حرفه‌‌ای ترین وکیل کلاهبرداری تهران

انسان موجودی طمع‌کار است که برای نیل به اهداف اقتصادی خویش دست به اعمال ناشایستی مانند کلاهبرداری می‌زند. هر ساله تعداد بسیار زیادی پرونده کلاهبرداری در دادگاه‌های کشور ثبت می‌شود. وجود چنین پرونده‌هایی ضرورت حضور وکیل کلاهبرداری را به ویژه در شهر تهران بیش از پیش نمایان می‌سازد‌.

 وکیل کلاهبرداری و چگونگی به کار گرفتن آن از مهم‌ترین موضوعات پیرامون پرونده‌های کلاهبرداری است. برای داشتن یک وکیل کلاهبرداری تهران می‌توانید از سایت معتبر وکیل پایتخت کمک بگیرید. در ادامه مطلب ما را همراهی کنید تا با وظایف و هزینه وکیل برای کلاهبرداری بیشتر آشنا شوید.

وکیل کلاهبرداری تهران

کلاهبرداری چیست و چگونه انجام می‌شود؟

یکی از راه‌های جدید برای به دست آوردن اموال نامشروع و حرام کلاهبرداری است. کلاهبرداری کلمه فارسی است که مفهوم آن بیانگر این است که فردی با نیرنگ و حقه بازی و با سوء استفاده از اعتماد دیگران اموالشان را به نام خود زده و از آن مال به اهداف اقتصادی خوبی دست پیدا کند‌. یعنی کلاهبردار با اعمالی که طبق قانون درست نبوده، اعتماد فردی را به خود جلب کرده و سپس با این اعتماد به اموال دیگران دست درازی کند‌. ‌

وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟

وکیل کلاهبرداری در رشته حقوق درس خوانده و دارای مدرک دانشگاهی، پروانه و مجوز کار از کانون وکلای دادگستری است. وکیل کلاهبرداری تهران با وکلای شهرهای دیگر تفاوت چندانی ندارد، مگر در تجربه و تخصص که ناشی از داشتن پرونده‌های متعدد است‌.
کلانشهر تهران دارای پرونده‌های گوناگونی است که هر وکیل به جهت رویارویی با این پرونده‌ها ممکن است تخصص و تجربه‌اش بالاتر رفته باشد. وکیل کلاهبرداری با توجه به شناختی که از جرایم کلاهبرداری دارد، می‌تواند نحوه شکایت یا رفع اتهام از آن و دیگر موضوعات پیرامون آن را پیگیری کرده و به جهت سابقه و تجربه به اهداف خوبی دست پیدا کند. وکیل کلاهبرداری تهران می‌تواند تمامی موارد مورد جرم را برای موکل پیگیری کند.

مزایای استفاده از وکیل کلاهبرداری

دلایل و مزایای استفاده از خدمات وکیل کلاهبرداری در تهران زیاد بوده و با داشتن وکیل کلاهبرداری نگرانی موکل به حد چشمگیری کاهش می‌یابد.

پیش بینی کردن نتیجه پرونده

اگر فردی در دادگاه‌های تهران با یک پرونده مواجه باشد، وکیل کلاهبرداری تهران قبل از شروع روند رسیدگی پرونده، می‌تواند روند پرونده را برای موکل خود پیش بینی نماید. یعنی با این کار به موکل خود مراحل و سختی‌‌های کار را بیان کرده و سپس دست به کار می‌شود.

پیشگیری از اتلاف هزینه و وقت

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای داشتن وکیل این است که با انتخاب یک مسیر هوشمندانه می‌توانید در کم‌ترین زمان و هزینه به نتیجه خوبی دست پیدا می‌کنید. وکیل کلاهبرداری با عنایت به روند پرونده می‌تواند زمان رسیدگیض۰ به پرونده را کوتاه‌تر کرده و هزینه هم کاهش خواهد یافت.

عدم حضور موکل در دادگاه

اگر فردی در یک پرونده برای خود وکیل استخدام کرده باشد، نیازی به حضور موکل در دادگاه نبوده و فرد وکیل در تمامی جلسات دادگاه حاضر شده و با ارائه مستندات از پرونده موکل خود دفاع خواهد کرد.

انتخاب مسیر دقیق و هوشمندانه در روند پرونده

یکی از بزرگ‌ترین مزایای داشتن وکیل این است که با توجه به تجربه و تخصصی که وکیل دارد، می‌تواند بهترین و سریع‌ترین راه ممکن را انتخاب نماید.

تجربه و تخصص

هر انسانی مشکلات و دشواری‌های خاص خود را دارد و چه بسا اگر با یک پرونده کلاهبرداری هم رو به رو شود، ممکن است جرات مقابله با آن را نداشته باشد و اشتباه نماید.

وظایف بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران چیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران در روند رسیدگی به پرونده باید به وظایفش به خوبی عمل نماید تا موکلش به نتیجه خوبی نائل آید.

جمع کردن مستندات

از مهم‌ترین وظایف یک وکیل این است که به شاکی کمک نماید تا مستندات و مدارک مربوط به پرونده را به طور دقیق جمع نماید تا در صورت لزوم آن‌ها را به مراجع قضایی تحویل دهد. وکیل کلاهبرداری به دلیل داشتن تجربه بالا از تمامی لایه‌های پرونده مطلع بوده و می‌تواند نظرات بسیار خوبی در دادگاه ارائه دهد.

تنظیم شکایت نامه

یکی دیگر از وظایف وکیل کلاهبرداری تهران تنظیم شکایت نامه در مراجع قضایی در زمان کلاهبرداری است.

پیگیری پرونده تا حصول نتیجه

در هر پرونده‌ای که یک وکیل بر عهده می‌گیرد، باید تا حصول نتیجه و صدور رای دادگاه پرونده را به طور مرتب پیگیری کند.

اشراف کامل بر قوانین کیفری

وکیل باید تسلط کافی بر قوانین مرتبط با جرم کلاهبرداری داشته باشد تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند

توانایی اثبات سوء نیت مجرمانه

وکیل باید قادر باشد سوء نیت مجرمانه را در دادگاه اثبات کند.

پرهیز از وعده‌های غیر واقعی

وکیل نباید وعده‌های غیر واقعی به موکل خود بدهد و باید واقع‌بینانه مسائل را تشریح کند¹.

ساده‌سازی مسائل پیچیده

وکیل باید قادر باشد مسائل پیچیده را برای موکل و دادگاه ساده کند‌.

احترام به دادگاه و شان قاضی

وکیل باید در دادگاه با احترام رفتار کند و از چاپلوسی پرهیز کند،

داشتن علم و هوش عالی

وکیل باید از دانش و هوش بالایی برخوردار باشد تا بتواند مسائل را به درستی تحلیل کند و به حل پرونده کمک کند.

مهم‌ترین نکات در انتخاب وکیل کلاهبرداری تهران

زمانی که در کلان‌شهر تهران هستید و با یک پرونده کلاهبرداری بزرگ رو به رو می‌شوید، باید وکیل کلاهبرداری تهران دستتان را بگیرد تا بتوانید به یک نتیجه خوب دست پیدا کنید. در هنگام استخدام  وکیل برای کلاهبرداری باید به موارد زیر دقت بیشتری داشته باشید.

هزینه یک وکیل کلاهبرداری چگونه محاسبه می‌شود؟

دستمزد وکیل کلاهبرداری تهران با توجه به شرایط پرونده و پیچیدگی‌های آن تغییر می‌‌‌کند‌. گاهی یک کلاهبرداری مبلغ کمی است و ممکن است در پرونده‌ای اختلاس میلیاردی صورت بگیرد که در این صورت حتما حق‌الوکاله دو چندان و حتی بیشتر خواهد بود.

از دیگر مواردی که در تعیین دستمزد موثر است، میزان تجربه و ذکاوت در کار است. یعنی با کمی پرس و جو و پرسش از تجارب میدانی کاربران به این موضوع پی خواهید برد که یک وکیل کاردان چه کسی است.  دقت کنید که کلاهبرداری در ردیف جرائم کیفری بوده و برای تعیین دستمزد حتما باید نظر وکیل را به خوبی جلب نمایید. وکیل کلاهبرداری تهران باید در اولین مرحله به دقت نوع کلاهبرداری را شناسایی کرده و سپس اقدام کند.

وکیل پایتخت

سخن پایانی

اگر ساکن تهران هستید و یا با یک پرونده بزرگ کلاهبرداری رو به رو هستبد، بهترین کار داشتن یک وکیل کلاهبرداری تهران است تا از اتلاف وقت. هزینه در امان باشید. وکیل با شناخت کاملی که از انواع پرونده‌های کلاهبرداری دارد، می‌تواند شما را به بهترین نحو به اموال ار دست رفته خود را به دست آورید. این فرد با شناخت پیچ و خم‌های دادگاه و ادارات می‌تواند شما را راهنمایی کند‌ تا در کم‌ترین زمان و بدون پرداخت هزینه اضافی به مال از دست رفته برسید.وکیل پایتخت بهترین گزینه برای همراهی شما در این مسیر است.

وکیل پایتخت

وکیل پایتخت اولین و با سابقه ترین وب سایت معرفی وکلای کشور است که فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرد و هم اکنون به معرفی بهترین وکلا در تمامی استان ها و شهرها می پردازد. 

راه‌های ارتباط با ما

تمامی حقوق این وب سایت برای وکیل پایتخت محفوظ است