4.5/5 - (11 امتیاز)

بهترین وکیل در بیرجند باید نسبت به کار خویش کاربلد و آگاه بوده و نسبت به تمامی قوانین آگاهی لازم را داشته باشد تا بتواند موکل را در ادامه مسیر پرونده راهنمایی کرده و وی را یاری نماید. معیار انتخاب یک وکیل خوب و شجاع در بیرجند چیست؟ آیا یک وکیل خوب باید دارای تخصص و ویژگی‌های منحصر به فردی باشد؟ وکالت در مقایسه با دیگر مشاغل دارای شان خاص است و از جایگاه مقدسی برخوردار بوده و به همین دلیل این تفاوت برجسته، شغل وکالت را از دیگر مشاغل جدا ساخته است.یک وکیل خوب و شجاع در راستای انجام کار وکالت، باید تمامی تلاش خود را برای رسیدن به حق موکل بکار گیرد و به هیچ وجه نباید نتیجه را ضمانت کند، چون دارای مسئولیت انتظامی می‌باشد. بنابراین با تلاش خود در راه احقاق حق موکل خود باید با داشتن تخصص و انجام کار حرفه‌ای در مقابل موکل خود پاسخگو بوده و این جریان معیار سنجش یک وکیل حقوقی خوب در بیرجند خواهد بود.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل بیرجند را با لیست 10 تایی بشناسید!✔️

وکیل پایتخت با فراهم کردن گزیده ای از وکلای برتر بیرجند در یک لیست 10تایی، انتخاب یک وکیل خوب در بیرجند را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، تا به کمک وکلای متخصص بیرجند باز شود. 

1) مسعود یوسفی

مسعود یوسفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8434 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 صادر شده است. وی متخصص در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی می‌باشد که با اخلاق پسندیده، بیانی رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین در این زمینه‌ها بسیار خوش درخشیده است. از نظر آقای یوسفی یک وکیل قبل از پذیرفتن یک پرونده باید جلسه‌ای با موکل ترتیب دهد تا با فرد در مورد پرونده صحبت‌های لازم را داشته و پرونده را جز به جز بررسی نموده و نتایج احتمالی طرح دعوا را با وی در میان گذارد تا موکل تصمیم درست را در ادامه مسیر قانونی بگیرد.

 • آدرس: بیرجند، نبش طالقانی 15، مجتمع تجاری عسل، واحد ۱c
 • شماره تماس: 09151611511

 

2) مهدی بنی اسدی

مهدی بنی اسدی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8036 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1388 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای بنی اسدی می‌توان اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ی وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند، بلوار معلم، نبش خیابان فردوسی، پلاک ۱، طبقه ۲
 • شماره تماس: 09155615889

 

3) مریم استانستی

مریم استانستی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 2392 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم استانستی می‌توان اخذ پرونده، قرارداد،تنظیم اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ی وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه می‌باشد. در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته است که با پشتکار خویش و آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت‌ها باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای بیرجند جای بگیرد.

 • آدرس: بیرجند، ابتدای بلوار شهدای عبادی، مقابل دادگستری
 • شماره تماس: 09151647964

 

4) علی رضا مومنی

علی رضا مومنی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از خدمات وکالتی آقای مومنی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ی وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه می‌باشد. در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته است که با پشتکار خویش و آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت‌ها باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای بیرجند جای بگیرد.

 • آدرس: بیرجند، انتهای طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه چهارم، واحد 15
 • شماره تماس: 09155616406

 

5) حمیدرضا احمدی

حمید رضا احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 48694 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1399 صادر شده است. در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته است که با پشتکار خویش و آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت‌ها باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای بیرجند جای بگیرد. از خدمات وکالتی آقای احمدی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ی وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی ۲، ساختمان آلما، طبقه 4، واحد۴۰۴
 • شماره تماس: 09901520264

 

6) مریم آرین پور

مریم آرین پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 9332 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1396 صادر شده است. در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته است که با پشتکار خویش، فن بیان رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت‌ها باعث شده ایشان در زمره بهترین وکلای بیرجند جای بگیرد. از خدمات وکالتی خانم آرین پور می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

 • آدرس: بیرجند،فلکه طالقانی، روبروی دادگستری، ساختمان اسما، طبقه ۱، واحد ۲۰۲
 • شماره تماس: 09151641060

 

7) شهرام امیر افشاری

شهرام امیر افشاری، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای بیرجند می‌باشد که در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و ثبتی پرونده‌های بسیاری داشته که توانسته با پشتکار خویش، امانت داری موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 34284 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای افشاری می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند،خیابان طالقانی، طالقانی ۱۵، مجتمع عسل، طبقه اول، واحد d
 • شماره تماس: 09155611358

 

8) رسول جدی

رسول جدی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای بیرجند می‌باشد که در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و ثبتی پرونده‌های بسیاری داشته که توانسته با پشتکار خویش، امانت داری موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 48698 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای جدی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند، خیابان شهید مطهری، بین مطهری۱۲و۱۴، پلاک 33
 • شماره تماس: 09157400291

 

9) الهام خدا بخشی

الهام خدا بخشی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای بیرجند می‌باشد که در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)،کیفری، حقوقی، ملکی و ثبتی پرونده‌های بسیاری داشته که با پشتکار خویش، امانت داری نسبت به جزئیات پرونده توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 20771 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1392 صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم خدابخشی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، روبروی اداره برق، ساختمان نجلا، طبقه 4، واحد۱۶
 • شماره تماس: 09151607793

 

10) محسن خرمی نسب

محسن خرمی نسب، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 5966 می‌باشد که در سال 1388 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. یکی از بهترین وکلای بیرجند می‌باشد که در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)  ، کیفری، حقوقی، ملکی و ثبتی پرونده‌های بسیاری داشته که با پشتکار خویش، امانت داری نسبت به جزییات پرونده توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. از خدمات وکالتی آقای خرمی نسب می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه دوم، واحد۶
 • شماره تماس: 09155615598

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب معرفی گزیده‌ای از وکلای خوب بیرجند– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب یک وکیل مناسب برای پرونده های حقوقی تان یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *