5/5 - (2 امتیاز)
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی در رشت
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل خانواده رشت را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【آپدیت1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای برتر در رشت، انتخاب بهترین وکیل خانواده در رشت را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص رشت باز شود. ما در این مقاله به  معرفی 10 وکیل خانواده برتر در رشت می‌پردازیم.

1) المیرا آسوبار 

المیرا آسوبار، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل برتر رشت و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. اگر در شهر رشت با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می توانید به وکیل المیرا آسوبار اعطای وکالت نمایید.

حوزه فعالیت وکیل آسوبار در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل آسوبار یکی از  وکلای خوب رشت می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک۵۸۱، طبقه اول
 • شماره وکیل در رشت: 09121021394
 • شماره دفتر: 01332332774
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی و رزرو وقت
حسن فعال - وکیل رشت
حسن فعال – وکیل رشت

2) محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 18سال سابقه وکالت درخشان و موفق، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان، عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره، عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره (دوره سوم) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، ایشان توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای خانواده رشت بحساب بیایند.

حوزه فعالیت وکیل محمد حسن فعال در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

 1. قبول وکالت در دعاوی خانواده من الجمله( انواع طلاق، حضانت فرزند، نفقه، مطالبه مهریه و…)
 2. وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوطه و …)

 3. وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)

 4. امور ملکی و تجاری( زمین، مسکن و مغازه) 
 5. وکالت در پرونده‌های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 6. وکالت در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و پرونده‌های مالیاتی
 7. وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قراردادهای خصوصی

برای اعطای وکالت به آقای فعال، یکی از  وکلای کارکشته رشت می‌توانید با شماره زیر  تماس برقرار نمایید:

 • آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول
 • شماره تماس: 09119341944
 • حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14
 • حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

باران نوروزی - وکیل در رشت
باران نوروزی – وکیل در رشت

3) باران نوروزی

باران نوروزی، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از دانشگاه گیلان، عضو کمیسیون روابط عمومی و کمیسیون حقوق زنان و خانواده در دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گیلان، که از سال 1393 عضو کانون وکلا شده و در حال حاضر 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد. باران نوروزی در طول سال‌های فعالیت خود توانسته رضایت بیشتر موکلین خود را به دست آورد و جزء بهترین وکلای  خانواده رشت باشد.

شهروندان رشت و شهرهای حومه رشت می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی من الجمله:(الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان و … )؛ دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …) و دعاوی حقوقی (چک و سفته و رسید عادی، ابطال رای داوری،دعاوی قراردادی، دعاوی ارث و …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به وکیل باران نوروزی اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس:رشت،چهارراه گلسار، بلوار انصاری، روبروی بانک سپه، نبش کوچه مسعود، جنب مبل ایران، عمارت پدر، طبقه ۵، واحد ۷
 • شماره تماس وکیل: 09111386201
 • شماره تماس دفتر: 01333726760
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی
 • حضور وکیل در دفتر: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰

 

4) امین آزاده عقیده

امین آزاده عقیده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، چند سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه،…)، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ثبتی و شرکتی می‌باشد که با توانایی خود در سخن وری، آشنایی  توانسته پرونده‌های بسیاری را به پایان عالی و مثبت برساند. دارای شماره پروانه 26474 می‌باشد که در سال 1394 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای آزاده عقیده می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های ایشان با هزینه و تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس:رشت، فلکه لاکانی،خیابان ضیابری، نرسیده به تقاطع سام، روبروی فروشگاه کوروش، ساختمان مهر، طبقه ۲ ، واحد ۳
 • تلفن همراه: 09112353798

 

5) سیدجلال آزادبخت

سید جلال آزادبخت، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 7493 که در سال 1388 از کانون وکلای دادگستری رشت صادر شده است، می‌باشد. در انتخاب یک وکیل خوب باید دقت شود چون انتخاب وکیل در روند مسیر قانونی پرونده بسیار تاثیرگذار است، جلال آزاد بخت یکی از این وکلا می‌باشد که بدون شک می‌توان پرونده خود را به وی سپرد. ایشان در تمامی دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی و غیره دارای پرونده‌های موفق زیادی است. از خدمات وکالتی آقای آزاد بخت می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، غیر حضوری و تنظیم شکواییه اشاره کرد.

 • آدرس: رشت، خیابان حافظ، چهارراه پور سینا، ساختمان ۸۱۶، طبقه ۴، واحد ۳
 • شماره تماس وکیل: 09113365126

 

6) غلامرضا احمدزاده

غلامرضا احمدزاده، وکیل پایه یک دادگستری رشت، قبول دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، خدمات وکیل به مراجعه کنندگان قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، چندین سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات حکومتی، تملک اپارتمان‌ها، دعاوی قاچاق می‌باشد. پروانه وکالت آقای احمدزاده در سال 1389 از سوی مرکز وکلای دادگستری به شماره  پروانه 5832 صادر شده است که در این مدت توانسته با پشتکار و کسب مهارت در زمینه وکالت خور را در زمره بهترین وکلای شهر رشت قرار دهد.

 • آدرس: رشت، بلوار حافظ غرب، نرسیده به میدان دفاع مقدس، ساختمان پیشرو، واحد۴
 • شماره تماس وکیل: 09112373647

 

7) فاطمه خورسند

فاطمه خورسند، وکیل پایه یک دادگستری، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رشت به شماره 804  می‌باشد. اگر در شهر رشت به دنبال وکیل هستید تا پرونده دعاوی  خود را به وی بسپارید وکیل خورسند یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه است. در دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و…)، دعاوی ملکی(الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، جعل، خیانت در امانت، …)، دعاوی حقوقی وکیفری پرونده‌های موکوله به وی را به نتیجه موکل پسند به پایان رسانده است و این نتیجه مثبت باعث رضایت موکلین از ایشان شده است.

 • آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای تختی، کوچه بنفشه، واحد ۸
 • شماره تماس وکیل: 09112359751

 

8) حسن احمدی

حسن احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رشت به شماره 16332  می‌باشد. در دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و…)، دعاوی ملکی(الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، جعل، خیانت در امانت، …)، دعاوی حقوقی وکیفری پرونده‌های موکوله به وی را به نتیجه موکل پسند به پایان رسانده است و این نتیجه مثبت باعث رضایت موکلین از ایشان شده است. اگر در شهر رشت به دنبال وکیل هستید تا پرونده دعاوی  خود را به وی بسپارید وکیل احمدی یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه است. از جمله خدمات وکالتی آقای احمدی می‌توان به تنظیم شکواییه، اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که مشاوره ایشان با هزینه است.

 • آدرس: رشت، حاجی آباد، ساختمان گاندی، طبقه سوم
 • شماره تماس وکیل: 09111374577

 

9) مجید اسلام دوست

مجید اسلام دوست، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رشت به شماره 16332  می‌باشد. از جمله خدمات وکالتی آقای اسلام دوست می‌توان به تنظیم شکواییه، اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که مشاوره ایشان با هزینه است در دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و…)، دعاوی ملکی(الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، جعل، خیانت در امانت، …)، دعاوی حقوقی وکیفری پرونده‌های موکوله به وی را به نتیجه موکل پسند به پایان رسانده است و این نتیجه مثبت باعث رضایت موکلین از ایشان شده است. اگر در شهر رشت به دنبال وکیل هستید تا پرونده دعاوی خود را به وی بسپارید، وکیل اسلام دوست یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه است.          

 • آدرس: رشت،  چهارراه گلسار، بلوار گلسار، روبروی اداره پست گلسار، برج پارس ، طبقه ۴، واحد۱۱
 • شماره تماس وکیل: 09111321353

 

10) فرزانه سیاسی فر

فرزانه سیاسی فر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 5078 است که از سوی کانون وکلا دادگستری صادر شده است. خانم سیاسی فر دارای خدمات وکالتی مانند مشاوره حضوری، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد است که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه است. در زمینه تمامی دعاوی مانند دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری، ملکی و حقوقی متخصص بوده و بیش از 500 پرونده در این دعاوی با پشتکار خود به نتیجه مثبت رسانده و در زمره بهترین وکلای رشت قرار دارد. شما باید اطمینان حاصل کنید که وکیلی که انتخاب می‌کنید در زمینه حقوقی مورد نیاز شما دارای تجربه و تخصص است. حوزه‌های حقوقی متنوعی در دنیای وکالت وجود دارد و بیشتر وکلا ترجیح می‌دهند در یک حوزه یا حوزه‌های محدود یا خاص تمرکز کنند.

 • آدرس: رشت، خیابان امام خمینی، جنب کارخانه آردکوبی، پلاک ۱۷۴، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09111354570

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده رشت– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خانواده رشت یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *