11. سلام.بنده صیغه 99 ساله با یک آقایی بودم و حاصل این ازدواج پسری 13 ساله است.الان همسرم در ژاپن و پسرم پیش پدربزرگش در ایران است. میخواستم که حضانت فرزندم را بر عهده بگیرم و فرزندم را بیارم آلمان پیش خودم.با خیلی از وکلا صحبت کردم و گفتند باید مرد و زن در دادگاه حاضر شوند تا حضانت را به من بدهند که این موضوع نشدنی است چون پدرش نمیتونه به هیچ وجه بیاد ایران.الان وقعا نمیدونم چکار میشه کرد که فرزندم را بیارم پیش خودم.لطفا راهنمایی کنید.اگر امکانش هست بفرمایید من چکاری باید انجام بدم.ممنون

 12. چند سال پیش طلاق توافقی گرفتم و الان میخوام مجددا ازدواج کنم، یه مشکل اساسی دارم که سند طلاق ام رو گم کرده ام و برای عقد به محضر مراجعه کردیم ولی محضر میگه باید سند طلاق را برای ثبت عقد ارائه بدم. الان باید چکار کنم؟

 13. من و همسرم با وجود یک فرزند شیرخوار دو ساله تصمیم گرفتیم بصورت توافقی طلاق بگیریم. و برای اینکار پیش یه وکیل رفتیم. پیش وکیل توافق کردیم که همسرم یه مبلغی را به من بده و من حضانت بچه را بهش بدم و ازش طلاق بگیرم. اینمورد را هم با سایر توافقات در توافقنامه نوشتیم و امضا کردیم. وکیل طلاق توافقی هم برای تایید مهر زد. ولی من الان خیلی پشیمانم و خیلی فکر کردم دیدم نمیتونم از فرزندم بگذرم، اخه هم داره شیر میخوره و هم شدیدا به من وابسته است. الان که پشیمون شدم چکار کنم؟ یه راهکاری به من نشون بدید. اینم بگم هنوز طلاق نگرفتیم و طلاقمان ثبت نشده است.

  1. باسلام. حضانت فرزند هم حق است و هم تکلیف.و هیچکدام از زوجین نمیتوانند از وظایف خود استنکاف نمایند.از آن جا که حضانت فرزند تا 7 سالگی با مادر میباشد و شما هنوز طلاق نگرفته اید و تعهد شما فرعی و برای ثبت طلاق توافقی بوده است که در عمل صورت نپذیرفته است و با توجه به این امر که فرزند 2 ساله شیرخوار نیاز حیاتی به مادر خود دارد لذا کماکان حضانت فرزند با شماست و جای نگرانی نیست.موفق باشید

 14. سلام خدمت مسئول سایت وکیل پایتخت.
  من ساکن ترکیه هستم و از همسرم که ساکن آلمان هست درصدد گرفتن طلاق بصورت توافقی بودیم ولی متاسفانه مشکل ثبتنام در ثنا داشتیم و امکان برگشتمان به ایران هم مقدور نبود. توسط همین سایت با جناب آقای صابر عرب آشنا شدیم و به این وکیل محترم وکالت دادیم تا گارههامون رو انجام بدهند. ایشان واقعا برای سرعت بخشیدن به کارهامون تمام تلاش خودشان را کردند و در اسرع وقت و کمترین زمان ممکنه کار ما رو انجام دادند. چون از طریق این سایت با جناب عرب آشنا شدیم، خواستم هم از سایت شما بابت معرفی بهترین وکلای طلاق توافقی تشکر کنم و هم از آقای عرب. امیدوارم همیشه سربلند و پاینده باشید.

 15. وقتتون بخیر باشه. من و شوهرم جدا از هم زندگی میکنیم ولی طلاق هم نگرفتیم، دو تا فرزند دختر داریم که نزد من هستند. چند وفتی هست شوهرم از کارافتاده شده و نمیتونه کار کنه، برای اینکه بتونم سرپرست خانواده بشم باید به کجا مراجعه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا