وکیل خانواده زاهدان

بهترین وکیل خانواده زاهدان کیست؟ وکلای خانواده به پرونده‌های ازدواج، طلاق، نفقه فرزند، فرزند خواندگی و سرپرستی رسیدگی می‌کنند. حقوق خانواده شاخه‌ای از حقوق مدنی است که کاملاً جدا از نظام عدالت کیفری بوده و اگر به توافق قبل از ازدواج نیاز دارید، می‌خواهید درخواست طلاق بدهید یا در فکر فرزند خواندگی هستید، می‌توانید از استخدام یک وکیل خانواده خوب بهره‌مند شوید.

وکیل خانواده زاهدان
وکیل خانواده ساری

تعیین کنید که آیا به وکیل خانواده نیاز دارید یا خیر

اولین قدم برای یافتن بهترین وکیل خانواده در زاهدان این است که متوجه شوید به یک وکیل نیاز دارید. همچنین باید بدانید که شرایط شما به کدام تخصص نیاز دارد. اگر هر یک از موارد زیر در مورد شما صدق می‌کند، از استخدام یک وکیل خانواده سود خواهید برد:

محل برگزاری دادگاه خیلی مهم است

محل برگزاری را مشخص کنید؛ معمولاً شما یک پرونده حقوقی را در شهرستانی که هر دو طرف در آن زندگی می‌کنند یا در شهرستانی که طرف مقابل در آن زندگی می‌کند، مطرح می‌کنید. به عنوان مثال، اگر درخواست طلاق می‌دهید، می‌خواهید در شهرستانی که خود یا همسرتان در آن زندگی می‌کنید پرونده را ثبت نمایید. بیشتر اوقات پرونده‌های حقوقی توسط شهرستانی که شاکی (فرد شکایت کننده) در آن زندگی می‌کند رسیدگی می‌شود.

به دنبال یک وکیل خانواده در شهرستانی باشید که در آن پرونده خود را تشکیل می‌دهید

به محض اینکه تصمیم به ثبت شکایت گرفتید، فهرستی از وکلای احتمالی را تهیه کنید. وکلایی که با قضات، کارکنان دادگاه، آداب و رسوم محلی و سایر وکلای دخیل در قوانین خانواده در محلی آشنا هستند، به بهترین وجه می‌توانند نیازهای شما را برآورده کنند. به دنبال وکلای مستقر در شهرستانی باشید که شما یا طرف مقابل در آن پرونده تشکیل می‌دهید. شما می‌توانید وکیل خانواده زاهدان را به روش‌های مختلف از جمله کمک گرفتن از سایت وکیل پایتخت پیدا کنید.

درباره وکیل مورد نظر تحقیق کنید

برخی از تحقیقات ساده آنلاین می‌تواند به عنوان یک نوع بررسی پیشینه برای یافتن وکیل خانواده در زاهدان عمل کند و اطلاعات زیادی در مورد برخی از وکلای لیست شما ارائه دهد. برخی از مواردی که باید به دنبال آنها باشید عبارتند از:

  • وب سایت‌هااکثر وکلای دادگستری حداقل یک وب سایت اولیه دارند که حوزه‌های کاری و اطلاعات تماس آنها را فهرست می‌کند. همچنین دارای وب سایت‌هایی با اطلاعات دقیق در مورد تخصص، تجربه و مدارک خود خواهند بود.
  • پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعیجستجوی سریع در توییتر، فیس بوک، گوگل پلاس، و لینکدین برای هر یک از وکلا یا شرکت‌های حقوقی در لیست خود انجام دهید. نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی و به روزرسانی وضعیت می‌توانند اطلاعاتی را ارائه دهند

از آشنایان خود کمک بگیرید

با دوستان و خانواده‌ای که با هر یک از وکلای لیست شما آشنا هستند صحبت کنید. از آنها بپرسید که برخورد با وکیل خانواده زاهدان مورد نظر چگونه بود. هر وکیلی را که ممکن است بر اساس تحقیقات اولیه خود در نظر بگیرید، بیاورید. به خاطر داشته باشید که اگر از آنها در مورد تجربه آنها با یک وکیل مخالف بپرسید – برای مثال، وکیلی که وکالت طرف مقابل را در یک پرونده طلاق داشت – ممکن است نظرات آنها کاملاً عینی نباشد.

از دوستان خود در مورد تجارب ناب آنها در کار با وکلای خود بپرسید. آیا آنها در مورد هزینه‌ها و خدمات خود شفاف بودند؟ آیا آنها برای قرار ملاقات وقت شناس بوده و برای سؤال در دسترس هستند؟

با وکیل خانواده زاهدان تماس بگیرید

برخی از وکلا ممکن است یک مشاوره اولیه رایگان تلفنی ارائه دهند. اگر انتخاب‌های شما مشاوره تلفنی را ارائه می‌دهد، از این فرصت استفاده کنید و سوالاتی مانند موارد زیر را از بهترین وکیل طلاق در زاهدان بپرسید:

تمام اسنادی را که وکیل برای مشاوره اولیه درخواست کرده است جمع‌آوری کنید.

تمام اسنادی را که وکیل خانواده زاهدان برای مشاوره اولیه درخواست کرده است جمع‌آوری کنید. ممکن است در طول پرونده خود با چندین وکیل مشورت نموده یا با آنها کار کنید، بنابراین بهتر است از اسنادی که به وکیل خود می‌دهید کپی تهیه کرده و اصل را برای نگهداری در خانه بگذارید. نمونه‌هایی از چیزهایی که یک وکیل ممکن است بخواهد ببیند عبارتند از:

اظهارنامه مالیاتی یا فیش حقوقی

اظهارنامه مالیاتی یا فیش حقوقی شما برای حداقل دو سال گذشته (مخصوصاً در مورد طلاق یا پرونده‌های حمایت از فرزند).

اسناد مالی

اسنادی که هر گونه گواهی سهام، اوراق قرضه، برنامه‌های بازنشستگی و یا بازنشستگی را نشان می‌دهد.

هرگونه اسناد مربوط به امور قبلی خانواده

مانند احکام طلاق قبلی، سوابق فرزندخواندگی، احکام نفقه کودک، برنامه ملاقات و منع تعقیب.

اسناد دادگاه و رقیب پرونده

هرگونه اسنادی که از دادگاه یا وکیل رقیب خود دریافت کرده‌اید، از جمله دستور منع، اسنادی که به شما حضانت انحصاری کودکان را می‌دهد یا احضاریه.

اسنادی که بدهی‌های خانوادگی یا مشترک را نشان می‌دهد

از جمله صورت‌حساب‌های وام مسکن، خودرو، وام دانشجویی و کارت اعتباری. (اینها می‌توانند به ویژه در روند طلاق مفید باشند.)

وکیل پایتخت

سخن پایانی

بسیاری از وکلا مشاوره اولیه رایگان ارائه می‌دهند، اما برخی برای آن هزینه می‌گیرند. هنگام تماس برای تعیین قرار خود با وکیل خانواده زاهدان حتماً در این مورد سؤال کنید. از آنجایی که بسیاری از پرونده‌های حقوقی خانواده با نرخ ساعتی به جای هزینه ثابت دریافت می‌شوند، مشاوره اولیه ممکن است رایگان نباشد اما احتمال دارد که با نرخ قابل توجهی کاهش یافته باشد.وکیل پایتخت در کنار شماست.

وکیل پایتخت

وکیل پایتخت اولین و با سابقه ترین وب سایت معرفی وکلای کشور است که فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرد و هم اکنون به معرفی بهترین وکلا در تمامی استان ها و شهرها می پردازد. 

راه‌های ارتباط با ما

تمامی حقوق این وب سایت برای وکیل پایتخت محفوظ است