بهترین وکیل

✔️5تا از بهترین وکیل آبادان⚖️【سال1402】

5/5 - (5 امتیاز)

بهترین وکیل درآبادان را ‌بشناسید؟ به نظر شما آیا در وکالت شهرت اهمیت دارد؟ در این‌باره باید گفت که هر چه آگاهی و تجربه وکیل در مورد پرونده و دعوا بیشتر باشد، اعتبار و شهرت وکیل بالا می‌رود. در دنیای مدرن امروزه، در جامعه اختلافات و دعاوی موجود رو به افزایش گذاشته و هر فردی به طریقی درگیر مشکلات حقوقی و کیفری است. به همین دلیل، هر فرد باید از حق و حقوق اجتماعی و فردی خود آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشد و برای کسب اطلاعات در این زمینه می‌تواند از وکیل آبادان مشاوره و کمک دریافت کند. رعایت امانت در انجام امور موضوع وکالت، مانند اصل تعهد به صداقت یکی از تعهدات قانونی بهترین وکیل آبادان در برابر موکل خویش است. هر موقع فرد اقدام به انتخاب یک وکیل حقوقی جهت دفاع به نیابت از خود در محاکم قضایی کند در واقع آن وکیل از نوع انتخابی بوده است. فرد باید ویژگی‌های یک وکیل خوب را بشناسد و وکیل انتخابی خود را براساس آن ویژگی‌ها سنجیده و انتخاب نماید. وکیل باید در اقدامات و تصمیمات خود، صلاح و مصلحت موکل را رعایت کرده و به آن توجه کند.

وکیل، در مقابل خسارتی که در حق موکل خود ممکن است به او وارد کند مسئول بوده و نباید از محدوده اختیاراتی که به وی داده می‌شود، فراتر رود. اگر برای موردی یا دعوایی دو وکیل از طرف موکل تعیین شده باشد هیچ کدام از وکلا نمی‌تواند به تنهایی اقدام به کاری کنند. تنها وکیل در ابادان نسبت به موکل دارای تعهد نیست موکلی که در آبادان وکیل انتخاب می‌کند نسبت به انتخاب خود دارای تعهد است. موکل وظیفه دارد که حق الوکاله و مخارجی که وکیل برای پرونده خرج می‌کند را پرداخت کند.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل آبادان را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر آبادان، انتخاب بهترین وکیل آبادان برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص آبادان باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5 وکیل برتر آبادان می‌پردازیم.

1) امیراحمد محمدی

امیراحمد محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وی در تمام دعاوی حقوقی (تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، خانواده ( طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند و…)، دعاوی ثبتی (باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،…)  پرونده‌های موفق زیادی داشته که با رضایت موکل و درصد بالای موفقیت به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای آبادان معرفی کرد. دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 200 می‌باشد. از خدمات وکالتی وی در زمینه وکالت می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

  • آدرس: آبادان، خیابان زند، انتهای بازار جمهوری، پلاک 214، طبقه اول
  •  شماره تماس: 09163347518

 

2) سجاد جهانبازی

سجاد جهانبازی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 47914 می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای جهانبازی در زمینه وکالت می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد وی در تمام دعاوی حقوقی (تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، خانواده ( طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند و…)، دعاوی ثبتی (باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،…)  پرونده‌های موفق زیادی داشته که با رضایت موکل و درصد بالای موفقیت به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای آبادان معرفی کرد.

  • آدرس: آبادان، محله امیری، خیابان طالقانی، خیابان زین العابدین، پلاک 26، طبقه همکف
  •  شماره تماس: 09121821354

 

3) سیده فاطمه بهشتی

سیده فاطمه بهشتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل متخصص با چند سال سابقه فعال و درخشان در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود و وکیل خانواده است. دارای شماره پروانه 1880 از مرکز وکلای دادگستری می‌باشد. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان و امانت‌داری نسبت به اسرار پرونده از خصوصیاتی است که این وکیل خوب را در زمره بهترین‌های شهر ابادان قرار داده است. اخذ پرونده، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد از خدمات وکالتی خانم بهشتی برای مراجعین می‌باشد.

  • آدرس: آبادان، خیابان امیری، مجتمع متروپل، طبقه 8، واحد 804
  •  شماره تماس: 09169988404

 

4) سینا آیین پرست

سینا  آیین پرست، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وی در تمام دعاوی حقوقی (تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، خانواده ( طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند و…)، دعاوی ثبتی (باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،…)  پرونده‌های موفق زیادی داشته که با رضایت موکل و درصد بالای موفقیت به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای آبادان معرفی کرد. از خدمات وکالتی وی در زمینه وکالت می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

  • آدرس: آبادان، خیابان امام، روبروی مجتمع اروند، مجتمع پارسیک، طبقه 3
  •  شماره تماس: 09390350612

 

5) منصور احمدپور

منصور احمدپور، وکیل پایه یک دادگستری آبادان و مشاور حقوقی، در مدت چند سال وکالت خویش توانسته پرونده‌های زیادی در مورد دعاوی خانواده( طلاق، طلاق غیابی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق توافقی و…) دعاوی حقوقی(  مطالبه اجرت المثل ايام تصرف، مطالبه ديون و خسارات، دعاوي تقسيط، فسخ قراردادها، استرداد مورد معامله، اثبات مالكيت دادخواست تخليه و …) و دعاوی ثبتی و ملکی داشته باشد که با فن بیان عالی، آشنایی به مسیرهای کوتاه رسیدن به نتیجه مثبت، آشنایی با قوانین جدید توانسته رضایت موکل را جلب نماید. مشاوره، نوشتن اوراق، اخذ قرارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه از جمله خدماتی است که آقای احمدپور در دفتر وکالتی خویش به موکلین ارائه می‌دهد ناگفته نماند که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

  • آدرس: آبادان، خیابان شهید منتظری، جنب اداره کشتیرانی
  •  شماره تماس: 09166000794


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل آبادان– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل آبادان یاری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا