5/5 - (4 امتیاز)

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران بوده و خیابان فرشته، از به نام ترین خیابان‌های این منطقه است. هنگامی که شخص یا اشخاص با یک مشکل حقوقی مواجه شده و برای حل آن مشکل مجبور به اقامه دعوا در مراجع قضایی بوده یا اینکه دعوایی علیه آنها در مراجع قضایی مطرح گردد، راه حل منطقی و عاقلانه آن است که پیگیری پرونده قضایی خود را که امری تخصصی بوده، به متخصص آن یعنی وکیل پایه یک دادگستری در الهیه واگذار نمایند. معیار انتخاب یک وکیل تهران خوب و شجاع چه می باشد؟ آیا یک وکیل خوب یعنی باید دارای تخصص و ویژگی های منحصر به فردی باشد؟ وکالت در مقایسه با دیگر مشاغل دارای شان خاص است و از جایگاه مقدسی برخوردار است به همین دلیل این تفاوت برجسته شغل وکالت را از دیگر مشاغل جدا ساخته است. از ویژگی‌های یک وکیل خوب الهیه این است که زمانی که کار موکل را کار خود بداند و با دلسوزی به نحو احسن آن را انجام دهد و به همان اندازه که موکل دغدغه انجام آن را دارد او نیز به همان اندازه دغدغه موکل خود را داشته باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در الهیه تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【 سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در الهیه تهران چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر الهیه تهران، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل الهیه تهران، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) مهرداد ناظمی

مهرداد ناظمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 146 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1383 صادر شده است. از نظر آقای ناظمی یک وکیل خوب باید قابل اعتماد و یک امانت دار خوبی باشد تا موکل بتواند تمام اسرار پرونده خویش را در اختیار آن وکیل قرار دهد و یک وکیل خبره باید بداند که قبل از به عهده گرفتن آن، باید پرونده را به طور کامل مطالعه کرده و سپس با دادن مشاوره دقیق مراجعه کننده را راهنمایی کرده و وکالت آن پرونده را برعهده بگیرد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی انجام می‌گیرد. وی متخصص در دعاوی کیفری(کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …)، دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت،…)، دعاوی ملکی(الزام به تنظیم سند رسمی در تبریز، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد،…) می‌باشد که با تکیه بر دانش حقوقی خویش توانسته پرونده را به بهترین نتیجه برساند و جزیی از بهترین وکلای الیهه و وکیل تهران باشد.

  • آدرس: تهران،  الهیه، خیابان خزر، بن بست طایر، پلاک ۵، واحد ۲
  • شماره تماس وکیل:  09123887988

 

2) داوود چشمی

داوود چشمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، مدرس و نویسنده صدها مقاله حقوقی، 20 سال سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 11256 می‌باشد.

قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده،کیفری، ملکی و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل داوود چشمی، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به وکیل چشمی، یکی دیگر از بهترین وکلای الهیه، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل و با هماهنگی قبلی از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل چشمی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

  • آدرس: تهران،  الهیه
  • شماره تماس وکیل: 09123439500

 

3) میترا ضرابی

میترا ضرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، منشی هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای شماره پروانه 10142 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد. وی از برترین وکلا محسوب شده و در مدت چند سال کار وکالت توانسته به رتبه بالایی در رشته حقوق و کار وکالت برسد که این موفقیت در سایه آگاهی و بروز رسانی اطلاعات حقوقی خویش می‌باشد. از نظر وی وکالت در واقع عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری موکلف کرده و وی وظیفه دارد بعد از این عقد قرارداد، نسبت به کار خود تکلیف داشته و موجبات رسیدن به نتیجه دلخواه موکل خود را فراهم کند.

خانم ضرابی از جمله وکلای کارکشته و خبره در کار وکالت و همچنین بهترین وکیل زن تهران می‌باشد که توانسته بهترین ها را برای موکلین خود فراهم کند تا به نتیجه مثبت در مورد پرونده خود برسند. وی در تمامی زمینه‌ها از جمله دعاوی کیفری، خانوادگی و ثبتی مهارت داشته و بیشترین پرونده‌های وی در زمینه خانواده و بخصوص انواع طلاق است که با راهنمایی کامل و آگاهانه به زوجین، مسیر درست را به آنها نشان می‌دهد.

  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی(فرشته)، انتهای خیابان بیدار، برج جم
  • شماره تماس وکیل: 09126868120

 

4) دلارام بصیرت

دلارام بصیرت، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با 12سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد، وکیل دلارام بصیرت، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای الهیه بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که وکیل بصیرت در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد.

دلارام بصیرت، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا در الهیه و تهران به پایان برساند.

برای اعطای وکالت به خانم دلارام بصیرت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی ایشان، با هماهنگی قبلی به دفتر وی مراجعه نمایید.

  • آدرس: تهران،خیابان شریعتی، خیابان الهیه، انتهای بن بست دشتی، اول بن بست سپید، پلاک ۲، واحد ۴
  • شماره تماس وکیل: 09122490322

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل الهیه تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل الهیه تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *