5/5 - (3 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل فردیس برای رفع مشکلات حقوقی امری بسیار مهم و حائز اهمیت است. شاید در نگاه اول انتخاب بهترین وکیل فردیس امری زمان‌بر و وقت‌گیر به نظر برسد اما در نهایت نتایج مثبت و رضایت بخشی در روند رسیدگی به پرونده‌های حقوقی خود مشاهده خواهید کرد. در انتخاب یک وکیل برای مشکلات پرونده خود موارد بسیاری را باید مدنظر قرار دهید. تخصص تجربه و برخورداری از دانش وکالت مواردی هستند که در انتخاب یک وکیل حقوقی کرج خوب بسیار قابل توجه و حائز اهمیت هستند. نکته قابل توجه آن که همه وکلا می‌توانند به پرونده شما رسیدگی نمایند اما حوزه‌های حقوقی بسیار گسترده‌تر از قبل شده است و بهتر است که وکیلی را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب نمایید که در حوزه حقوقی شما دارای تجربه‌های کافی می‌باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل کرج فردیس را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

فرد می‌تواند از تخصص وکلایی که در فردیس کرج هستند استفاده و از بهترین وکیلی که در زمینه حقوقی مورد نظر فرد تخصص دارد مشاوره گرفته و مسیرقانونی خویش را طی نماید. با انتخاب لیست 5 تایی از بهترین وکیل کرج در فردیس سعی نمونده تا کار افراد را تا حدودی آسان نماید.

1) سعید نیتی

سعید نیتی، وکیل پایه یک دادگستری،کارشناس حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 2190می‌باشد. با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین بدست بیاورد.از خدماتی که ایشان برای موکلین خویش ارائه می‌دهد می‌توان به مشاوره حقوقی، تحریر اوراق قضایی اشاره کرد که با حوصله و احساس مسئولیت نسبت به موکل به پرونده رسیدگی کرده و با بررسی جزئیات پرونده موکل را در طرح دعوا یا عدم طرح دعوا یاری می‌رساند.

شهروندان فردیس می‌تواند با اطمینان خاطر به وکیل نیتی، در دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، شرب خمر، رابطه نامشروع و زنا، مواد مخدر)؛ دعاوی خانواده (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت)؛ دعاوی حقوقی (دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، چک، سفته، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، پیش‌فروش آپارتمان، ابطال رای داوری، اثبات نسب، دعاوی مرتبط با ارث و دعاوی ملکی از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه)؛ و بقیه امور حقوقی اعطای وکالت نمایند.

  • آدرس:فردیس، جاده ملارد، سه راه حافظیه، روبروی بانک قوامین، ساختمان مجلسی، طبقه اول
  • شماره تماس : 09122395018

 

2) رامین مرادقلی

رامین مرادقلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، با چند سال سابقه کاری در زمینه وکالت جز وکلای متخصص و خبره در فردیس می باشد. ایشان دارای خصوصیاتی مثل راز دار بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صادق بودن و همین خصوصیات بارز باعث شده مرادقلی در بین وکلای برتر فردیس جای بگیرد.

وکیل رامین مرادقلی، به عنوان یک وکیل متبحر فردیس، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در اهواز و …) دعاوی کیفری من الجمله (کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی خانواده از قبیل (طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، پرونده‌های ملکی مانند (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …) و همچنین دعاوی مرتبط با امور ثبتی می‌باشد.

  • آدرس:فردیس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک کشاورزی، ساختمان پاسارگاد، طبقه سوم، واحد ۷
  • شماره تماس :  09187273018

 

3) سیدمحسن خوشدل

سیدمحسن خوشدل، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس رشته حقوق، مسلط به زبان انگلیسی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 2253، جز یکی از بهترین وکلای فردیس و وکیل کرج می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. شهروندان فردیس می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل خوشدل در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

پرونده‌های حقوقی مانند(چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده های ملکی من الجمله ( اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)

پرونده‌های خانواده از جمله (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

  • آدرس:فردیس، اول خیابان داوری، رو به روی بانک مسکن، جنب بانک سپه، ساختمان اقاقیا، طبقه سوم، واحد 6
  • شماره تماس : 09120568710

 

4) سجاد حقیقی

سجاد حقیقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فردیس، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، با 5 سال سابقه کاری درخشان در زمینه وکالت جز وکلای متخصص و خبره در فردیس می باشد. امانت داری، صداقت از خصوصیات بارز وی می‌باشد که باعث شده سجاد حقیقی در زمره بهترین وکیل فردیس جای بگیرد.

وکیل سجاد حقیقی، به عنوان یک وکیل متبحر فردیس، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در اهواز و …) دعاوی کیفری من الجمله (کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی خانواده از قبیل (طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، پرونده‌های ملکی مانند (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …) و همچنین دعاوی مرتبط با امور ثبتی می‌باشد.

  • آدرس:فردیس،خیابان حافظیه، ساختمان پارسیان، طبقه۶، واحد۲۲
  • شماره تماس : 09125688799

 

5) بهاره نوری کلوری

بهاری نوری کلوری، وکیل دادگستری کیش و مشاور حقوقی فردیس، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 52242 است که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است. در کلیه دعاوی اعم از دعاوی حقوقی(ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم، اختلاف ناشی از پیمان‌ها، ابطال عملیات اجرایی، اسناد لازم الاجرای مالی مانند چک و سفته، مطالبه سهم الشرکه، …)، کیفری(سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، قمار، جرایم رایانه ی،شرب خمر)، ملکی(خیانت در امانت، فروش غیرقانونی مال غیر، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، کلاهبرداری، جعل، …)، خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق به درخواست مرد، نفقه، …)، گمرک، مالیات، اداره کار، تجاری و شرکت‌های تجاری قبول وکالت می‌کند.

  • آدرس:فردیس، شهرک ناز، میدان بیمارستان، بلوار سروناز، خیابان یکم، مجتمع نیلوفر، بلوک b ، واحد ۴
  • شماره تماس : 09124092803

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کرج فردیس – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل فردیس کرج یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *