بهترین-وکیل ملکی -در-تهران

3.6/5 - (533 امتیاز)

بهترین وکیل حقوقی می تواند مسیر زندگی یک فرد را عوض کند. هر ساله تعداد بسیار زیادی پرونده در دادگاه های کشور ما به جریان می افتند و تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه ما درگیر این  دعاوی حقوقی و اداری و کیفری می شوند. مسائل حقوقی و قضایی، امور تخصصی به شمار می روند و بیشتر افراد جامعه نسبت به آن بی اطلاعند و یا لااقل، اطلاعات کمی در آن حوزه دارند. همین امر باعث می شود که بدون کمک گرفتن از یک وکیل با تجربه و مجرب، دردسر و گرفتاری این دسته از افراد زیاد شود و هزینه های مادی و معنوی زیادی بر آن ها تحمیل گردد. در نهایت هم احتمال این که بدون کمک گرفتن از بهترین وکیل حقوقی، نتیجه مطلوبی از دعاوی حقوقی و اداری و قضایی حاصل شود، خیلی زیاد نیست.  وکیل پایه یک دادگستری به فردی گفته می‌شود که حداقل دارای مدرک لیسانس از رشته حقوق یا رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی است. البته صرف گرفتن مدرک دانشگاهی، کافی نیست و  شرکت در آزمون کانون وکلای دادگستری و پذیرش در آن نیز شرط دیگری است که لازمه دریافت عنوان وکیل پایه یک دادگستری است. علاوه بر اینها، فردی که در آزمون کانون وکلای دادگستری پذیرفته می شود، نیاز به گذراندن ۱۸ ماه کارآموزی نیز دارد. انتخاب بهترین وکیل از مهم‌ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی باید در نظر بگیرید. معیار انتخاب بهترین وکیل، ویژگی‌های بهترین وکیل در این مقاله بیان شده است. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل بخصوص در تهران است. در دنیای امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود که درگیر پرونده‌های حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید. داشتن وکیلی با مهارت و تخصص کافی می‌تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید. در این مقاله لیست 10تایی از بهترین وکیل‌های تهران را معرفی کرده‌ایم.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل تهران را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در تهران چیست؟ برای انتخاب بهترین وکیل تهران باید معیارهایی چون مدرک تحصیلی، درصد پیروزی آرا، میزان پیگیری پرونده‌های قبلی، سابقه و مدت فعالیت، میزان رضایت موکلین قبلی و مبلغ حق الوکاله در نظر گرفته شود و تمامی این موارد در بهترین حالت ممکن جزو ویژگی‌های وکلای مجموعه وکیل پایتخت بوده و همان‌طور که از نام مجموعه ما پیداست، هدف ما ارائه بهترین خدمات حقوقی در تهران بوده و مجموعه ما برترین وکیل‌ها می‌باشد. مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل برتر تهران، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

fijvdk

1) گودرز افتخار جهرمی

گودرز افتخار جهرمی حقوقدان، وکیل پایه یک دادگستری، عضو سابق هیئت علمی مرکز، رئیس سابق دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، رئیس چندین دوره کانون وکلای دادگستری مرکز و عضو اسبق شورای نگهبان  و … می‌باشد. جهرمی از اوایل انقلاب اسلامی دارای مسولیت‌های مختلفی بوده و به همین دلیل در روزنامه گل آقا به ایشان لقب ابوالمشاغل داده شد.

آثار تالیفی و تحقیقی دکتر افتخار جهرمی عبارتند از:

بررسی تطبیقی شورای نگهبان و شورای قانون اساسی در فرانسه
مقدمه ای بر مطالعات تطبیقی حقوق
دیوان داوری دعاوی ایران- ایالات متحده و عملکرد آن در قلمرو حقوق بین الملل
انواع جزوه های درسی حقوق
مقاله های حقوقی متعدد که در نشریه های داخلی به چاپ رسیده است.

 • آدرس دفتر: فرمانیه شرقی، خیابان شهید عسکریان، پلاک ٢٩، واحد یک

موقعیت دفتر در نقشه:


2) امیرحسین آبادی

امیر حسین آبادی در سال 1327 در تهران به دنیا آمد. حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی به مدت 20 سال و قاضی بازنشسته دادگستری می‌باشد. ایشان سابقه سه دوره عضویت در هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز را دارد و در سال 95 ریاست کانون مرکز برعهده ایشان بود. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی حقوق خصوصی از دانشگاه تهران، همچنین از دانشگاه مونتسکیو فرانسه دکترای حقوق خصوصی را دریافت کرده است. تاکنون در مجلات معتبر ایران، 8 مقاله از حسین آبادی چاپ شده است.

 • آدرس دفتر : خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از استاد مطهری، کوچه شکر آبی پلاک 10

 


مسعود اسلامی مهر - وکیل تهران
مسعود اسلامی مهر - وکیل تهران

3) مسعود اسلامی‌مهر

مسعود اسلامی‌مهر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از کانون وکلاء مرکز، با 22 سال سابقه کار وکالت و بعنوان رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا افتخار دارد با اتکاء به تجربه طولانی در شرکت‌های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده‌های قضایی خاص با ارائه خدمات مشاوره‌ای و وکالتی در دعاوی حقوقی، تجاری، کیفری و به‌ویژه در امور ملکی و در موارد ذیل همکاری نماید از آن جمله:

 1. وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت‌های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 2. وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی.
 3. وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت
 4. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 5. وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون‌های ماده صد شهرداری، کمیسیون‌های ماده 56 جنگل‌ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 6. داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت‌های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله‌ای از رسیدگی که باشد.

لذا یکی از اهداف آقای مسعود اسلامی مهر بعنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه‌های حقوقی و تجاری می‌باشد.

 • آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق(نفت) شمالی،خیابان دامغانی (یازدهم)پلاک 38، واحد2
 • شماره بهترین وکیل تهران: 09121932428 
 • شماره دفتر: 02122221867021264137660212641376302126413112
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

 

موناترابی- وکیل تهران
موناترابی- وکیل تهران

4) مونا ترابی

مونا ترابي، وكيل پايه يك دادگستري، عضو كانون وكلاي مركز با بيش از 10سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق‌ترين وكلاي ايراني، كارشناس ارشد حقوق خصوصي و مديريت موسسه حقوقي بين المللي عدالت آريايي با در اختيار داشتن مجموعه‌ايي قوي و متبحر در پرونده‌هاي متعدد كيفري و ملكي … افتخار دارد با ارايه خدمات حقوقي و جزايي و تجاري به كليه اشخاص اعم از حقيقي و حقوقي در موارد ذيل اقدام نمايد:

 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 •  وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت‌ها
 • وکالت در کمیسیون‌های ماده 100شهرداری و کمیسیون‌های مالیاتی
 •  تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی تخصصی با خانم ترابی یکی از  وکلای زبده تهران می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس دفتر1: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک129، طبقه5، واحد505
 • آدرس دفتر2: تهران، ظفر، نفت(مصدق)شمالی، خیابان دامغانی(11)، پلاک38، واحد2
 • شماره بهترین وکیل خانم تهران: 09121979750
 • شماره دفتر: 02122097090

 


 

بهترین وکیل در تهران
امین گلریز - وکیل تهران

5) امین گلریز

دکتر امین گلریز، وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و عضو کانون وکلای مرکز می‌باشند. ایشان دارای سوابق درخشان کاری و علمی از جمله فارغ التحصیل رتبه یک دکتری حقوق، رتبه دوم کارآموزی قضات، عضو هیات علمی دانشگاه، پژوهشگر برتر کشور، نویسنده کاملترین شرح بر قانون مجازات اسلامی می‌باشد. دکتر گلریز همچنین دارای سابقه قضاوت نیز هستند.

حسن سابقه صداقت در گفتار، عملکرد و پیگیری مجدانه در روند پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در سابقه کاری ایشان قبول پرونده‌های کلان حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی نیز مشاهده می‌گردد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

 • آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی(سعدآباد)، نبش بن بست یکم، پلاک2، طبقه2
 • شماره بهترین وکیل تهران: 09120899917
 • شماره دفتر: 02122732919
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 


آذین طالبی - وکیل تهران
آذین طالبی - وکیل تهران

6) آذین طالبی

آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با شماره پروانه 1635 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت و دفاع از حق، با قدرت و نفوذ کلام و همچنین ایشان با بکارگیری درست از تخصص توانسته با درصد بالای رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر قرار دهد.

وکیل آذین طالبی سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، صورتمجلس تفکیکی، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، ابطال سند مالکیت، خلع ید مشاعی، دستور فروش مال مشاع و ...)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ دعاوی خانواده از قبیل(طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و... ) دارند. ایشان بصورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی، وصول مطالبات، اختلافات ناشی از قراردادها، شرایط عمومی و خصوصی پیمان و تنظیم قرارداد، فعالیت و قبول پرونده می نمایند.

جهت اعطای وکالت به آذین طالبی یکی از وکلای خبره تهران، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17
 • شماره بهترین وکیل خانم تهران: 09122989050
 • شماره تلفن وکیل: 09120403134
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 


7) بهمن کشاورز

بهمن کشاورز وکیل دادگستری و حقوقدان ایرانی در سال 1323 به دنیا آمد. سوابق تحصیلی ایشان لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه تهران، فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی، همچنین کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی می‌باشد. متاسفانه در 3 اردیبهشت سال98 آقای کشاورز به دلیل ایست قلبی در بیمارستان مهراد تهران درگذشت. چقدر حیف شد که خانواده حقوقی بهترین وکیل خود را از دست داد. روحشان شاد و یادشان همیشه گرامی!

کشاورز در دو دوره ریاست اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران را بر عهده داشت. همچنین در سال 1385 به سمت ریاست کانون وکلای مرکز منصوب شد.

از ایشان آثار زیادی بر جای مانده است، آیین تنظیم قراردادها، سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت در حقوق ایران و فقه اسلام، هنر دفاع در دادگاه‌ها استراتژی و تاکتیک، بررسی تحلیلی روابط اقتصادی موجر و مستأجر مصوب و... نمونه‌ای از آثار کشاورز می‌باشند. بهمن کشاورز به عنوان یک چهره محتاط معروف بود. بعضی اوقات از او با صفت محافظه کاری یاد می‌شد. هر چند خود ایشان اعتقاد داشتند که تعریف محافظه کار و غیر محافظه کار و افراطی و ... در متون ادبی و سیاسی در ایران، تعریف روشنی ندارد و بر حسب موارد و زمان‌ها و مکان‌ها بسیار متفاوت است.

برخی از پرونده‌های مشهور:

غلامحسین کرباسچی: (شهردار سابق تهران) در سال 1376 کرباسچی با اتهامات مالی بسیاری روبرو و سپس سال 1377 بازداشت شد. این پرونده با وکالت بهمن کشاورز و در دادگاهی به قضاوت غلامحسین محسنی اژه‌ای برگزار شد. کرباسچی به ۳ سال زندان و ۱۰ سال انفصال از خدمات دولتی و بازگرداندن اموال محکوم شد. همچنین به دلیل تضییع سه و نیم میلیارد (که نیمی از آن به حساب شهرداری تهران بازنگشته بود ) به 4 سال زندان و ۶۰ ضربه شلاق تعلیقی محکوم شد.

سمیه و شاهرخ:  وکالت پرونده سمیه و شاهرخ، دو جوان عاشقی که متهم به قتل دو کودک بودند، را برعهده داشت. در دهه هفتاد، این دادگاه از سوی عموم مردم پیگیری می‌شد و تمام روزنامه‌ها درباره آن مطلب می‌نوشتند. در نهایت این پرونده با گذشت پدر سمیه مختومه و سمیه به 12 سال زندان و شاهرخ هم به 10 سال زندان محکوم شدند. بعد از اتمام دوران محکومیت‌شان، شاهرخ به خارج از ایران می‌رود و سمیه نیز با شخص دیگری ازدواج کرده است.

 

 


 

محمد تقی‌زاده - وکیل تهران
محمد تقی‌زاده - وکیل تهران

8) محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق‌ترین و با‌تجربه‌ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می‌باشند. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت‌نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور و علی الخصوص تهران قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده‌های کلان و جنجالی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری و ... مشاهده می‌گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و همچنین ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می‌باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

هموطنان در اقصی نقاط ایران، در صورت نیاز به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه، تنظیم انواع  قرارداد و ... می‌توانند با دکتر محمد تقی زاده تماس گرفته و ایشان پس از مشاوره تلفنی، شنیدن اظهارات موکل و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان‌های مجازی، براساس خواست موکل نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز موکلین در سراسر ایران اقدام می‌نماید.

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

 • آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه2، واحد4
 • تلفن همراه بهترین وکیل تهران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464
 • شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

 


 

شس

9) غلامعلی ریاحی

یکی از وجه تمایز بیشتر پرونده‌های غلامعلی ریاحی، سیاست می‌باشد. بیشتر پرونده‌های معروف او در دفاع از اشخاص مشهور سیاسی است و یا مربوط به اتفاقات سیاسی و اجتماعی و مطبوعات می‌شود. این وکیل پرونده‌های خود را خیلی کمتر رسانه‌ای می‌کند و همیشه احتیاط را رعایت می‌کند. متاسفانه وکیل غلامعلی ریاحی پس از تحمل دوره‌ای بیماری سرطان، بعد از یک هفته ماندن در کما، روز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ درگذشت.

برخی از پرونده های مشهور ریاحی

مه آفرید خسروی:  او آخرین وکیل پرنده یکی از متهمین فساد 3 هزار میلیاردی بود که در نهایت موکلش به اعدام محکوم و حکمش هم در سال 1393 اجرا شد. در اوایل وکیل پرونده «مه آفرید خسروی» شخص دیگری بود که او استعفا داد و در نهایت غلامعلی ریاحی وکالت این پرونده را به عهده گرفت.

مطبوعات: غلامعلی ریاحی پرونده وکالت بسیاری از پرونده‌های مطبوعات توقیف شده را به عهده داشته است. از جمله پرونده روزنامه‌هایی مثل جامعه و ایران و بهار را وکالت کرده است. در برخی مواقع تلاش‌هایش نتیجه مورد نظر را در پی نداشته و البته در برخی موارد مانند روزنامه ایران، توانسته با دفاعیاتش برخی حکم ها را تقلیل دهد.

 سعید حجاریان: نزدیک به چهارده سال، «ریاحی» وکالت خانواده حجاریان را به عهده داشت و در پرونده های مختلف او را همراهی می‌کرد. در سال 88 حجاریان به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی دستگیر شد و در طول مراحل بررسی این پرونده، ریاحی به دلایل نامشخص از وکالت او کناره‌گیری کرد.

فائزه هاشمی: با اینکه وکالت پرونده‌های خانواده هاشمی رفسنجانی به عهده محمود طباطبایی است اما در مورد فائزه هاشمی، غلامعلی ریاحی وکالت او را به عهده گرفت. فائزه هاشمی در سال 90 به شش ماه حبس تعزیری و پنج سال محرومیت از برخی حقوق اجتماعی محکوم شد که این محکومیت خود را در زندان سپری کرد. هاشمی در ماه‌های آخر زندان خود به واسطه بر هم زدن نظم زندان اوین در حین گذراندن دوران محکومیتش با پرونده قضایی جدیدی روبرو شد. ریاحی چندی بعد اعلام کرد که خانم فائزه هاشمی از این اتهام تبرئه شد.

 


10) میترا ضرابی

میترا ضرابی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از مدرسین خوب در زمینه حقوق مدنی و یک وکیل خوب زن است. در حال حاضر عضو اصلی هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز است. عضو هیات علمی گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند و استاد حقوق مدنی است. بایسته‌های حقوقی نام کتابی است که او و سلیمان اکبری، بطور مشترک به چاپ رسانده‌اند. این کتاب شامل 3 قسمت است که قسمت اول آن در دانشگاه و مقطع کارشناسی تدریس می‌شود. از ویژگی‌های بارز این کتاب می‌توان به نکات ماده به ماده قانون مدنی، تشریح و ذکر نکات قوانین خاص مرتبط با قانون مدنی، و شرح آراء وحدت رویه در حقوق مدنی اشاره کرد.

 • آدرس دفتر : خیابان اسد آبادی (یوسف آباد)، نرسیده به خیابان چهارم ، پلاک ٣٨

[divider style="solid" top="20" bottom="20"]

وکیل حقوقی به چه وکیلی گفته می شود؟

وکیل حقوقی کسی است که در امور حقوقی، نمایندگی یک فرد حقیقی و یا فرد و نهاد حقوقی را بر عهده می‌گیرد و در دادگاه و سایر مراجع قضایی و غیر قضایی، به احقاق حقوق موکل خود می‌پردازد. فراموش نکنیم که هم طرح دعوا و هم دفاع از دعوای مطرح شده، هر دو مسائل تخصصی و سخت و پیچیده هستند و نیاز به وکیل دارند. امروزه خود وکالت هم به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود. در واقع یک وکیل ممکن است تمام تمرکز و وقت خود را بر روی مسائل  غذایی مربوط به اختلافات خانوادگی و طلاق و غیر بگذرد و یک وکیل دیگر در مسائل حقوقی و اداری متمرکز باشد. به بیان دیگر، وکلا در حوزه‌های مختلفی به کسب تجربه و تخصص می‌پردازند.

بهترین وکیل حقوقی تهران را می‌توانید از طریق پرس جو و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی و یا مراجعه حضوری به کانون وکلا، پیدا کند. برای پیدا کردن بهترین وکیل حقوقی از طریق فای مجازی، بایستی به نظرات کاربران که در صفحات پروفایل هر وکیل نوشته می شود دقت کنید. اگر قصد انتخاب بهترین وکیل حقوقی تهران را برای پیگیری پرونده حقوقی داشتید، به سابقه آن وکیل و پرونده‌هایی که تاکنون به سرانجام رسانده است هم دقت کنید. در کلان شهری مثل تهران، تعداد وکلایی که  پرونده‌های حقوقی را وکالت می‌کنند زیاد است؛ در نتیجه پیدا کردن یک وکیل خوب با صرف اندکی وقت راحت‌تر از شهرستان‌های کوچک خواهد بود.


بهترین-وکیل-صابر-عرب

تعهدات یک وکیل نسبت به موکل خود کدام است؟

تعهدات و وظایف وکیل و موکل نسبت به هم در قرارداد وکالت ذکر می‌شود و اگر بخواهیم به وظایف وکیل تهران اشاره نماییم می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 1. وکیل در قبال زیان‌های مادی یا منعوی که به واسطه‌ی سهل انگاری او به وجود آمده مسئول بوده و به همین دلیل باید در امور حقوقی دقت بالایی داشته باشد.
 2. تحت اولویت قرار دادن مصلحت موکل در هر موردی وظیفه‌ی وکیل بوده و در این مورد او باید دقت کافی را داشته باشد.
 3. بازگرداندن کلیه‌ی اسناد و مدارک موکل بعد از پروسه‌ی حقوقی، یکی دیگر از وظایف وکیل بوده و باید تمامی اسناد بدون کوچکترین مشکلی به موکل بازگردانده شود.
 4. تسلیم نمودن صورت حساب وکالت باید توسط وکیل برای موکل صورت بگیرد و وکیل باید در کلیه‌ی امور امین موکل خود باشد.

 

موکل نسبت به وکیل تهران چه تعهداتی دارد؟

همان‌طور که وکیل نسبت به موکل خود تعهداتی دارد، موکل نیز نسبت به وکیل دارای تعهداتی است. در این باره از جمله تعهدات موکل نسبت به وکیل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. پرداخت حق الوکاله توسط موکل در زمان مقرر جزو وظایف موکل بوده و به نوعی تعهداتی او به حساب می‌آید.
 2. به‌طور معمول هزینه‌هایی چون ثبت دادخواست، شکوایه و ایاب و ذهاب وکیل تهران به عهده موکل است و این مبالغ باید پرداخت گردد.
 3. کلیه‌ی اسنادی که برای دادگاه نیاز می‌شود باید توسط موکل به وکیل ارائه گردد و در این باره نباید موکل کوتاهی کند چرا که ممکن است روند پرونده به تعویق بیافتد.

 

کلام پایانی

ما در مطالب این صفحه در رابطه با وکیل تهران سخن گفتیم و برای انتخاب بهترین وکیل در تهران نیز اطلاعات مفیدی به شما همراهان گرامی ارائه دادیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد و همچنین مفهوم وکیل پایه یک دادگستری و وکیل حقوقی را به شما توضیح دادیم و تفاوتی که وکیل حقوقی با وکیل کیفری دارد را نیز بررسی کردیم. همچنین ویژگی های یک وکیل خوب در تهران را نیز ذکر کردیم؛ وظایفی که یک وکیل حقوقی در قبال پرونده و در قبال موکل خود دارد هم در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت؛ در این مقاله راه های انتخاب بهترین وکیل دادگستری در تهران را نیز به شما معرفی کردیم. اگر می خواهید بدانید که در چه مواردی می توانید وکیل انتخابی خود را به جای خود به جلسه دادگاه بفرستید، از اطلاعات موجود در این مقاله استفاده کنید. اگر به دنبال یک وکیل خوب و با تجربه و متعهد با حق الوکاله مناسب هستید با شماره تلفن های وکلای پیشنهادی ما در این سایت تماس حاصل کنید. همچنین شما می ‌توانید تجربیات خود را در مورد وکلای مختلف در قسمت نظرات کاربران در پروفایل هر وکیل ثبت نمایید.

. ما سال‌ها در زمینه‌های مختلف حقوقی کار کرده‌ایم و همواره برای محقق شدن اهداف موکلان خود تلاش کردیم و سابقه‌ی کاری ما بیانگر تلاش‌های ما می‌باشد. ممنون از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در تهران – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل در تهران یاری کنیم.

 

 

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

98 Comments

 • بهترین وکیل های تهران در این متن دارای چه ویژگی هایی هستند و بر چه اساسی به عنوان بهترین وکیل تهران انتخاب شده اند؟

  • سلام. سایت وکیل پایتخت لطفا در مورد ملاک های انتخاب بهترین وکیل توضیحاتی بدهید و اینکه از کجا تشخیص بدیم وکیلی که انتخاب کردیم یکی از وکیل های خوب و کاربلد است؟ چون که اکثرا در همان جلسه اول برگه وکالت را تنظیم می کنند و قرارداد وکالت بسته می شود و بعد از یکی دو جلسه متوجه می شوی زیاد وکیل کاربلد و ماهر و حرفه ای نیستن.
   یه سوال دیگه هم داشتم آیا بعد از عقد وکالت می شود آن را باطل کرد؟ در اینصورت وکیل خسارت دریافت می کند؟
   ممنونم

   • سلام. در خصوص سوال اولتون باید عرض کنم که سایت وکیل پایتخت، معیارهای متعددی جهت معرفی بهترین وکیل و وکیل خوب بکار گرفته است، از جمله: تحصیلات حقوقی و آکادمیک وکیل، تسلط وکیل در استنباط و استدلال از قوانین مدونه، شرکت وکیل در کلاس‌های آموزشی و حرفه‌ای و اخذ گواهینامه‌های معتبر داخلی و بین المللی، تعهد وکیل در انجام موضوعات وکالتی، فن بیان قوی وکیل در دادگاه و محاکم، نحوه نگارش لوایح دفاعیه، معروفیت وکیل در محاکم دادگستری، رضایت موکلین از وکیل و …
    در خصوص سوال آخر شما باید بگم که موکل بعد از امضای وکالتنامه و انعقاد قرارداد تا زمانی که وکیل اقدام وکالتی انجام نداده باشد، می‌تواند قرارداد وکالت را یک طرفه فسخ نماید و خسارتی از این جهت به وکیل پرداخت نمی‌شود.اما اگر وکیل اقدام وکالتی را انجام داده باشد مبلغ پیش پرداخت بعد از فسخ وکالت، به موکل مسترد نخواهد شد.

  • ممنون از اینکه وکلای کارکشته تهران را گذاشته اید بهمن کشاورز و گودرز افتخار و آبادی و….

 • اینجانب به خاطر موقعیت کاری ام تجربه بسیار زیادی در کار با وکلا داشتم.موقع سرچ در گوگل با مقاله بهترین وکیل تهران روبرو شدم و لازم دونستم که نظر و تجربه شخصی ام را در مورد بهترین وکیل بیان کنم.
  بهترین وکیل کسی است که در ابتدا دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه های مختلف حقوقی داشته باشد و اگر نمیتواند کاری را انجام دهد حتما به موکل خود صادقانه اعلام کند تا وقت و هزینه موکل را هدر ندهد.
  بهترین وکیل باید همیشه با مطالعه قوانین و مقررات حقوقی اطلاعات خود را به روز نماید و از آخرین مقررات و قوانین کشور اطلاع داشته باشد.
  بهترین وکیل بایست با موکل خود روراست بوده و صرفا بخاطر قبول پرونده و دریافت حق الوکاله به موکل امید واهی ندهد و اگر رای دادگاه از نظر شخص وکیل به نفع موکل صادر نمیشود در همان جلسه مشاوره حقوقی به موکل اعلام کند.
  و اینکه اسرار موکل را حفط کند و امانت دار خوبی باشد و به دنبال مصلحت موکل بوده و اگر مصلحت موکلش در سازش است حتما موکل خود را به سازش تشویق کند و مسلما مصالحه پرونده از هدف های یک وکیل خوب است.
  وکیل خوب باید همیشه پیگیر روند پرونده باشد و صرفا با تماس تلفنی و تاکید موکل پرونده را پیگیری نکند.
  در آخر پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از ضایع شدن حقوقتان همیشه و قبل از هرکاری با وکیل پایه یک دادگستری بخصوص وکلای خوب و متخصص مشورت کنید.
  اگر شما هم نظری در مورد ویژگی ها و خصوصیات یک وکیل خوب دارید حتما زیر پست من نظر دهید.
  با تشکر از سایت وکیل پایتخت

  • سلام
   ممنونم از شما آقای ایزدی بابت اینکه نظرتون رو با سایت وکیل پایتخت به اشتراک گذاشتید.
   تمام مواردی که فرمودید کاملا درست و به جا بود. ما در لیست 10تایی از بهترین وکیل های تهران تمام سعی خود را بر این قرار دادیم تا وکلای انتخابی مان ویژگی های برازنده یک وکیل خوب و متخصص و مجرب را در کلان شهر تهران داشته باشند.
   امیدواریم این مقاله در انتخاب بهترین وکیل تهران برای کاربران اینترنتی موثر قرار بگیرد.

   • سلام وقتتون بخیر ممنون میشم یک وکیل خوب برای پرونده های مربوط به اراضی معرفی کنید خیلی ممنون

  • چقدرجالب در مورد وکیل های خوب نظر دادید، منم تجربه زیادی با وکلا داشتم متاسفانه نمیشه گفت که همشون کاری هستند فقط بعضی هاشون واقعا پیگیر پرونده هام بودن و بعضی دیگه از وکیل ها هم کار انجام نمیدادن و تا بهشون یاد اوری میکردی فقط شماره حساب میدادن که پول واریز کنید. شاید باور نکنید من برای یه پرونده حقوقی توی تهران سه تا وکیل عوض کردم تا تونستم یه وکیل خیلی خوب تهران رو پیدا کنم. الان هم کاملا ازشون راضی ام خیلی خوب و کاری و پیگیر هستند و اکثرا هم نتایج خوبی گرفتیم. نگذاشتن حق من ضایع بشه.

    • سلام.توی این مقاله وکیل های خوب تهران رو معرفی کردن خب چرا باهاشون تماس نمیگیرید؟من اکثرشون رو میشناسم و واقعا هم جز بهترین وکیل های تهرانن، معروف هم هستن، ( البته به جز آقای کشاورز محترم که متاسفانه فوت شدن) بقیه همگی دفتر دارن و می تونید راحت ازشون مشاوره بگیرید.
     عملکرد هر وکیلی به مورد پرونده و موضوع حقوقی شما هم بستگی داره و اینطور نیست که اگه پرونده شما هیچ مدرکی به نفع شما نداره، وکیل بتونه کاری انجام بده. مهارت وکیل وقتی روی پرونده تاثیر داره که دلایل کافی برای برد پروندتون داشته باشید. چون دیده میشه که شخصی هیچ مدرکی دلیلی نداره و انتظار داره وکیل های خبره بتونن براشون کاری انجام بدن. خلاصه خاستم بگم که اگه مدارکتون درست و کامل باشه اونوقت که وکیل به کمک شما میاد و پرونده رو به نفع شما تمام میکنه، وگرنه هیچ وکیلی توان انجام کاری را نداره. حالا نمیدونم تونستم در انتخاب وکیل به شما کمک کنم یا نه.
     توجه هم داشته باشید که تمام وکیل های خوب حق الوکاله خوب و با توجه به تجربه و تبحرشون دریافت میکنن. موفق باشید

     • هو الوکیل
      دقیقا مسئله حائز اهمیت این هستش که باید مدارکی برای اثبات حق وجود داشته باشه و الا بهترین وکیل دنیا هم وقتی مدرک نباشه و دلیلی نباشه علی رغم استفاده از تمام خلاقیتش نمیتونه اون رو اثبات کنه حالا هر چقدر هم تسلط به قوانین داشته باشه.

   • سلام آقای هاشمی ، اگر واقعا وکیل شما ، کاربلد و دلسوز و ضمنا به تمام وقوانین مالی و قانونی آشنا هستند ، لطفا مشخصات ایشان رابفرمائید تا من باایشان تماس بگیرم ، با احترام سعادت

   • سلام کاش اسم و ادرس ایشون (وکیل)رو میفرمودین تا ماهایی که مشکل وکیل خوب داریم هم بشناسیمشون و …
    ممنون میشم معرفی بفرمایید تشکر

  • سپاس از سایت وکیل پایتخت

   یه سوالی داشتم ازتون که امیدوارم جوابش رو بدید، اگر ما وکیل گرفتیم و از نحوه کار و رسیدگی به پرونده راضی نبودیم، یعنی من بعنوان موکل از وکیل خود راضی نباشم، در این صورت چکار باید کرد؟

   • سلام.شما میتونید در صورتی که از وکیل خود راضی نباشید وکیل را طی یک لایحه عزل نمایید.چون وکالت از عقود جایز هست و هرکدام از طرفین میتوانند در صورت تمایل عقد وکالت را برهم بزنند.وکیل حق استعفا در پرونده را دارد و موکل هم حق عزل وکیل خود را دارد.

  • سلام.برادر بنده وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند و به همین علت من با شغل وکلا و سختی های این حرفه و مشکلاتش کاملا آشنا هستم.در تکمیل فرمایشات شما که همگی درست و بجا بودند باید عرض کنم که در خصوص پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل ذکر این نکته مهم هست که وکیل صرفا با ابلاغ و دعوت از سوی دادگاه موظف هست که در مراجع قضایی حضور پیدا کند و وکیل وظیفه قانونی ندارد که هر روز بابت پیگیری پرونده ای به دادگاه مراجعه کند که البته بهترین وکلای دادگستری و وکیل خوب، برای پیروزی و اخذ موفقیت در پرونده در صورت صلاحدید و به صورت متعارف، پیگیری پرونده های خودشان را انجام میدهند.

 • سلام.میخواستم بدونم بهترین وکلای لیست شما در چه پرونده هایی تخصص دارند؟آیا در تمامی موضوعات حقوقی قبول وکالت میکنند یا فقط وکالت برخی از دعاوی حقوقی را میپذیرند؟
  باسپاس.

  • سلام
   بله، وکلای دکر شده در این صفحه در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و بقیه دعاوی قبول وکالت می‌کنند. مگر اینکه موردی باشد که خود وکیل محترم بنا به تشخیص و صلاحدید خودشان از قبول پرونده امتناع کنند.

 • همیشه برام جای سوال بود که بهترین وکیل تهران کیست؟ به نظرم این جمع از ده وکیل برتر تهران، درست ترین جمع از وکلاست.

  • سلام
   ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتونیم در این صفحه از سایتمان اسامی برگزیده‌ترین وکلای خوب تهران را قرار دهیم.

  • به این نکته هم باید توجه داشته باشید که اکثرا بهترین وکیل ها بخصوص در شهر تهران، بهترین حق الوکاله رو هم از موکلش می گیرند و حق الوکالشون هم بهترین و هم بیشترین هست.

  • به نظر من این مقاله و معرفی وکیل خوب یکی از بهترین مقالات در حوزه وکالت هست. امیدوارم کاربران و کسانی که به این سایت و صفحه مراجعه می کنند بتونن بهترین استفاده را داشته باشند. ممنون از سایت خوبتون

   • سلام خدمت شما. دقیقا همینطور هست. بنده یه مشکل ملکی داشتم که سه سال درگیرش بودم. بساز بفروش هستم و با شریکم به مشکل خوردم و شریکم تمام قفل های ساختمان رو عوض کرده بود و به من اجاره ورود نمیداد. خلاصه من مونده بودم و نمیدونستم چکار کنم. دوسال پیش به یه وکیل مراجعه کردم که متاسفانه دادخواست اشتباه مطرح کرد و من دو سال عقب انداخت. من به شماره تلفن این سایت زنگ زدم و یه وقت مشاوره از وکیلش گرفتم و دو جلسه مشاوره رفتم و با هم به توافق رسیدیم و الان چندماهی میشه که باهاشون همکاری داریم و تونستم یکی از واحدهارو پس بگیرم و انشالله و به کمک وکیل های خوبی که از این سایت پیدا کردم به بقیه حق و حقوقم هم خواهم رسید. خلاصه خواستم نظرم و نتیجه ای از کار با وکیل محترم را گرفتم با شما در میان بزارم. وقتتون بخیر

    • سلام عرض ارادت. جناب شما در مورد پرونده ای که با وکیل محترمی که فرمودید آیا به نتیجه مثبت رسیدید؟

 • چرا وکلا همیشه خوشتیپ هستند؟ آیا توی قانونشون خوشتیپ بودن و توجه به پوشش مسئله مهمی هست؟ یعنی موظف هستند که همیشه با کت و شلوار یا پوشش رسمی برای بانوان حضور داشته باشند؟ من چندباری که توی دادگاه بودم دیدم وکلا به هم میگن، امروز چقدر خوشتیپ شدید؟ این مکالمشون برام خیلی جالب بود. کاشکی تمام اداره جات هم موظف می کردند که کارمندهاشون خوشتیب، رسمی و یک دست لباس بپوشنن. به نظر من خوشتیب و مرتب بودن، به انسان و بخصوص به یک وکیل اعتماد به نفس بالایی میده و روحیه وکیل رو میبره بالا و اینطوری میتونه با فکری آزاد و اعتماد به نفس بالا از حقوق موکلش دفاع کنه. پیشنهاد اینجانب به همه وکلای ایران این هست که برای جلسه دادگاهتون همیشه بهترین لباس هاتون رو برای دادگاه بپوشید و روی لباس هاتون حساس بوده و روی پوششتون خیلی حساب کنید. با تشکر از سایت وکیل پایتخت، امیدوارم نظر من روی سایتتون قرار بدید. ممنونم

  • بله درست میگید من دیدم خیلی از وکلای تهران در دفتر حقوقی خود و حتی در محاکم دادگستری کروات میزنند و بسیار رسمی و شیک ظاهر میشوند و برخی از وکلا متاسفانه اصلا به ظاهر خود توجهی نمیکنند

   • سلام.من وکیل پایه یک دادگستری هستم.اوایل کار بنده هم در محاکم قضایی کروات میزدم اما متاسفانه خیلی از قضات شعبات مختلف حقوق و کیفری برخورد بسیار زشتی با بنده داشتند و حتی علنا به بنده اعلام کردند که برای حضور در شعبه باید کروات را باز کنم و با لحن بسیار بدی با بنده صحبت میکردند لذا برخلاف میل باطنی برای دفاع از حقوق موکل و جلوگیری از تضییع حقوق وی مجبور شدم که بدون کروات در محاکم حاضر شم.البته بسیاری از قضات با کروات بنده مشکلی نداشتند و بسیار صمیمانه و دوستانه با بنده رفتار مینمودند.امیدوارم کروات به عنوان بخشی از لباس متحد الشکل جامعه وکلا به رسمیت شناخته شود.

 • سلام وقتتون بخیر باشه
  چندتا کامنتی که بالا نوشته شده نشان از این داشت که متاسفانه بیشتر مردم با وظایف وکیل آَشنایی ندارند. اکثر مردم، علت عدم نتیجه مطلوب گرفتن در پرونده را، شخص وکیل می دانند و یا حتی در مورادی بیان می کنند که وکیل با طرف مقابل زد و بند داشته است، لطفا دقت بفرمایید که حکم و نتیجه پرونده به دست قاضی محترم دادگاه هست و این قاضی است که تصمیم میگیرد نه وکیل. حتی اگر دو طرف پرونده هم به توافق و تفاهم رسیده باشند، تاثیری در نظر دادگاه نخواهد داشت. این تصویر غلط باید از ذهن مردم پاک شود و بدانند که اثر به قریب به اتفاق وکلا، بسیار زحمت کش و درستکار و متعهد به موکل هستند و تمام تلاش خود را برای پرونده موکل انجام می دهند. ولی نتیجه پرونده دست قاضی دادگاه است.

 • جناب آقای صابرعرب، یکی از بهترین وکلای تهران است و واقعا خوشحالی مادرم، و درست شدن مشکل خانه مان،برگشت سرمایه مان که مادرم با سختی خریداری کرده بود ، مدیون ایشان هستم
  خانه ای در تهران خریداری کرده بودیم و بنگاهدار از سادگی و بی تجربگی ما سواستفاده کرد، و پارکینگ خانه ما را برای خود برداشته و ادعا میکرد که این ملک پارکینگ ندارد، و میخاست جداگانه پارکینگ دیگری را به ما بفروشد و پول دیگری بابت پارکینگ از ما بگیرد و حتی حاضر نمیشد پارکینگ خانه ی خودمان را برگرداندن و در قبال پولش را به او بدهیم

  وقتی ما در سند نگاه کردید متوجه شدیم خانه ما دارای پارکینگ هست، هرچه به بنگاهدار میگفتیم، جواب های بی ربطی به ما میداد و حاضر نمیشد پارکینگ را به ما برگرداند
  یک سال و نیم درگیر این مشکل بودیم، به خیلی از وکلا مراجعه کردم، هیچ کدام نتوانستند مشکل ما را حل کنند، و میگفتند شکایت کنید و قضیه 50/50 هست
  ولی من باز هم کوتاه نیامدم و دنبال وکیل خوب میگشتم تا مرا راهنمایی کند، راهی جلوی پایم بگذارد
  اتفاقی شماره اقای صابر عرب را پیدا کردم و به دفتر ایشان مراجعه کردم، ایشان با یک جلسه مشاوره، مشکل مرا حل کرد، و ما را از دست این بنگاهدار کلاهبردار نجات داد. چقدر دلسوزانه مرا راهنمایی کردند. به جرات میتوانم بگویم بهترین باسوادترین و حرفه ای ترین وکلا می باشند که با یک جلسه مشاوره مشکل مرا حل کردند. واقعا از ایشان ممنونم. چقدر دلسوز و مهربان، ایشان یک وکیل به معنای واقعی هستند
  بهترین ها را از پروردگار مهربان برایشان خواستارم.

  • سلام خدمت شما دوست عزیز
   از شما، بابت اینکه تجربه شخصیتان از کار حقوقی به وکلای معرفی شده در این لیست را با ما در میان گذاشتید، بسیار ممنون هستیم و امیدواریم در انتخاب وکیل خوب برای دیگر کاربران مفید باشد.

  • باسلام خدمت خانم محسنی.
   ممنون از پیام محبت آمیز و دلگرم کننده ی شما.
   خوشحال ام که تونستم مشکل حقوقی شما را حل کنم.
   موفق و سربلند باشید.

 • مشاوره حقوقی وکیل های این صفحه رایگان هست یا هزینه مشاوره هم دریافت می شود؟ اگر هزینه دریافت می شود مبلغ چقدر هست؟

  • سلام.وکیل های لیست شما که بهترین وکلای تهران هستند و معمولا حق الوکاله بالایی دریافت میکنند آیا نتیجه پرونده را تضمین میکنند یا خیر؟با تشکر

   • ضمانت قطعی نتیجه پرونده توسط وکیل، خارج از عرف وکالت می باشد. در کل وکیل دادگستری بعد از بررسی مدارک و شواهد موکل نهایتا می تواند نتیجه پرونده را پیش بینی کند. حتی پیش بینی نیز نمیتواند نتیجه قطعی هر پرونده‌ای باشد چرا تصمیم گیری نهایی و صدور رای برعهده وکیل نیست.
    نتیجه قطعی هر پرونده ای توسط قضات محترم دادگستری تصمیم گیری می شود و اینکه انتظار داشته باشیم وکیل تضمین نتیجه ای را دهد که تماما در آن دخیل نیست، کار درستی نمی باشد. وکیل دادگستری تمام تلاش خود را می کند تا با اراِیه مدارک درست و قانونی و همچنین نوشتن لایحه حقوقی تخصصی و صحبت های محکمه پسند در جلسه دادگاه، قاضی پرونده را قانع و ایشان را در رسیدن به حقایق کمک کند.

    موفق باشید.

  • برای اطلاع از نحوه دریافت مشاوره از وکلای معرفی شده در این سایت، با شماره تلفن وکیل تماس بگیرید. اکثر وکلا برای مشاوره حقوقی و ارایه دانش خود هزینه مشاوره دریافت می‌کنند و اگر وکیلی مشاوره را بصورت رایگان انجام میدهد این تصمیم و سلیقه آن وکیل محترم هست.

  • با سلام خدمت شما. مشاوره حقوقی و تخصصی بیشتر وکلای محترم با پرداخت هزینه است. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مشاوره های تلفنی و حضوری با شماره تماس وکلا تماس حاصل فرمایید. موفق باشید.

 • باسلام.بنده پرونده ای حقوقی با موضوع الزام به تنظیم سند رسمی آپارتمان با یکی از وکلای این سایت داشتم.ایشان لایحه ی دفاعیه برای جلسه ی رسیدگی دادگاه را بسیار با وسواس و دقت فراوان و ظرف چندروز تنظیم نمودند و قبل از ارائه به دادگاه، نسخه ای از لایحه دفاعیه را برای اینجانب جهت تایید نهایی ارسال نمودند و بعد از کمی اصلاحات و با تایید بنده لایحه را به دادگاه ارائه نمودند..بنده تاکنون چندین وکیل داشته ام اما ایشان بسیار رفتار حرفه ای داشتند و تاکنون هیچ وکیلی جهت تنظیم لایحه دفاعیه با بنده مشورت ننموده بود و نهایتا موفق به اخذ رای مطلوب شدند.

 • درود. بنده مسئول خرید شرکتی تجاری بازرگانی هستم و در سال 1399 تعدادی ژنراتور از یک فرد تبعه کشور امارات خریداری نمودم و الان با این شخص به اختلاف خوردیم و دستگاه های ما را به دلیل تحریم ارسال نمیکند در حالی که بیشتر مبلغ دلاری قرارداد به ایشان پرداخت شده است. میخواستم بدونم وکلای لیست شما پرونده های بازرگانی و داوری بین المللی انجام میدهند و آیا در این موضوعات هم دارای سابقه هستند یا خیر؟سپاس فراوان

  • وکلای سایت وکیل پایتخت انواع پرونده‌های بین المللی و داوری بین المللی کشورهای همسایه مانند دعاوی و اختلافات اتباع ایرانی با اتباع کشورهای ترکیه، امارات، عمان، قطر، جمهوری آذربایجان در ایران و همچنین دعاوی تجار ایرانی علیه تجار کشورهای اروپایی در ایران و داوری بین المللی در دعاوی که حل اختلاف به داوری بین المللی ارجاع شده است را می‌پذیرند و در پرونده‌های زیادی موفق به اخذ رای مطلوب گردیده اند. همانطور که میدانید پرونده‌های بین المللی به زبان خارجی و دارای مفاهیم و اصطلاحات حقوقی خاص خود بوده و روال و تشریفات رسیدگی در این نوع از پرونده‌ها با سایر دعاوی مطروحه متدوال در ایران بسیار متفاوت می‌باشد و لازمه وکالت در این پرونده ها اشراف وکیل به قوانین حقوق بین الملل عمومی و حقوق بین الملل خصوصی می باشد و علاوه بر آن وکیل بین المللی بایست کنوانسیون های حقوقی، عهدنامه های دولتی، پیمان های حقوقی و قرارداد های بین دول را مطالعه کرده و به عرف دادگاه های بین المللی نیز شناخت کافی و وافی داشته باشد.در خصوص سوال شما باید عرض کنم که قرارداد شما بایست توسط وکلای خبره بین المللی مورد بررسی حقوقی قرار بکیرد چرا که مرجع صالح به رسیدگی و یا دادکاه صالح به رسیدگی و قانون صالح به رسیدگی میبایست مشخص گردد چون در بسیاری از موارد ممکن است دادگاه ها و یا اتاق داوری کشور خارجی به عنوان مثال اتاق داوری ایران و امارات و یا اتاق داوری ایران و عمان صالح به رسیدگی باشند و شما مجبور خواهید بود برای طرح دعوا و احقاق حق خود از وکلای کشور خارجی بهره ببرید.به همین علت نقش وکیل در تنظیم قرارداد های بین المللی بسیار حائز اهمیت میباشد.برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی حتما با یکی از وکلای بین المللی مشورت نمایید. امیدوارم مفید واقع شود

  • باسلام.اگر در قرارداد شما شرط داوری در ایران قید شده باشد وکلای لیست میتوانند به عنوان وکیل و به عنوان داور قبول وظیفه نمایند و به شما کمک کنند.وکلای لیست همگی از منخصصین حوزه دعاوی بین المللی و داوری داخلی و بین المللی هستند.روز خوش

 • سلام خدمت مجموعه وکیل پایتخت.بنده ایرانی مقیم سوییس هستم.میخواستم بدونم چطوری میتونم برای مشکل ملکی خودم در تهران به وکلای لیست شما وکالت بدهم؟ بنده مالک سه واحد آپارتمان در منطقه زعفرانیه تهران هستم و هر سه آپارتمان را اجاره داده ام و متوجه شده ام که ملک بنده را با جعل سند به غیر فروخته اند و سند مالکیت نیز به نام غیر صادر شده است.لطفا راهنمایی بفرمایید. درود بر شما

  • شما می‌توانید با مراجعه به سامانه میخک ( سامانه یکپارچه خدمات کنسولی) و ثبت نام در آن، در قسمت نوع وکالتنامه، تنظیم وکالتنامه اقامه‌ی دعوا را انتخاب نمایید، بعد از انتخاب و هماهنگی با به یکی از وکلای سایت، نام ایشان را در وکالتنامه قید نمایید و گزینه ارسال الکترونیکی را تیک بزنید. سپس بایستی جهت تایید و مهر وکالتنامه تنظیمی با در دست داشتن پاسپورت و یا شناسنامه عکسدار و کارت ملی ایرانی خود به نمایندگی تعیین شده در سامانه میخک مراجعه نمایید. در این صورت هیچ نسخه ی فیزیکی به شما تحویل نمی‌گردد و اصل وکالتنامه با مهر و امضای نمایندگی به اداره تایید اسناد وزارت امور خارجه ایران ارسال می‌گردد و وکیل منتخب با مراجعه به واحد مربوطه در ایران با دریافت اصل وکالت نامه، شکایت مقتضی را در جهت احقاق حق شما انجام دهند.
   موفق باشید

 • سلام.بنده به همراه خانواده قصد مهاجرت به کشور آلمان یا یکی از کشورهای حوزه ی شینگن را داریم.میخواستم بدونم وکیل های لیست شما امور مربوط به مهاجرت به کشورهای خارجی نیز انجام میدهند یا خیر و اینکه پیشنهاد میگردد در سایتتان لیست بهترین وکلایی که در زمینه مهاجرت فعالیت دارند را قرار دهید تا افرادی که مثلا قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند بتوانند بهترین وکلای مربوط به مهاجرت به کشور فرانسه را پیدا کنند .ایده سایت شما جهت معرفی بهترین وکلا در موضوعات مختلف حقوقی ستودنی است و تنها جای خالی لیست وکلای مهاجرت حس میشود. مسلما لیستی از وکلای ایرانی متخصصی در مهاجرت به کشور های اروپایی و آسیایی و کشورهایی که مقصد مهاجرت ایرانیان هستند مانند آمریکا، کانادا و استرالیا میتواند به افرادی که قصد مهاجرت به این کشورها را دارند کمک شایانی نماید.با تشکر

  • سلام دوست عزیز.بله وکلای سایت خدمات مشاوره و حقوقی مهاجرت را انجام میدهند.در خصوص پیشنهاد شما باید عرض کنم که سایت وکیل پایتخت، درحال تهیه لیست بهترین وکلای مهاجرت بوده و بعد از تنظیم و نگارش حتما برای استفاده ی عموم در سایت قرار خواهد گرفت تا عموم بتوانند به راحتی به اسامی، شماره تماس و آدرس بهترین وکلا در حوزه ی مهاجرت و اخذ انواع ویزای کشورهای حوزه شنگن دسترسی داشته باشند و با خیال راحت امور مهاجرتی خود را به ایشان محول نمایند.

 • بنده برای پرونده حقوقیم در کیش وکیل گرفتم اما بعد از جلسه رسیدگی با طرف دعوا صلح کردیم و رضایت بی قید و شرطش را بدست آوردم و پرونده مختومه شد.حالا وکیل مدعی شده که باید کل مبلغ حق الوکاله را بهش بپردازم درحالی که سازش توسط بنده انجام شده و وکیل نقشی در صلح و سازش نداشته .سوالم این که من الان باید کل مبلغ حق الوکاله قرارداد را بهش پرداخت کنم ؟اگر پرداخت نکنم چه اتفاقی میافته؟در ضمن من هیچ چک و یا سفته ای بابت حق الوکاله به وکیل ندادم.

  • در صورتی که شما و وکیل محترمتان در قرارداد وکالت توافق کرده باشید که ” چنانچه از زمان تنظیم قرارداد خصوصی اعم از اینکه وکیل اقدام قضایی و یا اداری و یا اعلام وکالت در پرونده نموده و یا ننموده باشد به هر نحو بین موکل و طرف دعوا صلح و سازشی اعم از مستقل و یا با وساطت وکیل صورت بپذیرد کل حق الوکاله به وکیل تعلق خواهد گرفت” این شرط مطابق ماده 10 قانون مدنی لازم الاجرا است و شما میبایست کل حق الوکاله را به وکیل پرداخت نمایید و در صورتی که مبلغ حق الوکاله را به وکیل پرداخت نکنید وکیل میتواند جهت دریافت حق الوکاله مندرج در قرارداد علیه شما طرح دعوا نماید و دادن یا ندادن سفته و یا چک بابت تضمین پرداخت حق الوکاله به وکیل، تاثیری در موضوع نخواهد داشت.موفق باشید

 • سلام.بنده میخوام با یک شرکت سهامی خاص وارد کننده لوازم خانگی قرارداد مشارکت ببندم.بنده به عنوان سرمایه گذار هستم و کل هزینه های واردات با اینجانب است و آن شرکت به عنوان واردکننده و انجام دهنده تشریفات امور گمرکی است و درصدی از سود فروش کالاهای وادراتی متعلق به این شرکت میباشد.سوالم این که وکلای سایت شما این قرارداد را مینویسند و اینکه امکانش هست ایشان را به عنوان داور منتخب در قرارداد تعیین کنیم تا در صورت اختلاف برای ما داوری کنند؟لطفا پاسخ بنده را هرچه زودتر بدهید.سپاس

  • بله وکلای سایت در تنظیم کلیه قرارداد های داخلی و خارجی تبحر داشته و با اشراف کامل به قوانین حقوقی و قانون تجارت و بازرگانی و امور شرکت ها میتوانند شما را در تنظیم انواع قراردادهای حقوقی یاری برسانند و کلیه مفاد قرارداد را در راستای منافع شما بررسی و تنظیم نمایند تا در صورت اختلاف و دعوا، متحمل ضرر و خسارت نشوید.در خصوص سوال دومتان باید خدمتتان عرض کنم که در صورت هماهنگی و توافق قبلی با وکلای سایت، میتوانید وکیل مدنظر را به عنوان داور مرضی الطرفین و یا داور منتخبتان در قرارداد تعیین نمایید.چرا که وکلای سایت در تنظیم آرای داوری تخصص دارند و آرای داوری را مطابق با قوانین مدنی، قوانین داوری و اصول آیین دادرسی مدنی تنظیم و نگارش میکنند.برای اطلاعات بیشتر میتوانید با وکلای سایت تماس بگیرید.پیروز باشید

 • سلام خدمت مدیریت سایت وکیل پایتخت.بنده ماه آینده جهت انعقاد قراردادی خارجی عازم کشور امارات متحده عربی شهر دبی هستم و قصد دارم از خدمات حقوقی بهترین وکلای سایت شما بهره ببرم و ایشان همراه بنده در کشور امارات جهت انعقاد قرارداد حاضر شوند و قرارداد منعقده توسط ایشان بررسی شود.سوال بنده این است که کدام از وکلای لیست شما دمسلط به زبان انگلیسی بوده و در زمینه انعقاد قراردادهای خارجی تخصص داشته و حاضر به همراهی بنده و سفر به کشور امارات میباشد.لطفا پاسخ را از طریق ایمیل به باطلاع بنده برسانید چون موفق به تماس با برخی از وکلای سایت نشدم.سپاس

  • باسلام.شما باید با وکلای مجموعه تماس بگیرید و شرایط خود را توضیح دهید تا مشخص شود که کدام وکیل شرایط سفر و حضور در کنار شما را در آن تاریخ دارد و سایر توافقات را با شخص ایشان منعقد نمایید.موفق باشید

 • دوست خوبم من اکثر این وکلا رو میشناسم و با برخی هم در جلساتی بودم. هیچیک همچون مرحوم استاد کشاورز نیستند. نکته دیگر اینکه متاسفانه مجلس با تصویب طرح تسهیل وکالت رو نابود کرد دیر نباشد که اثرات منفی این تصمیمات غلط هویدا شده و گریبانگیر مردم بشه. نکته آخر وکیل خوب اصلا ربطی به اینکه از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده نداره بلکه وکیل خوب کسیه که همواره مطالعه می‌کنه تا قوانین رو فراموش نکنه. فن بیان رو اکثر وکلا دارن اینهم بگم که قلم دست قاضیه. خیلی وقتها بهترین دفاع رو می‌کنی و بهترین لایحه رو مینویسی اما قاضی بدون دانش کار رو خراب می‌کنه. بعضی از قضات بی دانش شدن واقعا دانش حقوقی ندارن. دادگاه تجدید نظر هم اکثر موارد رای قاضی رو نخونده تایید می‌کنه. البته استثنا هم زیاد داره.

  • بله.کاملا موافقم با صحبت های شما.من پدرم 30 سال وکیل دادگستری.همیشه پدرم میگه زمان ایشان پروانه وکالت به وکلا به این راحتی نمیدادند.برای اعطای پروانه وکالت به حقوقدانان آزمون های سخت حقوقی چه تستی و چه تشریحی و شفاهی برگزار میکردند تا تسلط شخص حقوقدان بر مبانی حقوقی و قدرت دفاع شخص را کاملا احراز کنند.و بسیاری از آزمون های عملی دفاع و لایحه نویسی را از حقوقدانان آن زمان میگرفتند تا مطمعن بشن که وکیل بی سواد تحویل جامعه نمیدهند.چون نقش وکیل در دادگستری خیلی مهمه.در واقع وکیل در جامعه مدافع جان، مال و ناموس اشخاص است و وظیفه ی سنگین دفاع از حقوق افراد رو بر عهده دارد.متاسفانه با تصویب قانون جدید روز به روز شاهد ضعیف تر شدن توان حقوقی وکلا خواهیم بود و با اسان تر کردن اعطای وکالت به حقوقدانان، خطر جدی جامعه قضایی کشور را تهدید میکند.همین موضوع در جامعه وکالت هم هست و به دلیل کمبود قاضی، خیلی راحت اشخاصی که لیسانس حقوق هستند را قاضی میکنند و قضات امروزه به دلیل حجم بالای پرونده ها عملا وقت مطالعه قوانین و به روز کردن دانش حقوقی خود را ندارند که نتیجه آن چیزی جز نرضایتی مردم از دستگاه قضا نیست.امیدوارم در طرح تسهیل وکالت بازنگری جدی شود.

   • بله کاملا موافقم.متاسفانه اکثر وکلای امروزی اصلا سواد لازم را ندارند.بنده به دلیل یک مشکل ملکی با چند وکیل صحبت کردم.هرکدام یک نظری داشتند و نظر هیچکدام با هم یکسان نبود.حتی نظرات مخالف هم میدادند و بنده کاملا گیج شده بودم.تا وقتی که با بهترین وکلای تهران و لیست آن آشنا شدم و واقعا مشاوره حقوقی تخصصی به بنده دادند و تمام اظهارات ایشان با منطق، دلیل و استناد به مواد قانونی و حقوقی بود.آنجا بود که فهمیدم تفاوت وکیل خوب با وکیل معمولی چیست.وکیل خوب همواره در حال مطالعه قوانین و آرای صادره محاکم است و هر روز اطلاعات حقوقی خود را به روز میکند.امیدوارم کار هیچکس به دادگاه و داگستری نیفته ولی اگر به دنبال وکیل بودید در انتخاب خود خیلی دقت کنید.چون داشتن وکیل خوب از نون شب واجبتره.یا علی

 • سلام.بنده مالک یک واحد ویلایی در زعفرانیه هستم که در فروردین سال 99 از شخصی با مبلغ خریداری نمودم.بعد از پرداخت کل پول معامله، کلید ویلا تحویل اینجانب گردید.بعد از 1 ماه شخصی به بنده مراجعه کرد و گفت این ملک را بنده سال 98 قولنامه ای از فروشنده خریداری نمودم و بنده اعتنا نکردم.ایشان بعدا طرح دعوا کرد علیه بنده و فروشنده زمین و موفق شدند مالکیت خودشان را اثبات کنند و رای قطعی صادر شده است.سوال بنده اینه که الان من باید چکار کنم؟چون رای قطعی شده میشه کاری کرد و آیا راهی باقی مونده؟و اینکه من 7 میلیارد پول خونه دادم.تکلیف پول من چی میشه؟ با چندتا وکیل صحبت کردم ولی هرکس یک چیزی میگه.اگر امکانش هست یک وقت مشاوره حضوری تعیین کنید تا توضیحات بیشتر را خدمت شما بدهم.فقط اینکه موفق به تماس با برخی از وکلای سایت نشدم.میخواستم بدونم کدام از وکلای لیست قبول زحمت میکنند.با سپاس

  • سلام.شما دوراه دارید.تقاضای اعمال ماده 477 از طریق دیوان عالی کشور و راه دوم مراجعه به فروشنده فضولی جهت استرداد مبلغ ثمن معامله.

 • سلام.بنده ساکن لوس آنجلس هستم.همسر بنده در تهران بدون اجازه من و با جعل سند و همکاری با یکی از فرزندانم منزل من در بلوار اندرزگو را به نام خود کرده و مبادرت به فروش آن نموده اند.میخواستم بدونم چظور میتونم با وکلای شما ارتباط برقرار کنم چون من آمریکا هستم و امکان تماس تلفنی ندارم.لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم از همسرم شکایت کنم و به منزلم را پس بگیرم.و اینکه من در ایران هیچکس را ندارم.اگر امکانش هست میخواستم مستقیما با وکلای سایت شما صحبت کنم.درود

  • سلام.بسیاری از موکلین همانند شما در خارج از کشور میباشند و از طریق وکالت کنسولی میتوانید به وکلای دادگستری اعطای وکالت نمایید.شما همچنان میتوانید از طریق برنامه واتس اپ به وکلا پیام دهید و با آنها در ارتباط باشید و مدارک و مشکل خود را برایشان ارسال کنید تا مدارک شما بررسی شود.

 • درود بر شما.من با یک تاجر ایرانی اماراتی قرارداد خرید و واردات 5 کانتینر کولر گازی امضا کردم و تاکنون مبلغ 10 میلیارد تومان به ایشان واریز نمودم.متاسفانه ایشان به بهانه های واهی از جمله تحریم و ممنوعیت واردات کالاهای آمریکایی تا کنون اجناس خریداری شده را تحویل بنده نکرده است.قصد شکایت و طرح دعوای حقوقی از تاجر دارم.میخواستم بدونم وکلای شما قبول زحمت میکنند یا خیر و اینکه باید طرح دعوا در ایران انجام شود یا امارات و سوال آخر اینکه وکلای شما جهت محکومیت ایشان تضمینی میدهند یا نه چون همه مدارک و رسیدهای پرداخت و قرارداد کامل و به نفع من است.تشکر

  • سلام.بله وکلای مجموعه وکیل پایتخت؛ پرونده های بین المللی و پرونده های حقوقی و کیفری ایرانیان علیه اتباع خارجی و بالعکس را انجام میدهند.برای صلاحیت محل رسیدگی بایست قرارداد شما با فرد اماراتی توسط وکلا مورد بررسی قرار بگیرد.هیچ تضمینی بایت اخذ نتیجه وجود ندارد چرا که رای نهایی توسط قاضی پرونده صادر میشود و وکیل صرفا متعهد به تلاش حداکثری است و در ثانی دادن تضمین توسط وکلای دادگستری تخلف انتضامی محسوب میگردد.پیروز باشید

 • سلام.بنده مدیر عامل شرکت مهاجرتی در ایران بوده ام.الان ساکن کشور نروژ هستم.چند شکایت کیفری و حقوقی علیه بنده و شرکت در ایران با موضوع کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع مطرح شده است.شکات مقادریری پول مانند دلار، تتر، و سایر ارزهای دیجیتالی به حساب ارزی بنده واریز کردند.وکلای شما پرونده های ارزهای دیجیتال مانند تتر، اتریوم و بیت کوین را انجام میدهند؟اگر انجام میدهند بفرمایید که بنده جهت توضیحات بیشتر و اعطای وکالت به صورت ویدئو کنفرانس با ایشان صحبت کنم.سپاس

  • سلام.بله وکلای مجموعه در زمینه رمز ارزهای دیجیتال و ارزهای بلاک چین متخصص بوده و انواع پرونده های استرداد وجه (استرداد ارز خریداری شده)، الزام به ایفای تعهد ارزی( الزام خریدار به پرداخت ارز خریداری شده)، جرایم سایبری و هک، شرکت های هرمی و سایر دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط با ارزهای دیجیتال مانند طرح های پونزی و برداشت های غیرقانونی و غیره را انجام میدهند. شما برای هماهنگی می توانید به شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

 • یه سوال از شما وکلای محترم تهران بزرگ داشتم، پدر من از یک نفر شکایت کرده ولی موقتا نمیخواهد دادگاه به شکایت رسیدگی کند، الان باید چکار کنیم؟ نه اینکه کلا بخواهد شکایت اش را پس بگیرد فقط در حال حاضر نمیخواهد دادگاه به این پرونده رسیدگی کنه. اگه یکی از شما وکیل های مخترم راهنمایی کنید سپاسگذار می شم.

  • باسلام.شما میبایست از دادسرای صالح، تقاضای صدور قرار ترک تعقیب نمایید.
   شرایط صدور قرار ترک تعقیب 1_جرم از جرایم قابل گذشت باشد.2_پرونده در مرحله دادسرا باشد و کیفرخواست صادر نشده باشد.3_اعلام رضایت شاکی پرونده.
   پس از صدور قرار ترک تعقیب شاکی میتواند ظرف یک سال رسیدگی مجدد را از مرجع قضایی تقاضا کند.
   موفق باشید

 • تاریخ تنظیم سند و تاریخ صدور – با سلام. با توجه به اینکه در شناسنامه های عادی و عوض نشده، تاریخ تنظیم سند همان تاریخ صدور است، اگر شناسنامه عوض شده باشد، آیا مشکلی ندارد که در صورت نیاز تاریخ تنظیم سند را بجای تاریخ صدور جدید وارد نماییم؟

 • لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم. من در یه سایت شرطبندی عضو شده و شرطبندی کردم ولی نزدیک 2 میلیارد تومان باخته ام. الان چکار باید کنم؟

  • سلام. شرط بندی و قمار بازی مطابق ماده 705 قانون مجازان اسلامی جرم بوده و شش ماه حبس تا 74 ضربه شلاق مجازات جرم قماربازی و شرط بندی است لذا فرد شاکی که در سایت های شرط بندی مالباخته است نیز مطابق قانون مجازات مجرم است اما با این حال میتوان از سه طریق اقدام به شکایت کرد.از طریق سایت نماد اعتماد الکترونیکی 2 پلیس فتا 3 از طریق دادسرای ناحیه 31 تهران داسرای تخصصی جرایم رایانه ای تهران. برای کسب اطلاعات تکمیلی با وکلای متخصص تماس بگیرید. موفق باشید

  • باسلام.شما برای اخذ سوء پیشینه کیفری ابتدا می‌بایست در سایت سامانه ثنا قوه قضاییه به نشانی http://www.adliran.ir ثبت نام نمایید سپس در سامانه‌ی عدل ایران متعلق به مرکز آمار و فن آوری قوه قضاییه اطلاعات هویتی شما فراخوانی می‌شود. بعد از انتخاب واحد قضایی مربوطه و اخذ کد رهگیری و محاسبه و دریافت هزینه آن می‌توانید گواهی سوء پیشینه را چاپ و دریافت نمایید. موفق باشید

 • خسته نباشید. لطفا برای مشکل ما یه راه حلی بفرمایید. من دو تا برادر دارم که با یکی از اقوام یه معامله ای انجام داددند و یه فقره سفته940 میلیونی دست فامیلمان داده اند. که این سفته بابت ضمانت بود. بعد از اینکه برادرهام پول رو به ایشان پرداخت کردند متاسفانه فامیل ما سفته را پس نداد و کل مبلغ سفته را شکایت کرد. تاریخ سفته ها هم خالی بود و اون شخص یه تاریخ بعد از دریافت پول را توی سفته وارد کرده است. قاضی دادگاه هیچکدام از فیش های واریزی مارو قبول نکرد و متاسفانه حکم جلب هر دو برادر منو صادر کرده است. درخواست تجدید نظر ما رو هم رد کرد. حالا میخواستم بدونم آیا ما میتونیم پرونده رو به دیوان عالی کشور ببریم؟ در اینباره ما رو راهنمایی کنید ممنون میشویم.

  • سلام. از آن جا که در خصوص پرونده شما رای قطعی صادر شده است تنها راه اعتراض فوق العاده یا همان اعاده دارسی کیفری باقی مانده است که البته شرایط خاصی دارد و احتمال موفقیت در آن بستگی به مدارک و شرایط خاص هر پرونده دارد. بایست مدارک و آرای شما توسط وکلای مجموعه مورد بررسی قرار بگیرد تا راه کار قانونی پرونده شما مشخص گردد.برای کسب اطلاعات حقوقی بیشتر با وکلای مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 • سلام خدمت تیم حقوقی وکیل پایتخت. بنده حدود 2 سال پیش خودرویی رو فروختم ولی در طی این مدت خریدار به تعویض پلاک مراجعه نکرده و پلاک رو هم عوض نکرده بود. همین امر سبب شده در سایت، بنده رو دو خودرو نشان داده و یارانه بنده رو حذف کنند. الان چطور میتونم پلاکم رو توقیف کنم و از خریدار ضرر و زیان بگیرم؟ بعد از اینکار چطور میتونم برای دریافت دوباره یارانه اقدام کنم؟ آیا دوباره میتونم یارانه دولتی رو دریافت کنم؟

 • وقتتون بخیر. همسرم چندین بار کارت ملی و شناسنامه من گرفت و بدون اجازه بنده از کد ملی ام در چند مورد اسنفاده کرده است. آیا می توانم در اینمورد از ایشان شکایت کنم؟ چطوری میتونم جلوی این کار همسرم را بگیرم؟

 • واقعا این صفحه به معرفی بهترین وکیل خانم تهران نیاز داشت. بنده چندین بار وارد سایتتون شده بودم و متاسفانه نام وکیل خانم در این لیست مشاهده نکردم و از صفحه خارج شدم. ولی امروز که دوباره به صفحه بهترین وکیل های تهران مراجعه کردم نام وکیل های خانم را دیدم که به نظرم این معرفی کاملا به جا بود. از سایت وکیل پایتخت ممنون هستیم که سرچ و یافتن بهترین وکیل را برای ما راحت کرده است. من همیشه ترجیحا با وکیل های خانم کار میکنم واقعا دقیق و خبره هستند. به عنوان کاربر همیشگی شما نظرم را نوشتم و امیدوارم در سایت قرار بدهید. موفق باشید

 • سلام و وقت بخیر
  برای مشکلات ملکی لطفا به من وکیلی را معرفی کنید که متخصص در زمینه خانه و زمین باشد.
  ممنون

  • با سلام خدمت شما

   برای دعاوی ملکی می‌تونید به صفحه وکیل ملکی مراجعه کنید

 • سلام خدمت شما. کار بنده ادمین اینستاگرام هست، بعضی وقت ها از شهرهای دیگر به بنده پیشنهاد کار میشود، می خواستم بنده رو راهنمایی کنید که اگر بخواهم مدیریت و ادمینی صفحه ای در شهر دیگر را بپذیرم، چگونه با کارفرما قرارداد ببندم به طوری که هیچ طرف قرارداد خسارتی نبینند؟ سپاس از سایت شما

 • با سلام بنده یک سوال در مورد سفته داشتم

  من در یک موسسه اموزشی به عنوان مشاور تحصیلی مشغول به کار شدم بعد از گذشت ۲ماه هنوز قرار داد رو به من تحویل ندادن و همچنین حقوق… و موقع نوشتن قرار داد سفته سفید امضا از من گرفتند مبلغ۵۰ میلیون

  سوالم اینه که ایا الان من اظهارنامه بزنم برای ترک کار و دریافت قرارداد
  و ایشون منکر قرار داد بشه سفته هامو بزاره اجرا میتونم کاری کنم.؟ شکایت خیانت در امانت میشه انجام داد یا خیر ؟

 • با سلام و تشکر از اطلاعات که در اختیار ما قرار داده اید
  تا بتوانیم برای امور اداری خود بهترین وکی را انتخاب کنیم.

 • سلام. وقتتون بخیر باشه.من میخواستم پرینت پیامک خطی که بنام خودم هست ولی خط دسته همسرمه، رو دربیارم، پرینت پیامک و مسج های دو سال پیش رو میخام دربیارم، ریزمکالمات رو درآوردم ولی پیامک ها رو نمیدونم چکار باید کرد. اگر شما وکلای محترم بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم.

 • سلام کاش اسم و ادرس ایشون (وکیل)رو میفرمودین تا ماهایی که مشکل وکیل خوب داریم هم بشناسیمشون و …
  ممنون میشم معرفی بفرمایید تشکر

 • یکی از بهترین وکیلها در تهران آقای مجید حجتی هستند من کار ایشون رو در چند پرونده مختلف دیدم و عالی هستند

 • سلام من یه سوال دارم در مورد ملک مون می شه یه وکیل خوب به من معرفی کنید که راهنماییم کنه

  • سلام سوالی از وکلای محترم داشتم
   جدیدا قانونی وضع کردندکه نوه اناث میتواند مستمری پدربزرگ را بگیرد مشروط به اینکه مجرد باشد شاغل هم نباشد پدر ومادر فوت شده باشند وتحت تکفل پدربزرگ خودباشد
   سوال بنده این است که
   خواهر من تمام این شرایط را دارد ولیکن وقتی پدربزرگم فوت شده دوساله بوده .پدرم هم که فوت شدند مادرم مستمری پدرش را میگرفت بعدازفوت مادرم فقط خواهرم به عنوان نوه دختری میتونه مستمری پدربزرگم و بگیره
   ولی دولت قبول نمیکنه و میگویند خواهرتان تحت کفالت پدربزرگتان نبوده ونمیشود آیا راهی هست که خواهرم حقوق پدربزرگم را دریافت کند ممنون میشم راهنمایی فرمایید

 • بنده برای پرونده خودم به چند وکیل مراجعه کردم اما درنهایت یک وکیل پیدا کردم که ابتدا بهم راهکار میداد و در صورتی که خودم میخواستم پیگیر بشم بهم کمک میکرد اما این اختیار رو میداد که اگر دوست داشتم وکالت بدم وگرنه با مشاوره ایشان خودم کارم رو پیش ببرم .

 • سلام. دوستانی که سوال من رو میخونن میتونن راهنمایی کنند گه چگونه می توونم برای مشکل پرونده حقوقی خودم یه وکیل خوب و باتجربه و کرابلد در تهران را پیدا کنم؟ ممنونم از سایت وکیل پایتخت

 • خیلی بده که آدم باید به وکیلی اعتماد بکنه که نمیدونه آیا همانطور که در کار جدی هست آیا انسانیت رو زیر پا نمی‌گذارد.پس از اینکه همسرم یه وکیل گرفت برای طلاق بعد از مدتی که جدا زندگی می‌کردیم آقای وکیل با همسرم رابطه برقرار کرد با اینکه از هرکسی بهتر میدونست که صیغه طلاق هنوز جاری نشده و در اصل هنوز اون خانم همسر شرعی منه.جای تاسف داره.من اسم وکیل رو نمیبرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *