5/5 - (3 امتیاز)

وکیل خانواده ساری از حساس‌ترین و مهم‌ترین حوزه‌های حقوقی می‌باشد که باید در این حوزه از تخصص بالایی برخوردار بود. در ساری به علت جمعیت زیاد و مرکز استان بودن، نیاز به خدمات حقوقی، داشتن وکیل خانواده از اهمیت بسیاری برخوردار است. وکیل خانواده به فردی گفته می‌شود که توانایی حل پرونده‌های حقوقی خانوادگی را دارد. از جمله دعاویی که در این نوع پرونده‌ها مطرح می‌شوند، می‌توان به طلاق و انحلال نکاح، مطالبه و اجرای مهریه (وکیل مهریه)، شروط ضمن عقد و اجازه ازدواج مجدد، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق به خواست زوج یا زوجه، حضانت فرزند، نفقه و موارد دیگر اشاره کرد. وکیل خانواده باید تجربه کافی در زمینه دعاوی مربوط به این دعاوی را داشته و هم چنین قابل اعتماد باشد. باید قابلیت ارائه مشاوره‌های لازم را به مراجعین خود داشته باشد و در صورت نیاز، پرونده مربوط به دعوا را به صورت کاملا حرفه‌ای پوشش دهد. دریافت مشاوره از یک وکیل خانواده می تواند بسیار مفید باشد.

در این صورت فرد می تواند از چالش‌ها و ظرفیت‌های قانونی برای احقاق حقوق خود پیش از مطرح کردن دعاوی مطلع شوید. وکالت در پرونده‌های خانواده نیز همچون سایر حوزه‌های وکالت نیازمند صفات و ویژگی‌های عمومی همچون پاکدستی، سلامت اخلاق، صداقت، سلامت رفتار، علم، دانش و آگاهی نسبت به مسائل خانواده، آگاهی از قوانین روزآمد و رویه‌های موجود در محاکم و موارد متعددی از این قبیل است اما علاوه بر تمامی این موارد، وکیل متخصص خانواده بایستی تجربه لازم در این مباحث را داشته و به میزان نسبتاً چشم گیری از توانایی‌های روان شناسی، روان کاوی و جامعه شناسی نیز بهره‌مند باشد، چرا که در بسیاری از دعاوی مطروحه در امور خانواده منشأ دعوی جایی غیر از موضوع دعواست. به عنوان مثال زوجه به دلیل این که قصد جدایی دارد و هنگام ازدواج یا پس از آن حق توکیل را از زوج اخذ ننموده است، به منظور وارد ساختن فشار به زوج، نسبت به مطالبه حقوق مالی خود اقدام نموده و بر این موارد پافشاری می‌نماید در حالی که شاید این موضوع را بتوان خارج از محاکم قضایی با استفاده از روش‌های جایگزین حل اختلاف و تکنیک‌ها و فنون مذاکره و میانجیگری حل و فصل نمود.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده ساری را با لیست 10تایی بشناسید!⚖️【آپدیت1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای خانواده برتر در ساری، انتخاب بهترین وکیل ساری را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای خانواده متخصص ساری باز شود. ما در این مقاله به  معرفی گزیده ای از 10 وکیل برتر خانواده در ساری می‌پردازیم.

1) حسین بهاری

حسین بهاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای بیش از ١2سال سابقه کار وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی که عمده پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 9861 می‌باشد که در سال 1389 صادر شده است. از نظر آقای بهاری مهم‌ترین ویژگی یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد که این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری از سوی یک وکیل خوب است، که داشتن این خصوصیات علاوه بر دانش و آگاهی حقوقی و امانت داری باعث شده که وی جزیی از بهترین وکلای خانواده ساری و یکی از بهترین وکیل ساری محسوب شود.

 • آدرس: ساری، خیابان قارن، جنب مجتمع پزشکی شهریار، طبقه فوقانی دفترخانه ۳۷
 • شماره تماس: 09119583766

2) پیمان مجیدی

پیمان مجیدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، ثبتی و ملکی می‌باشد. پیمان مجیدی، با اتکا به اراده الهی و دانش و تجربه خویش، تمام تلاش خود را برای پیشبرد بهتر امور موکلین انجام می‌دهد. دارای 5 سال سابقه وکالت است که در این مدت توانسته با پشتکار و فن بیان رسا و شیوا و آشنایی نسبت به قوانین مراجعه کنندگان به دفتر خویش را راهنمایی و بهترین مسیر را به ایشان نشان دهد تا بهترین وکیل برای پرونده خویش را انتخاب کنند. از خدمات وکالتی آقای مجیدی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. دارای شماره پروانه 2037 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397 صادر شده است.

 

3) نوشین لقمانی

نوشین لقمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، کارشناس حقوق از دانشگاه مازندران و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، و مسلط به زبان انگلیس است. متخصص در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، ثبتی و ملکی می‌باشد ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی مربوط به دعاوی خانواده است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 1366 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1391 صادر شده است. خانم لقمانی، با اتکا بر دانش و تجربه خویش، فن بیان رسا و شیوا، امانت داری، پایبندی به زمان تمام تلاش خود را برای پیشبرد بهتر امور موکلین در 11 سال سابقه درخشان وکالتی خویش انجام می‌دهد. وی با دادن مشاوره دقیق به مراجعه کنندگان دفتر خویش، آنها را راهنمایی و بهترین مسیر را به ایشان نشان می‌دهد تا بهترین وکیل برای پرونده خویش را انتخاب کنند. از خدمات وکالتی خانم لقمانی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: ساری، بلوار طالقانی، ساختمان نگین، طبقه3، واحد27
 • شماره تماس: 09113543827

 

4) محبوبه فکوری

محبوبه فکوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 2016 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1386صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم فکوری می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. در مدت 15 سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های متعدد بسیاری را در خصوص دعاوی ملکی، خانوادگی، ثبتی، حقوقی، کیفری و غیره به نتیجه عالی و مورد نظر موکل رسانده است ولی ناگفته نماند که بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده(انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، الزام به تمکین زوجه و اثبات نشوز، مطالبه و استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، رفع ممنوع الخروجی، سرپرستی اطفال بی سرپرست، اهدای جنین، تغییر جنسیت، …) می‌باشد.

 • آدرس: ساری، خیابان قارن، نبش کوچه مستشرق، ساختمان هستی، طبقه2
 • شماره تماس: 09111553058

 

5) مهدی تقوی قاسم خیلی

مهدی تقوی قاسم خیلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای چند سال سابقه درخشان کار وکالت، در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی که عمده پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 46260 می‌باشد که در سال 1397 صادر شده است. از نظر آقای تقوی مهم‌ترین ویژگی یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد که این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری از سوی یک وکیل خوب است، که داشتن این خصوصیات علاوه بر دانش و آگاهی حقوقی باعث شده که وی جزیی از بهترین وکلای خانواده ساری محسوب شود.

 • آدرس: ساری، خیابان قارن، کوچه قارن ۷، خیابان آیت الله کاشانی، طبقه 2
 • شماره تماس: 09118580508

 

6) مینا پاشنا

مینا پاشنا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، کارشناس حقوق، و مسلط به زبان انگلیس است. متخصص در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، ثبتی و ملکی می‌باشد ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی مربوط به دعاوی خانواده است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 1499 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1394 صادر شده است. خانم پاشنا، با اتکا بر دانش و تجربه خویش، فن بیان رسا و شیوا، امانت داری، پایبندی به زمان تمام تلاش خود را برای پیشبرد بهتر امور موکلین در 7 سال سابقه درخشان وکالتی خویش انجام می‌دهد. وی با دادن مشاوره دقیق به مراجعه کنندگان دفتر خویش، آنها را راهنمایی و بهترین مسیر را به ایشان نشان می‌دهد تا بهترین وکیل برای پرونده خویش را انتخاب کنند. از خدمات وکالتی خانم مینا پاشنا می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. وی آماده ارائه خدمت به شهروندان شهر ساری، بابل، بابلسر و آمل نیز می‌باشد.

 

7) مهدی یزدانی

مهدی یزدانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق ، متخصص در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده و ملکی که بیشتر دعاویی که ایشان پرونده‌های آن را قبول وکالت کرده است در زمینه دعاوی خانواده و دعاویی مربوط به خانواده است. با تکیه بر دانش و تجربه خویش، دارا بودن فن بیان رسا و شیوا، امانت داری نسبت به اسرار پرونده تمام تلاش خود را برای پیشبرد بهتر امور موکلین انجام می‌دهد. دارای چند سال سابقه وکالت است که در این مدت توانسته با پشتکار و آشنایی نسبت به قوانین بهترین مسیر را به موکلین نشان دهد تا بهترین وکیل برای پرونده خویش را انتخاب کنند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. دارای شماره پروانه 45743 است که از سوی کانون وکلای قوه قضاییه در سال 1395 صادر شده است.

 

8) رضا عباس زاده

رضا عباس زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره  339 از کانون وکلای دادگستری مازندران بوده و جزیی از بهترین‌وکلای خانواده ساری محسوب می‌شود وی با تکیه بر تجربه وآگاهی کامل از قوانین و با خونسردی تمام موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست و مراحل قانونی را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل عباس زاده، وکیل خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده( وکیل طلاق، وکیل مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و …) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، 000 می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای عباس زاده می‌توان به مشاوره حضوری وغیرحضوری، تحریر اوراق قضایی، همراهی درجلسه قرارداد، تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست من الجمله خدمات وکالتی وی است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: ساری، خیابان 18 دی، نبش کوچه شهید خرازی، جنب مطب دکتر پیشنمازی
 • شماره تماس: 09111521462

 

9) فاطمه رضایی

فاطمه رضایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره  2657 از کانون وکلای دادگستری مازندران بوده و جزیی از بهترین‌وکلای خانواده ساری محسوب می‌شود وی با تکیه بر تجربه وآگاهی کامل از قوانین و با خونسردی تمام موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست و مراحل قانونی را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل عباس زاده، وکیل خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده( وکیل طلاق، وکیل مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و …) دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، 000 می‌باشد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به مشاوره حضوری وغیرحضوری، تحریر اوراق قضایی، همراهی درجلسه قرارداد، تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست من الجمله خدمات وکالتی وی است که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: ساری، خیابان ۱۸دی، پاساژ میلاد، طبقه فوقانی
 • شماره تماس: 09111566846

 

10) ایرج نظام پور

ایرج نظام پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 718 می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای نظام پور می‌توان به تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، مشاوره حضوری وغیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. امانت داری نسبت به اسرار پرونده، بیانی رسا و شیوا، همراهی موکل و دادن مشاوره در هر زمینه، فن بیان، و آگاهی کامل نسبت به قوانین باعث شده موکل به وی اطمینان کرده و پرونده خود را با خیالی آسوده به وی واگذار نماید. ایشان در زمینه تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی پرونده قبول کرده اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است که آنها را با تکیه بر تخصص خویش با درصد بالایی از موفقت به پایان رسانده است که این درصد باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای خانواده ساری شده است.

 • آدرس: ساری، خیابان امیر مازندرانی، جنب داروخانه دکتر رنجبر، طبقه 1
 • شماره تماس: 09111539484

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ساری – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ساری یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *