4.7/5 - (4 امتیاز)

وکیل خانواده اورمیه چه نوع وکیلی است؟ آیا تا به حال فردی از نزدیکان شما به وکیل خانواده ارومیه مراجعه کرده است؟ خانواده اولین و امن‌ترین مکانی است که هر فرد با به دنیا آمدن پا در آن می‌گذاردبه این دلیل خانواده، از نظر جامعه اهمیت بسیار بالایی دارد چون‌که اگر در خانواده‌ای افراد نتوانند با یکدیگر روابط صمیمی و عاطفی برقرار کنند و به دلایل مختلفی در خانواده مشکلاتی وجود داشته باشد، محیط خانواده دچار تزلزل خواهد شد. اگر بنیان خانواده مستحکم نباشد، فرزندانی که وارد جامعه می‌شوند دچار ضعف اجتماعی خواهند بود. به این ترتیب چنین افرادی در زندگی شخصی خود با مشکلاتی مشابه دست و پنجه نرم خواهند کرد.

هرگاه سخن از وکیل خانواده در اورمیه به میان می‌آید، اولین تصوری که در ذهن هر شخصی شکل می‌گیرد مسأله طلاق و مهریه و حضانت فرزندان و مسائلی از این قبیل می‌باشد که در حقیقت اینگونه نیست. وکیل حقوقی خانواده به شخصی گفته می‌شود که در زمینه حل و فصل مسائل خانوادگی و رسیدگی به پرونده‌های حقوقی خانواده مهارت و تجربه داشته و بهتر از هر نوع وکیل دیگری می‌تواند از حق و حقوق افراد دفاع کرده و به آنها کمک نماید. همچنین وکیل خانواده، وکیلی است که کلیه دعاوی خانوادگی همانند طلاق، مهریه، نفقه، جهیزیه، حضانت فرزند یا فرزندان، طلاق توافقی و … را بر عهده می‌گیرد و برای حل و فصل امور خانوادگی و احقاق حقوق زن یا مرد تلاش می‌کند. پس از این توضیحات ما در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین وکلای خانواده اورمیه می‌پردازیم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده ارومیه را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】✔️

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در اورمیه چیست؟ مشخصات فردی و گزیده ای از چند وکیل خانواده خوب اورمیه، همراه با آدرس و شماره تماس را با عنوان بهترین وکیل خانواده ارومیه، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) جواد قدرتی صدقیانی

جواد قدرتی صدقیانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره  ۱۳۹۵۰۲۰۲۰۲۱۲۱۰۷۰از کانون وکلای دادگستری اورمیه بوده و جزیی از بهترین‌وکلای خانواده اورمیه محسوب می‌شود وی با تکیه بر تجربه وآگاهی کامل از قوانین و با خونسردی تمام موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست و مراحل قانونی را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل جواد قدرتی وکیل خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده( وکیل طلاق، وکیل مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و …) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، … می‌باشد.

از خدمات وکالتی آقای قدرتی می‌توان به مشاوره حضوری وغیرحضوری، تحریر اوراق قضایی، همراهی درجلسه قرارداد، تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست من الجمله خدمات وکالتی وی است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد. وکیل و مشاور حقوقی شرکت راه و ساختمانی قالا، وکیل و مشاور حقوقی شرکت راه و ساختمانی اروم شیب شکن، وکیل و مشاور حقوقی شرکت تیرچه بلوک ارومیه، وکیل و مشاور حقوقی شرکت سپهر مهدیس غرب ارومیه از سوابق کاری ایشان در مدت 8 سال سابقه کاری او است.

 • آدرس: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، نرسیده به جهاد ساختمان کریمی، طبقه 3 واحد 10
 • شماره وکیل ارومیه:  09149635993

 

2) نیلوفر نوری

نیلوفر نوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 1148 از کانون وکلای دادگستری اورمیه بوده و جزیی از بهترین‌ وکلای خانواده اورمیه محسوب می‌شود چون با متانت، صداقت در کار وکالت و آگاهی کامل از قوانین، موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل نیلوفر نوری وکیل خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده( وکیل طلاق، وکیل مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و …) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، … می‌باشد. از خدمات وکالتی خانم نوری می‌توان به مشاوره حضوری وغیرحضوری، تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست من الجمله خدمات وکالتی خانم نوری است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: ارومیه،خیابان دستغیب، ساختمان مهدیس، طبقه 6، واحد 11
 • شماره وکیل ارومیه: 09907970711

 

3) مهدی فرجی زاده

مهدی فرجی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 24319 از کانون وکلای قوه قضاییه که در سال 1394 صادر شده است. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق گرایش حقوق خصوصی، نفر اول آزمون کارمندی ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان غربی 1388، قبولی آزمون وکالت استان تهران و شهر کرج 1388، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضائیه در ارومیه، دارای مدارک معتبر داوری از کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلای قوه قضائیه، عضو کمیسیون پژوهش و انتشارات مرکز وکلای قوه قضائیه استان آذربایجان غربی خلاصه‌ای از سوابق درخشان این وکیل در زمینه وکالت است. مهدی فرجی زاده در تمامی زمینه‌های خانوادگی، حقوقی و کیفری پرونده داشته و با قبول انواع دعاوی و راهنمایی موکلین در انتخاب مسیر درست به ایشان کمک کرده و رضایت مراجعین به دفتر وی باعث شده که یکی از بهترین وکیل اورمیه محسوب شود.

 • آدرس: ارومیه،خیام جنوبی، نرسیده به فلکه جهاد سابق، طبقه فوقانی بانک قوامین، طبقه اول، واحد ۴
 • شماره وکیل ارومیه: 09123667503

 

4) میلاد شیرزاد

میلاد شیرزاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 1092 از کانون وکلای دادگستری، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی آخرین مدرک تحصیلی وی است. در زمینه‌ دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری فعالیت داشته اما عمده پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده ( طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت نفقه، اجرت المثل، طلاق توافقی،…) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال می‌باشد که با راهنمایی کامل و دادن مشاوره به زوجین آنها را در مسیر پرونده راهنمایی کرده و راه درست را به وی نشان می‌دهد که دادن مشاوره و کمک به انتخاب مسیر باعث رضایت فرد از ایشان شده است که این رضایت موجب جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده شده است.

 • آدرس: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، مجتمع تجاری خیام، طبقه 5، واحد 20
 • شماره وکیل ارومیه:  09144409227

 

5) پریوش نجفی

پریوش نجفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 111279 می‌باشد. از خدمات وکالتی خانم نجفی می‌توان به تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، مشاوره حضوری وغیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. امانت داری نسبت به اسرار پرونده، بیانی رسا و شیوا، همراهی موکل و دادن مشاوره در هر زمینه، فن بیان، و آگاهی کامل نسبت به قوانین باعث شده موکل به وی اطمینان کرده و پرونده خود را با خیالی آسوده به وی واگذار نماید. ایشان در زمینه تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی پرونده قبول کرده اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است که آنها را با تکیه بر تخصص خویش با درصد بالایی از موفقت به پایان رسانده است که این درصد باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده اورمیه شده است.

 • آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، مجتمع تجاری استاد شهریار، طبقه 5، واحد 510
 • شماره وکیل ارومیه: 09141880995

6) سعید جهانگیرزاده

سعید جهانگیرزاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در دعاوی مربوط به خانواده، کیفری، حقوقی متخصص بوده و پرونده‌های زیادی در این دعاوی به نتیجه مثبت رسانده است که این به نتیجه رساندن در اثر آگاهی کامل داشتن نسبت به قوانین می‌باشد اما ناگفته نماند که تخصص اصلی وی مربوط به دعاوی خانواده است. جهانگیرزاده دارای مشاوره حضوری و غیرحضوری می‌باشد که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 1137 می‌باشد.

 • آدرس: ارومیه، فلکه خیام، مجتمع پاسارگاد، طبقه ۵ ، واحد ۴
 • شماره وکیل ارومیه: 09142071239

7) مهسا مهربان

مهسا مهربان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، بوده که چند سال سابقه درخشان در زمینه وکالت داشته و چند صد پرونده موفق در زمینه دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری داشته که عمده پرونده‌های وی در زمینه دعاوی خانواده مثل طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق غیابی، ارث و میراث، وصیت، نفقه و سایر دعاوی مربوط به خانواده می‌باشد. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1397020222111202 می‌باشد.

 • آدرس: ارومیه، بلوار امامت، اول زیر گذر شهر چای، بر خیابان پلاک 20 طبقه اول
 • شماره وکیل ارومیه:  09143465632

8) سمیه حسنی

سمیه حسنی، وکیل پایه یک دادگستری  و مشاور حقوقی،  عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می‌باشد. آخرین مدرک تحصیلی وی دکترای تخصصی حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره  1394020212110966 است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی و غیره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار، راه حل دهنده بودن(یعنی راه کوتاه و مسیر قانونی صحیح را به موکل نشان می‌دهد)، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده از خصوصیات اخلاقی این وکیل خانواده است. خانم حسنی در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده پرونده داشته ولی عمده پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانواده می‌باشد به این خاطر می‌توان وی را در زمره بهترین وکلای خانواده در اورمیه قرار داد. پرونده‌های وی در زمینه ارث و وصیت، طلاق، استرداد جهیزیه، اعسار، … و بیشتر می‌توان گفت در زمینه مسائل مربوط به خانواده در چند سابقه وکالت خویش بوده است.

 • آدرس: ارومیه، فلکه خیام، ساختمان پاسارگاد، طبقه سوم
 • شماره وکیل ارومیه:  09141844305

 

9) یعقوب داداش نژاد

یعقوب دا،اش نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق بین الملل، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 3720 است که در سال 1393 صادر شده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی و غیره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار، راه حل دهنده بودن(یعنی راه کوتاه و مسیر قانونی صحیح را به موکل نشان می‌دهد)، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده از خصوصیات اخلاقی این وکیل خانواده است. آقای داداش نژاد در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده پرونده داشته ولی عمده پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانواده می‌باشد به این خاطر می‌توان وی را در زمره بهترین وکلای خانواده در اورمیه قرار داد. پرونده‌های وی در زمینه ارث و وصیت، طلاق، استرداد جهیزیه، اعسار، … و بیشتر می‌توان گفت در زمینه مسائل مربوط به خانواده در چند سابقه وکالت خویش بوده است.

 • آدرس: ارومیه، خیابان کشتگر، ساختمان الماس غرب، طبقه اول، واحد۱۰۳
 • شماره وکیل ارومیه: 09144811705

 

10) ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی عربلو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خانواده، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق، متخصص در امور خانواده( طلاق توافقی، حضانت فرزند، مطالبه نفقه و مهریه، مطالبه و دریافت اجرت المثل ایام زناشویی، ازدواج مجدد، طلاق، درخواست طلاق از سوی زوجه، درخواست طلاق از سوی مرد و …)  و دعاوی مربوط به مطالبات، دارای شماره پروانه 23956 از مرکز وکلای دادگستری می‌باشد. دارای مشاوره حضوری و غیرحضوری می‌باشد. زوجین و یا افرادی که به دفتر وی مراجعه می‌کنند با رفتاری مناسب از طرف این وکیل نمونه و کارکشته راهنمایی کامل شده سپس تصمیم به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا می‌گیرند به همین دلیل می‌توان خانم محمودی را جزیی ازبرترین وکلای خانواده در اورمیه معرفی کرد.

 • آدرس: ارومیه،خیابان وحدت، روبروی دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه
 • شماره وکیل ارومیه: 09141467264

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *