5/5 - (2 امتیاز)

آستارا یکی از شهرهای توریستی و بزرگ استان گیلان می‌باشد که با توجه به توریستی و تجاری بودن این شهر امکان وقوع مشکلات حقوقی بسیاری نیزوجود دارد. عدم آگاهی از قوانین و مقررات حقوقی در واقع بی اطلاع بودن از قانون ممکن است مشکلات جبران ناپذیری در پی داشته باشد بنابراین شناخت بهترین وکیل در آستارا می‌تواند از بروز این مشکلات تا حد بسیار زیادی جلوگیری نماید. وکیل پایه یک دادگستری در آستارا باید آگاهی کامل نسبت به دعاوی حقوقی، کیفری داشته باشد تا بتواند به نحو احسن پرونده را پیش ببرد یعنی نسبت به دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی تخصص لازم را داشته باشد.بهترین وکیل به وکیلی لقب داده می‌شود که در تمامی امور حقوقی تسلط داشته و مشاوره لازم را به مراجعه کننده قبل از قبول پرونده بدهد یعنی موکل را با سختی‌ها و قوانین مسیر پرونده راهنمایی کند تا فرد تصمیم درست را در ادامه یا عدم ادامه مسیر پرونده بگیرد. بنابراین دستیابی به موفقیت در پرونده های حقوقی، افراد را ملزم به داشتن وکیل مجرب می‌کند تا یاری گر آنها در طی مراحل دشوار و حساس قانونی باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل آستارا را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【آپدیت 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای آستارا، انتخاب بهترین وکیل آستارا را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص آستارا باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5 وکیل آستارا می‌پردازیم.

1) عرفان خندانی

عرفان خندانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروامه وکالت به شماره 1152 است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. آقای خندانی، دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی بسیاری در طول وکالت خود برعهده گرفته است که با فن بیان رسا و شیوا، با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش و با دادن مشاوره قبل از قبول پرونده توانسته پروندهه‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند و رضایت موکل را جلب کند که به وجود آوردن این حس اعتماد و رضایت در مراجعه کننده باعث شده وی در بین بهترین وکلای آستارا جای بگیرد. از خدمات وکالتی آقای خندانی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شمواییه، تنظیم دادخواست ، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه امکان پذیر است.

  • آدرس:آستارا، خیابان حکیم نظامی، بن بست پنجم، ساختمان ملک زاده
  • شماره وکیل: 09111833015

 

2) سیروس عزیزیان خانقاه

سیروس عزیزیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروامه وکالت به شماره 5660 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395صادر شده است. آقای عزیزیان، دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی بسیاری در طول وکالت خود برعهده گرفته است که با فن بیان رسا و شیوا، با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش و با دادن مشاوره قبل از قبول پرونده توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند و رضایت موکل را جلب کند که به وجود آوردن این حس اعتماد و رضایت در مراجعه کننده باعث شده وی در بین بهترین وکلای آستارا جای بگیرد. از خدمات وکالتی آقای عزیزیان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شمواییه، تنظیم دادخواست ، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه امکان پذیر است. ساعت کاری وی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19 الی21 می‌باشد.

  • آدرس:آستارا، خیابان فارابی، ساختمان درمانگاه فارابی، طبقه ۵، واحد ۵
  • شماره وکیل: 09123439665

 

3) الهام دست یار

الهام دست یار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروامه وکالت به شماره 331 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم الهام دست یار به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شمواییه، تنظیم دادخواست ، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه امکان پذیر است. الهام دست یار، دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی بسیاری در طول وکالت خود برعهده گرفته است که با فن بیان رسا و شیوا، با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش و با دادن مشاوره قبل از قبول پرونده توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند و رضایت موکل را جلب کند که به وجود آوردن این حس اعتماد و رضایت در مراجعه کننده باعث شده وی در بین بهترین وکلای آستارا جای بگیرد.

  • آدرس:آستارا، خیابان حکیم نظامی، روبروی اداره دارائی، ساختمان نادری، طبقه ۴، واحد ۷
  • شماره وکیل: 09112819513

 

4) علیرضا دادپور

علیرضا دادپور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروامه وکالت به شماره 1115 است که از سوی کانون وکلای دادگستری 5صادر شده است. از خدمات وکالتی دادپور به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شمواییه، تنظیم دادخواست ، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه امکان پذیر است. علیرضا دادپور، دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی بسیاری در طول وکالت خود برعهده گرفته است که با فن بیان رسا و شیوا، با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش و با دادن مشاوره قبل از قبول پرونده توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند و رضایت موکل را جلب کند که به وجود آوردن این حس اعتماد و رضایت در مراجعه کننده باعث شده وی در بین بهترین وکلای آستارا جای بگیرد.

  • آدرس: آستارا
  • شماره وکیل: 09119895110

 

5) رضا نجفی

رضا نجفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 1129 است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای نجفی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شمواییه، تنظیم دادخواست ، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه امکان پذیر است. رضا نجفی، دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی بسیاری در طول وکالت خود برعهده گرفته است که با فن بیان رسا و شیوا، با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش و با دادن مشاوره قبل از قبول پرونده توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند و رضایت موکل را جلب کند که به وجود آوردن این حس اعتماد و رضایت در مراجعه کننده باعث شده وی در بین بهترین وکلای آستارا جای بگیرد.

  • آدرس:آستارا، چهار راه فارابی
  • شماره وکیل: 09114357686

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل آستارا – لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل آستارا یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *