بهترین وکیلخانوادهمقالات

وکیل طلاق توافقی در اورمیه

بعضی اوقات شخص زمان کافی برای حضور در دادگاه و ارائه دادخواست و انجام اموری مانند این را ندارد، در این صورت شخص می‌تواند به وکیلی مناسب و کاردان وکالت طلاق داده تا تمام امور حقوقی شخص را انجام بدهد؛ البته که این کار هزینه هایی را در پی خواهد داشت. از طرفی اشخاص با قوانین و مقررات مربوط به طلاق آشنا نیستید، گاهی از اوقات شخص نیاز به اثبات و ارائه مدارک مبتنی بر دلایل خود در دادگاه خواهد داشت و بهتر است این کار را به وکیل طلاق توافقی که به قوانین تسلط دارد بسپارد.

 

معرفی وکیل طلاق توافقی ارومیه – لیست 10 تایی

در این مقاله با فراهم کردن 10 وکیل طلاق توافقی برتر در ارومیه، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی خانواده شما، به کمک وکیل طلاق توافقی متخصص و مجرب اورمیه رفع شود. در ادامه اسامی 10 وکیل طلاق توافقی ارومیه در زیر آمده است.

 

1) اکرم حبیبی

اکرم حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری آذربایجان غربی، کارشناس رشته حقوق از دانشگاه آزاد اورمیه، مسلط به سه زبان ترکی، روسی و انگلیسی، با 17 سال سابقه کاری دارای پرونده های موفق زیادی در زمینه خانواده، حقوقی و کیفری می‌باشد. رضایت موکلین از شیوه کاری ایشان، رعایت وضعیت مالی موکلین، احساس مسئولیت در مقابل تعهدات شغلی خویش، راهنمایی‌های لازم و صحیح به مراجعه کنندگان همیشه از اولویت‌های کاری وی محسوب می‌شود. درزمینه ارث، دعاوی راهنمایی ورانندگی، تملک آپارتمان، جرایم علیه اخلاق وعفت عمومی، حدود وبخصوص خانواده تخصص دارد اما تخصص اصلی وی در زمینه خانواده و دعاوی مربوط به آن که طلاق توافقی است سررشته و تخصص داشته و دارای پرونده های موفق زیادی در زمینه طلاق است. وی وکیل پایه یک دادگستری اورمیه و دارای شماره پروانه 10331 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد که در سال1384 صادر شده است. اکرم حبیبی از سال 1386 الی 1389 یعنی به مدت 3 سال مشاورحقوقی زندان مرکزی در بخش نسوان بوده است.

  • آدرس دفتر: آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان امام، کوچه بیمارستان صولت (کوچه بهار)، پلاک ۶۸، ساختمان دکتر آقازاده، طبقه 2
  • تلفن همراه: 09143478324
  • تلفن دفتر: 04412249334

 

2) شهرام بهداد

شهرام بهداد وکیل پایه یک دادگستری اورمیه و کارشناس ارشد رشته حقوق خصوصی می‌باشد از جمله سوابق کاری ایشان می‌توان به وکالت شرکت موادغذایی وبهداشتی پرتو، وکالت کارخانه آوای امید آوینا و کارشناس حقوقی سازمان تامین اجتماعی اورمیه اشاره کرد. وی در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد که مهم‌ترین پرونده‌های قبول شده توسط ایشان که به موفقیت رسیده اند در زمینه دعاوی خانوادگی مثل مهریه در طلاق توافقی، مطالبه نفقه، به اجرا گذاشتن مهریه، حضانت فرزند یا فرزندان و از همه مهم‌تر وکیل مهریه متخصصی می‌باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های دفتر وکالت و شخص شهرام بهداد می‌توان به تعیین حق الوکاله براساس توافق طرفین، حقظ اسرار و حریم خصوصی موکلین، ارتباط دائمی با موکل تا زمان پایان پرونده و پیگیری های مستمر مراحل دادرسی پرونده اشاره کرد.

  • آدرس دفتر: آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 2، واحد 207
  • تلفن همراه: 09143892347
  • تلفن دفتر: 04432252853

 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری در تهران با شماره وکیل پایه یک دادگستری 09125370071 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

 

3) نجات علی‌پور

نجات علی‌پور، وکیل پایه یک دادگستری اورمیه، عضو اسبق کانون وکلای شهر تهران بوده و الان عضو کانون وکلای شهر اورمیه می‌باشد. بعد از گرفتن مدرک دیپلم به علت علاقه شدید به رشته حقوق و وکالت برای گرفتن مدرک کارشناسی وارد دانشگاه اورمیه شده و موفق به گرفتن مدرک کارشناسی حقوق از این دانشگاه می‌شود. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی از این دانشگاه می‌باشد. بعد از گرفتن مدرک خود، با قبولی در کانون وکلای تهران در آنجا شروع به کار کرد. نجات علی‌پور را می‌توان از بهترین وکلای شهر اورمیه، به‌خصوص به عنوان وکیل خانواده معرفی کرد که دارای سابقه کاری درخشانی در زمینه طلاق و وکیل طلاق است. ایشان از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی4 بعد از ظهر به صورت تلفنی به مردم عزیز مشاوره حقوقی تلفنی می دهد. دارای گواهینامه داوری در دعاوی خانوادگی و حقوقی و وکیل هشت شرکت حقوقی در اورمیه و تهران می‌باشد.

  • آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، چهارراه دانشکده، کوچه ۱۲، ساختمان ۲۱، طبقه ۴، واحد ۸
  • تلفن همراه: 09141412141

 

4) جواد فرازمهر

جواد فراز مهر، وکیل پایه یک دادگستری اورمیه و عضو کانون وکلا، دکترای حقوق عموی، و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای آدربایجان غربی به شماره پروانه 1392020206120914 می‌باشد. وی متخصص در دعاوی مربوط به تصادفات رانندگی وبیمه، طلاق توافقی و مطالبه مهریه و خانواده، دعاوی کیفری است که مهم‌ترین پرونده‌های موفقیت آمیز ایشان مربوط به طلاق و طلاق توافقی، نفقه در طلاق توافقی، مهریه در طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و … می‌باشد. جواد فرازمهر، استاد دانشگاه دولتی اورمیه، داور رسمی دعاوی حقوقی و خانوادگی، کارشناس رسمی دادگستری رشته نفقه است.

  • آدرس: آذربایجان غربی، اورمیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، واحد406
  • تلفن همراه: 09144432711

 

5) مهدی فرجی زاده

مهدی فرجی زاده، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه و مشاورحقوقی قوه قضاییه در اورمیه، در رشته نرم‌افزار کامپیوتر فارغ‌التحصیل شده اما به علت علاقه زیاد به کار وکالت و رشته حقوق، کارشناسی حقوق در دانشگاه اورمیه را انتخاب و به تحصیل خود ادامه داد وی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است. نفر اول آزمون کارمندی ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی در سال 1388، جز نفرات اول آزمون وکالت استان تهران و شهر کرج، عضو کمیسیون پژوهش و انتشارات مرکز وکلای قوه قضائیه استان آذربایجان غربی، عضویت بعنوان داور عمومی در کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان غربی، ریاست موسسه حقوقی و داوری داخلی و وکیل بین‌المللی، مهدی فرجی زاده به شماره ثبت 920 بازرس وکلای قوه قضائیه استان آذربایجان غربی از مهم‌ترین فعالیت‌های مهدی فرجی زاده می‌باشد و براساس این سوابق درخشان می توان ایشان را یکی از بهترین وکیل در ارومیه معرفی کرد. وی دارای پرونده‌های موفق زیادی در زمینه دعاوی خانوادگی به‌خصوص طلاق توافقی ارومیه و مطالبه مهریه، حضانت فرزند در طلاق توافقی، اجرت المثل ایام زوجیت، توقیف اموال شوهر جهت توقیف اموال برای مهریه، الزام به تمکین و … می‌باشد. وی را می‌توان از بهترین وکلا در زمینه طلاق و خانواده معرفی کرد.

دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 24319 می‌باشد.

  • آدرس: آذربایجان غربی، اورمیه، پنجراه، خیابان امینی، جنب جهاد دانشگاهی، ساختمان پرتو، طبقه اول، واحد 8
  • تلفن همراه: 09123367503

 

6) مهدی پیرمحمدزاده

مهدی پیرمحمدزاده، وکیل پایه یک دادگستری اورمیه و عضو کانون وکلای آدربایجان غربی، دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و به مدت 5 سال است که کار وکالت را شروع کرده و جزئی از موفقین در زمینه وکالت می‌باشد وی با سابقه 5 ساله خود دارای پرونده‌های موفق زیادی در رزومه کاری خود می‌باشد که از مهم ترین دعاوی قبول شده توسط وی می‌توان به پرونده‌های مربوط به طلاق در اورمیه، اثبات زوجیت، تصنیف اموال شوهر، تعدیل و تقسیط مهریه، اشاره کرد. پیرمحمدزاده در تمامی دعاوی خانوادگی، کیقری و حقوقی سر رشته دارد. پروانه وکالت ایشان درسال 1393 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد.

  • آدرس: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب، واحد 406، طبقه 4
  • تلفن همراه: 09141400562

 


 

جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری در تهران با وکیل پایه یک دادگستری 09125370071 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا