5/5 - (2 امتیاز)

امروزه افراد بنا به دلایلی مختلفی من الجمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… تصمیم به مهاجرت می‌گیرند که در این مواقع باید نسبت به قوانین کشور مد نظر خویش آگاهی لازم را کسب کرده و این آگاهی علاوه بر تحقیق در مورد قوانین کشور مورد نظر، نیاز به مشاوره گرفتن از فرد بالغ و آگاه نیز دارد که این فرد بالغ کسی جز وکیل مهاجرت نیست. وکیل مهاجرت در تهران به شخصی اتلاق می‌شود که نسبت به قوانین کشورها آشنایی کافی و وافی داشته و با این آگاهی قرار است به فرد مهاجر مشاوره داده و آگاهی فرد را نسبت به قوانین آن کشور بالا ببرد چرا که هر کشوری برای قبول مهاجر شرایط خاصی داشته و باید مجوزهای لازمه را دریافت نماید که بدون دریافت آن مجوز فرد مهاجر نمی‌تواند در آن کشور اقامت گزیند.

مهم‌ترین و اصلی ترین ویژگی که یک وکیل مهاجرت باید داشته باشد تا فرد مهاجر بتواند با تمام اعتماد خویش به وی وکالت دهد داشتن دفتر حقوقی و پروانه وکالتی می‌باشد. دانش فنی و تخصصی وکیل مهاجرت از دیگر ویژگی‌های مهم وی است  که همواره باید به‌روز باشد. از دیگر ویژگی‌هایی که یک وکیل مهاجرت در تهران باید داشته باشد داشتن ارتباط قوی با وکلای داخل کشور مقصد است، چونکه قوانین داخلی و بین‌المللی مدام در حال تغییر و دست‌خوش روابط سیاسی کشورها است. بهترین وکیل مهاجرت در تهران می‌‌تواند با تجربه و مهارت بالای خود شانس موفقیت فرد مهاجر را در جهت پذیرش و دریافت اقامت چندین برابرکند. چون این وکیل حقوقی شناخت کامل و جامعی در رابطه با قوانین و شرایط مهاجرتی دارد و همواره تلاش می‌ کند تا به ارائه‌ بهترین راهکارهای مهاجرتی برای متقاضیان خود بپردازد

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل مهاجرت را با لیست 10 تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر مهاجرت، انتخاب بهترین وکیل مهاجرت را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص مهاجرت باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر مهاجرت می‌پردازیم.

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *