4.9/5 - (8 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل در سمنان یکی از مهم‌ترین کارهایی است که افراد باید در مواجهه با موارد قضایی انجام دهند. در شرایط دشوار و پیچیده، افراد و شرکت‌ها ممکن است نیازمند راهنمایی یک متخصص حقوقی باشند. یک وکیل خوب می‌تواند تاثیر مثبت و چشمگیری بر زندگی موکل خود داشته باشد. حال این سؤال مطرح می‌شود که چه چیزی یک وکیل خوب در سمنان را می‌سازد؟ ممکن است هر فرد با وکلایی برخورد کرده باشد که بلافاصله پس از صحبت با آن وکیل متوجه ضعف کار ایشان شده باشد و ازدادن پرونده خود به آن وکیل صرف نظر کرده باشد. بهترین وکیل حقوقی در سمنان می‌داند که چگونه می‌تواند ایده‌های مهم را در نوشتن قانون رسمی، در ایمیل غیر رسمی، در مکالمات تلفنی، از طریق بحث در تنظیمات قانونی رسمی و مکالمات خصوصی مطرح کند. با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی جامعه همه افرادی که درگیر پرونده‌های قضایی هستند توانایی تسلط کافی بر قوانین را نداشته و همین امر باعث می‌شود تا به دنبال یک وکیل با پشتکار عالی باشند و مشکل در اینجا است که انتخاب یک وکیل خوب با وجود وکلای زیاد در جامعه کار سختی است. در نتیجه این کار بسیار مهم است چرا که یک انتخاب اشتباه کلا مسیر پرونده را تغییرمی دهد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل سمنان را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل درسمنان چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل برتر سمنان، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل سمنان، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) امیررضا آتش پیکر

امیررضا آتش پیکر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری سمنان، با چند سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، قراردادهای مشارکت، قراردادهای سرمایه گذاری، انواع قراردادهای کاری و فعالیت‌های شرکت‌های تجاری و… را دارد. قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل آتش پیکر شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. از خدمات وکالتی وکیل آتش پیکر می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می‌باشد که به شماره 27860 برای وی ثبت شده است.

 • آدرس: سمنان، بلوار ولیعصر، مجتمع بعثت، طبقه چهارم، واحد ۲۱
 • شماره تماس: 09121406834

آدرس: سمنان،

شماره تماس: ٠٩١٢١٤٠٦٨٣٤

2) مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سمنان، از خدمات وکالتی خانم امیریان فر می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری و قراردادها اشاره کرد. وکیل متخصص با چند سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، امور ثبتی، تملک اپارتمان‌ها، خانواده، شهرداری که پرونده‌های زیادی در این مدت وکالت به نتیجه مثبت رسانده است که رضایت موکلین را به عنوان وکیل متخصص در دعاوی مختلف به همراه داشته است. ایشان با تلاش و پشتکار خویش موفق به دریافت پروانه وکالت از مرکز وکلای دادگستری به شماره 21781 شده است و به خاطر داشتن اخلاقی پسندیده و راهنمایی کامل موکلین تبدیل به یکی از بهترین وکلای سمنان شده است.

 • آدرس: سمنان، چهارراه ورزش، مجتمع نهضت، بلوکb، واحد 608
 • شماره تماس:  09125314494

 

3) مهدی برهانی

مهدی برهانی، وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، مشاورحقوقی سمنان که در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری قبول پرونده کرده و با راهنمایی کامل و آشنا کردن مراجعین با قوانین پرونده مربوط آنها را در ادامه یا عدم ادامه پرونده یاری می‌رساند. در سال 1392 آقای برهانی با پشتکار خود موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری سمنان به شماره 22026 شده است.

 • آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوار شهید صدیقی، ما بین فرعی ۳ و ۵، طبقه فوقانی، تزئینات آمود
 • شماره تماس: 09122310171

 

4) حمیدرضا ابراهیم زاده

حمیدرضا ابراهیم‌زاده، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مشاور و وکیل پایه یک دادگستری سمنان، که در سال 1389 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 8337 شده است. با توجه به اظهارات مراجعین، به عنوان موکل و بررسی توضیحات و مدارک ایشان، آقای ابراهیم‌زاده برای پرونده موکل لایحه دفاعیه تنظیم نموده و به موکل تحویل می دهد. اگر به دنبال وکیل کارکشته در سمنان بوده و ‌می‌خواهید کارتان توسط وکیل معروف و کاربلد انجام بگیرد، آقای ابراهیم‌زاده بهترین گزینه است چون یکی از بهترین وکلای سمنان محسوب می‌شود.

 • آدرس: سمنان، خیابان فجر بین ۶و۷ نبش شمالی،  بازار روز، طبقه۱
 • شماره تماس: 09123314901

 

5) اشرف ملکی

اشرف ملکی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سمنان، در سال 1386 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 2244 شده است. مشکلات قضایی بسیار گسترده بوده و باید حتما به سراغ وکیلی رفت که برای مدت زیادی به صورت حرفه‌ای در حوزه دعوای شما فعالیت کرده و پرونده‌هایی مانند پرونده شما را با نتیجه مثبت به پایان رسانده باشد، وکیل خانم ملکی یکی از وکلای برتر سمنان می‌باشد که در تمامی دعاوی خانواده(طلاق توافقی، طلاق یک طرفه، مطالبه مهریه، نفقه و …)، دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری پرونده‌های داشته که بر وفق مراد موکل به پایان رسانده است.

 • آدرس: سمنان، باغ فردوس، مجتمع فردوس، طبقه ۴
 • شماره تماس: 09124310213

 

6) میرعلی زرگر

میرعلی زرگر، وکیل پایه یک دادگستری سمنان و مشاور حقوقی که ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین ارائه خدمت می‌کند. دارای شماره پروانه به شماره 16451 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد که در سال 1390 موفق به دریافت آن شد. آقای زرگر در مدت 10 سال وکالت خویش پرونده‌های بسیاری در دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زن، درخواست طلاق از سوی مرد، مطالبه اجرت المثل و غیره)، دعاوی ملکی(دعاوی فک رهن، خلع ید، الزام به تحویل ملک، الزام به تنظیم سند رسمی، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع و غیره) و دعاوی کیفری و حقوقی داشته که با آشنایی کامل از قوانین و پایبندی به تعهدات توانسته به نتیجه مثبت برساند و خود را به عنوان وکیل نمونه معرفی نماید.

 • آدرس: سمنان، شهرک گلستان، خیابان فتح المبین، کوچه نرگس، بن‌بست کاج، پلاک۲۴۰
 • شماره تماس: 09121315233

 

7) اقدس رهائی

اقدس رهائی، در سال 1389 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 9554 شده است. مشاور حقوقی سمنان که هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. خانم رهائی وکیل پایه یک دادگستری سمنان، با راهنمایی‌های دقیق و به جای خویش، موکلین را در مسیر شکایت یا عدم شکایت یاری می‌رساند. ایشان دارای پرونده‌های زیادی در زمینه انواع دعاوی حقوقی و کیفری داشته که موفقیت در بیشتر آن پرونده‌ها دیده می‌شود.

 • آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱واحد۱
 • شماره تماس: 09127312405

 

8) مهرنوش خراسانی

وکیل مهرنوش خراسانی، وکیل پایه یک دادگستری سمنان و مشاور حقوقی که مشاوره وی به صورت حضوری و غیر حضوری باتعیین وقت قبلی انجام می‌شود. عضو کانون وکلای استان سمنان، با شماره پروانه ثبتی 21103، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم مهرنوش خراسانی به عنوان یک وکیل خبره سمنان در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع‌به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

 • آدرس: سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6
 • شماره تماس: 09123317342

 

9) علی همتیان

 علی همتیان، وکیل پایه یک دادگستری، نایب رئیس اسبق کانون وکلای استان سمنان، مشاور حقوقی، متخصص در امور بین‌الملل، امور ثبتی، امور حسبی و ثبت احوال، ایین دادرسی، بورس، بیمه، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، دعاوی بانکی، دعاوی قاچاق، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی پزشکی، خانواده با 14 سال سابقه درخشان وکالت می‌باشد. دارای شماره پروانه 9663 که از کانون وکلای قوه قضاییه در سال 1387 دریافت کرده است.

 • آدرس: سمنان، باغ فردوس، ساختمان فراز، طبقه 3
 • شماره تماس:09125322580

 

10) حمیدرضا کاشفی

وکیل حمیدرضا کاشفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سمنان،  دعاوی اراضی، املاک، شهرداری و تغییرکاربری، چند سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و غیره، دارای مشاوره تلفنی و حضوری بوده و راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به فعالیت نوشتن قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود اشاره کرد و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را یکی از بهترین وکلای سمنان معرفی نمود. دارای شماره پروانه20878 که از کانون وکلای دادگستری سمنان صادر شده می‌باشد.

 • آدرس: سمنان، باغ فردوس،  مجتمع بهرامی، طبقه 3
 • شماره تماس: 09121318438

 

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل سمنان – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل سمنان یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *